+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یکی جواب 62 و 63 و 66 کنترل رو بگه مردم از استرس ...فکر کنم کنترلم 0 شد...:cry:

لعنت به هرچي طراحي كوچه بازاريه همون بهتر كه رو كنترل وقت نذاشتم يه ساعت وقت گذاشتم سوال حساسيت حل كردم :biggrin:

rezarst1911

عضو جدید
توی 30 ثانیه انتگرال مختلط رو از راه حساب مانده حل کردم به صفر رسیدم اما چون تست نزده بودم شک کردم نزدم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان ساده بود
کاش بجای مدار زبان میزدم(راحت میشد بالای 50زد)
به مدار که رسیدم هر سوالی حل میکردم با هر بار حل به یه عدد جدیدی میرسیدم:cry:

من که میرم دنبال کار(*کارگر* برقکاریا مهندس سیم کش)
زمانی هم که کنکور دادم(کارشناسی)سوالات مزخرف بود .ولی تا رفتم دانشگاه کنکور شد گل وبلبل(آدمیزاد باید شانس داشته باشه)

قدرتیا با خیال راحت واسه سال دیگه بخونن.دیگه سوال سخت نمیدن (چون دیگه من نیستم!)

فکر کنم طراح بررسی فکر کرده داره برای دینامیک سیستمهای قدرت سوال طرح میکنه

:neutral::neutral::neutral:
دقیقا حاله منم همینه حیفه عمرم وزندگیم

دقیقا حالم مثه اینه
http://host10.aparat.com//public/us...10/cd5b9054ae25c1643aa9b6b485da3853328089.mp4

اگه دوس دارید ببینید یکم روحیتون عوض میشه
اصن داغون شدیم رفت:cry:

• Like
واکنش ها: mt1

nima1111

عضو جدید
فقط بگم با اینکه کنکور رو افتضاح دادم خیلی خوشحالم......
من از تیر تا اذر واسه کنکور عالی خوندم اما بعدش به خاطر خونه کشی و امتحانات دانشگاه اصلا نرسیدم بخونم.نمیخواستم هم ارشد شرکت کنم ولی الان راضیم شرکت کردم...
در حد یه تجربه عالی بود فهمیدم امتحان ساعت 3بعد ظهر دادن اونم 4ساعتو 15 دقیقه یعنی چی؟؟؟ساعتی که ادم خوابش میاد و مخش کار نمیکنه!!!دقیقا ساعتی که من روزا میخوابیدم.
فهمیدم کنکور هیچیش استاندارد نیست.بعضیا که فکر کرده بودن اومدن پیک نیک و کشتن ما رو با صدای خوراکی خوردنشون.
مراقبا هم که اینقدر با هم حرف زدن که نگذاشتن رو یه سوال هم بتونیم راحت فکر کنیم.
سوالا هم که !!!!من اینقدر کنترل کتاب تقوی رو خونده بودم که گفتم میترکونم این درسو فقط امیدم به این درس بود.در کمال ناباوری سر جلسه هیچ چی بلد نبودم!!!
----------------------------------------
حالا اونهایی که از این ازمون تجربه کسب کردن بیایید واسه ساله دیگه از الان برنامه ریزی کنیم.

omid-power

عضو جدید
اعصاب خودتو خورد نکن اصلا فدای سرمون

ولی خدا ازت نگذره اقای کنترل طراح اصلا همه ی قطبات سمت راست محوه اصن خیلی ناپایداری فککردی یه عمر می تونی زور بگی نخیری خیلی زود میل می کنی به صفر

خیلی بدیییییییییییییییییییییییییییییییی:crying:

تو که گفتی امسال همینجوری! امتحان میدی؟
نه سربازی داری
نه باید بخاطر بیکار بودن سرکوفت بخوری(دختری دیگه!)
(یک نمونه: بیکاری؟؟؟ آره چی خوندی ؟؟؟برق سیم کشی بلدی؟؟؟ نه همچین. اون::biggrin::biggrin::biggrin: پس چطوری میخوای کار پیدا کنی؟؟؟؟؟؟؟
من::mad: ) واین داستان همچنان ادامه دارد................

spara

عضو جدید
قربونه دستت من 7تا زده بودم که همشون درست در اومد .
گر چه می دونم زیاد امیدی به من نیست همه خیلی بهتر بودن. من سیگنالو چون اصلا مرور نکرده بودم فقط یکی زدم اون درسته اما چه اشتباهیییییییییی:cry:

بچه ها الک رو گفتما

e-eng

عضو جدید
من مدار و ریاضی خراب کردم! خوش به حالتون سوالای مکانیکو خوندید....من یادم رفت دانلود کنم:((( خیلی پشیمونم.
میگم این 60 درصدی که من سیگناال زدم ارزشی داره؟! خیلی آسون بود!

nima1111

عضو جدید
دقیقا حاله منم همینه حیفه عمرم وزندگیم

دقیقا حالم مثه اینه
http://host10.aparat.com//public/us...10/cd5b9054ae25c1643aa9b6b485da3853328089.mp4

اگه دوس دارید ببینید یکم روحیتون عوض میشه
اصن داغون شدیم رفت:cry:

وای من عشق این کلیپم....فقط کاشکی از یکم عقبترش هم داشتی خیلی قشنگه یه عمر دوست داشتم کاملش رو داشتم.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من امسال مث چی خونده بودم:(
هر چی یاد گذشته ام می کنم فقط درس خوندم عاشق هنر بودم بخاطر اسمش رفتم ریاضی البته دوس هم داشتم وهمه گفتن استعداد داری حیفه ریاضی بعد برق الانم که اینجوری
کنکور کارشناسیمم که کنکور 87 شده ضرب المثل
الان که دارم فک میکنم
همه عمرم هدر رفت

واقعا درک میکنم واسه پسرا سخت تره

آخرین ویرایش:

rezarst1911

عضو جدید
آقا من 12 تا سوال جوب دادم که شماره تستاشو نوشتم شما چندتا تست جواب دادی ؟

dadash masoud

عضو جدید
66 کنترل میشهPD
توضیحش مال اینجا نیس
بچه ها اگه کسی پاسخ تشریحی هر درسیو تو اینترنت پیدا کرد بزاره. خدا خیرش میده.

zeze

عضو جدید
درصدها رو از کجا محاسبه کردید ؟(جوابهای درستو از کجا پیدا کردید؟)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توکل به خداوند متعال درصدهای من این شدن.
ریاضی 66
مدار 50
کنترل 33
الکترونیک 50
سیگنال 70
انشاالله همه به خواسته هاشون رسیده باشن.

باریکلا خیلی خوب شد درصدات تبریک میگم
فقط مدارو ریاضی و کنترل از کجا جواب گرفتی؟

دوستان الک باغستانی سوال 111 غلط حل شده و اون جریان i ترانزیستور سمت راست رو به بالاست نه پایین، الان حل اسلام پناهم دیدم که درست حل کرده

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی و مدار و کنترل رو بای یکی از استادای خودم چک کردم.بقیش رو هم اساتید دیگه زحمت کشیدن.ریاضی اصن نصفش تکراریه که سیگما جان:smile: 2 تا سوال راحت آزمون ریاضی امسال و که همه زدن من نزدم.پارسوال و سوال جواب خصوصی

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
66 کنترل میشهPD
توضیحش مال اینجا نیس
بچه ها اگه کسی پاسخ تشریحی هر درسیو تو اینترنت پیدا کرد بزاره. خدا خیرش میده.
من زدم تناسبی:( آخه سیستم نوع 2 هست و خطاشم صفره دیگه فقط کافیه پایدار باشه

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ازتون خواهش می کنم کنترل رو جوابشو بذارین خیلی نیاز دارم بدونم

sharifqc

عضو جدید
ریاضی 66
مدار 50
کنترل 33
الکترونیک 50
سیگنال 70

دمت گرم دوست من پرچم ت بالاست به این میگن یه کارنامه درست و حسابی :gol::gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: Ehi

e-eng

عضو جدید
ریاضی 66
مدار 50
کنترل 33
الکترونیک 50
سیگنال 70

چجوری حساب کردید؟ میشه حلشم به ما بدید

omid-power

عضو جدید
یوسف هنوز به خونه نرسیده

خسته نباشی یوسف جان

جات خالی

شهرستانیه دیگه(همدردیم)

یوزارسیف هم که کلا مفقودالاثره؟؟؟
شادمان کجاست
آواتارش کلی به آدم روحیه میداد

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من الان رسیدم خونه ، من افتضاح بودم افتحضاح تر از اون چیزی که فکشو میکردم
به دوستانی که خوب بودن تبریک میگم

ansari1404

عضو جدید
واقعا باید به الکترونیکیا بگم خوشا بحالتون ، واقعا خوشا به حالتون ، برید با سیگنال و الک حال کنید
ما قدرتیای بدبخت هم میریم خدمت نامقدس سربازی به مدت 24 ماه ناقابل! هرچقدر استرس اینو داشتم که ماشین و بررسی و مداری که فقط به همینا امید داشتم تو کنکور استاندارد بیان، آخرش سرجلسه بلا شد به جونم... خدا از سر طراح بررسی نگذره ، تا2ساعت قبل از کنکور داشتم فقط بررسی میخوندم آخرش رفتم سرجلسه عمه طراح رو دیدم! فقط تونستم زبانو خوب بزنم که حالا دیگه واسم هیچ فرقی نمیکنه..
حتی فکر کنکور سال آینده رو هم دیگه نمیتونم حتی تو خواب ببینیم .. جای تآسف داره .. واقعا تآسف میخورم به حال مملکتی که داوطلبان کنکور ارشدش عملا فقط یکبار حق شرکت کردن دارن(البته بجز خانم ها)

reza88888

عضو جدید
دوستان کسی ابزار شرکت کرذه؟ سوالای الک و ریاضیش سخت نبود؟ هرکی شرکت کرده بگه ببینیم چند زده. بدویین.

sharifqc

عضو جدید
ریاضی و مدار و کنترل رو بای یکی از استادای خودم چک کردم.بقیش رو هم اساتید دیگه زحمت کشیدن.ریاضی اصن نصفش تکراریه که سیگما جان:smile: 2 تا سوال راحت آزمون ریاضی امسال و که همه زدن من نزدم.پارسوال و سوال جواب خصوصی

آقا دمت گرم شما که الان حالت خیلی خوبه یه زحمتی بکش کلید مدارو ریاضیتو بر اساس دفترچه ی با کیفیتی که تو نته بذار
ایشالا خیر از جوونیت ببینی :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.