گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

amin576

عضو جدید
سلام
جناب آقاي نورمحمدي معاونت دفتر مقررات ملي ساختمان82244197
جناب آقاي دكتر هوايي مدير دفتر مقررات ملي ساختمان88878031الي9
خط مستقيم جهت ارتباط با جناب اقاي دكتر هوايي روزهاي دوشنبه ساعت 9تا 11 صبح 88646368
جناب آقاي دكتر صومعهلو معاون وزير 88646312
دفتر وزير راه وشهرسازي 88646050 – 88878059
دفتر آزمون مقررات ملی 82244194 الی 7

*شرکت تعاوني سازمان سنجش 02142966 (شماره 5 رقمی) و 88923595 الی 9 داخلی 6

میدونید که سوالات این آزمونای دفتر مقررات ملی رو شرکت تعاونی سازمان سنجش طرح می کنه.من چند روز پیش زنگ زدم شرکت تعاوني سازمان سنجش* گفت ما برگه ها رو صحیح کردیم نتایج رو انداختیم رو سی دی دادیم وزارت راه و شهرسازی . زنگ زدم دفتر دکتر هوایی (88646368)خانم فضلی برداشت جون بچش رو فسم می خورد میگفت اطلاع ندارم گفت زنگ بزن دفتر آزمون (82244194 الی 7).یه خانمه برداشت گفت حرف شرکت تعاونی دروغ برگه ها اونجا صحیح نمیشن و کارشناسای دفتر مقررات صحیح می کنن بیست روز یه ماه دیگه جوابا میان!!!!!!!!!!!!!!
خدایی من که گیج گیجم
فردا همین شماره های بالا رو بگیرین شاید یه چیزی دسگیرمون شد

آخرین ویرایش:

amin576

عضو جدید
بسمه تعالی قابل توجه شرکت‌کنندگان آزمون رشته معماری طراحی اسفند 1391 ضمن پوزش از تأخیر به‌وجود آمده در اعلام نتایج آزمون رشته معماری طراحی اسفندماه 1391 که به دلیل جابجایی در ساختمان مرکز آزمون و به منظور حفاظت از برگه‌های آزمون به وجود آمده است، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که مراحل تصحیح برگه‌های آزمون مذکور دردست اقدام بوده و لذا نتایج آن حداکثر تا پایان مردادماه سال جاری از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد. " دفتر مقررات ملّی ساختمان"

yalda65

عضو جدید
بسمه تعالی قابل توجه شرکت‌کنندگان آزمون رشته معماری طراحی اسفند 1391 ضمن پوزش از تأخیر به‌وجود آمده در اعلام نتایج آزمون رشته معماری طراحی اسفندماه 1391 که به دلیل جابجایی در ساختمان مرکز آزمون و به منظور حفاظت از برگه‌های آزمون به وجود آمده است، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که مراحل تصحیح برگه‌های آزمون مذکور دردست اقدام بوده و لذا نتایج آن حداکثر تا پایان مردادماه سال جاری از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد. " دفتر مقررات ملّی ساختمان"
نه تروخدا عجله نكنيد.چه كاريه! :biggrin:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدواریم که دلیلش این باشد .....

یعنی 4 ماه جابجایی و اسباب کشی داشتن؟
آخی !!! چقدر اذیت شدن !

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اینکه آزمون شهریور برگزار نمی شه درسته ؟یکی از دوستان از نظام مازنداران بهم گفتن که شهریور آزمون برگزار نمیشه به دلیلجابجایی های وزارت خانه در دولت جدید!!!!!!! کسی اطلاعاتی داره؟

respina

عضو جدید
بله درسته ، اواسط آذر برگزار میشه

عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه تاريخ: دوشنبه 31 تیر 1392
بسمه تعالی
قابل توجه داوطلبان آزمونهاي حرفه‌اي مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه‌اي معماران تجربي 92 مي‌رساند:
همانگونه كه مطلعند براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده مقرر بود آزمونهاي ورود به حرفه (مقررات ملّي ساختمان) در شهريورماه سالجاري برگزار گردد، ليكن با توجه به درخواست گسترده مديران استانها و مهندسان عزيز مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه، لذا ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده بدينوسيله به آگاهي متقاضيان شركت در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربي در سال جاري مي‌رساند، با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در اين خصوص، زمان برگزاري آزمونهاي مذكور در اواسط آذرماه سالجاري خواهد بود. اطلاعات تكميلي در اين خصوص متعاقباً از طريق همين وب سايت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
حالا دوستان من یه سئوال داشتم سال 84 کاردانی قبول شدم شهریور 87 تموم کردم کارشناسی هم 87 قبول شدم و 31 تیر 90 تموم شد این 5 سال و 3 سال و...ک حساب کنیم من چقدر میمونه تا آزمون بدم آخه بعضی ها میگن باید 2 ماه قبل آزمون نظام 3 سالت پر بشه...و اینکه الان ک امتحان افتاده آذر چی؟؟؟این سئوالها رو اگه میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم اگه نه لطف بگید از کی باید بپرسم...ممنون

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من شنیدم برا امتحان نظام اگه شش ماه از مدرک بگذره میشه امتحان داد...میخوام بدون درسته این خبر؟
من بهمن 90 کارشناسیمو گرفتم...کی میتونم امتحان بدم؟؟؟

اعظم01

عضو جدید
بچه ها من شنیدم برا امتحان نظام اگه شش ماه از مدرک بگذره میشه امتحان داد...میخوام بدون درسته این خبر؟
من بهمن 90 کارشناسیمو گرفتم...کی میتونم امتحان بدم؟؟؟
نه باید 3 سال از مدرکتون گذشته باشه. اگه کارشناسی ناپیوسته باشید برای نظارت هر 5 سال از اخذ مدرک کاردانیتون که بگذره به عنوان یه سال سنوات حساب میشه مثلا اگه 5 ساله از کاردانی تون گذشته باشه و 2 سال از کارشناسی جمعا می شه سه سال و می تونید نظارت شرکت کنید ولی برای طراحی برای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید سه سال از زمان اخذ مدرک کارشناسی بگذره

اعظم01

عضو جدید
حالا دوستان من یه سئوال داشتم سال 84 کاردانی قبول شدم شهریور 87 تموم کردم کارشناسی هم 87 قبول شدم و 31 تیر 90 تموم شد این 5 سال و 3 سال و...ک حساب کنیم من چقدر میمونه تا آزمون بدم آخه بعضی ها میگن باید 2 ماه قبل آزمون نظام 3 سالت پر بشه...و اینکه الان ک امتحان افتاده آذر چی؟؟؟این سئوالها رو اگه میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم اگه نه لطف بگید از کی باید بپرسم...ممنون

امسال می تونی نظارت شرکت کنی و سال دیگه طراحی

sallarmelli

عضو جدید
دوستان من سال 89 بهمن فارغ التحصیل شدم کی می تونم امتحان نظارت و طراحی بدم؟

avina333

عضو جدید
عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه سال 92 تاريخ: دوشنبه 31 تیر 1392
بسمه تعالی
قابل توجه داوطلبان آزمونهای حرفه ای سال 92
همانگونه كه مطلعند براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده مقرر بود آزمونهاي ورود به حرفه (مقررات ملّي ساختمان) در شهريورماه سالجاري برگزار گردد، ليكن علیرغم آمادگی و انجام مقدمات لازم، با توجه به درخواست گسترده مديران محترم استانها و مهندسان عزيز مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه، لذا ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده بدينوسيله به آگاهي متقاضيان شركت در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربي در سال جاري مي‌رساند، با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در اين خصوص، زمان برگزاري آزمونهاي مذكور در اواسط آذرماه سالجاري خواهد بود. اطلاعات تكميلي در اين خصوص متعاقباً از طريق همين وب سايت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان

artman

کاربر فعال
دوستان من سال 89 بهمن فارغ التحصیل شدم کی می تونم امتحان نظارت و طراحی بدم؟

با سلام
شما اذر امسال ميتونيد شركت كنيد. چون تا زمان اعلام نتيجه كه معمولا 2 ماه بعد از امتحانه كل سنوات شما كامل شده. كه ميكنه به عبارتي 3 سال تموم.

avina333

عضو جدید
با سلام
شما اذر امسال ميتونيد شركت كنيد. چون تا زمان اعلام نتيجه كه معمولا 2 ماه بعد از امتحانه كل سنوات شما كامل شده. كه ميكنه به عبارتي 3 سال تموم.
نه نمی شه چون من خودم شهریور 1 ماه تا زمان ثبت نام سنوات کم داشتم اجازه ثبت نام ندادن .....یعنی آذر که زمان ثبت نام هست باید 3 سال کامل بشه

arefeh

کاربر ممتاز
البته تا پارسال که من شرکت کردم اینطور بود مگه اینکه بخوان قوانینشونو عوض کنن که در اون صورت تو اطلاعیه ثبت نام در آزمون مشخص می شه

نه دوست عزیز هر اگه 3 سال پر شده باشه هر دو رو میشه امتحان داد...چون دوست من پارسال اسفند 91 هر دو رو امتحان داد...البته من ناپیوسته ام ولی اون پیوسته بوده....فقط باید برم دنبال تطبیق واحد...

sallarmelli

عضو جدید
نه دوست عزیز هر اگه 3 سال پر شده باشه هر دو رو میشه امتحان داد...چون دوست من پارسال اسفند 91 هر دو رو امتحان داد...البته من ناپیوسته ام ولی اون پیوسته بوده....فقط باید برم دنبال تطبیق واحد...

من شنیدم که اگه 2 سال از مدرک بگذره می تونیم امتحان نظارت و اگه 3 سال بگذره هر دو رو می شه امتحان داد می خوام بدونم این چقدر صحت داره؟
توی نظام مهندسی نشسته کارمنده می گه من از هیچ خبر نداریم باید از تهران سوال کنید

چقدر بدم میاد از کارمند زاده !!!!فقط می خوان خون دولت ( هر دولتی ) رو بکنن توی شیشه

من شنیدم که اگه 2 سال از مدرک بگذره می تونیم امتحان نظارت و اگه 3 سال بگذره هر دو رو می شه امتحان داد می خوام بدونم این چقدر صحت داره؟
توی نظام مهندسی نشسته کارمنده می گه من از هیچ خبر نداریم باید از تهران سوال کنید

چقدر بدم میاد از کارمند زاده !!!!فقط می خوان خون دولت ( هر دولتی ) رو بکنن توی شیشه
سلام
اگر کارشناسی ناپیوسته باشید اگه از پایان کاردانی تا یایان کارشناسی 5سال گذشته باشه یک سال سنوات حساب میشه وشما می تونید بعداز دوسال از اخذ مدرک کارشناسی ناپیوسته تو آزمون نظارت شرکت کنید (سنوات کمتر از 5 سال به ازا ماه محاسبه میشه یعنی اگه 2.5 سال بین یایان کاردانی تا پایان کارشناسی باشه 6ماه کسر خواهد شد)

shafagh234

عضو جدید
من کارشناسی ناپیوسته هستم البته مدرک کاردانیم با کارشناسیم متفاوته ، خروجی بهمن 89 هستم میتونم امتحان نظارت آذر ماه شرکت کنم ؟

arezooo82

عضو جدید

اعظم01

عضو جدید

خب آره ولی هنوز سه سال شما تموم نشده . از شهریور 87 تا آذر 92 ، 5 سال از کاردانیت می گذره که یک سال سنوات می شه . از 31 تیر 90 هم تا الان 2 سال سنوات کارشناسیت میشه که جمعا میشه سه سال و برای نظارت کافیه . ولی برای طراحی سنوات کاردانی حساب نمی شه باید سه سال از خود مدرک کارشناسی گذشته باشه

arefeh

کاربر ممتاز
خب آره ولی هنوز سه سال شما تموم نشده . از شهریور 87 تا آذر 92 ، 5 سال از کاردانیت می گذره که یک سال سنوات می شه . از 31 تیر 90 هم تا الان 2 سال سنوات کارشناسیت میشه که جمعا میشه سه سال و برای نظارت کافیه . ولی برای طراحی سنوات کاردانی حساب نمی شه باید سه سال از خود مدرک کارشناسی گذشته باشه

آهان اینو نمیدونم باید بپرسم مطمئن شم....شاید حق با شما باشه

amin576

عضو جدید
عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه‌ تاريخ: یک شنبه 20 مرداد 1392

عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه‌ تاريخ: یک شنبه 20 مرداد 1392

بسمه تعالی قابل توجه داوطلبان آزمونهای ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی در اجرای مواد 11، 21، 26 و 28 آئین‌نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، در رشته‌های معماری (نظارت و طراحی)، عمران (نظارت و محاسبات)، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار مهندسی پایه 3 و کاردانهای فنی ساختمان در رشته‌های معماری، عمران، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، نقشه‌برداری و شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار کاردانی پایه 3 و آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار تجربی در پایه‌های 1، 2 و 3 می‌رساند، آزمونهای یادشده در آذرماه سال جاری به صورت هماهنگ و همزمان برگزار می‌گردد. ثبت‌نام این آزمونها از تاریخ شنبه 02/06/1392 آغاز و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. ثبت‌نام کلیه آزمونهای یادشده به صورت الکترونیکی و از طریق همین وب‌سایت انجام خواهد شد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه ثبت‌نام آزمونها به آدرس الکترونیکی www.inbr.ir مراجعه نمایند. ضروری است کلیه متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، راهنما و دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه فرمایند. "دفتر مقررات ملّی ساختمان

kazem791

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی سال 92 یکبار و در آذر ماه 92 برگزار میشه . ثبت نام این آزمون از روز دوم شهریور 92 شروع میشود .
اطلاعات بیشتر ، راهنمایی و مشاورع رایگان و لیست منابع آزمون در :
www.azmoonline.com

sallarmelli

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی سال 92 یکبار و در آذر ماه 92 برگزار میشه . ثبت نام این آزمون از روز دوم شهریور 92 شروع میشود .
اطلاعات بیشتر ، راهنمایی و مشاورع رایگان و لیست منابع آزمون در :
www.azmoonline.com

خدا این مملکت بی قانون رو بگم جه کار کنه آخه اگه یکبار برگزار بشه من بهمن 92 می شه سه سال:w39::w39::w39::w39::w39::w39::w39::w39:

arefeh

کاربر ممتاز
خدا این مملکت بی قانون رو بگم جه کار کنه آخه اگه یکبار برگزار بشه من بهمن 92 می شه سه سال:w39::w39::w39::w39::w39::w39::w39::w39:
عزیزم اون ک بی قانونه...اما تو سایت inbr اگه گفته یه بار یعنی یه بار و به سایتهای دیگه زیاد توجه مکنید....و اگه حتی اینجور باشه...آزمون بعدی میوفته خرداد...چون سالهای پیش ک به این صورت من دیدم تاریخ آزمونها رو

s.y.s

عضو جدید
سلام
من الان با این شماره ای که آقای مهندس گذاشته بودند تماس گرفتم

فرمودند هفته اول شهریور اعلام نتایج می کنیم
من گفتم پس قاعدتا فرصت اعتراضی نیست

گفتند چرا 5 روز هست !!!!

خوب اینم از این
این یک هفته هم روی بقیه:(

aydaaaa

کاربر بیش فعال
چرا مردمو گمراه میکنی ؟؟؟؟ خوب نمیدونی حرف نزن.کی گفته 3 سالت باید پر شه بعد امتحان بدی؟؟؟؟؟ 2/5 سالم میتونی بدی تازه کاردانی به کارشناسی باشی 5 ماهم کمتر میشه

بالا