جشن و شادی و پایکوبی و مهمونی به مناسبت تولد خاله پروانه(پروانه شیرازی)

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز

درسته یک هفته گذشته ولی من دوست داشتم بازم تبریک بگم:biggrin:

sajad 3000

کاربر ممتاز
آورین خاله ..

منم دوباره تبریک میگم :D

صاب مجلس کو پس ؟ :razz:

صاحب مجلس میادش ان شاءالله. من به نیابتش فعلا صاحب مجلسم:D
البته منم دارم میرم الان. بعدا میام مجلس رو میچرخونم:biggrin:
فعلا بابای

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صاحب مجلس میادش ان شاءالله. من به نیابتش فعلا صاحب مجلسم:D
البته منم دارم میرم الان. بعدا میام مجلس رو میچرخونم:biggrin:
فعلا بابای

بیاد کتک داره به جای کادو :|

مجلس چرخونیتون که تکه خاله :biggrin:

بفرمایید بای ...

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخ : سلام

پاسخ : سلام

سلام از همتون ممنونم واقعا نمیدونم چطور جبران کنم مرسی که تشریف آوردید و تولدمو بهترین تولد عمرم کردید ببخشید که زمانی اومدم که هیچ کدومتون حضور نداشتید اما سجاد و نازی زحمت چرخوندن مجلسو کشیدن من شرمنده ی همه ی شما دوستای خوبم شدم و از سجاد بچه ی خواهرم که اندازه ی دنیا دوستش دارم تشکر میکنم ایشالله جبران کنم تو شادیهاتون بازم ممنونم دوستای گلم

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام از همتون ممنونم واقعا نمیدونم چطور جبران کنم مرسی که تشریف آوردید و تولدمو بهترین تولد عمرم کردید ببخشید که زمانی اومدم که هیچ کدومتون حضور نداشتید اما سجاد و نازی زحمت چرخوندن مجلسو کشیدن من شرمنده ی همه ی شما دوستای خوبم شدم و از سجاد بچه ی خواهرم که اندازه ی دنیا دوستش دارم تشکر میکنم ایشالله جبران کنم تو شادیهاتون بازم ممنونم دوستای گلم

من هستم....

خواهش میکنم:D

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نصف شب میای خواهرم ، ما هم که بچه های خوب 9 میخوابیم :D

من هستم....

خواهش میکنم:D

تو زحمت افتادینا ، به جای آقا سجاد خواهش کردین :D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدت مبارک دوست خوبم.....

..
.
بهترین ها رو برات آرزو دارم....

.
.
..
همیشه سالم و سر زنده و شاد باشی....
و همه چی بر وفق مرادت باشه....
.
.
تولدت مبارک...;)

sajad 3000

کاربر ممتاز

خواهش میکنم خاله جونم کاری نکردیم. وظیفمون بودش:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol: