ریاضی کاربردی یا مخابرات؟

FreeTalk

عضو جدید
سلام دوستان من ریاضی کاربردی پیام نور قبول شدم بنظرتون چیکار کنم برم یا نه؟قبلش هم مخابرات می خوندم ریاضیات خوبه اکثر ریاضیات دو کارشناسی را 20 گرفتم.
مخابرات دانشگاه آزاد هم قبول شدم برم یا نه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

اینجارو بخونید راجع به ادامه تحصیل تو رشته ریاضی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/360193-*گپ-و-گفتگوی-دوستداران-ریاضی-*/page2

در کل من پیشنهاد میکنم اگه علاقه زیادی به ریاضیات ندارین اصن از همون اول واردش نشین که بعد پشیمونی پیش بیاد
:gol:

FreeTalk

عضو جدید
سلام من ریاضی را دوست دارم ولی دوست دارم ریاضی کاربردی با کامپیوتر باشه کارم نمی دونم هست یا نه؟ یا فقط محاسبات هست؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من ریاضی را دوست دارم ولی دوست دارم ریاضی کاربردی با کامپیوتر باشه کارم نمی دونم هست یا نه؟ یا فقط محاسبات هست؟

خب خیلی خوب

شما الان ریاضی کاربردی پیام نور چه مقطعی قبول شدین؟ ارشد؟

خب پیشرفت در ریاضیات کاربردی کمی بهتر هست از ریاضیات محض

در گرایش ریاضی کاربردی در مقطع ارشد رشته هایی مثل تحقیق در عملیات , رمزنگاری, زمینه کنترل... وجود داره که رو به پیشرفتن و جنبه ی کاربردی بالایی دارن.

دانشجویان ریاضی محض سروکار چندانی با کامپیوتر و برنامه نویسی ندارن اما در ریاضیات کاربردی یکی از ابزارهای کار دانشجویان توانایی برنامه نویسی و کار با نرم افزار های مختلف ریاضی هست.

راجع به رشته مخابرات و آینده اش هم پرسجو بکنید و مقایسه کنید نهایتا تصمیمتون رو بگیرید.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

FreeTalk

عضو جدید
بله من ریاضی کاربردی ارشد قبول شدم برنامه نویسیم بسیار خوب هست مقاله و کتاب توی این زمینه دارم مباحث کنترلی هم دوست دارم اما دوست دارم بدونم ریاضی کاربردی این زمینه ها توش هست یا نه؟
میزانش چقدر هست ؟ مثلا بعضی رشته ها مثل کنترل برنامه نویسی زیاد نیاز دارند اما بچه هاشون اصلا نمی خونند ریاضی کاربردی هم این طوری هست؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله من ریاضی کاربردی ارشد قبول شدم برنامه نویسیم بسیار خوب هست مقاله و کتاب توی این زمینه دارم مباحث کنترلی هم دوست دارم اما دوست دارم بدونم ریاضی کاربردی این زمینه ها توش هست یا نه؟
میزانش چقدر هست ؟ مثلا بعضی رشته ها مثل کنترل برنامه نویسی زیاد نیاز دارند اما بچه هاشون اصلا نمی خونند ریاضی کاربردی هم این طوری هست؟

ریاضی کاربردی ارشد! ریاضیات دوگرایش داره محض و کاربردی درمقطع کارشناسی بعد از این برای دوره ارشد هرکدام از این گرایش ها به رشته های تخصصی تری تقسیم میشن

حالا شما اسم رشته ای که قبول شدید فقط ریاضی کاربردی هست؟ پیشوندی پسوندی نداره؟! مثلا رشته من هست ریاضی کاربردی -زمینه کنترل

نمیدونم من نشنیدم! اما کلا دانشجویان ریاضی کاربردی با این مباحث سروکار دارند.

FreeTalk

عضو جدید
من ریاضی کاربردی تحقیق در عملیات قبول شدم میشه کتاب تحقیق در عملیات را برای من قرار بدهید ببینم چطور کتابی هست بخصوص اگر مال پیام نور باشه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ریاضی کاربردی تحقیق در عملیات قبول شدم میشه کتاب تحقیق در عملیات را برای من قرار بدهید ببینم چطور کتابی هست بخصوص اگر مال پیام نور باشه

دو جزوه فارسی از تحقیق در عملیات

سرفصل ها:

فصل ۱- مرور مفاهیم پایه
فصل ۲- برنامه ریزی شمار(عدد صحیح)
فصل ۳- برنامه ریزی پویا
فصل ۴- نظریه صف

پیوست ها

• 0-OR2-Sanaati-Esfahan-mathbook.mihanblog.com.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 0

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جزوه تحقیق در عملیات:

پیوست ها

• ORII Pdf-mathbook.mihanblog.com.rar
    1,016.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

FreeTalk

عضو جدید
من کتاب و اسلاید های پیام نور را لازم دارم می تونید کمکم کنید؟
کلا این کتاب ها و اسلاید ها را لازم دارم:
1- تحقیق در عملیات 1
2- تحقیق در عملیات 2
3- جبر خطی
4- آنالیز عددی 1
5- آنالیز عددی 2
6- زبان تخصصی
اینا دروس پیشنیاز هست

ommid1389

عضو
دوست من ارشد محض داره ،دنبال کاري به غير از تدريسه ، کسي مي تونه يه کار تخصصي مربوط به رياضي محض معرفي کنه که درآمد خوبي داشته باشه ؟
اصلا مي شه از رياضي پول درآورد ؟ اگه بتونيد راهنمايي کنيد خيلي ممنون مي شم .
چطور ميشه يه رياضيدان يه شرکتي تاسيس کنه و از انجام کارهاي رياضي تخصصي درآمد توپي داشته باشه ؟ لطفا طرح خودتون رو بصورت مفصل بگيد ، شايد من طرح شما رو اجرا کردم .
شرح فعاليت شرکت يادتون نره .

math128

عضو جدید
سلام ، به عنوان ارشد ریاضی توصیه ام مخابراته نه ریاضی!