[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ممنون از جواباتون
من خودم با اقماري مشكلي ندارم.دوره ليسانس زاهدان بودم.هموم وقع ك ريگي آدم ميكشت!!
ولي آدم حيفش مياد.اينجا ميگفتن كه قراره با روسيه ي كاريو شروع كنن و انتقال تكنولوژي و اين حرفا كه ادم دلش غنج ميره!
ولي به طور كلي مشكل نفت فقط رفت و امدو دوهفته نبودنشه...عوضش رسمي ميشي و مزايا و....

ولي به من گفته بودن فوق ليسانس 6 ماهه رسمي ميشن.امروز اينجا يكي از بچه ها گفت 1 سال.كدوم درسته بالاخره؟

اها بذار در این موردم توضیح بدم

دوره رسمی شدن لیسانس و وفوق دیپلم 2 ساله که همزمان با دوره کاراموزیشونه.

ولی واسه فوق دوره کاراموزی در کار نیست و از اگه فوق لیسانس فنی باشن 6 ماهه رسمی میشن و این 6 ماه دوره ازمایششون به حساب میاد.

ولی واسه فوق های غیر فنی 1 سال دوره ازمایش هست و بعد از یه سال رسمی میشن.

البته گفتن اگه لیسانس خیلی کارش درست باشه یک سال و نیم هم ممکنه رسمی بشه ولی زودتر نه

mirara

عضو جدید
دستت درد نكنه از راهنماييت...
قبل از رسمي شدن پيماني هستيم يا آزمايشي؟
اين لفظ آزمايشي كه مياد يعني آخرش امتحان ميگيرن؟يا ارزيابي ميكنن؟
مثلا يهو ميگن ارزيابيت خوب نبود برو به سلامت؟
من با اين دوره قبل رسمي شدن يكم مشكلات دارم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نكنه از راهنماييت...
قبل از رسمي شدن پيماني هستيم يا آزمايشي؟
اين لفظ آزمايشي كه مياد يعني آخرش امتحان ميگيرن؟يا ارزيابي ميكنن؟
مثلا يهو ميگن ارزيابيت خوب نبود برو به سلامت؟
من با اين دوره قبل رسمي شدن يكم مشكلات دارم

نه بابا تو حکممون زده پیمانی

نه منظورم از ازمایشی اون نبود. اره خوب امتحان به اون صورت که فکر کنی نداره ولی خوب ارزیابی میشی.

میزان علاقت به کار انگیزه.تحمل سختی و روحیات و رفتارت توسط رییست ارزیابی میشه و تو رسمی شدنت تاثیر داره.امتحاناتشو که خودم سه تاشو هفته پیش دادم نمی گم مهم نیست ولی اصلا جای نگرانی نداره.خودت بعدا می فهمی چی میگم.

اگرم مشکل عقیدتی سیاسی یا مشکل خاصی تو کارت نباشه صد در صد رسمی میشی

البته این چیزایی بود که رییس اموزش بدو استخدام واسمون گفت .از خودم نمی گم.

نگران نباش

kiyan_max2020

عضو جدید
نه ملی حفاری که جداست.

والا دقیق نمی دونم ولی می دونم ملی حفاری یه اداره جداست ولی از مناطق نیرو گرفته تو این استخدامیش.

گفتم دوست خودم مناطقی بود دادنش به حفاری

اقماری 14 14 دیگه.حقوقش هم خیلی بالا نیست. از مناطق بهتره ولی نسبت به کارش نمی ارزه

استادمون می گفت ضربیش 3.6 هست.الان واسه اغاجاری 3 هست
.

خوب استادمون می گفت من 10 سال اقماری حفاری کار کردم بچه اهوازم بود ولی اصلا راضی نبود می گفت شراطش داغونه البته می گفت الان بهتر شده ولی می گفت نفت یه چیز دیگست خیلی بهتره.

خود استادمون الان تو ستاد حفاریه کارش.
یادته میگفتم مناطق کلی خوبه ازش تعریف میکردم همه میگفتید نه
دیدید یه چیزایی میدونستم

reza3836

عضو جدید
سلام اقا شهرام
منم اغاجری افتادم...گروه دوم
میخواستم اطلاعاتی در مورد اینکه تو امیدیه شرکت برای بچه هایی که متاهل هستن در رابطه با اسکانشون کاری میکنه ؟ ممنون میشم اگه بگین

kiyan_max2020

عضو جدید
الان از مناطق زنگ زدن گفتن 3 شنبه صبح اداره استخدام باش ...گفتش 6 ماه آموزشه:surprised:

سلام حامد بسیار مبارکه
انشاالله موفق باشی
رفتی اونجا آمار بگیر ببین شروع به کار چه روزیه؟
و از اول میرین آموزش یا میرین دوره ایمنی بعدش آموزش

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام بر همگی
همین الان زنگ زدن گفتن3شنبه راس ساعت8 اونجا باشم نامه آموزشو بهمون میدن
خدا رو شکرتتتتتتتتتتتتتتت
ولی نگفتن کجا افتادیم

درود بر برادر کویت انشاالله مبارکه
برو مناطق اوضاعو مساعد کن
که ما ه کم کم بیاییم
خدمت شما

MiSs.

عضو جدید
Mirara..
hatman naft berid ,age raftid azar ab fekr nakonid karetoon arak ya tehran hast..
shoma ro vase nasb va rah andazi boiler mifrestan jonoob
va dar ayandeh vaghti tube in boiler ha rapture mikone shoma mamoor mishi masalan vase 3 mah miri hamoon company ke behesh boiler dadid bad shabane roozi boiler ro retube mikonid ,kheili kare taghat farsaei hast man az nazdik bachehaye azar abo didam ke chetori tu garma kar mikardan az saroo soorateshoon mese ghatarate baroon aragh mirikht..
age mitoonid be man etemad konid naft ro entekhab konid,
darzemn man be shakhse az azar ab razi nistam chon madarek va p&id dorosto hesabi tahvile moshtari nemide
movafagh bashid

MiSs.

عضو جدید
معذرت مي خوام فراموش كردم بايد فارسي تايپ كنم الان هم وقت ندارم ويرايش كنم ،يه جوري بخونيدش;)

delbarjoon

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
بچه های نفت وگاز امروز خبری نشده
Sms ، زنگ یا ایمیل
بخدا امید ما به همین چند تا دوست که اینجا داریم هست ، شرکت که بی خیال شده پرسنلش چی میکشن ؟!!!

shahbal1

عضو جدید
سلام به همه دوستان
بچه های نفت و گاز پارس امروز خبری ندارن
sms ، ایمیل ، زنگ
بخدا تنها امید ما همین چند تا دوستی هست که اینجا داریم .

من امروز اس دادم مهندس كه اعزام بعدي چه زمانيست وكجاست؟؟جواب:تا آخراين هفته مشخص ميشه.باپوزش ازتاخيره اعلام......حالا معلوم نيست تماس ميگيرن باهامون برادعوت يا ميخوان تازه هماهنگ كنن تواين هفته جوابش ابهام داره.

hiby

عضو جدید

اها بذار در این موردم توضیح بدم

دوره رسمی شدن لیسانس و وفوق دیپلم 2 ساله که همزمان با دوره کاراموزیشونه.

ولی واسه فوق دوره کاراموزی در کار نیست و از اگه فوق لیسانس فنی باشن 6 ماهه رسمی میشن و این 6 ماه دوره ازمایششون به حساب میاد.

ولی واسه فوق های غیر فنی 1 سال دوره ازمایش هست و بعد از یه سال رسمی میشن.

البته گفتن اگه لیسانس خیلی کارش درست باشه یک سال و نیم هم ممکنه رسمی بشه ولی زودتر نه

مهندس جان ! از شما تعهد نگرفتن؟ کلا تو دوره آموزشی هم در این باره حرفی نزدن؟

majid2798

عضو جدید
من امروز اس دادم مهندس كه اعزام بعدي چه زمانيست وكجاست؟؟جواب:تا آخراين هفته مشخص ميشه.باپوزش ازتاخيره اعلام......حالا معلوم نيست تماس ميگيرن باهامون برادعوت يا ميخوان تازه هماهنگ كنن تواين هفته جوابش ابهام داره.

من فکر میکنم تازه تا آخر این هفته هماهنگیهاشون انجام بشه با مراکز آموزششون،کی دعوت کنن الله اعلم
اما مهم نیست که تیر دعوت کنن یا مرداد یا اصلا شهریور.
حداقل اگه بگن چه تاریخی اعزام میشیم دیگه میتونیم برای وقتمون برنامه ریزی کنیم.

shahbal1

عضو جدید
من فکر میکنم تازه تا آخر این هفته هماهنگیهاشون انجام بشه با مراکز آموزششون،کی دعوت کنن الله اعلم
اما مهم نیست که تیر دعوت کنن یا مرداد یا اصلا شهریور.
حداقل اگه بگن چه تاریخی اعزام میشیم دیگه میتونیم برای وقتمون برنامه ریزی کنیم.

جرازمان اعزام مهم نيست؟؟خيلي هم مهمه.نه ميتونيم بريم جايي سركارچون هرآن ممكنه بگن بيا بعددست اون شركت يا هرجايي روكه كارميكنيم توحناميذاريم. نريم هم ازبيكاري خسته شدم 3ماهه بيكار بدون پول ..بااين سن ازبابام پول بگيرم آخه!!!!:cry:اي خداااااااااااااااااااااااااا

mirara

عضو جدید
Mirara..
hatman naft berid ,age raftid azar ab fekr nakonid karetoon arak ya tehran hast..
shoma ro vase nasb va rah andazi boiler mifrestan jonoob
va dar ayandeh vaghti tube in boiler ha rapture mikone shoma mamoor mishi masalan vase 3 mah miri hamoon company ke behesh boiler dadid bad shabane roozi boiler ro retube mikonid ,kheili kare taghat farsaei hast man az nazdik bachehaye azar abo didam ke chetori tu garma kar mikardan az saroo soorateshoon mese ghatarate baroon aragh mirikht..
age mitoonid be man etemad konid naft ro entekhab konid,
darzemn man be shakhse az azar ab razi nistam chon madarek va p&id dorosto hesabi tahvile moshtari nemide
movafagh bashid

ممنونم از راهنماييتون
من كه خودم 99% ميگم نفت
ولي در مورد اين شرايط كاري مني كه عمران خوندم فكر نميكنم با تجهيزات و ... كاري داشته باشم.درسته؟
به هر صورت استخدام رسمي با مزايا، آينده و پيشرفت كاري، بيمه، حقوق بيشتر و...خيلي بهتر از شركتهاي خصوصي هست.اونم قراردادي كه هر وقت نخواستن بگن برو بيرون
بازم ممنون

tak2750

عضو جدید
من بالاخره تونستم با اقاعی اعنادی حرف بزنم.بهم گفت که گزینش و کمسون پزشکی قبول شدم.منتظر باشم تا تماس بگیرند.انقدر هم خوشحال شدم که نپرسیدم اعزام کی هست.ولی شما هم زیاد بهش فکر نکنید دیر و زود داره ولی بالاخره میریم.پس برید از این حداکثر یک ماه وقت ازادتون استفاده کنید.

FAMINE RIAN

عضو جدید
اين كارت هاي معافيت سربازي رو دارن عوض ميكنن تا آخر تير هم بيشتر وقت نداره(هوشمندش ميكنن!)بعد از اون تاريخ ديگه اعتبار نداره.
به بچه هايي هم كه مسيج زدن از نفت و گاز پارس گفتن كارت همراهشون باشه.
منم امروز براي تعويض اقدام كردم ولي خوب معلوم نيست كي برسه دستمون

حالا اين وسط من چيكار كنم؟؟؟

دوست عزیز مشکلی نیست همون رسید رو بیار اما اگه هنوز کارت رو تحویل ندادی چنتا کپی بگیر ببر دادگستری برابر با اصل کن من که این کارو کردم

ABADAN-

عضو جدید
سلام بچه ها
به منم زنگ زدن
سه شنبه 8صبح باید مناطق باشم

خدایا شکرت :gol:خدایا شکرت:gol:خدایا شکر... ت:gol:

magician1366

عضو جدید
سلام تبریک میگم بهتون واسه شروع کار
سه ماه آموزش تئوری کجا هست؟ وضعیت مرخصی چه جوریه واسه متاهلا؟

خوب به سلامتی مبارکه

منظورشون همون سه ماه اموزشی و بعدش سه ماه میری تو واحدی که افتادی واسه اموزش حین کار.

مام الان سه ماه میریم اموزش حین کار بعد بر میگریدم واسه اموزش تئوری اهواز بعد شما میرید اموزش حین کار

چون تعداد زیاده اینطوری تقسیم بندی کردن.

اومدی اهواز یه حالی خبری به ما بده .

mds_eng

کاربر فعال
سلام
از بچه هایی که برای تکمیل ظرفیت شرکت گاز برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی و .... دعوت شده اند هم کسی اینجا هست؟

هادی رمضانی

عضو جدید
کسایی که از مناطق خبرشون کردن برای سه شنبه اهواز باشن آیا به کسی گفتن موقته یا موندگارن...لطفا اگه کسی پرسیده خبر بده...؟؟؟؟؟؟؟:confused:

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان
من برای تکمیل ظرفیت شرکت گاز که پارسال 6 خرداد واسش امتحان دادم دعوت شدم و عسلویه رو هم انتخاب کردم. حالا امروز توی سایتشون گفتن که 22 خرداد برای مصاحبه برم.
میشه یکم راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ مصاحبه تخصصی و گزینشیه.
در ضمن من الان سایپا مشغول به کار هستم و حدود 1200-1300 دارم می گیرم. می خواستم بدونم یه نفر فوق لیسانس مکانیک توی عسلویه ( خط 10 انتقال گاز) کارش چیه و چقدر حقوق می گیره؟؟؟ ضریبش چنده؟؟؟
تازه موقع ثبت نام فقط مدرک لیسانسمو داشتم. اما الان مدرک فوقمو هم دارم. شایعاتی هست که میگن اگه مدرک فوقمو رو کنم ممکنه فقط لیسانس لازم داشته باشن و ردم کنن (در صورتی که با مدرک فوقم ممتاز حساب میشم)

ehsan6472

عضو جدید
به همه دوستان تبریک میگم واسه ما هم دعا کنن که زوردتر مشغول بشیم از بیکاری دیگه خسته شدیدم به خدا...

majid2798

عضو جدید
ممنونم از راهنماييتون
من كه خودم 99% ميگم نفت
ولي در مورد اين شرايط كاري مني كه عمران خوندم فكر نميكنم با تجهيزات و ... كاري داشته باشم.درسته؟
به هر صورت استخدام رسمي با مزايا، آينده و پيشرفت كاري، بيمه، حقوق بيشتر و...خيلي بهتر از شركتهاي خصوصي هست.اونم قراردادي كه هر وقت نخواستن بگن برو بيرون
بازم ممنون

یعنی حتی 1 درصدم شک نکن که نفت بهتره.
اصلا این جای بحث نداره مهندس.
ایشالا موفق باشی همکار آینده

بالا