[ استخدامی و کاریابی نقشه برداری ]

nikmaram-gala

عضو جدید
به افراد زیر با تخصص نقشه برداری در سد شهریار- جهت همکاری نیازمندیم
مهندس نقشه بردار یک نفر
فوق دیپلم نقشه بردار 2 نفر
تلفن تماس 09149246534
فاکس 04232262252
نیک مرام

مهندسك

عضو جدید
[ استخدامی و کاریابی نقشه برداری ]

راستش من قراره تو 5 شنبه تو مصاحبه تخصصي - رشته كارداني نقشه برداري-اداره ثبت اسناد شركت كنم
دقيقا نمي دونم چي ميپرسن؟
عملي هم هست يعني دوربين مي زارن ميگن تراز كن و....؟
يا كتبيه مسئله مي دن كه حل كني؟
يا اينكه فقط شفاهيه؟
از چي مي پرسن؟
از همون درسهايي كه خونديم؟(اخه يه بار خونديم امتحان كتبي داديم دوباره سوال ميكنن) يا سوالاي روانشناسي و اين جور چيزا؟
من دقيقا چي بخونم؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
استخدامی و کاریابان نقشه برداری

سلام
خواستم بدونم تو قرارداد های نقشه برداری امکان قید کردن این بند که ده درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان حسن انجام کار نزد کارفرما باقی میمونه ؟

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خواستم بدونم تو قرارداد های نقشه برداری امکان قید کردن این بند که ده درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان حسن انجام کار نزد کارفرما باقی میمونه ؟

دوستان کسی جواب این سوال منو نمیدونه ؟:(

rahabnaghsheh

عضو جدید
نیازمند نقشه بردار

نیازمند نقشه بردار

به چند نفرمهندس نقشه بردار وGIS فارغ التحصیل 83 وماقبل آن جهت مهندسین مشاور نقشه برداری جهت کار در دفتر مرکزی نیازمندیم .
تلفن : 02188804763
02188804782

آخرین ویرایش:

HT boy

عضو جدید
شرایط استخدام

شرایط استخدام

می خواستم بدونم که شرایط یک نقشه بردار ایده آل برای استخدام در یک شرکت معتبر چیه؟ یعنی چه قابلیت هایی باید داشته باشه؟ به چه چیزهایی باید مسلط باشه؟ و از این جور چیزها.

Federico

عضو جدید
درخواست راهننمایی برای شرکت کردن در مناقصات نقشه برداری!

درخواست راهننمایی برای شرکت کردن در مناقصات نقشه برداری!

سلام دوستان

دوستان من فوق دیپلم نقشه برداری دارم و هم اکنون هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری در حال تحصیل هستم!

ما یه شرکت راه و ساختمان داریم که گرید اون راه هست ولی در اساس نامه به انجام کارهای نقشه برداری هم اشاره شده!

میخواستم ببینم آیا من میتونم با این شرکت در مناقصات نقشه برداری شرکت کنم یا خیر؟

اگر نمیشه چکار باید کنم؟

ممنون

majid-survey

عضو جدید
سلام دوستان

دوستان من فوق دیپلم نقشه برداری دارم و هم اکنون هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری در حال تحصیل هستم!

ما یه شرکت راه و ساختمان داریم که گرید اون راه هست ولی در اساس نامه به انجام کارهای نقشه برداری هم اشاره شده!

میخواستم ببینم آیا من میتونم با این شرکت در مناقصات نقشه برداری شرکت کنم یا خیر؟

اگر نمیشه چکار باید کنم؟

ممنون

قانونا شما با گرید نمیتونی کار نقشه برداری بگیری
برای کار نقشه برداری باید رتبه مشاور داشته باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rasoul2023

عضو جدید

دوستان عزیز سلام :

با ورود به لینک زیر میتونید با ارسال اطلاعات خود به عنوان یک نیروی آماده به کار اطلاعات خودتون را ثبت کنید .

msc87

عضو جدید
سلام دوستان

اگر نمیشه چکار باید کنم؟

ممنون

سلام
منم فکر نمی کنم بتونین....
اما شاید بتونین کارای نقشه برداری مربوط به پروژه های راه رو بگیرید...باید ببینید که تو چه زمینه ای است....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MOSMOH

عضو جدید
سلام دوستان

اگر نمیشه چکار باید کنم؟

ممنون

با سلام خدمت دوستان :»
من شرکت مشاوره دارم با گرید راه
شما حتما" باید مانند من شرکت مشاوره با گرید راه داشته باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rasoul2023

عضو جدید
اشتباه انتخاب رشته کردید دیگه . پسرا هم از پس این کار بر نمیاند چه برسه خانوما . در هر حال موفق باشید .

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه انتخاب رشته کردید دیگه . پسرا هم از پس این کار بر نمیاند چه برسه خانوما . در هر حال موفق باشید .
انتخاب نکردیم انتخاب شدیم
تو مملکت ما کسی براساس علاقه درس نمیخونه
هرچی قبول بشه کلاهشم میندازه هوا :دی
یه کار کاداستر بهم پیشنهاد دادن بگو کجا؟!!
اردبیل :cry::cry::cry::cry:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مگه اردبیل چشه؟!
رشته ای که انتخاب شدین، رشته ای نیست که کارش دم در خونتون باشه!
من که یه نیمچه مهندس عمرانم، محل کارم با خونم 50 کیلومتر فاصله داره!
تا برسم محل کارم از 2 تا شهر دیگه رد میشم!
شما الآن تا می تونی کار های سخت قبول کن، تا بعد ها راحت باشی!

بستان اباد

عضو جدید
انتخاب نکردیم انتخاب شدیم
تو مملکت ما کسی براساس علاقه درس نمیخونه
هرچی قبول بشه کلاهشم میندازه هوا :دی
یه کار کاداستر بهم پیشنهاد دادن بگو کجا؟!!
اردبیل :cry::cry::cry::cry:
خوب خانوم مهندس شما اين كار اردبيل پسپارين به من اصلا بيا يه معامله كنيم.:(

mohsen_kb56

عضو جدید
مهم دوستانی که دارای شرکت پیمانکاری با گرید 5 راه هستند

مهم دوستانی که دارای شرکت پیمانکاری با گرید 5 راه هستند

دوستان وهمکاران گرامی من
اگر مایل به اجاره یا همکاری با شرکتتان جهت اجرای یک پروژه محوطه سازی و معبر به ارزش بین 200 تا 500 میلیون هستین ( پروژه دولتی بوده وقابل استفاده در رزومه جهت ارتقاع گرید میباشد) با توجه به کمبود وقت خواهشمند است در اسراء وقت برای من پیام با شماره تماس بزارین تا با هم تماس بگیریم
یا به این ID ایمیل بزنید www.mohsen_kb56@yahoo.com
شایان ذکر است جهت هر نوع از همکاری تمام مراحل و قراردادهای فی ما بین محضری و با ضمانتهای قانونی دوطرفه اجرا میشود​

alivalimohammadi

عضو جدید
نیاز نقشه بردار

نیاز نقشه بردار

با سلام یک نفر نقشه بردار وارد به کار دو روز در هفته برای پروژه لازم داریم

kari2m

عضو جدید
سلام مهندس هرندی با سابقه و اکیپ وتجهیزات مناسب 09123217665 رو به شما معرفی میکنم

esmaelyazdani

عضو جدید
مهندسک جان آخه بیکاری میخوای بری اداره ثبت؟؟؟مزخرفترین سازمانیه که تو زندگیم دیدم.اگه اهل بخیه هستی برو اگرم دست بگیر نداری و بخور بخور با روحیت سازگار نیست بیخیال شو و نرو.چون فقط عمرتو تلف میکنی عزیزم.چندرغاز میدن.7 باس بری تا 2.5 آخرشم هیچ به هیچ
در مورد سوال هم از من پرسیدن نماز جمعه چن رکعته و اینکه چن بار رفتی.مام گفتیم دو رکعته و کلا یه بار رفتیم اونم از طرف مدرسه.اونم ابتدایی بودیم.یارو هم ما رو انداخت بیرون.ولی وقتی نتایج اومد گفتن قبولی.نمیدونم یارو از ما خوشش اومد یا از صداقتمون.آخه همون موقع گفت که میدونی با این جوابت میتونم رددت کنم.منم گفتم آره میدونم.در مورد نقشه برداری سوالی نکردن خدا وکیلی

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تنها چیزی که اهمیت نمیدن سطح علمیه
شکیات نماز
بازار اقتصادی
نماز میت و جمعه
روابط سیاسی
و......
فقط همین
بعدم به قول دوستمون همه اش حمالیه
کار واسه نقشه بردار زیاده
اونجارو بیخیال شو

mehdidadkhah

عضو جدید
راستش من قراره تو 5 شنبه تو مصاحبه تخصصي - رشته كارداني نقشه برداري-اداره ثبت اسناد شركت كنم

دقيقا نمي دونم چي ميپرسن؟
عملي هم هست يعني دوربين مي زارن ميگن تراز كن و....؟
يا كتبيه مسئله مي دن كه حل كني؟
يا اينكه فقط شفاهيه؟
از چي مي پرسن؟
از همون درسهايي كه خونديم؟(اخه يه بار خونديم امتحان كتبي داديم دوباره سوال ميكنن) يا سوالاي روانشناسي و اين جور چيزا؟

من دقيقا چي بخونم؟؟؟
من نقشه بردار نیستم ولی داداشم قبلا تو ثبت بود و 4 تا از دوستاش هم اونجا بودند ولی از اونها فقط یکیشون اونجا موند و به نظر من هم بی خیال ثبت بشو . اداره ثبت اصلا هیچ کاری با دوربین نداره فقط کاداست باید بلد باشی و ارباب رجوع هم خیلی زیاد داری اگه هم که اونجا نزدیک خونتون نیست مثلا توی شهرستان نزدیکتونه دیگه کلا بی خیال شو .
برای مصاحبه هم اگه کاملا بی خیال و بدون هیچ گونه انگیزه ای رفتی بدون که قبولی ولی اگه جوری رفتی که بگی من بلدم و راستشو نگفتی صددرصد ردی..
مثلا اگه ازت پرسید GIS چیه بگو سیستم کلا کل اداره ثبت را به تخمت بگیر و جواب بده ..(البته با عرض پوزش به خاطر نداشتن عفت کلام )

free surveyer

عضو جدید
استخدام نقشه بردار

استخدام نقشه بردار

دوستان و همکاران گرامی یک شرکت ساختمانی فعال در پروژه های فاضلاب، جهت پروژه تهران - میدان تجریش خود نیاز به یک نفر نقشه بردار کم سابقه با سابقه ای در حدود یکی دو سال دارد داشتن تسلط کامل به دوربین نیوو کافیست و نیازی به آشنایی با دوربین توتال نمی باشد.
همکاران علاقه مند به همکاری حداکثر تا مورخه 91/6/31 با ارسال پیام خصوصی و گذاشتن شماره تماس تمایل خود را اعلام نمایند.
شایان ذکر است همکار گرامی حتماً میبایست مقیم تهران باشد.

free surveyer

عضو جدید
استخدام نقشه بردار جهت پروژه های یک شرکت راهسازی در محدوده استانهای لرستان و کرمانشاه

استخدام نقشه بردار جهت پروژه های یک شرکت راهسازی در محدوده استانهای لرستان و کرمانشاه

یک شرکت راهسازی جهت پروژه های واقع در استانهای لرستان و کرمانشاه خود، نیاز به تعدادی نقشه بردار و کمک نقشه بردار دارد. آشنایی به رایانه از الزامات است و داشتن سابقه بالا مد نظر نیست.
علاقه مندان میتوانند تمایل خود را با فرستادن پیام خصوصی اعلام دارند.

بالا