كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی من جای طرفدارهای استقلال و پیروزی بودم بعد از بازی دربی تا یک فصل کلا حرف نمیزدممممممممممممممممم

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خدایی من جای طرفدارهای استقلال و پیروزی بودم بعد از بازی دربی تا یک فصل کلا حرف نمیزدممممممممممممممممم

بابایی حالا قرمزی یا ابی؟؟؟؟؟؟

reynolds_nike1

عضو جدید
رفیق، بحث بازیکن هایی که از یه تیم به تیم ملی رفتم، بحث تخصصی نیست؟!
باور کن، من اصلا بحث ملی پوش ها رو مطرح نکردم، من در جواب اونی که این بحث رو پیش کشید، اون حرف رو زدم!
خب دیگه، از اول اشکال کار ما این بود!
من یه سوالی از شما در باره پرسپولیس میپرسم، بعد شما میای استقلال رو وسط میکشی!
خب داداش من، افتخارات استقلال رو من خودمم میدونم!
میخواستم واسه پرسپولیس رو بدونم!
تازه شما میای میگی، استقلال فقط تو آسیا جام داره :|
خب این حرف یعنی چی؟ :|

من نمیدونم چرا حرفای منو با دقت نمیخونی!!! من منظورم از بحث تخصصی بازیکنای تیم ملی نبودند که.بلکه نحوه 2 بار اول شدن استقلال تو آسیا بود.ولی شما هر چیزی که میگم با یه چیز دیگه اشتباه میگیری.!!! :surprised:

در ضمن هر کسی از ملی پوشا صحبت کرده برو به خودش جواب بده نه من. نگو اشکال کار ما بگو اشکال کار من.داری حرف یکی دیگرو اوردی و منو زیر سوال میبری و بعد کلی کل کل میگی حرف یکی دیگه بود.خیلی کارت درسته بخدا!!!!
بازم میگم استقلال فقط تو آسیا افتخاراتش بیشتر هست از پرسپولیس.اونم تحت یه حالت های خاص که تو اوایل بحث توضیح دادم قضیه چی بوده و مرجع هم دادم که بخونی ولی نخوندی.غیر از این یکی افتخارات پرسپولیس بیشتر از استقلال هست. استقلال تو ایرانم جام داره ولی کمتر از پرسپولیس.البته اگه رتبه بندی الکی باشگاههارو اگه افتخار بدونی یا بازیکن ملی پوش داشتن رو افتخار میدونی قضیه فرق میکنه!! ویا حتی زدن 3 !!! اگه شما افتخار دیگه ای رو میدونی بگو ما هم بفهمیم
گل مجیدی به پرسپولیس رو افتخار بدونی.اونوقت دیگه کاریش نمیشه کرد .

reynolds_nike1

عضو جدید
ببین احسان جان، باور کن فوتبال خیلی سخته! :D
اونم جلوی صد هزار نفر! :|
تازه اون همه هم حساسیت!
البته این رو هم بگما، به نظر من یکی از دلایل اینکه بازی خیلی خشک بود، وجود علی دایی و قلعه نویی بود :|
این دوتا تاحالا تو دربی باخت ندادن، واسه همین با احتیاط بیشتری تیم رو هدایت میکنن
البته این نظر من بود ...

نگو تورو خدا این حرفارو .مثل اینکه جدیدا وارد فاز دیدن دربی شدیا!!
اولا بگم دایی قبلا دایی داربی رو باخته.

در ضمن قبلا که بازیکنا اینهمه مثل الان پول نمیگرفتند بهتر بازی میکردند و داربی ازین داربی بهتر بود و لااقل توش گل میدیدیم.ولی الان صفر!!!!

بقول فرشاد پیوس که گفت.درسته داربی های قبلی علی اصغری بود ولی این داربی حتی علی اصغری هم نبود!!!

reynolds_nike1

عضو جدید

مثلا الان کدوم تیم خوب بازی میکنه که شما اینو میگی؟؟ کلا فوتبال ایران افت کرده و تضعبف شده و توش تاکتیک خاصی وجود نداره

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا حرفای منو با دقت نمیخونی!!! من منظورم از بحث تخصصی بازیکنای تیم ملی نبودند که.بلکه نحوه 2 بار اول شدن استقلال تو آسیا بود.ولی شما هر چیزی که میگم با یه چیز دیگه اشتباه میگیری.!!! :surprised:

در ضمن هر کسی از ملی پوشا صحبت کرده برو به خودش جواب بده نه من. نگو اشکال کار ما بگو اشکال کار من.داری حرف یکی دیگرو اوردی و منو زیر سوال میبری و بعد کلی کل کل میگی حرف یکی دیگه بود.خیلی کارت درسته بخدا!!!!
بازم میگم استقلال فقط تو آسیا افتخاراتش بیشتر هست از پرسپولیس.اونم تحت یه حالت های خاص که تو اوایل بحث توضیح دادم قضیه چی بوده و مرجع هم دادم که بخونی ولی نخوندی.غیر از این یکی افتخارات پرسپولیس بیشتر از استقلال هست. استقلال تو ایرانم جام داره ولی کمتر از پرسپولیس.البته اگه رتبه بندی الکی باشگاههارو اگه افتخار بدونی یا بازیکن ملی پوش داشتن رو افتخار میدونی قضیه فرق میکنه!! ویا حتی زدن 3 !!! اگه شما افتخار دیگه ای رو میدونی بگو ما هم بفهمیم
گل مجیدی به پرسپولیس رو افتخار بدونی.اونوقت دیگه کاریش نمیشه کرد .
بابا آخه تو هی حرفتو عوض میکنی، آدم گیج میشه!
شما اگه مثل الان میومدی میگفتی، استقلال تو آسیا افتخاراتش بیشتر هست، من صحبتی نداشتم!
شما گفتی: " استقلال فقط تو آسیا افتخار داره! " ( هنوز پستت هست! )
یه سوال: پرسپولیس هم تو لیگ، هم تو جام حذفی از استقلال بیشتر جام آورده؟ :surprised:

نگو تورو خدا این حرفارو .مثل اینکه جدیدا وارد فاز دیدن دربی شدیا!!
اولا بگم دایی قبلا دایی داربی رو باخته.

در ضمن قبلا که بازیکنا اینهمه مثل الان پول نمیگرفتند بهتر بازی میکردند و داربی ازین داربی بهتر بود و لااقل توش گل میدیدیم.ولی الان صفر!!!!

بقول فرشاد پیوس که گفت.درسته داربی های قبلی علی اصغری بود ولی این داربی حتی علی اصغری هم نبود!!!

جدی؟ :|
من فکر میکردم تاحالا باخت نداده ( چه سالی باخت داد؟ )
در رابطه با اون حرفت : " نگو تورو خدا این حرفارو "
دقیقا کدوم حرفا؟ :|

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

aliiagh

عضو جدید
اه اه اه . اینجا چه خبره. چه کل کلیه اینجا.

دوستان اول از همه بگم که من یه پرسپولیسیم.

اما با وجود اینکه طرفدار یک تیم هستم سعی می کنم همیشه منصفانه قضاوت کنم و از هر کسی که اهل اخلاق باشه و خوب فوتبال بازی کنه خوشم میاد و طرفدارش هستم مثلا از استقلال از فرهاد مجیدی خوشم میاد بخاطر اخلاق و حرفه ای گریش ( که البته 2 سالی هست به این اخلاق خوب مزین شده ) و همینطور محرم نویدکیا که همیشه اخلاقش خوب بوده و البته از علی کریمی در خارج از زمین فوتبال که همه میدونن چجوری به آدم های فقیر کمک می کنه و ... ( خودتون یه سرچی کنید می فهمید )

بریم سراغ اصل مطلب : ببینید همونجوری که گفتم سعی می کنم منصفانه قضاوت کنم و یه طرفه نباشه قضاوتم اما تو فوتبال این مملکت یه سری اتفاقایی میفته که خیلی ناراحتم کرد و سعی میکنم اینجا مطرحشون کنم. از طرفدارهای آبی هم میخوام که بیان و نظرشون رو بگن.

چیزی که من خیلی ازش ناراحتم این ناعدالتی هایی هست که داره علیه پرسپولیس اتفاق میفته . مثلا سر قضیه آوردن خلعتبری چقدر سر وصدا شد و تو تلویزیون های و هوی کردن و گفتن میلیارد میلیارد آقایون دارن میدن به عرب ها . بعضی ها هم اومدن تو تلویزیون و واسه ما کارشناس بازی در میارن و میگن نباید این پول به عرب ها داده می شد. حالا ناراحتی من از اینه اولا مگه واسه جواد نکونام همین پول ها خرج نشد. چرا یک نفر جیک نزد ؟ چرا یک نفر نیومد کارشناسی کنه این پولی که به عرب ها داده شد. به پرسپولیس که رسید همه کارشناس شدن و موضوع شد سوژه اول روزنامه ها . دوما پولی که واسه خلعتبری داده شد پول شخصی بوده. پول مال دولت نبوده که این همه جار و جنجال تو تلویزیون به پا می کنند. چرا واسه آوردن جواد نکونام پول از بیت المال داده شد و یک نفر حرفی نزد. جالبیش اینجاست بعد میان تو تلویزیون میگن تیم ملی پول نداشت بره اما پرسپولیس میلیارد پول میده به خلعتبری اما یکی نیست بگه این دو مقوله چه ربطی به هم دارند. تازه اگه قراره یقه کسی گرفته بشه باید یقه نکونام و استقلال رو بگیرن که پول از دولت داده شده واسشون. واقعا ناراحتی داره این جوی که دارن واسه پرسپولیس میسازن.

یا مثلا سر قضیه قراداد بازیکنها : خودتون ببنید و قضاوت کنید :
پرسپولیس : عالیشاه ، صادقیان، سیدصالحی و دهنوی ، کفشگری ، خلعتبری

استقلال : جواد نکونام ، آندارنیک تیموریان ، پژمان نوری ، محمد قاضی ، احمد جمشیدیان ، محمد مهدی نظری

من قضاوتی نمی کنم ولی خودتون دو گروه بالا رو ببینید بگید کدومشون پول بیشتری براشون خرج شده . ( فقط خداییش انصاف هم خوب چیزیه ) البته قبول دارم پرسپولیس همه پول خرج میکنه ولی حرف من اینه که پولی که پرسپولیس واسه بازیکنانش خرج کرده واضح و مشخصه که از استقلال و سپاهان کمتره ( سپاهان که از همه بیشتر پول خرج میکنه. این رو همه میدونن. فقط خودشو پشت دعوای استقلال و پرسپولیس قایم کرده) .

حتی سال گذشته هم که پرسپولیس خیلی به ریز و به پاش داشت باز هم من میگم بیشتر از استقالا نبوده. اگه پرسپولیس سال گذشته حسینی و بنگر و انصاری فرد و ماهینی و رضا حقیقی و کریمی رو خرید یا قراردادهاشون رو تمدید کرد خوب استقلال هم نکونام و فرهاد مجیدی و جانواریو و ... رو خرید و قرارداد جباری و رحمتی و خسرو حیدری رو تمدید کرد. خودتون منصفانه ببینید از اسم بازیکنا مشخصه قراردادهای پرسپولیسیها هر چقدر زیاد هم باشه حداقل دیگه از قرارداد بازیکنان استقلال دیگه تجاوز نمی کنه.

حالا جالبیش اینجاست هر وقت اسم پول زیاد واسه بازیکن ها میاد همه انگشتشون سمت پرسپولیسه اما نمیدونم چرا یکم انگشت ها سمت استقلال یا سپاهان نمیره. راستی یه سوال : فک میکنید استقلال واسه جواد نکونام که سال پیش بهش پیشنهاد 3 و نیم میلیون دلاری دادن چقد هزینه کرده ؟ ( تو رو خدا منطقی باشید. نگید نکونام واسه عشق به میهن و عشق به خود استقلال اون پیشنها رو نپذیرفت که همه میدونیم این حرف ها دیگه کهنه که چه عرض کنم یه چیزی اونورتر از کهنه است.)

حرف بعدی من اینه اگه پرسپولیس خرج میکنه خداییش یه مدیرعامل هم داره که بلده پول به دست بیاره . بر خلاف بعضی آقایون که فقط بلدن واسه پرسپولیس حاشیه درست کنن و هر روز با سرمربیشون دعوا کنن. نه تیم خودشون از دستش آسایش داره نه میذاره بقیه تیم ها آسایش داشته باشن. ( بله منظورم با آقای فتح الله زاده است) . در ضمن خورده نگیرید که سردار فوتبالی نیست که خداییش من که نه همه میخندن به این حرف . چون اصلا نیاز نیست مدیرعامل ورزشی باشه. اصلی ترین کار مدیرعامل پول در آوردن. مگه فورنتینو پرس ، خاون لاپورتا و ساندرو راسل ، رومن آبراموویچ که موفقترین باشگاه های دنیا رو دارن ورزشی هستن؟ راستی چرا آقای فتح الله زاده که واسه همه حرف ها و کری ها جواب داره واسه این حرف سردار که گفته بود استقلال حداقل قرادادی که بسته یک میلیارد و هفتصد میلیون تومن بوده جوابی نداشت.؟ قضاوت با شما.

و اما آخرین چیزی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که از آقای فردوسی پور و کلا رسانه می خوام انتقاد کنم که چرا این همه پرسپولیس رو زیر نظر دارید اما بعضی اتفاقات رو خیلی ساده از کنارش رد میشید ؟ ( یا شاید هم عمدا ساده از کنارش رد میشید ) منظورم اینه :

چرا تیم هایی که در مواقع حساس به تیم آقای قلعه نوعی برخورد میکنن ، مهره های کلیدیشون یه اتفاقی واسشون میفته که توی اون بازی نیستن و سال آینده دقیقا در تیمی حضور دارند که آقای قلعه نوعی هم توی اون تیمه هست. این دیگه گندش در اومده اما نمی دونم چرا کسی پیگیر این قضایا نیست. یا اینکه چرا با وجود اینکه میدونید سپاهان در سال اول حضور قلعه نوعی با 13 امتیاز کمک داور قهرمان شد ، پیگیری نمی کنید که قضیه از چه قراره و خیلی از اتفاقات دیگه که چه من بگم یا نگم ( یا گنده تر از من بگن ) هیچ کس پیگیری نمی کنه. چرا تو هفته اول لیگ باید با بازیکن تیم حریف استقلال تماس گرفته بشه که خودتون جریانش رو دیگه میدونید چی بود اما اتفاق به این مهمی رو هیچ کس پیگیری نمی کنه؟

خدا رو شکر پرسپولیس یا قهرمان نمیشه یا وقتی هم قهرمان میشه بدون حرف و حدیث قهرمان میشه .

سال گذشته تو دو تا دربی دور رفت 2 پنالتی دور برگشت هم یک پنالتی 100 درصد رو داور نمی گیره که نمی دونم از کجا آب میخوره این قضایا.

در پایان فقط اینو میگم : یادتونه آخرین باری که امیر حاج رضایی اومد تو برنامه نود چی گفت ؟ یه چیزی میدونست که گفت این فوتبال اینقدر کثیف هست که من دیگه از این فوتبال میرم.

اگه به دست آوردن قهرمانی اینجوری باشه قهرمانی مبارک آقایون. ما دسته سه بازی کنیم بهتر از بازی تو لیگیه که چنین اتفاقاتی توش میفته.

dejbanan

اخراجی موقت
ما نبودیم توضیح بدید ببینم دوستان بلخره پوز کی به خاک مالیده شد؟:D

aliiagh

عضو جدید
ما نبودیم توضیح بدید ببینم دوستان بلخره پوز کی به خاک مالیده شد؟:D

دوست عزیز نه پوز استقلالیهای اصیل به خاک مالیده میشه نه پرسپولیسیهای عزیز. به امید خدا پوز اونایی که دارن با نامردی به جام میرسن به خاک مالیده میشه.

dejbanan

اخراجی موقت
دوست عزیز نه پوز استقلالیهای اصیل به خاک مالیده میشه نه پرسپولیسیهای عزیز. به امید خدا پوز اونایی که دارن با نامردی به جام میرسن به خاک مالیده میشه.

مثلا کیا؟ دقیق شفاف سازی کون ببینم:D
منظورت که با تیم محبوب من تشتک سازی جوزان نیس که:biggrin:

aliiagh

عضو جدید
راستی یه چیز جالب یادم رفت بگم. نمیدونم یادتون هست یا نه یا اصلا میدونید یا نه ولی سالی که پرسپولیس 3 بر 2 ده نفره استقلال رو برد فهمیدید بعد از بازی چه اتفاقی افتاد؟ بذارید من براتون بگم. بعد از بازی که کلی از هوادارای استقلال علیه پرویز مظلومی شعار میدادن و قلعه نوعی قلعه نوعی میکردن فهمیدید پرویز مظلومی چه جوابی بهشون داد؟ پرویز مظلومی جوابش این بود : اگر یک بار دیگه یک نفر دیگه علیه من حرفی بزنه به همه میگم چرا فقط امییر قلعه نوعی میتونه تو استقلال نتیجه بگیره. خیلی جالب بود که بعد از این حرف ما دیدیم استقلال حتی قهرمانی رو هم از دست داد ولی دیگه خبری از انتقاد علیه پرویز مظلومی نبود و همه انتقادات خوابید.

aliiagh

عضو جدید
در ضمن یکی به این آقای قلعه نوعی بگه درسته آقای افشین قطبی یه ادبیات جدید وارد ایران کرد و اولین نفری بود که اومد تو فوتبال ایران و وقتی تیمش باخت گفت من مقصرم ولی شما هم دیگه تا یه حدی میتونی تقلید کنی از ایشون و این ادبیات رو به کار ببری. آخه شما شخصیت واقعیتون رو تو مواقع حساس دیدیم. تو اون لحظات شما دیگه نمی گید مقصر باخت من بودم اون موقع داور و تیم ملی و .... مقصر باخت هستند. کلا شما فقط وسطای فصل و مواقعی که تیمتون در لخظات حساس به سر نمی بره خودتون رو مقصر باخت می دونید.

اینو از این جهت میگم که این ادبیاتی که شما از آقای قطبی یاد گرفتید مخصوص همون آقای قطبی است چون با شخصیتش میخونه و واسه خودشیرینی نیست. لطفا شما ادبیات قشنگ ایشون رو خرابش نکن.

reynolds_nike1

عضو جدید
بابا آخه تو هی حرفتو عوض میکنی، آدم گیج میشه!
شما اگه مثل الان میومدی میگفتی، استقلال تو آسیا افتخاراتش بیشتر هست، من صحبتی نداشتم!
شما گفتی: " استقلال فقط تو آسیا افتخار داره! " ( هنوز پستت هست! )
یه سوال: پرسپولیس هم تو لیگ، هم تو جام حذفی از استقلال بیشتر جام آورده؟ :surprised:

جدی؟ :|
من فکر میکردم تاحالا باخت نداده ( چه سالی باخت داد؟ )
در رابطه با اون حرفت : " نگو تورو خدا این حرفارو "
دقیقا کدوم حرفا؟ :|

من نمیدونم کدوم حرفم عوض شده که شما گیچ شدی به قول خودت.شما بحث ملی پوشارو وسط میکشی که ربطی به موضوع نداشت و من هم گفتم من از ملی پوشا مگه حرفی زدم و شما میگید که من اینو در جواب یکی از دوستان گفتم و منم میگم این جواب رو به خودش بگو نه من.حالا من نمیدونم چرا شما گیج شدی.من گیج بشم مشکلی نداره ولی شما چرا!؟
پست قبلی من خیلی کامل بود اتفاقا و مربوط به همه چیز

من اتفاقا گفتم تنها افتخار بیشتر استقلال از پرسپولیس 2 قهرمانیش تو آسیا بوده.خوبه 2-3 بارم گفتم ولی مثل اینکه اصلا نخونده جواب دادی!!!

البته استقلال با وجود 3 میزبانی مرحله آخر 2 بار قهرمان شده و شرایط قهرمانیش رو هم گفتم و منبع دادم برید ببینید که مثلا سال 90 چطوری قهرمان شد.تو اون سال کشورای کره جنوبی-ژاپن-امارات و عربستان نماینده ای تو آسیا نداشتند!!

تو لیگ که همه میدونند قهرمانی های پرسپولیس از همه تیما بیشتر بوده.این تو سایتای معتبر میتونی ببینی.همون سایت ویکی پدیا رو ببین بد نیست.
در مورد جام حذفی بگم که ارزش خیلی زیادی نداره به نظر من.تو این سالای قبلی دیدی که تیمای پرسپولیس و استقلال وقتی دستشون از جام قهرمانی لیگ کوتاه میشه رو جام حذفی برنامه ریزی میکنند.خصوصا تو این چند سال اخیر که لیگ باشگاه های آسیا و حذفی در هم ادغام شدند.ولی با این وجود اگه این لیگم براتون مهم هست باید بگم پرسپولیس تو لیگ حذفی آسیا 1 قهرمانی و 1 نایب قهرمانی داره

دایی سال آخری که تو پرسپولیس بود بازی رفت و برگشت رو به مظلومی باخت. اینکه کدوم حرف رو گفتم نگو توروخدا همین بود.آخه این قضیه برای همین چند سال پیش هست و عجیبه که یادتون نیست

reynolds_nike1

عضو جدید
راستی یه چیز جالب یادم رفت بگم. نمیدونم یادتون هست یا نه یا اصلا میدونید یا نه ولی سالی که پرسپولیس 3 بر 2 ده نفره استقلال رو برد فهمیدید بعد از بازی چه اتفاقی افتاد؟ بذارید من براتون بگم. بعد از بازی که کلی از هوادارای استقلال علیه پرویز مظلومی شعار میدادن و قلعه نوعی قلعه نوعی میکردن فهمیدید پرویز مظلومی چه جوابی بهشون داد؟ پرویز مظلومی جوابش این بود : اگر یک بار دیگه یک نفر دیگه علیه من حرفی بزنه به همه میگم چرا فقط امییر قلعه نوعی میتونه تو استقلال نتیجه بگیره. خیلی جالب بود که بعد از این حرف ما دیدیم استقلال حتی قهرمانی رو هم از دست داد ولی دیگه خبری از انتقاد علیه پرویز مظلومی نبود و همه انتقادات خوابید.

مظلومی بنظر من مربی خیلی خوبی بود و تو همه تیما نتایج خوبی میگرفت.چه تو ابومسلم چه مس کرمان و استقلال و... ولی قلعه نوعی معمولا تیمایی بوده که از لحاظ بازیکن تو بهترین وضعیت بودند
تو داربی هم هرچی بوده از قلعه نوعی بهتر بوده. اون سالی هم که تو استقلال اوب نشد به خاظر این بود که نزاشتند وگرنه تیمش خوب بود.و تو نیم فصل بازیکناشو ازش گرفتند.بنظرم تو اون مقطع مجیدی رو به زور رد کردن رفت تا تیمش نتیجه نگیره. کلا این باند بازی تو فوتبال ما حرف اول و آخر رو میزنه.یکیشم همین قلعه نوعی

بالا