دوست دارین چه کسی رو صندلی داغ بشینه ؟

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
آجی خونوادت کرمونشاهن بهشون بگو واست بیارن دیگه
باشه واست میفرستم

نترس خیالت راحت نمیذارم

یک ماه پیش بودن به من ربطی نداره دوتا کاک و دوتا بسته نان برنجی وگرنه میزنم زیرش اوفرینننننننننننننننن داداشیییییییییییییییییییییییییییییییییی سروانه

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک ماه پیش بودن به من ربطی نداره دوتا کاک و دوتا بسته نان برنجی وگرنه میزنم زیرش اوفرینننننننننننننننن داداشیییییییییییییییییییییییییییییییییی سروانه
باشه آجی میفرستم دره خونه پستش میکنم خوبه یا میدم اتبوسا بیارن واست

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می شینم ولی انصافا این صندلی با حال نمیشه چون به جرات میگم کسی منو نمیشناسه همتون حرف این ناصرو گوش دادیدو اومدید رای دادید
حتی خود این ناصر هم منو نمیشناسه خودشم از سر لجبازی واسه اینکه خودش نشینه اومد گفت من بشینم
آخه یکیتون بهش نگفتید تو که نیستی به قول خودش مرخصیش تموم داره میشه واسه چی رای میدی

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می شینم ولی انصافا این صندلی با حال نمیشه چون به جرات میگم کسی منو نمیشناسه همتون حرف این ناصرو گوش دادیدو اومدید رای دادید
حتی خود این ناصر هم منو نمیشناسه خودشم از سر لجبازی واسه اینکه خودش نشینه اومد گفت من بشینم
آخه یکیتون بهش نگفتید تو که نیستی به قول خودش مرخصیش تموم داره میشه واسه چی رای میدی
ای بابا خوب روی صندلی میشینی باهات آشنا میشیم.دی

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
... در خواب بیند پنبه دانه
thamin

قبول نیست . کمیته صیانت از آرا کدوم گوریه ؟!
همه دارن میگن Thamin بعد رفتی گفتی مکانیک بشینه ؟!؟!؟! :D

اجو نشوندنت بگو بیام ببینم

چیکار کنیم .. باید به دوست خوب و با کمالاتمون رای بدیم ..

ثمین خانوم ممنون میشیم بشینین
:smile:

رای من : thamin

ماهم به تبعیت از امیر و آشنایی که نسبت به ثمین خانم داریم....
بفرمیووووووووووووووووووو
thamin

منون از اسکریم عزیز که رایارو شمرد

reza-1989 با 11 رای
kachal 63با 6 رای
just micanicبا 5 رای
thamin با 9 رای....

خب پس رضا کاندیده :D
رضا !! خدا رحمتت کنه بیا خودت معرفی کن پادگان برا قرنطینه قبل صندلی :D

ثمین خانوم لطف کنین بشینین :smile:

با اینکه اصلا نمیشناسمش اما به اصرار دوستان
thamin خانوم

thamin
thamin
thamin
thamin
thamin
thamin
thamin
thamin
thamin
thamin

بفرموده برادر خویش و دفاع از حق و حقوق ایشان خواهشمندیمممممممممممم thamin را بر روی این صندلی نرم و گرممممممممم بنشانیددددددددددددددددددددددددد
ممنونننننننننننننننننننن از همه هواداران برادر ناصرررررررررررررررررررررررررر;) اول از همه چاکر خودمممممممممممم

بابا منو بشونید روی صندلی داغ
ای هوار ..ایهالناس . ای ادما . ای کاربرا . ای دولتمردان . ای هر کسی صدامو میشونه ..منم میخام از اینا

ولی برام پیام از مقامات بالا رسید که یه کاریی رو در حد دستگیری ریگی انجام بدم ..برای همین وارد عمل میشم و به .....
اا فکر کردید الکی اسمشو میگم . و اینک نفس ها در سینه ها حبس . ضربان قلب به شمارش افتاده ، فشار خون به پایین افتاده .. در کل یه چیزی بالا رفته یه چیزی پایین
و اینک موقع دادن رای است . بعد از مدتها انتظار بعد دقیقه ها و ثانیه های طولانی رای من به صندوق مدیر تالار زنگ تفریح انداخته خواهد شد . و رای من کسی نیست جز

thamin

فقط در کلام اخر عرض کنم که اختلافات رو کنار گذاشته و دیگه به یکی رای بدید اخه کرم های سوختنی روی دست داروخونه ها مونده .باید یه جایی مصرف بشه .

تایید شد!!!!
با گزارشی که داده شد!!!
thaminروی صندلی داغ مینشیند!!!
ثمین کجایی ...خودتو آماده کن!

اینها همه به ثمین رای داده اند شما چطور.؟:D

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ناصر خان خومون

بشین دیگه لوس نشو

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا من بشینم آتیشم میزنن میدونی چند وقته دارم در میرم تا گیر صندلی داغ نیوفتم بیخیال ثمین بهتره رایاشم بیشتره
نه عزیزم
شمردن بلت نیستی؟
بشمار ببین رای شوما بیشتره
اوکی تصویب شد
ناصر خان میشینه
حالا حمید که نیس کی صاحاب اینجاس
بیاد تحویل بیگیره ناصر خان مارو

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشکلی با نشستن ندارن نمیتونم جواب بچه هارو بدم شرمندشون میشم بذارین بعد خدمت خودم داوطلبانه میام

اخ سربازی؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه باشه بهت حق میدم برو برو فرار کن هروقت اماده بودی بیا......

بالا