هر کی سوتی داده تعریف کنه!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه جونم واست بگه؛نیمرو، ماکارونی!،بعد نیمرو باز؛اها ماکارونی یادم رفت ماکارونی...
گدشته از اینا همه تازه نیمرو هم بلدم درس کنم:thumbsup2:

تو که دیگه ترکوندی...
پس حسابی کدبانویی!!!
نه ببخشید کدآقایی!!!!!

oil girl

عضو جدید
دیگه جونم واست بگه؛نیمرو، ماکارونی!،بعد نیمرو باز؛اها ماکارونی یادم رفت ماکارونی...
گدشته از اینا همه تازه نیمرو هم بلدم درس کنم:thumbsup2:
راستی ماکارونی هم که گفتی بلدی!!!!یادت رفت بگی...دیدی؟؟؟

orchidak

عضو جدید
همین الان....:cry:
مامانم کتاب آشپزیو داد دستم گفت ،ادیب بخون ،درست بخونیا....:book:
شروع کردم به خوندن..سرم تو کامپیوتربود برعکس خوندم:crying:...ظهر گندش درمیاد:whistle:...آرد ذرت بود 3قاشق غذاخوری=گفتم 150 گرم
شکر بود=150 گرم ،گفتم 3قاشق غذاخوری....:lol:
حالا باید یه کلکی بزنم گندش درنیاد..:w15:....
خانوما اگه دراین زمینه کاری بلدید بفرمایید تا گندش درنیومده !..............:w47:
....دوستان جاتون خالی...:D
غذا خیلی هم بد نشد...مزشم باحال بود...اولین نفر بابام یه ناخونک بهش زد...نگام به صورت بابام بود که گفت ، عجب مزه عجیبه باحالی...:D...بعد منم خوردم دیدم بابام راس می گفت:confused:!!!!
بعد منم پیش مامانم اعتراف کردم..یه وقت عذاب وجدان نگیرم!
که مامانم ،بازم به خدا اعتراض کرد:"چی میشد یه دخترم بهم می دادی!"

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....دوستان جاتون خالی...:D
غذا خیلی هم بد نشد...مزشم باحال بود...اولین نفر بابام یه ناخونک بهش زد...نگام به صورت بابام بود که گفت ، عجب مزه عجیبه باحالی...:D...بعد منم خوردم دیدم بابام راس می گفت:confused:!!!!
بعد منم پیش مامانم اعتراف کردم..یه وقت عذاب وجدان نگیرم!
که مامانم ،بازم به خدا اعتراض کرد:"چی میشد یه دخترم بهم می دادی!"

نوووش جاان....:D

به مامانت بگو پسر بهتره...
دخترا بیشتر هوای باباشون رو دارن...

orchidak

عضو جدید
نوووش جاان....:D

به مامانت بگو پسر بهتره...
دخترا بیشتر هوای باباشون رو دارن...
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.....
ماکه تاحالا ندیدیم !....
البته از نظر من دخترا خیلی موزین....دوگانه رفتار می کنن :surprised:، که هر 2طرفو داشته باشن!
البته ببخشیداااااا.....:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.....
ماکه تاحالا ندیدیم !....
البته از نظر من دخترا خیلی موزین....دوگانه رفتار می کنن :surprised:، که هر 2طرفو داشته باشن!

نخیرم...
دخترها بابایی هستن...

marjan.gh

عضو جدید
ماکه تاحالا ندیدیم !....

ایول خودتونم قبول دارین که دخترا بیترناااا :D:D آفرین آفرین به این شجاعت :smile:

orchidak

عضو جدید
نخیرم...
دخترها بابایی هستن...
ببخشید...شما درس میگویین !:surprised:
با اینکه شما خرابکاری کردین غذاش خوشمزه شده :D
خب باید به خودم آفرین می گفتیااااااااا...من غذارو خراب..یعنی اینجوری کردم:D

ایول خودتونم قبول دارین که دخترا بیترناااا :D:D آفرین آفرین به این شجاعت :smile:

چراااا حرف تو دهن من می ذارین...گفتم موزییییییی هستن...نکنه اینم قبول دارین:surprised::biggrin:

atimehr

عضو جدید
ماکه تاحالا ندیدیم !....
نه اینو نگید.

atimehr

عضو جدید
ببخشید...شما درس میگویین !:surprised:

چراااا حرف تو دهن من می ذارین...گفتم موزییییییی هستن...نکنه اینم قبول دارین:surprised::biggrin:
نه خیر نیستن.

marjan.gh

عضو جدید
دٍ نه دیگه، مامانتون هنرمنده که اون غذا رو درستش کرده ....

چراااا حرف تو دهن من می ذارین...

ای فلککک ، من کی حرف گذاشتم تو دهن شما؟؟؟ خودتون گفتین که!!! ما سیاست مداریم که هردو طرفو داریم نه موذی ;)

orchidak

عضو جدید
نه اینو نگید.
چشم دخترا بس که مهربونن :surprised:،احساسو عاطفه دارن :eek:،پیش باباها و مامانا خیلی عزیزترن...:razz:
خوشبختانه ماکه توخانواده دختر نداریم:D...(ولی ای کاش داشتیم...آجی داشتم بدک نبودااااا..جای اینکه با داداشم 2تایی بخندیم :biggrin:..حالا گاهی وقتا هم 3تایی می خندیدیم...یکم حسودیم شدالان:cry:)

atimehr

عضو جدید
چشم دخترا بس که مهربونن :surprised:،احساسو عاطفه دارن :eek:،پیش باباها و مامانا خیلی عزیزترن...:razz:
خوشبختانه ماکه توخانواده دختر نداریم:D...(ولی ای کاش داشتیم...آجی داشتم بدک نبودااااا..جای اینکه با داداشم 2تایی بخندیم :biggrin:..حالا گاهی وقتا هم 3تایی می خندیدیم...یکم حسودیم شدالان:cry:)
اخی.اره اینقده باحاله ماکه کلی با داداشام میخندیم.تازه بعضی وقتام اونا بهم میخندن.منم کم نمیارما.

atimehr

عضو جدید
البته من بیشتر اذیتشون میکنم و سربه سرشون میذارم.

orchidak

عضو جدید
دٍ نه دیگه، مامانتون هنرمنده که اون غذا رو درستش کرده ....

ای فلککک ، من کی حرف گذاشتم تو دهن شما؟؟؟ خودتون گفتین که!!! ما سیاست مداریم که هردو طرفو داریم نه موذی ;)
روم نشد بگم ماهم بهش میخندیم:D....(گفتم اینجا دختر زیادن اوضا خراب میشه)

اخی.اره اینقده باحاله ماکه کلی با داداشام میخندیم.تازه بعضی وقتام اونا بهم میخندن.منم کم نمیارما.