سؤال درباره نرم افزار design expert(نرم افزار طراحی آزمایش)

bahar_r6165

عضو جدید
سلام.من از این نرم افزار برای طراحی آزمایش استفاده کردم(آزمایشاتی در زمینه جذب سطحی فلزات) اما حالا در استفاده از نتیج آزمایشم با این نرم افزار به مشکل برخوردم.جوابهای غیر منطقی به من میده.اگه کسی که مسلط به این نرم افزار باشه بتونه به من کمک کنه نهایت لطفو در حق من کرده.میدونم بدون هیچ چشم داشتی شما دوستان کمک میکنین اما اگه کسی تو این زمینه به من کمک کنه سعی میکنم جبران کنم چون من باید زودتر دفاع کنم در شرایط بدی هستم.لطفا کمکم کنین.ممنونم

bahar_r6165

عضو جدید
سؤال درباره نرم افزار design expert(نرم افزار طراحی آزمایش)

[h=2][/h]
سلام.نمیدونم کجا دقیقا باید سؤالمو مطرح کنم،پیشاپیش عذر میخوام.من از این نرم افزار برای طراحی آزمایش استفاده کردم(آزمایشاتی در زمینه جذب سطحی فلزات) اما حالا در استفاده از نتیج آزمایشم با این نرم افزار به مشکل برخوردم.جوابهای غیر منطقی به من میده.اگه کسی که مسلط به این نرم افزار باشه بتونه به من کمک کنه نهایت لطفو در حق من کرده.میدونم بدون هیچ چشم داشتی شما دوستان کمک میکنین اما اگه کسی تو این زمینه به من کمک کنه سعی میکنم جبران کنم چون من باید زودتر دفاع کنم در شرایط بدی هستم.لطفا کمکم کنین.ممنونم​

vahidhp64

عضو جدید
سلام
من با این نرم افزار کار کردم، در حقیقت پایان نامه کارشناسی ارشدم رو با این نرم افزار انجام دادم. خوشحال میشم بتونم کمک کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sepideh2008

عضو جدید
اگر درباره طراحی با نرم افزار Design Expert جزوه یا کتابی دارید لطفا ارسال شیر کنید
با تشکر

shadow2020

عضو جدید
سلام.من از این نرم افزار برای طراحی آزمایش استفاده کردم(آزمایشاتی در زمینه جذب سطحی فلزات) اما حالا در استفاده از نتیج آزمایشم با این نرم افزار به مشکل برخوردم.جوابهای غیر منطقی به من میده.اگه کسی که مسلط به این نرم افزار باشه بتونه به من کمک کنه نهایت لطفو در حق من کرده.میدونم بدون هیچ چشم داشتی شما دوستان کمک میکنین اما اگه کسی تو این زمینه به من کمک کنه سعی میکنم جبران کنم چون من باید زودتر دفاع کنم در شرایط بدی هستم.لطفا کمکم کنین.ممنونم[/QUOTEسلام بهار خانوم .انشاالله که خوب باشید و مشکلتون حل شدهباشه .من هم الان یک همچین مشکلی برای برای تز ارشد دارم و ممنون می شم در این باره کمک کنیدو اینکه متاسفانه من این برنامه رو هر چی گشتم پیدا نکردم و خواستم ببینم اگر امکانش هست نحوه ی تهیه این نرم افزار را بهم بگید .پیشاپیش از لطف شما متشکرم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

PETROMAZER

عضو جدید
راهنمايي دوستان براي نسخه كرك شده و همچنين نحوه ي استفاده از اون

راهنمايي دوستان براي نسخه كرك شده و همچنين نحوه ي استفاده از اون

دوستان عزيز من دوره ي آموزشي اين نرم افزار رو به صورت كامل گذروندم و بخصوص در روش Response surface methodology كاملاً مسلط هستم و مرتب در پژوهشكده مون دارم ازش استفاده مي كنم.
هركدوم از دوستان در زمينه تهيه اين نرم افزار يا استفاده از اون مشكلي دارن لطفا به بنده ايميل بزنين. خوشحال مي شم بتونم كمك تون كنم. موفق باشيد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alipourmo

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
اگر کسی از دوستان در رابطه با آموزش نرم افزار design expert فایلی داره، لطف کنه
چون خیلی نیاز شدید دارم
با تشکر و تقدیم احترام

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام
دوست من، که لینکش رو براتون قرار میدم با این نرم افزار کار کرده و سوالاتتون رو پاسخ میدن
اما این بچه ی ما دیر ب دیر به نت سر میزنه:دی
اگه ج نداد پیام بدین بهش بگم بیاد پاسخگو باشه

دوست گلم adgin

hoda_elahi66

عضو جدید
با سلام و احترام
خدمتتون،بنده باید از نرم افزار Design expert

برای آنالیز داده هام استفاده کنم
(رشته صنایع غذایی)،طبق فرموده استاد راهنما،اما اصلا به این نرم افزار آشنایی
ندارم و اصلا هم نتونستم خود نرم افزار رو دانلودش کنم،ممنون میشم برام بفرستینش و
طرز استفاده از اونو یادم بدین. واقعا سپاسگزار میشم.

درخواست کمک

درخواست کمک

دوستان عزيز من دوره ي آموزشي اين نرم افزار رو به صورت كامل گذروندم و بخصوص در روش Response surface methodology كاملاً مسلط هستم و مرتب در پژوهشكده مون دارم ازش استفاده مي كنم.
هركدوم از دوستان در زمينه تهيه اين نرم افزار يا استفاده از اون مشكلي دارن لطفا به بنده ايميل بزنين. خوشحال مي شم بتونم كمك تون كنم. موفق باشيد.

سلام خواهش میکنم آموزش این برنامه رو به ایمیل منم بفرستید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

maede.m

عضو جدید

لطفااگر جزوه آموزشی در مورد RSM دارید به اشتراک بذارید .من برای پروژه ارشدم باید با Design expert بهینه سازی کنم .....ممنون

rohhollah

عضو جدید
باسلام و عرض ادب
لطفا اگه فایل آموزشی در مورد روش RSM دارین.
محبت بفرمایید ما هم استفاده کنیم.
باتشکر