### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخوام به جای این عبارت یک کلمه انگلیسی بگید

, all atomic actions which have changed the value of a datum prior to its period
of use by this atomic action have committed; and

انتها

عضو جدید
سلام

به نظر من خیلی خوبه . مخصوصاً برای کسانیکه که میخوان از ابتدا شروع کنن مثل احوال پرسی و .... تا سطح بالاتر را یاد بگیرند خیلی خوبه . و یکی از ویژگیهای خوبش این هست که بعد از اتمام آموزش در هر جلسه توسط دو نفر از اساتید همان جملاتی که در آموزش گفته شده در آخر دوباره تکرار میشه و در فيلم هاي اين مجموعه، زبان انگليسي با روشي جديد و بسيار تاثير گذار به زبان آموزان آموزش داده مي شود در واقع زبان آموز با مشاهده دقيق اين فيلم ها مي تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با اين مجموعه فیلم ها و انیمیشن های کوتاه میان برنامه آن است به گونه اي که تنها استاد مربوطه صحبت نمي کند بلکه به عنوان مثال براي توضيح برخي از مطالب از قسمت هايي از فيلم هاي داستاني نيز بهره ميگيرد تا مطلب قابل فهم تر باشد.دارند آموزش میددن نباشه (
شما این برنامه رو از کجا تهیه کردین ؟؟؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم.اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال می شم. دوست عزیز از کتابهای خوبی استفاده می کنید. لطفا به این سایت برید و توی ازمون تعیین سطح شرکت کنید و نتیجهش رو اطلاع بدید. نمره مورد نظرتون رو هم به طور دقیق مشخص کنید یا حداقل هدفتون رو دقیق بگید تا حدود نمره مورد نیازتون رو بگم( مثلا خوندن دکتری در رشته فلسفه نمره بالایی لازم داره اما برای مثلا خوندن لیسانس برق نمره کمتری لازمه) در مورد آزمون FCE هم که persia زحمت کشیدن و پاسخ دادن.
سلام چقدر جواب این سایت اعتبار داره mazy جان؟ جواب من این بوده: Congratulations! Your level is C2 (advanced/mastery) C2 This is approximately equivalent to CPE, an IELTS band score of 9 or 120 at TOEFL iBT Time taken: 10 minutes, 6 seconds

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چقدر جواب این سایت اعتبار داره mazy جان؟ جواب من این بوده: Congratulations! Your level is C2 (advanced/mastery) C2 This is approximately equivalent to CPE, an IELTS band score of 9 or 120 at TOEFL iBT Time taken: 10 minutes, 6 seconds

معتبره پریسا جان
تبربک می گم اما غیر از اینم از شما انتظار نداشتم. :smile:
فقط اینکه این لینکی که گذاشتم گرامر و vocab رو تست می کنه، توی آزمون های تافل و آیلتس مهارت های چهارگانه تست می شه، اما اینها بیس هست و شما بیس رو دارید، اگه بتونید توی مهارت ها از این گرامر و واژگانی که بلد هستید استفاده کنید( همون سایتی که لینگشو گذاشتم برای مهارت listening هم یه آزمون داره، می تونی اونم انجام بدی) و با نوع سوالات آزمون آشنا باشید( کتاب یا کلاس های آمادگی آزمون) حتما نمره بالایی می گیرین.
البته گرفتن آیلتس باند 9 و تافل 120 خیلی سخته، علتشم اینه که این آزمونا نمرهاش به صورت تصاعدی کم می شه، یعنی با یکی دو اشتباه نمره از 9 به 8.5 می رسه اما از 8.5 تا 8 مثلا 3 تا جواب غلطه و .... به خاطر جو امتحان و استرس و اشتباهاتی که به هر صورت پیش می اد گرفتن نمره کامل تقریبا غیر ممکنه. اما مطمن باش در حد باند 8 (تافل 110) رو می تونی بگیری.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معتبره پریسا جان
تبربک می گم اما غیر از اینم از شما انتظار نداشتم. :smile:
فقط اینکه این لینکی که گذاشتم گرامر و vocab رو تست می کنه، توی آزمون های تافل و آیلتس مهارت های چهارگانه تست می شه، اما اینها بیس هست و شما بیس رو دارید، اگه بتونید توی مهارت ها از این گرامر و واژگانی که بلد هستید استفاده کنید( همون سایتی که لینگشو گذاشتم برای مهارت listening هم یه آزمون داره، می تونی اونم انجام بدی) و با نوع سوالات آزمون آشنا باشید( کتاب یا کلاس های آمادگی آزمون) حتما نمره بالایی می گیرین.
البته گرفتن آیلتس باند 9 و تافل 120 خیلی سخته، علتشم اینه که این آزمونا نمرهاش به صورت تصاعدی کم می شه، یعنی با یکی دو اشتباه نمره از 9 به 8.5 می رسه اما از 8.5 تا 8 مثلا 3 تا جواب غلطه و .... به خاطر جو امتحان و استرس و اشتباهاتی که به هر صورت پیش می اد گرفتن نمره کامل تقریبا غیر ممکنه. اما مطمن باش در حد باند 8 (تافل 110) رو می تونی بگیری.

ممنونم از لطفت و جوابت ... بله دیدم تستهای دیگه رو و با آزمونها هم کم و بیش آشنا هستم... ولی سوالاتش خیلی به نظر ساده بود و تعدادش هم کم بود ... شبیه این سایت اگر سراغ داشتی لطف کن بذار:w12:

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از لطفت و جوابت ... بله دیدم تستهای دیگه رو و با آزمونها هم کم و بیش آشنا هستم... ولی سوالاتش خیلی به نظر ساده بود و تعدادش هم کم بود ... شبیه این سایت اگر سراغ داشتی لطف کن بذار:w12:

خوب اگه سخت بود واست که C2 نمی شدی :smile:
آره سوالاش کمه ولی نسبت به درستی یا غلطی جوابایی که می دیی سخت یا آسون می شه سوالای بعدی. یه معیار کلی دست آدم می ده.
این لینکه دانلود یه آزمون مجانی interactive از سایته ETS هست ( موسسه برگزار کننده آزمون تافل) که reading و listening اش جواب هم داره، یعنی نمرهتو می گه تا اونجا که یادمه. شاید به دردت بخوره.
هفتادو چهار مگه حجمش.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
خوب اگه سخت بود واست که C2 نمی شدی :smile:
آره سوالاش کمه ولی نسبت به درستی یا غلطی جوابایی که می دیی سخت یا آسون می شه سوالای بعدی. یه معیار کلی دست آدم می ده.
این لینکه دانلود یه آزمون مجانی interactive از سایته ETS هست ( موسسه برگزار کننده آزمون تافل) که reading و listening اش جواب هم داره، یعنی نمرهتو می گه تا اونجا که یادمه. شاید به دردت بخوره.
هفتادو چهار مگه حجمش.

مرسی سایتای خیلی خوبی معرفی کردید به شخصه خیلی استفاده کردم;)

iceeeeeeee

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشی .

لطفاً در ترجمه این دو داستان به من راهنمایی کنید و هر جا که اشتباه معنی کردم لطفاً ترجمه درستش را برام بنویسید. در ضمن هر جا که با علامت ....... مشخص کردم یعنی اینکه نتونستم معنی کنم . ممنوم میشم که راهنماییم کنید.

داستان اول

http://upload7.ir/images/24128516033680921798.jpg

در ایسلند یک زندان وجود دارد که به زندانیانش اجازه می دهد که بدون هیچ نگهبانی هر روز تا محل کار را بیرون بروند/خارج شوند. اونها در طی روز نزدیک زندان کار می کنند و .............................................

....................................... آنها باید قول بدند هر عصر برگردند.اگر آنها این قول را عمل نکنند اجازه خارج شدن از زندان را ندارند.

یک شب یکی از زندانی ها برای خوردن شام و نوشیدنی ...................................... . بنابراین او خیلی دیر به زندام برگشت . قبل از اینکه نگهبان بیاد و اجازه ورود به بده ، مجبور بود به دروازه چندین بار ضربه بزنه/ در بزنه. نگهبان دوست نداشت که کسی مزاحم بشه ، بنابراین با عصبانیت به زندانی گفت ، اگر دوباره با تاخیر برگردی اجازه نمیدم بیای تو.

داستان دوم

http://upload7.ir/images/12776972826390473855.jpg

پیتر 10 ساله بود و در کلاس خصوصی کوچکی هر هفته مشغول یادگیری کشیدن نقاشی بود . در طی تعطیلات کریسمس ، در خانه اش مهمانی داشت . و پیتر میخواست یکی از دیگر شاگردها را دعوت بکند ولی فقط می دونست اسمش سیلیا پو بود

پیتر آدرس یا شماره تلفن سیلیا را بلد نبود / نمی دونست . مادر پیتر به دفترچه نگاه کرد و گفت ، بسیار خوب ، اینجا فقط 4 تا پو وجود دارد .

پس به هر یک از آنها تلفن میزنم و ............................................. . مادر پیتر به اولین نفر تلفن کرد . قبل از اینکه زنی تلفن را جواب بده تلفن برای مدت طولانی زنگ خورد . مادر پیتر گفت ، ببخشید . ............................................. ؟ نه ، چنین شخصی نداریم . زن جواب داد . این خانم پو که مجبور است از حمامش خارج بشه تا جواب تلفن را بدهد .

در ضمن جمله ای که با رنگ قرمز مشخص کردم اگر ترجمه اش مشکل داره لطفاً تصحیح کنید . ممنونم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام و عرض خسته نباشی .

لطفاً در ترجمه این دو داستان به من راهنمایی کنید و هر جا که اشتباه معنی کردم لطفاً ترجمه درستش را برام بنویسید. در ضمن هر جا که با علامت ....... مشخص کردم یعنی اینکه نتونستم معنی کنم . ممنوم میشم که راهنماییم کنید.

داستان اول

http://upload7.ir/images/24128516033680921798.jpg

در ایسلند یک زندان وجود دارد که به زندانیانش اجازه می دهد که بدون هیچ نگهبانی هر روز تا محل کار را بیرون بروند/خارج شوند. اونها در طی روز نزدیک زندان کار می کنند و بر می گردن تا عصرونشونو بخورن و بخوابنآنها باید قول بدند هر عصر برگردند.اگر آنها این قول را عمل نکنند اجازه خارج شدن از زندان را ندارند.

یک شب یکی از زندانی ها توسط خانواده ی کشاورزی که برای آنان کار می کرد به شام دعوت شد. بنابراین او خیلی دیر به زندام برگشت . قبل از اینکه نگهبان بیاد و اجازه ورود به بده ، مجبور بود به دروازه چندین بار ضربه بزنه/ در بزنه. نگهبان دوست نداشت که کسی تو اون ساعت مزاحم بشه ، بنابراین با عصبانیت به زندانی گفت ، اگر دوباره با تاخیر برگردی اجازه نمیدم بیای تو.

داستان دوم

http://upload7.ir/images/12776972826390473855.jpg

پیتر 10 ساله بود و در کلاس خصوصی کوچکی هر هفته مشغول یادگیری کشیدن نقاشی بود . در طی تعطیلات کریسمس ، در خانه اش مهمانی داشت . و پیتر میخواست یکی از دیگر شاگردها را دعوت بکند ولی فقط اسم اونو که سیلیا پو بود رو میدونست

پیتر آدرس یا شماره تلفن سیلیا را بلد نبود / نمی دونست . مادر پیتر به دفترچه نگاه کرد و گفت ، بسیار خوب ، اینجا فقط 4 تا پو وجود دارد .

پس به هر یک از آنها تلفن میزنم و می پرسم که آیا دختری دارن که کلاس نقاشی میره. مادر پیتر به اولین نفر تلفن کرد . و خیلی تلفن زنگ خورد تا یه خانمی جواب تلفن رو بده . مادر پیتر گفت ، ببخشید . آیا شما خانوم پو هستید که یه دختر داره که کلاس نقاشی میره ؟ زن جواب داد نه نیستم. این خانم پویی هست که مجبور شد از حمامش بیاد بیرون تا جواب تلفن را بدهد .

در ضمن جمله ای که با رنگ قرمز مشخص کردم اگر ترجمه اش مشکل داره لطفاً تصحیح کنید . ممنونم.

سلام

با همون قرمز نوشتم
مرسی داستان دومی خیلی جالب بود;):biggrin:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه بابت ترجمه خوبتون . ببخشید فقط قسمت Before they are allowed to go out like this را معنی نکردید . لطفاً این جمله را ترجمه کنید. ممنون میشم.:gol::gol::gol::gol::w08:

قبل از اینکه اجازه داشته باشند اینطوری بیرون برن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،دنبال یه نرم افزار دیکشنری خوب میگردم که فنوتیک لغات رو نشون بده،ممنون میشم راهنماییم کنین....حتی الامکان کم حجم باشه......یاعلی

iceeeeeeee

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

در دو جمله پایین going to معنیش چی میشه. ممنون میشم از اینکه راهنمایی کنید.

This is how they're all going to remember you.

You are going to have to face it alone ,

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستان،دنبال یه نرم افزار دیکشنری خوب میگردم که فنوتیک لغات رو نشون بده،ممنون میشم راهنماییم کنین....حتی الامکان کم حجم باشه......یاعلی

سلام

همه ی دیکشنری ها نحوه ی تلفظ لغات رو دارن

حالا با توجه به سلیقه ی خودتون میتونید انتخاب کنید کدومو دانلود کنید

بریتیش باشه یا امریکن؟! آکسفورد بریتیش و وبستر و لانگمن ، امریکن هستن

تو لینک زیر انواع دیکشنری ها هست که میتونید دانلود کنید

http://www.irlanguage.com/News/topic/36

آخرین ویرایش:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان

در دو جمله پایین going to معنیش چی میشه. ممنون میشم از اینکه راهنمایی کنید.

This is how they're all going to remember you.

You are going to have to face it alone ,

سلام

این جوریه که قراره همه تو رو به یاد بیارن

شما مثل اینکه باید به تنهایی باهاش رو به رو بشید

البته معنیه اینجاش اینه ولی going to کلا همون will هست

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به این پست مراجعه کنید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

همه ی دیکشنری ها نحوه ی تلفظ لغات رو دارن

حالا با توجه به سلیقه ی خودتون میتونید انتخاب کنید کدومو دانلود کنید

بریتیش باشه یا امریکن؟! آکسفورد بریتیش و وبستر و لانگمن ، امریکن هستن

تو لینک زیر انواع دیکشنری ها هست که میتونید دانلود کنید

http://www.irlanguage.com/News/topic/36

سلام خسته نباشید
بریتیش و امریکن فک نکنم زیاد باهم فرق کنن،درسته؟؟؟راستشو بخواین زیاد تو این چیزا نیستم اطلاعاتم کمه....
الان این دیکشنریهای معمولی مثل بابیلون بریتیش تلفظ میکنه یا امریکن یا انگلیسی؟به نظرم انگلیسی باشه بهتره.....نظر شما چیه؟؟؟
بعدش من یه نرم افزار میخوام که خود فنوتیکشو داشته باشه،حالا تلفظ هم کنه خوبه....تازه کارم و میخوام تا حدودی رو پرانانسیشن کار کنم....
الان این سایت که معرفی کردین خیلی خوبه....ولی فک کنم همه تلفظ میکنن ولی من فنوتیک میخوام....ببخشید چند تا سوال پرسیدم....
ممنون،یاعلی

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
بریتیش و امریکن فک نکنم زیاد باهم فرق کنن،درسته؟؟؟راستشو بخواین زیاد تو این چیزا نیستم اطلاعاتم کمه....
الان این دیکشنریهای معمولی مثل بابیلون بریتیش تلفظ میکنه یا امریکن یا انگلیسی؟به نظرم انگلیسی باشه بهتره.....نظر شما چیه؟؟؟
بعدش من یه نرم افزار میخوام که خود فنوتیکشو داشته باشه،حالا تلفظ هم کنه خوبه....تازه کارم و میخوام تا حدودی رو پرانانسیشن کار کنم....
الان این سایت که معرفی کردین خیلی خوبه....ولی فک کنم همه تلفظ میکنن ولی من فنوتیک میخوام....ببخشید چند تا سوال پرسیدم....
ممنون،یاعلی

سلام
اگر بابیلون رو دارید میتونید فونتیکش رو فعال کنید ...من الان نصب ندارم که مراحلش رو بگم ولی توی setting باید باشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگر بابیلون رو دارید میتونید فونتیکش رو فعال کنید ...من الان نصب ندارم که مراحلش رو بگم ولی توی setting باید باشه

بابیلون رو الان نصب ندارم...تو سی دی هست بعد میگیرم روش انجام میدم ببینم چی پیش میاد...
الان دارم دیکشنری Cambdrige Learners Dictionary(کمبریج استاندارد) رو دانلود میکنم،خیلی حجیمه!!ولی سرور این سایتی که معرفی کردین خیلی خوبه....این نرم افزار چطوره؟؟هم بریتیش و هم امریکن داره.....
به نظرم فونوتیک داره.....تو عکس بود

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابیلون رو الان نصب ندارم...تو سی دی هست بعد میگیرم روش انجام میدم ببینم چی پیش میاد...
الان دارم دیکشنری Cambdrige Learners Dictionary(کمبریج استاندارد) رو دانلود میکنم،خیلی حجیمه!!ولی سرور این سایتی که معرفی کردین خیلی خوبه....این نرم افزار چطوره؟؟هم بریتیش و هم امریکن داره.....
به نظرم فونوتیک داره.....تو عکس بود

کمبریج باید بریتیش باشه ولی دیکشنری های خوب معمولا هر دو تلفظ رو دارند...

این هم یک نرم افزاره به اسم wikspeak که برام جالب بود بهش کلمه رو میدی و فونتیکش رو میده و ...خودم تازه گرفتم نمیدونم چه قابلیتهای دیگه ای داره

http://kaz.dl.sourceforge.net/proje...Speak version 1.1 for Windows/wikspeak1.1.zip

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام. نرم افزار GRAMMARLY به صورت آنلاین و یا به صورت یه افزونه تو آفیس متن های انگلیسی رو به بهترین وجه ویرایش می کنه خیلی باهوشه و اشکالات گرامری و نگارشی و کلمات نامناسب و دزدی ادبی و ... رو پیدا می کنه و پیشنهاد رفع اونها رو هم میده. کسی نمی دونه که کرک این نرم افزار وجود داره یا نه؟ من که گشتم پیدا نکردم، سایت های فارسی که نداشتن. بعضی از سایت های انگلیسی نوشته بودن که کرک رو دارن که سرکاری بودن (احتمالا ویروسی هم بودن و منو چند روزه آلوده کردن :(). سایت های مشابه مثل Ginger هم هستند که مجانی کار رفع اشکالات گرامری رو انجام میدن ولی به قدرت GRAMMARLY نیستن.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. نرم افزار GRAMMARLY به صورت آنلاین و یا به صورت یه افزونه تو آفیس متن های انگلیسی رو به بهترین وجه ویرایش می کنه خیلی باهوشه و اشکالات گرامری و نگارشی و کلمات نامناسب و دزدی ادبی و ... رو پیدا می کنه و پیشنهاد رفع اونها رو هم میده. کسی نمی دونه که کرک این نرم افزار وجود داره یا نه؟ من که گشتم پیدا نکردم، سایت های فارسی که نداشتن. بعضی از سایت های انگلیسی نوشته بودن که کرک رو دارن که سرکاری بودن (احتمالا ویروسی هم بودن و منو چند روزه آلوده کردن :(). سایت های مشابه مثل Ginger هم هستند که مجانی کار رفع اشکالات گرامری رو انجام میدن ولی به قدرت GRAMMARLY نیستن.

توی سایت های جستجوی torrent سرچ کنید شاید پیدا بشه ... منم میگردم اگر بود لینک میدم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمبریج باید بریتیش باشه ولی دیکشنری های خوب معمولا هر دو تلفظ رو دارند...

این هم یک نرم افزاره به اسم wikspeak که برام جالب بود بهش کلمه رو میدی و فونتیکش رو میده و ...خودم تازه گرفتم نمیدونم چه قابلیتهای دیگه ای داره

http://kaz.dl.sourceforge.net/proje...Speak version 1.1 for Windows/wikspeak1.1.zip

سلام خانم مهندس،ممنون،نرم افزار کمبریج خیلی خوبه.....هم بریتیش رو داره و هم امریکن....
فقط نصبش چیزی حالیم نشد طبق همون چیزی که گفت انجام دادم و نصب شد!!!
یه سوال دارم شاید مربوط به این تاپیک نباشه،اگه میدونین همین جا جوابشو بدین:
الان من برای نصب این نرم افزار درایو مجازی ساختم تا پنجره نصبش بالا آمد...سوالم اینه که اصلا درایو مجازی برای چی هست؟؟یه خورده توضیح بدین....ممنون میشم....فقط برای نصب نرم افزار کاربرد داره؟الان تصویر درایو مجازی شبیه نرم افزار کمبریج شده!!!!!برای نصب نرم افزار های دیگه(نرم افزار هایی که نیاز به درایو مجازی دارن) از همین درایو مجازی میشه استفاده کرد یا باید درایو مجازی دیگه درست کرد؟
اگرم جواب ندادین بازم ممنون-یاعلی

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس،ممنون،نرم افزار کمبریج خیلی خوبه.....هم بریتیش رو داره و هم امریکن....
الان من برای نصب این نرم افزار درایو مجازی ساختم تا پنجره نصبش بالا آمد...سوالم اینه که اصلا درایو مجازی برای چی هست؟؟یه خورده توضیح بدین....ممنون میشم....فقط برای نصب نرم افزار کاربرد داره؟الان تصویر درایو مجازی شبیه نرم افزار کمبریج شده!!!!!برای نصب نرم افزار های دیگه(نرم افزار هایی که نیاز به درایو مجازی دارن) از همین درایو مجازی میشه استفاده کرد یا باید درایو مجازی دیگه درست کرد؟
بعضی از CDها یا DVDهایی که معمولاً توشون یه برنامه یا بازی هست قفل دارن و به راحتی نمیشه اونها رو داخل هارد کپی کرد.
با استفاده از نرم‌افزار درایو مجازی، انگار که شما یه درایو جدید دارید که داخلش CD رو قرار دادید و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه. (البته لزوماً این برنامه واسه CDهای قفل دار ساخته نشده)

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.خوبید؟
میخوام بپرسیم میشه 2تا زبانو باهم یاد گرفت...؟من میخوام انگلیسی و فرانسه یاد بگیرم.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوستان عزیز.خوبید؟
میخوام بپرسیم میشه 2تا زبانو باهم یاد گرفت...؟من میخوام انگلیسی و فرانسه یاد بگیرم.

بله .. من هم همچین تصمیمی دارم و با دوستان هم که صحبت کردم همه گفتن که فعلا انگلیسی رو کار کنم ... گفتن وقتی که انگلیسی رو به سطح خوبی برسونی خیلی راحت تر می تونی فرانسه رو یاد بگیری ...

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
البته persia1 عزیز زحمت لینک رو کشیده بود و همینجا ازش ممنونم...
در مورد درایور مجازی هم چیزی که میدونم اینه که معمولا وقتی از یک cd/dvd یک image می گیرند (که معمولا موقع استفاده از برنامه هایی مثل clone cd/dvd پیش میاد و معمولا وقتی cd/dvd قفل داره و قابل کپی کردن نیست استفاده میشه) و وقتی میخوای برنامه رو نصب کنی یا باید image رو روی یک cd/dvd رایت کنی و بعد نصب کنی و یا اینکه از درایور مجازی استفاده کنی که برات فایل image رو به صورت یک cd/dvd که توی درایور سیستم گذاشتی لود میکنه.... امیدوارم متوجه شده باشی

..........................
جواب مهران عزیز رو الان دیدم ...

آخرین ویرایش:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.خوبید؟

سلام
امکانش هست ولی اگه پیش زمینه ای از انگلیسی داشته باشید، بهتر میتونی بقیه زبان هارو یاد بگیرید
به نظر من اگه اول انگلیسی رو به سطح متوسط برسونی، یادگیری فرانسه برات راحت تر میشه ...

f.babaei

عضو جدید
سلام به دوستای گلم.
دو روزی هست که کلاس زبان ازسطح 4 میرم توی کلاس کاملا روی لهجه آمریکایی کار میشه وکتابشم برهمین اساس طراحی شده میخواستم بپرسم به نظرتون لهجه بریتیش بهتر نیست مخصوصا اگه تو فکر اپلای کردن باشی؟؟!!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام به دوستای گلم.
دو روزی هست که کلاس زبان ازسطح 4 میرم توی کلاس کاملا روی لهجه آمریکایی کار میشه وکتابشم برهمین اساس طراحی شده میخواستم بپرسم به نظرتون لهجه بریتیش بهتر نیست مخصوصا اگه تو فکر اپلای کردن باشی؟؟!!!

سلام

اگه قصدتون برای یه کشور مثل خود انگلستان هست بله بهتره حتما بریتیش کار کنید

بالا