>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

سلام

سلام

دوستان

واسه بهتر نتیجه گرفتن توی درس سیگنال کسی میتونه پیشنهادی یا راهکاری ارائه بده!؟

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید
سلام
هر چند دیگه برای مخابرات نمی خونم و هدفم قدرت هست ولی خیلی بدم می یاد یک نفر بدون دلیل فقط برای منافع مالی خودش دیگران را تخریب می کنه .
من 2 ماه وقت خودم رو روی الکترونیک گذاشتم رسیدن بدرصد 80 الکترونیک بسیار راحتر از ان چیزی هست که فکرش را بکنید بازهم شیوه خواندن الکترونیک را توضیح می دهم :
ابتدا هر فصل را از روی کتاب الکترونیک ناصح بخونید و بعد همان فصل را روی کتاب اشرفیان بخونید . مطمئن باشید اگر این کار را کنید درصد بالای 50 راحت بدست می یاد .

برای الکترومغناطیس هم من از روی کتاب پارسه می خونم و بعد یک دور هم از روی پردازش و مشکلی برای خواندن ندارم مطالب بسیار راحت از ان چیزی هست که بعضی ها فکر می کنند .

من نمی دانم در کلاس های ارشد معجزه می کنند تعداد فرمول ها کم می شود راه حل ها کوتاه تر از راه حل های خود همان کتاب استاد کنکوری می شود !!!!
دوستان اگر درسی پایه ضعیفی دارید نیاز به رفتن کلاس نیست . مطمئن باشید با خواندن از روی دو یا سه کتاب حتما ان مطلب را یاد می گیرید .

کلاس های کنکوری فقط برای کسانی هست که مشکل زمان را دارند و تنبل هستند . زمان از حالا خیلی زیاده .
اگر خواستید کلاس الکترونیک برید از دوستانم تعریف مهندس اسلام پناه را خیلی شنیدم . برای الکترومغناطیس هم به جرات می توانم بگویم بهنرین استاد حال حاضر در ایران مهندس اشرفیان و دکتر عبدالعالی هست .
من بارها از کسانی که درصد بالای 40 در مغناطیس را بدست اوردند تعریف همین دو استاد را شنیدم بعلاوه خواندن کتاب طاهری (جهش یا پردازش )
اگر از دوستان کسی با مهندس اسلام پناه در ارتباط هست صد درصد ایشان را به باشگاه دعوت کنه . من برنامه مطالعاتی که ایشان در نظر گرفته را خیلی خوب می دانم . سعی کنید با برنامه ایشان پیش بروید .
موفق باشید

vaaad7

عضو جدید
سلام
هر چند دیگه برای مخابرات نمی خونم و هدفم قدرت هست ولی خیلی بدم می یاد یک نفر بدون دلیل فقط برای منافع مالی خودش دیگران را تخریب می کنه .
من 2 ماه وقت خودم رو روی الکترونیک گذاشتم رسیدن بدرصد 80 الکترونیک بسیار راحتر از ان چیزی هست که فکرش را بکنید بازهم شیوه خواندن الکترونیک را توضیح می دهم :
ابتدا هر فصل را از روی کتاب الکترونیک ناصح بخونید و بعد همان فصل را روی کتاب اشرفیان بخونید . مطمئن باشید اگر این کار را کنید درصد بالای 50 راحت بدست می یاد .

برای الکترومغناطیس هم من از روی کتاب پارسه می خونم و بعد یک دور هم از روی پردازش و مشکلی برای خواندن ندارم مطالب بسیار راحت از ان چیزی هست که بعضی ها فکر می کنند .

من نمی دانم در کلاس های ارشد معجزه می کنند تعداد فرمول ها کم می شود راه حل ها کوتاه تر از راه حل های خود همان کتاب استاد کنکوری می شود !!!!
دوستان اگر درسی پایه ضعیفی دارید نیاز به رفتن کلاس نیست . مطمئن باشید با خواندن از روی دو یا سه کتاب حتما ان مطلب را یاد می گیرید .

کلاس های کنکوری فقط برای کسانی هست که مشکل زمان را دارند و تنبل هستند . زمان از حالا خیلی زیاده .
اگر خواستید کلاس الکترونیک برید از دوستانم تعریف مهندس اسلام پناه را خیلی شنیدم . برای الکترومغناطیس هم به جرات می توانم بگویم بهنرین استاد حال حاضر در ایران مهندس اشرفیان و دکتر عبدالعالی هست .
من بارها از کسانی که درصد بالای 40 در مغناطیس را بدست اوردند تعریف همین دو استاد را شنیدم بعلاوه خواندن کتاب طاهری (جهش یا پردازش )
اگر از دوستان کسی با مهندس اسلام پناه در ارتباط هست صد درصد ایشان را به باشگاه دعوت کنه . من برنامه مطالعاتی که ایشان در نظر گرفته را خیلی خوب می دانم . سعی کنید با برنامه ایشان پیش بروید .
موفق باشید

سلام داش یونس.....

آقا جون ما رو خیلی امیدوار کردی... خداییش من خیلی دلم می خواست مغناطیس اشرفیان رو برم اما چه کنم با این جیب پر از خالی:cry:...
به نظرتون می شه بدون رفتن به کلاس مغناطیس و بالازد.....البت پایه درسیمم بدک نیس....

داشت یادم می رفت........
دمه همه بچه های ((دانشکده حقوق نه ...جو نگیردت)) پایین گرم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

سلام

نظرتون در مورد اینطوری خوندن الکترونیک چیه!!؟
1.جزوه استاد باغستانی
2.جزوه مهندس کهن
3.راهیان ارشد مهدی ناصح

در ضمن کتاب الکترونیک دکتر اشرفیان چه مزیتی داره که باید بعد از کتاب راهیان ارشد بخونیم!؟

من که توی نت دیدم بچه ها گفته بودن بیشتر فیزیک الکترونیکه تا الکترونیک!

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

موفق باشید
سلام
ناراحت نباش مهندس
اینجا ما سعی داریم تا فضا برای بحث ، آزاد باشه البته تا جایی که توهین به شخصی وارد نشه
اگر توهینی از جانب هر شخصی ( دقت کن گفتم هر شخصی ، حتی شخص دکتر جبه دار! البته این مثل بود وگرنه اقای دکتر جبه دار انسان بسیار شریف و مسئولیت پذیری هستند که کمتر استادی مانند ایشان دیدیم )دیدی ،گزارش بده ، همان شکلک علامت اخطار کنار اواتور ، مطمئنا بررسی خواهد شد
هر کس مسئول پست خودش هست و من بعضی موقع ها نمی تونم همه پست ها رو بطور کامل مطالعه کنم

یونس جان خودت اقای اسلام پناه رو دعوت کن ان شالله به بچه ها می تونن کمک بزرگی کنند
:gol:

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید
سلام
ناراحت نباش مهندس
اینجا ما سعی داریم تا فضا برای بحث ، آزاد باشه البته تا جایی که توهین به شخصی وارد نشه
اگر توهینی از جانب هر شخصی ( دقت کن گفتم هر شخصی ، حتی شخص دکتر جبه دار! البته این مثل بود وگرنه اقای دکتر جبه دار انسان بسیار شریف و مسئولیت پذیری هستند که کمتر استادی مانند ایشان دیدیم )دیدی ،گزارش بده ، همان شکلک علامت اخطار کنار اواتور ، مطمئنا بررسی خواهد شد
هر کس مسئول پست خودش هست و من بعضی موقع ها نمی تونم همه پست ها رو بطور کامل مطالعه کنم

یونس جان خودت اقای اسلام پناه رو دعوت کن ان شالله به بچه ها می تونن کمک بزرگی کنند
:gol:

سلام
اگر یکی از بچه ها این حرف را می زد ناراحت نمی شدم ولی خودتون می دونید کی این حرف رو زده برین صندلی داغ رو نگاه کنین
بی خیال
با ایشان صحبت می کنم خدا کنه قبول کنند

جواب محمد
در مورد جزوه مهندس کهن اطلاعی ندارم
این که می گویم شما کتاب اشرفیان رو بخونید فقط برای زدن درصد بالا است . خیلی از رابطه ها در کتاب ناصح وجود دارد ولی زیاد توضیح نداده. یا بعضی از مطالب در کتاب اشرفیان وجود دارد تست هم امده ولی کتاب های دیگه به ان نپرداخته اند . خوبی کتاب اشرفیان ان است شیوه عادی حل یک مسئله توضیح داده . من بعضی از تست های کنکور را دیدم که فقط باید راحل کلی را بلد بود (نه یک رابطه خاص )

اگر پایه ضعیفی از الکترونیک دارید کتاب اشرفیان را در ابتدا نخوانید .

alielec

عضو جدید
دوستان درباره ی نحوه و برنامه ی مطالعه نظرتون چیه؟مثلاً روزی چند ساعت یا چند تا درس و با چه ترتیبی؟من خودم از تابستون که امتحاناتم تموم شد شروع می کنم برای قدرت ولی نمیدونم چه جوری؟

amin.helmzadeh

عضو جدید
صحبتی با دوستان خوب داوطلب کنکور ارشد برق

صحبتی با دوستان خوب داوطلب کنکور ارشد برق

دوستان عزیز این روزها یکی از مهمترین دغدغه های فکری داوطلبین کنکور ارشد برق 92 این است که برای دروس آزمون ارشد کلاس ثبت نام کنند یا خیر. از این رو تصمیم گرفتم تا اندکی در این مورد صحبت کنم و تجربیات و تفرکات خودم را در اختیار شما قرار دهم.
دوستان خوبم، رفتن به کلاس کنکور به هیچ عنوان ضامن موفقیت شما نیست. بلکه این تلاش و استعداد خود شماست که نتیجه کنکور را رقم می زند.
بطور مثال بنده و امثال من که به خواست و لطف خداوند در کنکور ارشد رتبه خوبی کسب کردیم در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردیم. منتها بنده در دروه لیسانس پایه محکمی از دروس در خود ایجاد کرده بودم که به اضافه 5 ماه تلاش اختصاصی برای کنکور ارشد بنده را به دانشگاه صنعتی شریف رهنمون کرد. این پایه علمی قوی در خیلی از شما وجود ندارد که لازمه قبولی در کنکور ارشد است و من شیوه کسب آن را به شما می گویم:
1- انتخاب منابع درست و تنظیم یک برنامه درست و حسابی. دقت کنید انتخاب بیش از دو منبع برای یک درس اصولا به سردرگمی شما منجر می شود
2- تلاش خیلی بیشتر نسبت به کسانی که دوره لیسانس کوشاتر بودند. به نظر من 8 ماه تلاش بی وقفه طبیعتا بدون جواب نخواهد بود.

3- مطالعه گروهی. بطوریکه هر یک از دوستان بار یک درس را بیشتر به دوش بکشد و صادقانه به سایرین منتقل کند. در این روش خیر و برکات زیادی است.
4-استفاده از کلاسهای آمادگی کنکور ارشد به شرط استطاعت کامل مالی!
از چهار راه فوق کمترین اهمیت را کلاس آمادگی کنکور دارد.
کلاس کنکور ارشد زحمت شما را کم می کند، راه را برای شما هموارتر می کند و تا حدودی اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد اما در دو حالت ضررش از منفعتش بیشتر است:
1- سر کلاس فقط مستمع باشید و جلسه به جلسه استاد را همراهی نکنید
2- از نظر مالی استطاعت لازم را نداشته باشید
پر حرفی نمی کنم و در یک جمله عرایضم را خاتمه می دهم:
فقط برنامه ریزی، تلاش و ثبات قدم خود شماست که موفقیت شما را باعث میشود.

برادر شما، حلم زاده

amin.helmzadeh

عضو جدید
از همه داوطلبین بابت پرحرفی عذر می خواهم

از همه داوطلبین بابت پرحرفی عذر می خواهم

به نظر شما داوطلبین عزیز کنکور ارشد برق کدامیک از فاکتورهای زیر برای موفقیت در کنکور ارشد ضروری تر است؟
1- انتخاب منابع درست
2- تدوین یک برنامه مطالعاتی دقیق
3- مدیریت آزمون
4- شرکت در کلاسهای آمادگی کنکور ارشد
خوشحال می شوم از طریق ایمیل نظر خود را برای من ارسال کنید و من آن را با نام شما در وبسایت منتشر خواهم کرد. اما نظر من در مورد این سوال بدین شرح است:
از 4 مورد بیان شده 3 مورد اول کاملا ضروری است و مورد چهارم در شرایطی می تواند مفید واقع شود و بعنوان کاتالیزور عمل کند.اما جالب است بدانید فاکتوری که نهایتا جایگاه افراد در کنکور ارشد را مشخص می کند بحث مدیریت آزمون است. و اما بشنوید استدلال من را!قبول دارید از 12 تست هر درس در کنکور ارشد اگر فقط 6 تست را درست جواب بدهید در بهترین دانشگاه ها قبول خواهید شد؟!قبول دارید تمام کتابها و کلاسهای کنکور ارشد و حتی ضعیفترین منابع هم مواد لازم برای پاسخگویی به 6 سوال از 12 سوال هر درس را فراهم می سازند؟!
پس این شما هستید که با مدیریت آزمون باید 6 سوال مناسب از هر درس را بیابید و در زمان تعیین شده پاسخ دهید.
لذا خیلی روی منابع و کلاسها حساس نباشید و به جای آن سعی کنید خود را برای یک ماراتن 4 ساعته آماده کنید. مسائل روحی روانی و مدیریت زمان را در خود تقویت کنید.البته با استفاده از هر کلاس و هر منبعی نمی توان به 100% رسید و شما حداکثر تلاش خود را برای انتخاب بهترین منبع و در صورت نیاز به کلاس بهترین استاد بکار گیرید اما بیش از حد وسواس به خرج ندهید و به خود موضوع یادگیری، تسلط و مدیریت آزمون بیندیشید.یک نکته دیگر این که بهترین منبع برای افراد مختلف متفاوت است. با یک جمله عرایض خود را به پایان می برم:مواظب باشید اسیر حاشیه های کنکور ارشد نشوید!

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
دمتون گرم از اینکه عضوهای جدید رو تحویل میگیرید ممنونم
پیرو سوال قبلیم گفتم یه ذره بیشتر توضیح بدم تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.
بچه ها من هنرستانی هستم فوق دیپلم گرفتم و العان دارم کارشناسی میخونم.
ترم دوم کارشناسی هستم
فیزیک مغناطیس هنوز نخوندم
ریاضی مهندسی هم نخوندم (این دوتا رو ترم بعدی دارم)
آمار خوندم مدار 1 و ماشین 2 خوندم.تو کاردانی فیزیک مغناطیس خوندم ولی بچه بازی بود فیزیک نبود.
معادلات دیفرانسیل , مدار 2 , کنترل خطی و ماشین 3 رو این ترم پاس میکنم.
من که به شما دوستان گفتم برا ارشد میخوام بخونم منظورم ارشد امسال نیست منظورم زمستون سال دیگه (زمستون 92) هست.
چون شاغلم نمیتونم هر روز بشین درس بخونم ولی شرایط کارم یه جوری هست که مثلا 3 روز سرکارم 2 روز بیکارم یه موقع 10 روز یه کله سر کارم بعد یه هفته بیکارم یعنی یه جورهایی چون دست خودم نیست زمان مشخصی نداره.
میخوام این روزهای بیکاریم رو درست استفاده کنم و سال دیگه که لیسانس گرفتم با پنچ شیش ماه درس خوندم تهران قبول شم.
با این شرایط میخوام درسهای ماشین مدار و معادلات رو تابستون بخونم.
مسلما مثله خیلی از شما استاد حل مدارهای پیچیده و یا مسایل سخت ماشین نیستم منظورم از اینکه چندتا کتاب بهم معرفی کنید این بود که منو راه بندازن
یه نکته تو پرانتز (اقای حلم زاده دمت گرم)
یه نکته دیگه تو پرانتز(اصلا از اینکه هنرستان درس خوندم پشیمون نیستم).
دم همتون گرم
زنده باشید و سربلند

SHR776

عضو جدید
سلام استاد حلم زاده.یه سوال دارم؟چه گرایشی در قدرت شبیه به درسی مثل بررسی هستش؟

یونس313

عضو جدید
به نظر شما داوطلبین عزیز کنکور ارشد برق کدامیک از فاکتورهای زیر برای موفقیت در کنکور ارشد ضروری تر است؟
1- انتخاب منابع درست
3- مدیریت آزمون

سلام
استاد به نظر من مهمترین فاکتور همان چیزی هست که در پست قبلی فرمودید تلاش و ثبات قدم

SHR776

عضو جدید
ببخشید با اجازه استادگرایش سیستم
ممنون یونس جان.میشه یه توضیح مختصری هم در مورد این گرایش بدی که مثلا فارغ التحصیلان این گرایش در چه زمینه های کاری جذب میشن و میتونن کار کنن.من خودم الکترونیک می خونم ولی وقتی با درسی مثل بررسی آشنا شدم به این درس خیلی علاقه مند شدم.به همین خاطر دوست دارم که قدرت شرکت کنم.گرچه از الکترونیکم خوشم میاد.نظرت چیه کدومو بخونم؟.با توجه با اینکه خودتم اول الکترونیک میخواستی بری ولی حالا میخواهی بری قدرت؟

یونس313

عضو جدید
ممنون یونس جان.میشه یه توضیح مختصری هم در مورد این گرایش بدی که مثلا فارغ التحصیلان این گرایش در چه زمینه های کاری جذب میشن و میتونن کار کنن.من خودم الکترونیک می خونم ولی وقتی با درسی مثل بررسی آشنا شدم به این درس خیلی علاقه مند شدم.به همین خاطر دوست دارم که قدرت شرکت کنم.گرچه از الکترونیکم خوشم میاد.نظرت چیه کدومو بخونم؟.با توجه با اینکه خودتم اول الکترونیک میخواستی بری ولی حالا میخواهی بری قدرت؟

سلام
دکتر خودشون دکتری سیستم دارن . اگر ایشان خودشون بیان بگن خیلی بهتره
من هم خودم الکترونیک بودم کار کردم دیدم حداکثر پول 700 الی 800 در میاد بی خیال علاقه شدم ( تازه باید 20 جور نرم افزار بلد باشی و با هزار بدبختی کار گیر بیاری )
من هم عاشق بررسی هستم . البته ما چون الکترونیکیم باید بررسی 2 و ماشین 3 رو تو ارشد پیش نیاز بخوریم .

این هم یک توضیح مختصر : زمینه تحقیقاتی این گرایش مسائل مختلف در رابطه با تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی می باشد. از جمله زمینه های تحقیقاتی این رشته برنامه ریزی، بهره برداری، حفاطت، دینامیک و قابلیت اطمینان در شبکه های الکتریکی است

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

استاد من چند بار تجربه کنکور رو دارم خدایی دست رو فاکتورهای اساسی قبولی توی کنکور گذاشتین!

به نظر من این سه عامل مهمترن:

1.انتخاب منابع خوب
2.برنامه ریزی دقیق متناسب با منابع و پشتکار و شرایطی که داریم
3.پشتکار و تلاش مداوم(برنده کسیست که تا پای جون جنگیده واز نتیجه آزاده)

البته اکیپی و گروهی خوندن خیلی نتیجه ی بهتری میده!

اما یه سوالی داشتم در مورد ماشین الکتریکی من از 5 فصلی که واسه کنکور میاد تقریبا به جز فصل 2 یه پیش زمینه ی خوبی دارم

اما موندم واسه این فصل دوم از روی کدوم کتاب بخونم!!؟ آخه روابط و فرمول های زیادی داره و خیلی برام سخته!

EECi

مدیر بازنشسته
سلام .نظرتون درمورد کلاسهای حضوری الکترونیک ومغناطیس مهندس باغستانی چیه؟

سلام
من ویدیو های کلاس الکترومغناطیس مهندس باغستانی رو دیدم
بیان قوی و مطمئنی دارند...
در الکترونیک هم که جزوه خوبی دارند ... از کلاس الکترونیکشان خبری ندارم

موفق باشید

mo_ha

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز
من تشکر می کنم از دوست گرامی که زحمت کشیدن و به سوالات جواب دادن ولی من می خوام واستون تکمیلش کنم
اگه بخواهیم آزمون رو به صورت ایده آل بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که جامعه ی آماری زیاد مهم نیست (به شرطی که سوالات مثله ماهان و پارسه )

منم موافقم
البته جامعه آماری برا مقایسه بد نیست ولی وقتی تعداد شرکت کنندگان تو آزمونا به زور به 3000 نفر میرسه:D جامعه آماری دیگه معنا پیدا نمیکنه
به نظر من آزمونی خوبه که سوالاش در سطح کتکور ارشد باشه(استاندارد باشه):)

djbehrouz

عضو جدید
1- انتخاب منابع درست
3- مدیریت آزمون
خوشحال می شوم از طریق ایمیل نظر خود را برای من ارسال کنید و من آن را با نام شما در وبسایت منتشر خواهم کرد. اما نظر من در مورد این سوال بدین شرح است:
از 4 مورد بیان شده 3 مورد اول کاملا ضروری است و مورد چهارم در شرایطی می تواند مفید واقع شود و بعنوان کاتالیزور عمل کند.اما جالب است بدانید فاکتوری که نهایتا جایگاه افراد در کنکور ارشد را مشخص می کند بحث مدیریت آزمون است. و اما بشنوید استدلال من را!قبول دارید از 12 تست هر درس در کنکور ارشد اگر فقط 6 تست را درست جواب بدهید در بهترین دانشگاه ها قبول خواهید شد؟!قبول دارید تمام کتابها و کلاسهای کنکور ارشد و حتی ضعیفترین منابع هم مواد لازم برای پاسخگویی به 6 سوال از 12 سوال هر درس را فراهم می سازند؟!
پس این شما هستید که با مدیریت آزمون باید 6 سوال مناسب از هر درس را بیابید و در زمان تعیین شده پاسخ دهید.
لذا خیلی روی منابع و کلاسها حساس نباشید و به جای آن سعی کنید خود را برای یک ماراتن 4 ساعته آماده کنید. مسائل روحی روانی و مدیریت زمان را در خود تقویت کنید.البته با استفاده از هر کلاس و هر منبعی نمی توان به 100% رسید و شما حداکثر تلاش خود را برای انتخاب بهترین منبع و در صورت نیاز به کلاس بهترین استاد بکار گیرید اما بیش از حد وسواس به خرج ندهید و به خود موضوع یادگیری، تسلط و مدیریت آزمون بیندیشید.یک نکته دیگر این که بهترین منبع برای افراد مختلف متفاوت است. با یک جمله عرایض خود را به پایان می برم:مواظب باشید اسیر حاشیه های کنکور ارشد نشوید!

با سلام و احترام.

در درجه اول مشخص کردن اهداف و برنامه و تهیه منابع
در درجه دوم کنار زدن موانعی که موجب از دست رفتن وقت و نفوذ بی انگیزگی و شکست و خستگی و... می شود

به نظر من موارد ذکر شده از جمله مواردی هست که من طی سال های تحصیلم با آن مواجه شدم و هنوز هم در مشاوره هام با افرادی برخورد میکنم که به دلیل مورد دوم انگیزه لازم برای مطالعه و شروع را ندارند.

با تشکر - بهروز پورکاظم

dars

عضو جدید
سلام
دکتر خودشون دکتری سیستم دارن . اگر ایشان خودشون بیان بگن خیلی بهتره
من هم خودم الکترونیک بودم کار کردم دیدم حداکثر پول 700 الی 800 در میاد بی خیال علاقه شدم ( تازه باید 20 جور نرم افزار بلد باشی و با هزار بدبختی کار گیر بیاری )
من هم عاشق بررسی هستم . البته ما چون الکترونیکیم باید بررسی 2 و ماشین 3 رو تو ارشد پیش نیاز بخوریم .

این هم یک توضیح مختصر : زمینه تحقیقاتی این گرایش مسائل مختلف در رابطه با تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی می باشد. از جمله زمینه های تحقیقاتی این رشته برنامه ریزی، بهره برداری، حفاطت، دینامیک و قابلیت اطمینان در شبکه های الکتریکی است

کسی در مورد گرایش های کنترل و مخابرات نظری در این مورد نداره؟ یعنی در مورد درامدش.تو یه پست دیگه هم این سوال رو پرسیده بودم اما فقط یکی دو نفر جواب دادن اونم نه جوابی که مد نظرم بود.بهم گفتن به فکر قناعت باش.درسته که قناعت خوبه اما هدف من اینه که بدونم از الان که میخوام شروع کنم برای خوندن کدوم گرایش آینده شغلی بهتری داره.بی زحمت یکی از بچه ها که اطلاعاتش در مورد آینده شغلی بهتره بهم اطلاعاتی بده.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان میتونید در مورد فصل 2 ماشین الکتریکی( اصول تبدیل انرژی الکترومکانیکی) بهم کمک کنید خیلی فرمولیه!! از روی چی بخونم؟؟

dadash masoud

عضو جدید
کسی کتاب بررسی آقای قاسمی رو گرفته ببینه چه جوریه؟=====>http://rkohan.ir/post-532.aspx
درباره ی سوابق تحصیلی و تدریسی ایشون کسی چیزی می دونه؟

من اين كتابو گرفتم ولي هنوز كنكوري تست نزدم چون بررسي اين ترم دارم براي ميان ترم خوندم كتاب خوبيه فقط يه مبحثشو نخوندم و از اون مبحث يه سوال اومد و حل نكردم
ولي متن روون مثال هاي حل شده ي خوبي داره يه مزيت ديگه اي داره اينه كه كتاب جديديه.

arman_20

عضو جدید
سلام . ببخشید بچه ها یه سوال داشتم درباره آزمون ازمایشی تعاونی سنجش .
اینکه هزینه چقدر هست ؟
چند مرحله هست ؟
چه شهرهایی برگزار میشه ؟
سوالات اون کیفیت لازم رو داره ؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام . ببخشید بچه ها یه سوال داشتم درباره آزمون ازمایشی تعاونی سنجش .
اینکه هزینه چقدر هست ؟
چند مرحله هست ؟
چه شهرهایی برگزار میشه ؟
سوالات اون کیفیت لازم رو داره ؟
اینکه هزینه چقدر هست ؟ حداکثر حدود 150 هزار تومان
چند مرحله هست ؟ 6 یا 7 مرحله ، دقیقا یادم نیست .
چه شهرهایی برگزار میشه ؟ معمولا در تمام استان ها برگزار میشه ، چون با برگزار کنندگان کنکور سراسری که بچه های پیش دانشگاهی می دن یکی هست معمولا در بیشتر شهر های کشور برگزار میشه این کنکور ازمایشی، مثلا صبح بچه های پیش دانشگاهی امتحان میدن ، بعد از ظهر داوطلبین ارشد
سوالات اون کیفیت لازم رو داره ؟ البته دوست من

arman_20

عضو جدید
اینکه هزینه چقدر هست ؟ حداکثر حدود 150 هزار تومان
چند مرحله هست ؟ 6 یا 7 مرحله ، دقیقا یادم نیست .
چه شهرهایی برگزار میشه ؟ معمولا در تمام استان ها برگزار میشه ، چون با برگزار کنندگان کنکور سراسری که بچه های پیش دانشگاهی می دن یکی هست معمولا در بیشتر شهر های کشور برگزار میشه این کنکور ازمایشی، مثلا صبح بچه های پیش دانشگاهی امتحان میدن ، بعد از ظهر داوطلبین ارشد
سوالات اون کیفیت لازم رو داره ؟ البته دوست من

مرسی ممنون . من چقدر حافظه ام ضعیف شده . دو سوال دیگه داشتم که یادم رفت بنویسم .

میگم از این تعداد ازمون ها چند تاش جامع هست ؟
واینکه از کی شروع به ثبت نام میشه ؟

باز هم ممنون .

EECi

مدیر بازنشسته
مرسی ممنون . من چقدر حافظه ام ضعیف شده . دو سوال دیگه داشتم که یادم رفت بنویسم .

میگم از این تعداد ازمون ها چند تاش جامع هست ؟
واینکه از کی شروع به ثبت نام میشه ؟

باز هم ممنون .
خواهش می کنم:gol:
فکر کنم 2 تا از ازمونها جامع هستند ، سال قبل که در دی ماه برگزار کردند ازمونهای جامع رو
معمولا در ابتدا تا اواخر تابستون مهلت ثبت نام میدن ولی بعد ها تا یکی دو هفته قبل هر ازمون، مهلت ثبت نام برای ازمون های بعدیش رو تمدید می کنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا