نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان، شرمنده که انقدر فرایند رسیدن به این مرحله طول کشید، طراحی سایت و... خیلی وقت گیر شد و تو این مدت نتونستیم توی تاپیک باهاتون همراهی کنیم،در پس نا امیدی ها و کامنت های خسته، باور کنید تلاش چند روزه ی ما و دوستان بود، همینطور که میبینین،الانم حدود 3 صبح هست و بالاخره کار به نتیجه رسید...."نامه ای که هرگز فرستاده نشد" آماده اس...
http://eskismemari.ir
رو به دوستانتون معرفی کنید و بیاید برای امضای نامه :)
ممنون از شینا و مرتضای عزیز و دوستانی که همراهی بی مضایقه ای داشتند....

اگر هر کدوم از 6 گزینه ی پیشنهادی پیرامیدز عزیز از فکرتون گذشته،خواهش می کنم فراموش کنید و به خاطر بقیه هم که شده،بیاید و امضا کنید و یادتون باشه،این یک شروعه،شاید نتیجه اش مستقیم به ما نرسه،اما برای بهبود شرایط سایرین هم که شده،لطفا این کارو انجام بدین
من به نامه اعتراض دارم چون مشکل حداقل فقط اسکیس نبود من مشکل اساسیم رو 2 مساله است یکی آزمون تئوری که میدونم خیلی هاتونم بهش اعتراض دارین وایراد بهش وارده به خاطر منابعش وبعدی هم تعدا بسیار پایین ظرفیت ها نسبت به رشته های دیگه است. حالا شاید دوستان بگند مرحله به مرحله اما چرا مرحله از اسکیس؟ چون شاید خیلی ها که حقشون بوده تو آزمون مسخره تئوری حذف شدن ویا رتبه های داغونی آوردن که نتونستن خودشون رو نشون بدن پس نباید ملاکمون فقط رتبه های برتری باشه که تو آزمون اسکیس نتونستن رتبه بیارند(البته آزمون اسکیس کلا بهش ایراد وارده چون بسیار مبتدیانه سوال داده شد ومبتدیانه هم صحیح شد حرفی توش نیست) پس نباید طوری تو نامه صحبت کرد که انگار ما اصلا با آزمون تئوری هیچ مشکلی نداریم واگر در مرحله بعدی بخوایم مشکل سوالت تئوری هم مطر ح کنیم قبول نمیکنند چون میگند شما کاملا تعریف کردین از این مرحله وتنها اسکیس مشکل شما بود. در ضمن با این روند دوستان غیر معمار براشون عالی میشه چون سوالات تئوری هنوز مشکل داره وراحت میکتونند به مرحله دوم برند با رتبه های خوب. این نظر شخصیه منه البته وهیچ تحمیلی به بقیه نیست;)

آخرین ویرایش:

بوطیقا 5

عضو جدید
من به نامه اعتراض دارم چون مشکل حداقل فقط اسکیس نبود من مشکل اساسیم رو 2 مساله است یکی آزمون تئوری که میدونم خیلی هاتونم بهش اعتراض دارین وایراد بهش وارده به خاطر منابعش وبعدی هم تعدا بسیار پایین ظرفیت ها نسبت به رشته های دیگه است. حالا شاید دوستان بگند مرحله به مرحله اما چرا مرحله از اسکیس؟ چون شاید خیلی ها که حقشون بوده تو آزمون مسخره تئوری حذف شدن ویا رتبه های داغونی آوردن که نتونستن خودشون رو نشون بدن پس نباید ملاکمون فقط رتبه های برتری باشه که تو آزمون اسکیس نتونستن رتبه بیارند(البته آزمون اسکیس کلا بهش ایراد وارده چون بسیار مبتدیانه سوال داده شد ومبتدیانه هم صحیح شد حرفی توش نیست) پس نباید طوری تو نامه صحبت کرد که انگار ما اصلا با آزمون تئوری هیچ مشکلی نداریم واگر در مرحله بعدی بخوایم مشکل سوالت تئوری هم مطر ح کنیم قبول نمیکنند چون میگند شما کاملا تعریف کردین از این مرحله وتنها اسکیس مشکل شما بود. در ضمن با این روند دوستان غیر معمار براشون عالی میشه چون سوالات تئوری هنوز مشکل داره وراحت میکتونند به مرحله دوم برند با رتبه های خوب. این نظر شخصیه منه البته وهیچ تحمیلی به بقیه نیست;)

دوست عزیز حرف شما درست امتحان تئوری هم مشکلات خودشو داره ولی اگه واقع بین باشیم خیلی ایراد جدی نمیشه بهش وارد کرد.چون به اندازه امتحان اسکیس مبهم و سلیقه ای نیست.البته من با شما موافقم که نباید فقط دغدغه این نامه رتبه های برتر میبود ،این مشکل همه کسانی هست که امتحان اسکیس رو میدن با هر رتبه ای که باشند اگرچه که همه این ایرادات در مورد این دوستانمون بشتر حس میشه و حرفیم در این نیست ولی بهتر بود هدف نامه فقط برای این موضوع نمیبود. تا اینجا همه نامه های پیشنهادی یه رویکرد کلی داشت انقدر خاص به رتبه های برتر اشاره نمیکردن.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحبت های کوروش و بوطیقا رو قبول دارم،واقعا تئوری و ... هم مشکلات خاص خودشون رو دارن ، این نامه و مطالبش مدت زیادی روی تاپیک بود و برای مهم ترین بحثاش،نظرسنجی شد، نمی گم عالی عمل کردیم،اما سعی شد با نظر سنجی های داخل باشگاه و خارج از باشگاه،با افرادی که با موضوع در ارتباط هستن،متنی به دست بیاد که افراد بیشتری باهاش ارتباط برقرار کنن.
مسلما اشکالاتی هست که گفته های شما میتونه کمک کنه گام های بعدی با دقت بیشتری برداشته بشه.

دوستان این تصویر به نظرتون چطوره؟
گفتیم شاید بهتر باشه برای اطلاع رسانی،یه تصویر واحد باشه که گفته های اصلی یک جا باشن و اطلاع رسانی ساده تر بشه، نظرات تصحیحی و تکمیلی شما میتونه کمک کنه :)
اگر گزینه ی دیگه ای هم طراحی کنین،حتما میشه ازش استفاده کرد. توی دومی،بحث رتبه های برتر هم پاک شده.
اگر بشه این رو تا حدود ساعت 15 اینا نهایی می کنیم....

پیوست ها

• sanjesh1.jpg
    sanjesh1.jpg
    43.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • sanjesh2.jpg
    sanjesh2.jpg
    41.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز حرف شما درست امتحان تئوری هم مشکلات خودشو داره ولی اگه واقع بین باشیم خیلی ایراد جدی نمیشه بهش وارد کرد.چون به اندازه امتحان اسکیس مبهم و سلیقه ای نیست.البته من با شما موافقم که نباید فقط دغدغه این نامه رتبه های برتر میبود ،این مشکل همه کسانی هست که امتحان اسکیس رو میدن با هر رتبه ای که باشند اگرچه که همه این ایرادات در مورد این دوستانمون بشتر حس میشه و حرفیم در این نیست ولی بهتر بود هدف نامه فقط برای این موضوع نمیبود. تا اینجا همه نامه های پیشنهادی یه رویکرد کلی داشت انقدر خاص به رتبه های برتر اشاره نمیکردن.
اشکال کلی بهش وارده حداقل برای خود من مصلا یکیش همین درس فن ساختمان وجناب گلابچی گرامی که ماشالا 1 ماه مونده به کنکور منبع معرفی میکنند یا اصلا همین امسال سوالی از تنظیم شرایط یا تاسیسات مکانیکی نیومد خب بچه های عمران خوش به حالشون شد وخیلی تونستن تو این آزمون موفق باشند. تاریخ معماری این همه کتاب پیرنیا وکیانی ومعماریان و قبادیان ومزینی بخون ولی روی هم 2 تا سوال بیاد ازشون وبعد از منابعی سوال میاد که واقعا در شان معماری نیست. معماری منظر هم باید اسمش رو عوض کنند چون این همه کتاب های باغ شناسی خوندیم هیچ فایده ای نداشت و در کل هرکسی بیشتر بخونه با این وضع بیشتر ضرر میکنه ویه واقعت اینه مثلا خود من حقم تو تئوری خیلی بیشتر از اینی بود که رتبه ام نشون داد وحقم رو احساس میکنم نایدیه گرفتند وخورده شد اما تو اسکیس اونقدر خوب نبودم که اینجوری رتبه ام رو تکون بده خب این تضاده ودر حق بچه هایی با اسکیس خوب اجحاف بوده همونطور که برای من تو تئوری بود. اما نظرات شما واقعا درست ومنطقی بودند دوست عزیز وخوشحالم که نظرتون رو بیان کردین. البته واسه این نامه من شاهد تلاش دوست عزیزم امین وshina بودم که ازشون بسیار بسیار تشکر میکنم ویه خسته نباشید محکم و پر انرژی بهشون میدم به خاطر همتشون:smile:;)

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

حرفت برای ازمون تئوری درسته کورش اما این قضیه فقط مختص رشته معماری نیست و توی هیچ رشته ای منابع مشخص نیست اما خوب به نظر من کنکور معماری فزقش با بقیه کنکور های اینه که درسی مثل درک عمومی داره قبول کنید این درس هست که سرنوشت کنکور مشخص میکنه که البته این درک به خیلی چیزا بستگی داره از جمله استرس سر جلسه مطمئنم کسی که استرس داره نمیتونه درک جواب بده حالا باز تو رشته ی ما بین کسی که دانشگاه تهران کارشناسی گرفته با بقیه زیاد نیست و میبینی که رتبه های خوب از همه جا هستن اما تو رشته های مثل عمران برق مکانیک خیلی فاحش هست این فاصله و میان رتبشون رو از 500 حساب میکنن بنده های خدا اما خوب ظرفیت اونا 5 برابر ماست به نظرم به ظرفیت هم باید اعتراض کنیم اما نباید اعتراض زیاد بزرگ بشه این نظر من هست

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ازتون خواهش میکنم تو اطلاع رسانی همه کمک کنین وقت زیادی نداریم و هرچه سریع تر باید تعداد امضاها زیاد بشه.
اگه هر چند نفرتون بتونین این وظیفه رو به عهده بگیرین که تو این سایت ها اطلاع رسانی کنین خیلی موفق تر خواهیم بود.
فعلا اینا به ذهنم میرسه:
نواندیشان- نقش نگار-کافه دیزاین-مجید آن لاین-سایت علمی دانشجویان ایران

آخرین ویرایش:

R00z

عضو جدید
بچه ها ازتون خواهش میکنم تو اطلاع رسانی همه کمک کنین وقت زیادی نداریم و هرچه سریع تر باید تعداد امضاها زیاد بشه.
اگه هر چند نفرتون بتونین این وظیفه رو به عهده بگیرین که تو این سایت ها اطلاع رسانی کنین خیلی موفق تر خواهیم بود.
فعلا اینا به ذهنم میرسه:
نواندیشان- نقش نگار-کافه دیزاین-مجید آن لاین-سایت علمی دانشجویان ایران

منم رای دادم :razz:
چند تا امضا شده ؟

ma.dbqn

عضو جدید
دستون درد نکنه من به دوستان و فیس بوک اطلاع رسانی کردم
یه سوال دارم
من که امسال غیر انتفاعی قبول شدم می تونم برم ؟؟و هم زمان واسه کنکور سال بعد بخونم؟؟ که اگه خدا خواست و جای بهتر قبول شدم تطبیق واحد بدم که یه سال جلو باشم؟؟؟

hooman_archi

عضو جدید
یه سوال دارم
من که امسال غیر انتفاعی قبول شدم می تونم برم ؟؟و هم زمان واسه کنکور سال بعد بخونم؟؟ که اگه خدا خواست و جای بهتر قبول شدم تطبیق واحد بدم که یه سال جلو باشم؟؟؟

آره میتونی بری اگر سال بعد روزانه یا شبانه قبول شدی غیرانتفاعی انصراف بدی ولی هیچکدوم از واحدهایی که غیرانتفاعی خوندی روزانه یا شبانه قبول نمیکنن و باید از اول بخونی

یه سوال دارم

سلام من پارسال غیرانتفاعی میرفتم و دقیقا نیتم این بود ک برا ارشد ی بار دیگه بخونم اما خارج از تصور من ارشد خیلی وقت گیر هست و من اصلا نتونستم بخونم! البته ی دلیل دیگه هم این بود ک چون دور از خونواده بودم کلی کارخونه سرم ریخته بود!!!:w06:اما ترم دوم آزاد تو تکمیل ظرفیت قبول شدم برگشتم پیش خونواده اما باز برا تمرین اسکیس وقت نداشتم! البته با اطلاعات پارسالم شرکت کردم و نتیجه داد. اینم ی تجربه گفتم شاید کمکت کنه. البته شاید توانایی شما بیشتر از من باشه و بتونی از پسش بز بیای.;) ولی ی چیزی رو هم ک باید بگم اینه ک شرایط قطعی تو اگه بری دان، درس و کلاساته و نباید اونا ب حساب کنکور غیر قطعی سال بعد (منظورم نتیجه شه) تحت تاثیر قرار بگیره. چون من تجربه این شرایط رو داشتم خواستم کامل برات شرح بدم. ولی اگه خواستی بری دان توکلت ب خدا باشه و آرامشت رو حفظ کن و زمانت رو خوب مدیریت کن انشاله ک نتیجه میگیری. منم مثل ی خواهر دعات میکنم :w24:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ي سوال برام پيش اومد
توي اين متن اعتراض ميشه يه نفر با چند اي دي اش بياد امضا بزنه؟؟؟؟
ميخوام بدونم چقدر ميشه رو تعداد نفرات حساب باز كرد!!!!:cool:

نه قابل کنترله از روی ای پی و دیگر مشخصات و ادمینم کنترل میکنه!خیالتون راحت!

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قابل کنترله از روی ای پی و دیگر مشخصات و ادمینم کنترل میکنه!خیالتون راحت!
بله، تمام اسامی توی لیست جداگانه ای نظارت میشه و اگر افرادی چند مرتبه بیان،با ای-میل بهشون تذکر داده میشه و بعد اسامی اضافیشون پاک میشه... منتها نکنید ازین کارا،چون وقت گیره یه مقدار

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقریبا 24 ساعت از شروع کارمون میگذره و 162 امضاء داریم،به نظرم شرایط خوبی داریم.
من فرداتا چهارشنبه صبح نیستم. پیشاپیش ازتون ممنونم ...
با پشتوانه ی این 162 امضا،که امیدوارم تا صبح به 170 برسه، خیلی خوب میشه اگر فردا تبلیغات گسترده تری انجام بدیم،حتما اگر توی فس-بوک میذارید،با عکسی که صفحه قبل هست بذاریدش،معمولا تصاویر توی فس-بوک بهتر جذب می کنن... توی سایت هایی مثل کافه دیزاین و... که بچه ها گفتن هم اطلاع رسانی بشه خیلی خوب میشه،فعلن نو اندیشان،دانشجو دات آی آر، معماری تکنولوژی و نقش نگار اطلاع رسانی کردن،که البته نقش نگار کمتر از همه بازخورد داشته و نو اندیشان از همه بهتر اطلاع رسانی شده.
:)
تشکر از همه دوستان...

آخرین ویرایش:

mehraz8090

عضو جدید
من هم امضا زدم امیدوارم واقعا تاثیر بزاره و یه تحولی توی نحوه سنجش معماری به وجود بیاد ;)
حداقلش میتونیم به نوه نتیجه هامون بگیم ما مقابل این بدعت ها ایستادگی کردیم :cool:
راستی یه سوال
اگر برای ثبت نام حضوری دانشگاه توی روزهایی که تعیین میکنن تشریف نبریم :(چه اتفاقی در انتظارمون خواهد بود ؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم امضا زدم امیدوارم واقعا تاثیر بزاره و یه تحولی توی نحوه سنجش معماری به وجود بیاد ;)
حداقلش میتونیم به نوه نتیجه هامون بگیم ما مقابل این بدعت ها ایستادگی کردیم :cool:
راستی یه سوال
اگر برای ثبت نام حضوری دانشگاه توی روزهایی که تعیین میکنن تشریف نبریم :(چه اتفاقی در انتظارمون خواهد بود ؟
.. والا سعی کن سریع برو.... در زودترین زمان ممکن برو ....چون ممکنه گیر بدهند و قبول نکنند... البته احتمالش کمه ولی بعضی از دانشگاه متاسفانه گیر می دهند که چرا به موقع ثبت نام نکردی...

mahdooneh

عضو جدید
من هم امضا زدم.امیدوارم این حرکت جواب داده بشه و جرقه ای زده بشه برای فرهنگ سازی در هر زمینه ای به خصوص زمینه های علمی که هر کاری سر جای خودش و با دقت انجام بشه نه الکی و معیار های سنجش و انتخاب دانشجو ها 100 درصد از روی علمشون باشه نه شانس و نقاشی گل و بلبل.................

arch_boy

عضو جدید
با وجود اینکه تو بحث های اخیر نبودم..اما با انرژی تمام امضاء زدم...دستتون بابت این کار درد نکنه...
کار جالبیه و اگه قرار باشه سازمان سنجش تغییری تو روندش بده فقط از طریق گردهمایی جمعی ممکنه و فکر میکنم تاثیر بزاره...
........................................................................
فقط اگه میشد یه کاری کرد که هر نفری فقط یه بار بتونه امضاء بزنه بهتر نبود ؟ اینطوری یه جورایی تاثیر پذیری تعداد امضا ها کم میشه....
فکر میکنم اگه این موضوع درست بشه خیلی بهتر جواب میده...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا