دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بابک جان چرا کارته قرمز دادی.....واسه زدن تاپیک تو جای اشتباه کمی سنگین نیست این این نوع اخطار؟
بازم ممنون

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
بابک جان چرا کارته قرمز دادی.....واسه زدن تاپیک تو جای اشتباه کمی سنگین نیست این این نوع اخطار؟
بازم ممنون
سلام
اخطارتون رو مدیریت دادن به دلیل جای نامناسب تاپیک
بابک جان دیگه مدیریت اینجارو ندارن

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا چرا همه اینقد خشنن بابا؟!!

فک نمیکردم مدیری خشن تر از p30 world! پیدا کنم....ولی باید بگم بچه های اونجا بیان اینجا لنگ بندازن!!!

دمتون گرم!!

میگم اقا،من یه بار،زیادی با مدیر sarp شوخی کردم،بن شدم یه ماه!!(واقعا یه ماه بن شدم!! خوب معمولا یه هفته بن میکنن!!)
میخواستم بدونم حد و حدودش کجاست؟! یعنی چند بار بن شدن،اخراج دائم میشم؟!!:D

اخه این عمو warnning با هر پست من،6 تا پ.خ میده که اخطار!!

اینجا درجه ای، درصدی چیزی نداره؟!!!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
اینجا چرا همه اینقد خشنن بابا؟!!

فک نمیکردم مدیری خشن تر از p30 world! پیدا کنم....ولی باید بگم بچه های اونجا بیان اینجا لنگ بندازن!!!

دمتون گرم!!

میگم اقا،من یه بار،زیادی با مدیر sarp شوخی کردم،بن شدم یه ماه!!(واقعا یه ماه بن شدم!! خوب معمولا یه هفته بن میکنن!!)
میخواستم بدونم حد و حدودش کجاست؟! یعنی چند بار بن شدن،اخراج دائم میشم؟!!:D

اخه این عمو warnning با هر پست من،6 تا پ.خ میده که اخطار!!

اینجا درجه ای، درصدی چیزی نداره؟!!!

شما تازه از بن دراومدید و اخطارهاتون همچنان فعاله.
بابت تمام پست هایی که امروز زدید و کسر امتیاز داشت، تنها یه وارنینگ گرفتید تا دوباره اخراج نشید!!!
پس بهتره من بعد در پست زدن دقت کنید تا دو ماه براتون فعال نشده!:warn:

آخرین ویرایش:

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقت بخیر

تاپیک من راجع به «داستان تکان دهنده سرزدن یک ایرانی در عربستان و......» چرا حذف شد!؟

تاپیک دیگه هم که حذف شده « آیا به نظر شما ازدواج موقت باعث کاهش فحشا در جامعه می شود؟» اینم حذف شده

با سپاس

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

گویا تاپیک مافوق تکراری زدم
لطف کنید حذفش کنید
سپاس

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...صیر-خودم-است-زن-جماعت-را-چه-به-بیرون-رفتن!!!»

Setayesh

مدیر تالار
این مدیر تالار گفتگوی آزاد کیه؟
بس همشهریای من کو کجان....؟

اینجا هنوز مدیرش مشخص نشده.

با سلام

گویا تاپیک مافوق تکراری زدم
لطف کنید حذفش کنید
سپاس

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...صیر-خودم-است-زن-جماعت-را-چه-به-بیرون-رفتن!!!»

پاک شد.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت بخیر

تاپیک من راجع به «داستان تکان دهنده سرزدن یک ایرانی در عربستان و......» چرا حذف شد!؟
تاپیک دیگه هم که حذف شده « آیا به نظر شما ازدواج موقت باعث کاهش فحشا در جامعه می شود؟» اینم حذف شده
با سپاس
وقت شما هم بخیر دوست خوبم.....:gol:
من هم مثل شما یک کاربر ساده هستم... میخواستم درباره اون تاپیک داستان تکان دهنده سرزدن یک ایرانی در عربستان و...... یک انتقاد کوچک بکنم.... به نظر خودت این تاپیک چه چیز مثبتی داشت؟؟؟!!!
با خوندن این تاپیک من خودم به شخصه یک احساس بدی پیدا کردم.... شما اومده بودی جزییات گردن زدن رو تشریح کرده بودی!!! نمیشد از گفتن همه جزییات کم بشه و اصل موضوع مطرح بشه؟؟؟
پس حق بدیم به مدیران که این تاپیک رو حذف کردن.....
ممنونم

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم این حکایت و شنیده باشی
وقت شما هم بخیر دوست خوبم.....
امیدوارم این حکایت و شنیده باشی :gol:
من هم مثل شما یک کاربر ساده هستم... میخواستم درباره اون تاپیک داستان تکان دهنده سرزدن یک ایرانی در عربستان و...... یک انتقاد کوچک بکنم.... به نظر خودت این تاپیک چه چیز مثبتی داشت؟؟؟!!!
با خوندن این تاپیک من خودم به شخصه یک احساس بدی پیدا کردم.... شما اومده بودی جزییات گردن زدن رو تشریح کرده بودی!!! نمیشد از گفتن همه جزییات کم بشه و اصل موضوع مطرح بشه؟؟؟
پس حق بدیم به مدیران که این تاپیک رو حذف کردن.....
ممنونم
مرسی عزیز دلم
انتقادتو می پذیرم
به نظر منم هیچ جنبه مثبتی نداشت !!!
امیدوارم این حکایت و شنیده باشی
اما باز میرسم به حکایت انگشت کثیف و ماه و اشاره به ماه و خیل یاران!

اگر توی اون تاپیک جزئیاتی از گردن زدن ذکر شد نه اینکه قصد مشمئز کردن خاطر کسی داشته باشه! نه! می خواست نوع سبع خویی افرادی رو نشون بده که داعیه دار برخی اصول هستند.!
حرف از نوع تعامل بین دو کشور بود

حرف از نوع نگاه به روابط بود

حرف از طرز برخوردها بودو..................

حالا اگر باعث شد حس بدی رو منتقل کنه بنده به شخصه عذرتقصیر دارم اما مطلب نقلی بود از برادران عماریون و گله اصلی بایستی به پای اون عزیزان نوشته بشه بنده سراپا تقصیر بی گناهم !

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک ازدواج موقت موضوعش مناسب نبوده این چنین تاپیک ها حذف میشن
جدای از موضوع جو اینجا هم متاسفانه اجازه چنین تاپیک هایی رو نمیده

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من برای اعتراض نیامده ام،
پیشنهادی هم ندارم
انتقادی هم ندارم
ولی یک سؤال دارم

چرا به قانون شماره 10 قوانین تالار گفتگوی آزاد عمل نمی شود؟

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

افسون جان شما تاپیک «آیا به نظر شما ازدواج موقت باعث کاهش فحشا در کشور می شود؟!» رو با این دلیل که تاپیک ازدواج موقت موضوعش مناسب نیست برای سایتتون رو حذف کردید! تاپیکی که روندی اصولی و بحثی بدور از حاشیه و منطقی رو داشت ادامه میداد!!

ازتون تشکر میکنم که اون تاپیکی که خلاف قوانین تالار آزاد و در کل باشگاه بود رو حذف کردید اما نظر شما مدیر مدقق و ریزنگر باشگاه در مورد این تاپیک چیه !؟

««چرا داشتن دوست پسر براي دختران جايز نيست؟»» http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وست-پسر-براي-دختران-جايز-نيست؟?highlight=sarp

این تاپیک کو جناب سارپ گذاشتن توی همون تالاری که تاپیک ازدواج موقت بنده بوده !

حالا ازتون سوال دارم، زمانی که از نظر شما و قوانین سایت، تاپیک من خلاف قوانین محسوب میشه چرا این تاپیک خلاف قوانین محسوب نشد !؟
آیا بحث راجع به کاهش فحشا با بحث در مورد دوست دختر و دوست پسر بدتر هست ؟! که باعث شد شما اون تاپیک و حذف کنید!؟

جو اینجا هم متاسفانه اجازه چنین تاپیک هایی رو نمیده[

یعنی جو اینجا اجازه چنین تاپیکی رو میده و در عوض اجازه تاپیکی درمورد تحلیل رابطه بین فحشا و ازدواج موقت رو نمیده !؟

آیا نگاه تون یکجانبه گرایانه نیست !؟

در پایان از اینکه حذفش کردین تشکر می کنم و سپاس بیشتر دارم از اینکه لااقل اخطار و متعاقبش اخراجم نکردین!

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
سلام
من برای اعتراض نیامده ام،
پیشنهادی هم ندارم
انتقادی هم ندارم
ولی یک سؤال دارم

چرا به قانون شماره 10 قوانین تالار گفتگوی آزاد عمل نمی شود؟

تالار فعلا مدیر مستقیم نداره.
و ما هم تمام تلاشمون اینه که در غیاب مدیر کمترین مشکلات رو داشته باشیم.
منتها مواردی هم هست که باقی می مونه.
در مورد قانون 10 هم اگر منظورتون تاپیک خودتون هست که من هرروز پیگیری میکنم و پست هارو میخونم.
انحرافی نداره.

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار فعلا مدیر مستقیم نداره.
و ما هم تمام تلاشمون اینه که در غیاب مدیر کمترین مشکلات رو داشته باشیم.
منتها مواردی هم هست که باقی می مونه.
در مورد قانون 10 هم اگر منظورتون تاپیک خودتون هست که من هرروز پیگیری میکنم و پست هارو میخونم.
انحرافی نداره.

نه منظوروم کلی بود،
اون تاپیک دیگه منحرف نمیشه،
ممنان

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جان شما تاپیک «آیا به نظر شما ازدواج موقت باعث کاهش فحشا در کشور می شود؟!» رو با این دلیل که تاپیک ازدواج موقت موضوعش مناسب نیست برای سایتتون رو حذف کردید! تاپیکی که روندی اصولی و بحثی بدور از حاشیه و منطقی رو داشت ادامه میداد!!

ازتون تشکر میکنم که اون تاپیکی که خلاف قوانین تالار آزاد و در کل باشگاه بود رو حذف کردید اما نظر شما مدیر مدقق و ریزنگر باشگاه در مورد این تاپیک چیه !؟

««چرا داشتن دوست پسر براي دختران جايز نيست؟»» http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وست-پسر-براي-دختران-جايز-نيست؟?highlight=sarp

این تاپیک کو جناب سارپ گذاشتن توی همون تالاری که تاپیک ازدواج موقت بنده بوده !

حالا ازتون سوال دارم، زمانی که از نظر شما و قوانین سایت، تاپیک من خلاف قوانین محسوب میشه چرا این تاپیک خلاف قوانین محسوب نشد !؟
آیا بحث راجع به کاهش فحشا با بحث در مورد دوست دختر و دوست پسر بدتر هست ؟! که باعث شد شما اون تاپیک و حذف کنید!؟

یعنی جو اینجا اجازه چنین تاپیکی رو میده و در عوض اجازه تاپیکی درمورد تحلیل رابطه بین فحشا و ازدواج موقت رو نمیده !؟

آیا نگاه تون یکجانبه گرایانه نیست !؟

در پایان از اینکه حذفش کردین تشکر می کنم و سپاس بیشتر دارم از اینکه لااقل اخطار و متعاقبش اخراجم نکردین!

البته من تاپیک شما رو ندیدم ولی چند تا تاپیک دیگه در مورد صیغه در این سایت زده شده بود که به جر و بحث و هیاهو کشیده شده بود . حس میکنم مدیران این سایت برای جلوگیری از بحثهای بی پایان تاپیکهای با این مضمون رو حذف کردند .

حالا من به این موضوع کاری ندارم چون بنده مدیر نیستم بلکه منظورم چیز دیگه ایه . تا حالا بدفعات تاپیکهای منم قفل شده یا حذف شده و بدیهیه که منم اعتراض کردم و بارها با مدیران اینجا بخاطر حذف تاپیکهام و حتی حذف پستهام جر و بحث کردم ولی تا حالا هیچوقت مقایسه نکردم ! یعنی تا حالا نشده که بیام بگم چرا تاپیک منو حذف کردید و تاپیک مثلا حسن اقا و حسین اقا رو حذف نکردید . :surprised:

مسلما شما مسئول تاپیکهای دیگران نیستید و مسئول تاپیک خودتون هستید و میتونید در مورد حذف تاپیک خودتون اعتراض کنید ولی اینکه چرا تاپیک من حذف شد و اون یکی حذف نشده موضوعیه که به هر حال درست یا غلط بر عهده نظر و تشخیص مدیران گذاشته شده .

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته من تاپیک شما رو ندیدم ولی چند تا تاپیک دیگه در مورد صیغه در این سایت زده شده بود که به جر و بحث و هیاهو کشیده شده بود . حس میکنم مدیران این سایت برای جلوگیری از بحثهای بی پایان تاپیکهای با این مضمون رو حذف کردند .

حالا من به این موضوع کاری ندارم چون بنده مدیر نیستم بلکه منظورم چیز دیگه ایه . تا حالا بدفعات تاپیکهای منم قفل شده یا حذف شده و بدیهیه که منم اعتراض کردم و بارها با مدیران اینجا بخاطر حذف تاپیکهام و حتی حذف پستهام جر و بحث کردم ولی تا حالا هیچوقت مقایسه نکردم ! یعنی تا حالا نشده که بیام بگم چرا تاپیک منو حذف کردید و تاپیک مثلا حسن اقا و حسین اقا رو حذف نکردید . :surprised:

مسلما شما مسئول تاپیکهای دیگران نیستید و مسئول تاپیک خودتون هستی
د و میتونید در مورد حذف تاپیک خودتون اعتراض کنید ولی اینکه چرا تاپیک من حذف شد و اون یکی حذف نشده موضوعیه که به هر حال درست یا غلط بر عهده نظر و تشخیص مدیران گذاشته شده .

مسلما من مسئول تاپیک خودم هستم اما تاپیک من بنا بر همون دلیلی که مدیر عزیز ذکر کردن حذف شده و منم نمی توتن راجعبش کسیو اقناع کنم چون اونجور بحث ها بنا به گفته خود مدیر مناسب این سایت نبوده و نیست.

شاید از نظر شما قیاس، قیاسی مع الفارق باشه ، منم از قیاس خوشم نمیاد اما به پست خانم افسون دقت کنید ببینید ایشون دلیل حذفشو چی دونستن

وقتی مدیر گفته طبق این دلیل
تاپیک شما حذف شد، برای من به شخصه این سوال پیش اومد چطور فضای سایت بحث رابطه و فحشا و ازدواج موقت رو برنمی تابه و اونو خلاف قوانین خودش می دونه اما بحث دوست دختر و پسر رو مناسب با فضای باشگاه می دونه !؟

آخرین ویرایش:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی مدیر گفته طبق این دلیل تاپیک شما حذف شد، برای من به شخصه این سوال پیش اومد چطور فضای سایت بحث رابطه و فحشا و ازدواج موقت رو برنمی تابه و اونو خلاف قوانین خودش می دونه اما بحث دوست دختر و پسر رو مناسب با فضای باشگاه می دونه !؟
سلام
عذر میخوام که در بحثی بیربط به خودم شرکت میکنم

ولی هر عقل سلیمی جواب سوال شما رو میدونه

چون اونها بحث ازدواج موقت و فحشا هستند و این یکی بحث دوست دختر و دوست پسر
واقعا سخت نیست متوجه شدن وجه تمایز این دو موضوع
دو موضوعی که هیچ ربطی به همدیگر ندارند

شما عرض کردید قانون ممنوعیت بحث در باره ازدواج موقت رو قبول دارید
پس موقعی که به جواب سوالتان رسیده اید دیگر چه نیازی به این بحثهاست ؟
واقعا اعتراض شما به قوانین است یا موضوع جدلتان مشکل شخصی با مدیر sarp است ؟

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
عذر میخوام که در بحثی بیربط به خودم شرکت میکنم

ولی هر عقل سلیمی جواب سوال شما رو میدونه

چون اونها بحث ازدواج موقت و فحشا هستند و این یکی بحث دوست دختر و دوست پسر
واقعا سخت نیست متوجه شدن وجه تمایز این دو موضوع
دو موضوعی که هیچ ربطی به همدیگر ندارند

پس موقعی که به جواب سوالتان رسیده اید دیگر چه نیازی به این بحثهاست ؟

بله حق با شماست متأسفانه بنده از داشتن عقل سلیم به مانند برخی از دوستان محروم هستم !

دوست عزیز من این حرفو

یعنی قبول اینکه توی باشگاه صحبت از این نوع بحث ها برای وجه سایت مناسب نیست تلویحا قبول کردم . شما اهم کمی به پاسخ مدیر توجه داشته باشین همین موضوع که این نوع بحثها برای وجه سایت مناسب نیست و متذکر میشه خب منم این حرفو قبول کردم که طبق قوانین نباید اینطور تاپیک ها زده بشه اما فقط یه سوال از ایشون داشتم نه از کس دیگه !! که آیا اینطور تاپیک که بطور مثل آوردم برای وجه سایت مناب هست یا نه !؟؟ همین

بنده هم میدونم محتوای این دو تا تاپیک زمین تا آسمون چه از نظر موضوع و چه از نظر محتوا متفاوت هست (گرچه شما گویا گمون کردید بنده محتوای ان دو تاپیک مد نظرم بوده !)، بنده حرفم نسبت به پاسخی بود که سرکار خانم افسون گفتند در دلیلی که برای حذف تاپیک بنده آوردند.

اعتراض بنده فقط در تفاوت به نوع نگاه هست

من نمیدونم چرا واسه شما چرا این موضوع اینقدرمهم جلوه کرده !؟

آیا هدف شما واقعا اقناع من با این نوع توهین کردن بود یا نه ، سعی در حمایت از کاربری خاصی رو دارین !؟

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من معذرت میخوام وارد میشم
ببینین همه ما میدونیم که این تاپیکها سر انجامش چگونه است ......و البته اینکه شایسته است در تالار روانشناسی زده بشه

البرز عزیز هم داره انتقاد میکنه

فکر میکنم حق داره انتقاد کنه
از دید ایشون خب به یه عده بیشتر فرصت داده میشه
مثلا کسانیکه مدیر هستن شاید کمتر قوانین رو براشون اجرا میکنن

البته من خودم موافق نیستم ...........چون ستایش خانم که خداییش بسیار زحمتکش و شخص متینی هست
افسون خانمم خب قانونمداریش بر کسی لااقل در گذشته پوشیده نیست

الهه خانمم بنده خدا منظوری نداشتن
همونطور که البرز نداشت

یه انتقاد بود

بعدشم من نمیدونم دفتر مدیریت چطوریه همه نظر میدن !!!!!!!!!؟
از جمله خود من

تا جایی که ما میدونیم تو اینجا باید کاربران مشکلاتشونو بگن و انتقادهاشونو ، ، پیشنهاد بدن و فقط خود مدیران مربوطه پاسخ بدن

یکی این تریبون رو از من بگیره : دی

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بعدشم من نمیدونم دفتر مدیریت چطوریه همه نظر میدن !!!!!!!!!؟
از اين جمله تون بايد يه تشكر بزرگ كرد ... به نظرم اگه دخالت بقيه كاربران نباشه هر مسئله اي زودتر حل ميشه ..من اينو وقتي مدير قبلي با يه كاربر ديگه اينجا داشتن جر و بحث ميكردن و كار به جاهاي بدي كشيد ميخواستم بگم .....منطقاً هم انتقاد كاربر يا مشكلش با مدير، به كاربراي ديگه ربطي نداره

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمی انصاف به خرج دهید و کمی انتقاد پذیر باشید!
در این که اسپم خانه شده بود شکی ندارم،
ولی پست اول یک انتقاد نامغرضانه بود.نه بیشتر نه کمتر
تاپیک شعر آزاد برای تالار گفتگوی آزاد را عرض کردم...

Setayesh

مدیر تالار
سلام.
تایپیک ... پس از اینکه از صفحه اول به صفحه دوم می رود ، استارتر با یک نقل قول و تقدیم یک گل ! تایپیک را آپ می کند ، تا چندساعت بعد که پست دیگری بیابد ، دوباره پست قبلی را حذف کرده و پس از اینکه تایپیک از صفحه بیرون می رود دوباره با همین روش و تقدیم همان گل ! به همان فرد آپ می شود.
من الان برای بار سوم هست که در کمتر از 24ساعت سه بار تقدیم گل دوستمون به دوستشون ! رو با چند دقیقه فاصله از زدن پست می بینم.
یعنی اینکه هم دیشب دیدم ، هم صبح و هم الان که دو ساعت قبل ! زده شده است.

ب
پیشنهاد می کنم تایپیک فوق مهم گردد تا زحمت دوستمون کمتر شود !

ممنون .

مسلما تلاش یک فرد برای اپ نگه داشتن تاپیکش نمیتونه تذکر یا پیگیری در پی داشته باشه.
هر کسی روش های خودشو داره.
تا زمانی که توهین، بی احترامی و نقض قانونی صورت نگرفته مدیریت دخالت نخواهد کرد.
اگر شما از دیده شدن این تاپیک نگران هستید که با این پست بزرگترین تبلیغو براش کردید.
من مشکلی در این زمینه نمی بینم.

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
کارهای ضروری که برای اون میتونید به دفتر تالار مراجعه کنید مثل :

تغییر اسم تاپیک
حذف کردن تاپیک تکراری
گزارش توهین کاربر
درخواست انتقال تاپیک
درخواست حذف اسپم های تاپیک
پیگیری تاپیک های حذف شده یا منتقل شده و
...

اسپم هم اکیدا ممنوع!

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما تلاش یک فرد برای اپ نگه داشتن تاپیکش نمیتونه تذکر یا پیگیری در پی داشته باشه.
هر کسی روش های خودشو داره.
تا زمانی که توهین، بی احترامی و نقض قانونی صورت نگرفته مدیریت دخالت نخواهد کرد.
اگر شما از دیده شدن این تاپیک نگران هستید که با این پست بزرگترین تبلیغو براش کردید.
من مشکلی در این زمینه نمی بینم.
ولی این کار ایشون با قوانین زیر در تناقض هست:

7 . کلاً ارسال هر موضوع به قصد بازدید بیشتر و آفرینش جنجال ، ممنوع است
8 . در تایپیکها فقط درباره موضوع اصلی تایپیک بحث کنید و از ارسال پستهای بی مورد و بی محتوا خودداری کنید
و آخرین قانون: اسپم ممنوع
شما پست بالایی من رو که نقل قول از پست شما و شکلک ;) بود رو به عنوان اسپم حذف کردین، دقیقا همون کاری که ایشون توو اون تاپیک بارها انجام دادن

Setayesh

مدیر تالار
ولی این کار ایشون با قوانین زیر در تناقض هست:

7 . کلاً ارسال هر موضوع به قصد بازدید بیشتر و آفرینش جنجال ، ممنوع است
8 . در تایپیکها فقط درباره موضوع اصلی تایپیک بحث کنید و از ارسال پستهای بی مورد و بی محتوا خودداری کنید
و آخرین قانون: اسپم ممنوع
شما پست بالایی من رو که نقل قول از پست شما و شکلک ;) بود رو به عنوان اسپم حذف کردین، دقیقا همون کاری که ایشون توو اون تاپیک بارها انجام دادن

جنجالی افریده نشده با این کار.
همه ی تاپیک ها پر از پست تایید و قدردانی و تشکر هست حالا به هر شکلی.
و اینکه پست شما حذف شد از نظر من اسپم در دفتر تالار بود نه چیز دیگه.
و قابل مقایسه با تاپیک مذکور یا هر تاپیکی نیست.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنجالی افریده نشده با این کار.
همه ی تاپیک ها پر از پست تایید و قدردانی و تشکر هست حالا به هر شکلی.
و اینکه پست شما حذف شد از نظر من اسپم در دفتر تالار بود نه چیز دیگه.
و قابل مقایسه با تاپیک مذکور یا هر تاپیکی نیست.
اون قانون دو بندی هست، "به قصد بازدید بیشتر"
خوب با این توصیف پس توو همه ی تاپیکا قانون نقض می شه به هر شکلی، ما هم اومدیم از نقض قانون شکایت کردیم
آها من اطلاع نداشتم شما فقط مسئول این یک دونه تاپیک هستین
برداشت من از حرفای شما اینه که اگه یوزری مثل یه ربات از تاپیکا نقل قول بگیره و تشکر کنه ایرادی نداره؟