نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: به نظر شما بهترین شیوه انتخاب مدیر تالارها چیست؟

رای دهنده
32. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد
  • توسط ادمین انتخاب و اعلام شود

1 3.13%
  • چند گزینه توسط ادمین انتخاب و توسط اعضا رای گیری شود

8 25.00%
  • اعضا خود کاندید شده و بین کاندیدها رای گیری شود

9 28.13%
  • توسط مدیران فعلی انتخاب شوند و به تائید ادمین رسیده و اعلام شوند

13 40.63%
  • هیچکدام (نظر خود را در تایپیک اعلام کنید)

1 3.13%
صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 28

تاپیک: نحوه اداره سایت و انتخاب مدیر

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض نحوه اداره سایت و انتخاب مدیر

بنده با توجه به اینکه مدتی در فاروم های دیگر نیز فعالیت داشتم و با برخی از شیوه های مدیریت فاروم و انتخاب مدیر و قوانین و ... اشنایی دارم در تالار ورزش تایپیکی درباره مدیریت زدم که پاسخی نیز از یکی از مدیران ارشد سایت دریافت کردم حال میخواستم ببینم نحوه اداره سایت و انتخاب مدیران در سطح کلان چگونه است و ایا مدیریت ارشد و ادمین اصلا نظارتی بر این شیوه ها دارن یا نه؟ و مدیران را چگونه انتخاب میکنند و ایا بر کار انان نظارت دارن ؟ یا فقط وقتی انتخاب شد دیگه کاری به کارش ندارن؟؟؟
    و سوالات و مطالب دیگر که به مرور در بحث پیش خواهد امد و میتوانیم با همفکری هم شاید به نتیجه مناسبی دست پیدا کنیم که در بهبود روند قعالیت سایت مناسب باشد
    همچنین در نظرسنجی نیز چند شیوه انتخاب مدیر که در سایت های مختلف اعمال میشود را قرار دادیم تا دوستان درباره انها نظر داده و بهترین شیوه را انتخاب کنند و اگر شیوه ای نیز به ذهنشان رسید اعلام کنند تا شاید مدیریت از پیشنهاد دوستان استفاده کنند
    مسافرت : نظر سنجي: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    صنعت هواپیمایی ایران : نظر سنجي: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    خودروسازی ایران : نظر سنجي: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خیلی خوبه که دوستان با ارا خود نظرشون رو درباره اداره سایت اعلام کنند
    صنعت هواپیمایی ایران : نظر سنجي: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

4. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار #MaHDi#
    رشته
    مهندسی معدن
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/1
    محل سكونت
    آزربایجان

پيش فرض

ممنون از شهروز جان به خاطر تاپیک خوبشون
    سیاست مدیریتی فعلی باشگاه تا جایی که من دونستم اینه که مدیرا در کار مدیر هیچ تالاری دخالت نمی کنند، مثلا ادمین در کار مدیر ورزش دخالت نمیکنه، این موردی هم که شما فرمودین عجیب بود برام.
    به نظر من هم سیاست خوبی هست. ولی در مورد انتخاب مدیر، اینجا خیلی هم کند عمل میشه هم غیرانتخاباتی. البته خوبه که قبل از انتخاب مدیر، به کاربرا میگن که نامزد شه، ولی کسی قبول میشه که مورد نظر شخص ادمین باشه. به نظر من ما گاری نمیتونیم بکنیم. ادمین یه شخصی هست که شیوه مدیریتی خاصی داره و نظر دیگران را زیاد در انتخاباتش تاثیر نمیده.
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

6. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله میرحسین نمايش پست
    ممنون از شهروز جان به خاطر تاپیک خوبشون
    سیاست مدیریتی فعلی باشگاه تا جایی که من دونستم اینه که مدیرا در کار مدیر هیچ تالاری دخالت نمی کنند، مثلا ادمین در کار مدیر ورزش دخالت نمیکنه، این موردی هم که شما فرمودین عجیب بود برام.
    به نظر من هم سیاست خوبی هست. ولی در مورد انتخاب مدیر، اینجا خیلی هم کند عمل میشه هم غیرانتخاباتی. البته خوبه که قبل از انتخاب مدیر، به کاربرا میگن که نامزد شه، ولی کسی قبول میشه که مورد نظر شخص ادمین باشه. به نظر من ما گاری نمیتونیم بکنیم. ادمین یه شخصی هست که شیوه مدیریتی خاصی داره و نظر دیگران را زیاد در انتخاباتش تاثیر نمیده.
    خب دیگه من زیاد کاری به اداره ندارم و بیشتر نظرم انتخاب مدیران بود که باید یه شیوه مدون و اصولی واسش باشه و با سرعت بهش رسیدگی بشه و افراد جدید انتخاب بشه الان من تو تالار ورزش چنین تایپیکی زدم در مورد عملکرد مدیریت و مدیر ارشد اومده میگه یکی از مدیرا که مدتهاس نیست و یکی دیگه گفتی یه مدت نمیام و تالار الان بدون مدیر است در حالیکه در چنین وضعی باید سریعا یه مدیر جدید از همون اعضا فعال تالار انتخاب بشه تا به کارها رسیدگی بشه
    اره ما کاری نمی تونیم بکنیم و در این حالت کاربرا یه مدت میان و بعد میرن و این یعنی فاروم بدون رشد و پیشرفت می مونه در حالیکه اگه قرار بر رشد سایت باشه باید کاربرای فعال در ان نقش داشته باشند

8. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار #MaHDi#
    رشته
    مهندسی معدن
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/1
    محل سكونت
    آزربایجان

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله shahruzs نمايش پست
    خب دیگه من زیاد کاری به اداره ندارم و بیشتر نظرم انتخاب مدیران بود که باید یه شیوه مدون و اصولی واسش باشه و با سرعت بهش رسیدگی بشه و افراد جدید انتخاب بشه الان من تو تالار ورزش چنین تایپیکی زدم در مورد عملکرد مدیریت و مدیر ارشد اومده میگه یکی از مدیرا که مدتهاس نیست و یکی دیگه گفتی یه مدت نمیام و تالار الان بدون مدیر است در حالیکه در چنین وضعی باید سریعا یه مدیر جدید از همون اعضا فعال تالار انتخاب بشه تا به کارها رسیدگی بشه
    اره ما کاری نمی تونیم بکنیم و در این حالت کاربرا یه مدت میان و بعد میرن و این یعنی فاروم بدون رشد و پیشرفت می مونه در حالیکه اگه قرار بر رشد سایت باشه باید کاربرای فعال در ان نقش داشته باشند
    منم عرض کردم سیستم انتخاب مدیرشون خیلی کنده، بعضی از تالارا مدیر ندارن، وبیشتر خودشون دوست دارن که مدیریت کنند تالارها رو، انتخاب مدیر بعضی وقتا یک سال هم طول میکشه و این نشون میده که براشون اهمیتی نداره! الان ادمین آن هستف فکر میکنی میخونه و اهمیت میده؟ منم دوست دارم برای ارتقا سطح کیفی اینجا فعالیت کنم، ولی وقتی قیافه ادمین میاد وقتی این پستای ما رو میخونه، و ... ، دیگه منم میشم یک عضو بیخیال و انگیزه ای واسه فعالیت ندارم

10. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

منم عرض کردم سیستم انتخاب مدیرشون خیلی کنده، بعضی از تالارا مدیر ندارن، وبیشتر خودشون دوست دارن که مدیریت کنند تالارها رو، انتخاب مدیر بعضی وقتا یک سال هم طول میکشه و این نشون میده که براشون اهمیتی نداره! الان ادمین آن هستف فکر میکنی میخونه و اهمیت میده؟ منم دوست دارم برای ارتقا سطح کیفی اینجا فعالیت کنم، ولی وقتی قیافه ادمین میاد وقتی این پستای ما رو میخونه، و ... ، دیگه منم میشم یک عضو بیخیال و انگیزه ای واسه فعالیت ندارم
    اره خب منم تو یه فاروم دیگه که خیلی هم معروف است سالها عضو بودم و مدیر بودم و ... ولی بعدها سر همین قضایا با دوستان دسته جمعی کوچ کردیم و هر کسی به سایتی رفت و منم اومدم اینجا که البته دیگه اون وقت و حوصله قدیم رو ندارم ولی باز برخی پیشنهادها به ذهنم میرسه که گهگاه در موردش حرف میزنم وگرنه از همون روز اول میدیدم که اینجا هم چندان رغبتی برای رشد و گسترش سایت نیست فقط من موندم که انگیزه مدیران این سایتها از تقبل هزینه و ایجاد سایت چیست وقتی هیچ تلاشی برای رشد ان نمی کنند؟

12. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار #MaHDi#
    رشته
    مهندسی معدن
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/1
    محل سكونت
    آزربایجان

پيش فرض

اره خب منم تو یه فاروم دیگه که خیلی هم معروف است سالها عضو بودم و مدیر بودم و ... ولی بعدها سر همین قضایا با دوستان دسته جمعی کوچ کردیم و هر کسی به سایتی رفت و منم اومدم اینجا که البته دیگه اون وقت و حوصله قدیم رو ندارم ولی باز برخی پیشنهادها به ذهنم میرسه که گهگاه در موردش حرف میزنم وگرنه از همون روز اول میدیدم که اینجا هم چندان رغبتی برای رشد و گسترش سایت نیست فقط من موندم که انگیزه مدیران این سایتها از تقبل هزینه و ایجاد سایت چیست وقتی هیچ تلاشی برای رشد ان نمی کنند؟
    مطمئنا برای مدیریت سایت باید از تجربیات افراد استفاده کرد
    از طرفی ماها که خیلی وقته از عضویتمون گذشته؛ دیگه برای هیجان و دلخوشی شر به پا کردن اینجا نمیاییم که، هر حرفی میزنیم برای بالا بردن سطح کیفی اینجاست.
    ولی در مورد تبلیغات، به نظر من هر جور که خودش صلاح میدونه باید عمل کنه، سایت مال خودشه، میخواد درآمد کسب کار کنه، سایت هم مطمئنا هزینه داره، من در این مورد نظری ندارم.

14. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

مطمئنا برای مدیریت سایت باید از تجربیات افراد استفاده کرد
    از طرفی ماها که خیلی وقته از عضویتمون گذشته؛ دیگه برای هیجان و دلخوشی شر به پا کردن اینجا نمیاییم که، هر حرفی میزنیم برای بالا بردن سطح کیفی اینجاست.
    ولی در مورد تبلیغات، به نظر من هر جور که خودش صلاح میدونه باید عمل کنه، سایت مال خودشه، میخواد درآمد کسب کار کنه، سایت هم مطمئنا هزینه داره، من در این مورد نظری ندارم.
    اره خب من یه طرحی تو 2 تا سایت قبلی اجرا کردم که یه مجلسی برای سایت از بین اعضا ایجاد کردیم که اعضا فعال در ان عضو بودن و برای اداره بهتر سایت تصمیماتی گرفته و به مدیران اعلام میکردن (البته فقط جنبه پیشنهادی و دوستانه داشت) ولی میگم که دیگه به قول تو از ما گذشته این کارهارو بکنیم ولی گهگاه باز توصیه هایی میکنیم

16. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار #MaHDi#
    رشته
    مهندسی معدن
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/1
    محل سكونت
    آزربایجان

پيش فرض

اره خب من یه طرحی تو 2 تا سایت قبلی اجرا کردم که یه مجلسی برای سایت از بین اعضا ایجاد کردیم که اعضا فعال در ان عضو بودن و برای اداره بهتر سایت تصمیماتی گرفته و به مدیران اعلام میکردن (البته فقط جنبه پیشنهادی و دوستانه داشت) ولی میگم که دیگه به قول تو از ما گذشته این کارهارو بکنیم ولی گهگاه باز توصیه هایی میکنیم
    منم همین سیستم رو میپسندم و واسه همین تو گزینه هات آخری رو زدم
    انتخابی درسته که هم اعضا توش دخیل باشن و هم مدیر
    یعنی هر تالاری یه مجمعی داشته باشه که تو تصمیم گیریهای همون تالار تقش داشته باشند و البته در کنار ادمین
    آره دیگه
    ما گفتنیارو میگیم ولی ...
    ایشالا تو زندگی شخصی خودت موفق باشی شهروز جان

18. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار shahruzs
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دکترا
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

منم همین سیستم رو میپسندم و واسه همین تو گزینه هات آخری رو زدم
    انتخابی درسته که هم اعضا توش دخیل باشن و هم مدیر
    یعنی هر تالاری یه مجمعی داشته باشه که تو تصمیم گیریهای همون تالار تقش داشته باشند و البته در کنار ادمین
    آره دیگه
    ما گفتنیارو میگیم ولی ...
    ایشالا تو زندگی شخصی خودت موفق باشی شهروز جان
    مرسی شما هم موفق باشید به هر حال ادم جایی که زندگی میکنه باید نظراتشو اعلام کنه

20. تشكر از اين پست

صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. نحوه تععین سایت های امنیتی برای رمزهای عبور
    توسط کربلایی در تالار شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2008/10/27, 12:29 AM

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد