دعوای بین نیکی کریمی و علی دایی

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توی یکی از انجمن ها دیدم که یکی ورداشته عکس های علی دایی و نیکی کریمی رو زیرنویس کرده ، گفتم براتون بذارم شاید خوشتون بیاد ...
البته زیر نویس دو تا عکس اولی رو خودم اضافه کردم!!!!

عکس هایی رو که در کنار هم اند رو میشه به فیل و فنجون تشبیه کرد!!!!

نیکی : عهههه اهههه عحــــب جونورایی ، تو رو خدا ببین خدا چه چیزهایی آفریده هاااااا
بازیکنان : هییییییی هییییییی هییییییییی نیکیه هاااااا

بازیکنان : ادامه روند "
هییییییی هییییییی هییییییییی نیکیه هاااااانیکی " گفتن و غش و ضعف کردن
نیکی : پیف پیف : کنار وایسین چقدر بود می دین ، با اون مربی شکم گندتون، اگه فکر کنم اینقدر ( اشاره به وجبش) شکمشو آب کنه یا ببره اونطرف تر بهتر باشه ، اصلا شما اینقدر ( اشاره به وجبش) شعور فوتبال هم ندارین هااااااا ، پییییییفففففف افتضاحین!!!!

هه هه هه هه
علی دایی رو ببین چه جوری می دوهههههه!شیکمشوووووو
ههه ههه ههه

علی دایی : چییییی ، به کی می خندی؟؟؟ هاااا، شما کجای دنیا دیدی که به من بخندن!!!بزنم تو سرت شیشه نوشابه!؟
نیکی کریمی: آقا برو بیرون ، اصلا تو اخراجی از زمین !! می ری یا این انگشتمو بکنم تو دماغت!!!! گنده بک جلو چشمو گرفتی!!!

علی دایی : هووووووووووو گووووووو دوووو گودوووو
نیکی کریمی : اوه اوه اوه فکر کنم ، ضایع کردم ، الانست که بیاد منو بخوره!!!!

ملت ریختن و دارن خشم علی دایی رو به تصویر می کشن!
نیکی کریمی: ببین آقا به اعصاب خودت مسلط باش ، من تازه از جشنواره فیلم اومدم هااااا!!!!
علی دایی : ببین آخه جلوی یه چک منو هم نمی گیری، یه برگردون بزنم تو صورتت دماغت انجیر بشه!؟، آخه کجای دنیا دیدی کسی بتونه اندازه من گل برگردون بزنه!؟....

بچه ها بدوین علی داره نیکی رو می کشه! جلوشو بگیرین تا انگ بازیگر زنی بهمون نچسبیده!!!

علی دایی : چیزی گفتین بازم، هاااااااااااااا
نیکی : مــــــن نـــــه

علی دایی : هٌشششت هٌششششت ، حالا نترس گلوت خشک شده چرا!!!!
نیکی کریمی : -_______________

علی دایی : انصافا حال کردین چه جوری حالشو گرفتم!!! شیشه نوشابه اومده به من می خنده! ( توی دلش)
نیکی کریمی : گیر عجب جوجه غولی افتادیم ها، بگو آخه به تو چه که راه آهن راهشو به کجا می کشه!
.
.
.