ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza2495

عضو جدید
اگه که واقعا به این نتیجه رسیدید که سوالی غلط بوده و یا کلیدش اشتباست به نظرم اعتراض کنید . مهم تر از اینکه ایا درستش بکنند یا نه، اینه که بفهمند کسایی هم هستند که میفهمند چی به چیه!!!!!!

nafas_e_khoda

عضو جدید
منم میدونم پیرسختی یعنی چی چون تو آز عملی انجام دادیم من هم سریشو نمی دونسم چون گزارش کار ننوشته بودم ؛به نظرم خیلی های دیگه هم می دونن؛ولی من فک نمی کنم جز مباحث علم مواد باشه و با همین قسمت از مسئله مشکل دارم.

بله اینکه همه ی بچه های ساخت میدونن پیرسختی چیه شکی توش نیست ولی اینکه تجربه ی پیشینیان ثابت کرده بعضی کتابا پایه ثابت منابع کنکور هستن ـ مثل همین کتاب اونر یا کتاب هیدرولیک دکتر رضاعی ـ هم شکی توش نیست و مسلما به نفع خود آدمه که سراغ این منابع بره، تو همون اونر هم سری آلومینیوم و عملیات حرارتیش رو توضیح داده حالا اینکه ما فکر کنیم این مبحث واسه عملیات حرارتیه باعث نمیشه طراحا سراغ این تیپ سوالا نرن گرچه با اینکه من خودم این سوال رو جواب ندادم به نظر من این سوال ریشه تو علم مواد داره،نظر شما و بقیه دوستان هم محترمه
موفق باشید

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
بله اینکه همه ی بچه های ساخت میدونن پیرسختی چیه شکی توش نیست ولی اینکه تجربه ی پیشینیان ثابت کرده بعضی کتابا پایه ثابت منابع کنکور هستن ـ مثل همین کتاب اونر یا کتاب هیدرولیک دکتر رضاعی ـ هم شکی توش نیست و مسلما به نفع خود آدمه که سراغ این منابع بره، تو همون اونر هم سری آلومینیوم و عملیات حرارتیش رو توضیح داده حالا اینکه ما فکر کنیم این مبحث واسه عملیات حرارتیه باعث نمیشه طراحا سراغ این تیپ سوالا نرن گرچه با اینکه من خودم این سوال رو جواب ندادم به نظر من این سوال ریشه تو علم مواد داره،نظر شما و بقیه دوستان هم محترمه
موفق باشید
بله ریشه در علم مواد داره ولی از مباحث عملیات به حساب می آد.

mahboob123456

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيزم.
منم با وجود اينكه 5و6 ماه نشستم و رياضي خوندم متاسفانه نتونستم بزنم. از دوستان با تجربه خواهش دارم رتبه منم با توجه به درصداي زير تخمين بزنن:
رياضي: 1.6
سيالات: 28
جامدات: 40
ديناميك: 20
ممنون ميشم. ضمن اينكه با توجه به اينكه متاهل هستم و تهران شاغلم، تهران جايي رو ميارم؟ فقط تهران بايد قبول شم.
با معدل 14 البته. دوستان كسي پيدا نميشه جواب مارو بده؟

constantine68

عضو جدید
با معدل 14 البته. دوستان كسي پيدا نميشه جواب مارو بده؟

این نتیجه تخمین رتبه مهستان هست

گرایشرتبه تقریبی
تبدیل انرژی2137
ساخت تولیدغیر مجاز
سازه بدنه خودرو1735
سیستم محرکه خودرو2297
طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان1858
طراحی کاربردی1632
مکاترونیک1977

با این رتبه شاید بتونید به مالک اشتر تهران امیدوار باشید.

rezagi

عضو جدید
پیر سختی چه ربطی به علم مواد داره؟!!!
بله تو کتابای علم مواد،مباحث عملیات هست ولی وزارت علوم سیلابس های رو تعیین کرده برا درس علم مواد که تو این مباحث پیرسختی نیست؛
از کجا میشه این سیلابس ها رو پیدا کرد؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
این نیز گذشت!

این نیز گذشت!

خسته نباشین بچه هاو یه تبریک جانانانه به آقا ایمان و مهدیه جون، بچه های گل تاپیک 91 واقعاااااااااااااااا گل کاشتین! تبریک می گم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم بقیه بچه هایی هم که زحمت کشیده بودن به حقشون برسن.من که فکر می کنم شانس بیااااااارم دوباره یزدی شدم! باید بیشتر تلاش می کردم که نشد!. نانو مواد ولی فکر کنم اگه خدا بخواد در مقایسه با درصدای پارسال بتونم تربیت مدرسو بیارم. تا ببینیم خدا چی می خواد.درصد های من:زبان 49ریاضی 33سیالات (67 نامرد!)48جامدات 17دینامیکی 5!من به این امید رفتم سر جلسه که زبان و ارتعاشات و کنترل توپ می زنم، جامدات که هیچی بلد نیستم جبران بشه یک کم!فقط خوشحالم که تمام تلاشمو کردم. نتیجه اونی نشد که می خواستم ولی عذاب وجدان ندارم برعکس پارسال.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
خسته نباشین بچه هاو یه تبریک جانانانه به آقا ایمان و مهدیه جون، بچه های گل تاپیک 91 واقعاااااااااااااااا گل کاشتین! تبریک می گم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم بقیه بچه هایی هم که زحمت کشیده بودن به حقشون برسن.من که فکر می کنم شانس بیااااااارم دوباره یزدی شدم! باید بیشتر تلاش می کردم که نشد!. نانو مواد ولی فکر کنم اگه خدا بخواد در مقایسه با درصدای پارسال بتونم تربیت مدرسو بیارم. تا ببینیم خدا چی می خواد.درصد های من:زبان 49ریاضی 33سیالات (67 نامرد!)48جامدات 17دینامیکی 5!من به این امید رفتم سر جلسه که زبان و ارتعاشات و کنترل توپ می زنم، جامدات که هیچی بلد نیستم جبران بشه یک کم!فقط خوشحالم که تمام تلاشمو کردم. نتیجه اونی نشد که می خواستم ولی عذاب وجدان ندارم برعکس پارسال.
مرسی عزیزم؛خودم که راضی نیستم تا اینجا تا ببینیم نتیجه چی میشه.
من شنیده بودم که تربیت مدرس می خواد مصاحبه ای بشه راسته؟

mahde1818

عضو جدید
ایلتس دارید؟

sheykh_bahaee

عضو جدید
بی اخلاقی رو شما شروع کردی آقای دانشمند من درس اخلاق رو خوب بلدم اما شمایی ک ادعای اخلاق داری و درسشو با 20 پاس کردی اومدی و اینجا به من بی احترامی کردی تو مطمئنی که من شانسی زدم مهندس من وقتی میگم نخوندمو زدم منظورم این نیست که شانسی زدم.

توی دانشگاه ما کیلویی نمره نمیدن که بتونی راحت 20 بگیری
توی خیلی از درس ها بالاترین نمره بیشتر از 12 نیست
مثل دینامیک و سیالات با استاد پوستی که تمام بچه های مکانیک میشناسنش.

اگه شانسی نزدی پس از روی مطالعاتت زدی !

sheykh_bahaee

عضو جدید
اگه که واقعا به این نتیجه رسیدید که سوالی غلط بوده و یا کلیدش اشتباست به نظرم اعتراض کنید . مهم تر از اینکه ایا درستش بکنند یا نه، اینه که بفهمند کسایی هم هستند که میفهمند چی به چیه!!!!!!

توی مملکت ما اعتراض به جایی نمیرسه.
کافیه فقط بند پ (پارتی) داشته باشی.

sheykh_bahaee

عضو جدید
من برای سوال 117 و 130(با اینکه خودم ج درستو زدم و از درصدم کم میشه و خیلی زحمت کشیدم تا خودمو راضی کنم) چون مربوط به درس های عملیات حرارتی و ریخته گری بود رو من اعتراض زدم.

توی ساختیا خوبه یک نفر با معرفت پیدا شد.

هر چند اعتراض فایده ای نداره
پارسال هم تاثیری نداشت.

با این حال باز احتمال زیاد تهران قبول شم.

شاید هم سال دیگه واسه جامدات بخونم.

mm.caffee

عضو جدید
سلام
با اين درصدا رتبم چند ميشه؟
رياضي 36.6
سيالات 30
جامدان 45
ديناميك 18.6
راستي مگه با فرمول،سوال 67 نميشه 2؟
نميشه اعتراض كرد كه سوال رو حذف كرد يا هر 2تا رو جواب گرفت؟​

مکاترونیک8282

عضو جدید
ایلتس دارید؟

بله.
ولی اگه کسی آیلتس نداره نباید فکر کنه نمی تونه کنکور زبان بزنه چون خیلی ربط نداره! جواب های سنجش تو زبان فاجعه هست! یعنی دم دست ترین گزینه رو توی ریدینگ ها بعنوان جواب انتخاب می کنه، بعد اینجا کسی که واقعا زبان بلد باشه منفی می زنه! کاری که من کردم این بود که از 74 به این طرف زبان ها رو زدم تو خونه، مخصوصا 4و5 سال اخیر که تخصصی شده متن ها، به مدل جواب دادن سنجش عادت کردم دستم اومد. ولی بازم اونی که می خواستم نشد.
اگه جامداتم خوب بود اصلا انقدر زمان نمی ذاشتم واسه زبان.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اگه مسلمون نیستید آزاده باشید و حرف حق رو بزنید.

ولی مثل اینکه شما حق رو نمیبینید چرا؟؟
چون کلید همونطور شد که شما زده بودید ولی اگه کلید با پاسخ های شما تطابق نداشت اونوقت قضیه فرق میکرد....

در ضمن شما خودتون هم قبل از اینکه کلید بیاد پذیرفته بودید که سوال 119 گزینه صحیح 3 میشه، کافیه یه سری به صفحات قبلی تاپیک بزنید

شما ساخت 2 سال خوندید ولی نه خوب، از سوال 117 پارسال مشخص بود که متوجه نشدید اشتباه بوده.

هرچند خیلیا حقشون ضایع شده چون آزمون ساخت غیر استاندارد بود. که از بعضی از دوستان خبر دارم که در سنجش رتبه های تک رقمی میاوردن ولی
درصد ساختشون ضایع شده (20-25 درصد)
نتیجه این میشه که خیلیا به حقشون نرسن.

ولی زیاد مهم نیست چون اونی که سطح علمیش بالاتره مشخصه .

بازهم اگه مسلمون نیستی آزاده باش و حرف حق رو بزن
واقعا از شما بعیده مهندس اینطور اظهار نظر شما سال گذشته اگه تاپیک 91 بودید میدید که ما ساختیا چه ظلمی در حقمون شد متاسفانه شما شرایط سخت رو هنور تجربه نکردید و خیلی زو قضاوت عجولانه میکنید اظهار نظر های شما رو من اصلا تایید نمیکنم چون اولا تست 117 رو اصلا نزدم و شما این رو نخوندن و نفهمی من به حساب میارید تستی که جز منابع ارشد ساخت نبوده من خودم مفهمو پیر سختی رو میدونستم ولی نمیدونستم باید شماره آلومینومو حفظ کنم شما حفظ بود؟
در مورد تست 119 واقعا حرف خنده داری میزنید چون طبق دفترچه b گزینه 1 و 3 کاملا مشخص غلطه و بحث ما راجع به لقی و سایش بال اسکرو بود نه خیز!!! شما فکر کنم منو باکسی دیگه اشتباه گرفتی
بهتره از دوستا 91 بپرسی که من سال گذشته حق کسیو میخوردم یا نه؟
توی دانشگاه ما کیلویی نمره نمیدن که بتونی راحت 20 بگیری
توی خیلی از درس ها بالاترین نمره بیشتر از 12 نیست
مثل دینامیک و سیالات با استاد پوستی که تمام بچه های مکانیک میشناسنش.

اگه شانسی نزدی پس از روی مطالعاتت زدی !
درضمن بهتره اینجا اسم رو رسم دانشگاه رو به رخ نکشید خیلی ازبچه های دانشگاه آزاد از امیرکبیریا هم جلون من 3 روزکنفرانس دانشگاه تهرن بودم ولی شاهد برخی از این ادعا ها بودم دانشجو امیرکبیر ترم 7 نمیدونست کاربرد فین چیه؟!!!!!!من ساختی دانشگاه آزادی واسش توضیح دادم

آخرین ویرایش:

f_s10224

عضو جدید
کارنامه آخرین فرد قبولی ارشد مکانیک رو کسی نداره؟یا آخرین افراد؟(کلا)

sheykh_bahaee

عضو جدید
واقعا از شما بعیده مهندس اینطور اظهار نظر شما سال گذشته اگه تاپیک 91 بودید میدید که ما ساختیا چه ظلمی در حقمون شد متاسفانه شما شرایط سخت رو هنور تجربه نکردید و خیلی زو قضاوت عجولانه میکنید اظهار نظر های شما رو من اصلا تایید نمیکنم چون اولا تست 117 رو اصلا نزدم و شما این رو نخوندن و نفهمی من به حساب میارید تستی که جز منابع ارشد ساخت نبوده من خودم مفهمو پیر سختی رو میدونستم ولی نمیدونستم باید شماره آلومینومو حفظ کنم شما حفظ بود؟
در مورد تست 119 واقعا حرف خنده داری میزنید چون طبق دفترچه b گزینه 1 و 3 کاملا مشخص غلطه و بحث ما راجع به لقی و سایش بال اسکرو بود نه خیز!!! شما فکر کنم منو باکسی دیگه اشتباه گرفتی
بهتره از دوستا 91 بپرسی که من سال گذشته حق کسیو میخوردم یا نه؟

درضمن بهتره اینجا اسم رو رسم دانشگاه رو به رخ نکشید خیلی ازبچه های دانشگاه آزاد از امیرکبیریا هم جلون من 3 روزکنفرانس دانشگاه تهرن بودم ولی شاهد برخی از این ادعا ها بودم دانشجو امیرکبیر ترم 7 نمیدونست کاربرد فین چیه؟!!!!!!من ساختی دانشگاه آزادی واسش توضیح دادم

اتفاقا تاپیک 91 هم بودم و اولین پیام تسلیت رو خودم به شما دادم.
ولی شما چون کلید 92 با پاسخ هاتون تطابق داره معلومه که نباید هم اعتراض کنید

و در مورد سوال 119 شما برید پست هاتون خوب نگاه کنید خود شما هم قبول کردید که بال اسکرو درسته
کافیه به کتاب سپاهان دکتر رازفر صفحه 252 نگاه کنید که این کارو قبلا کردید ولی حرف حق رو قبول نمیکنید چون به ضرر خودتون میشه و 7 درصد از درصداتون کم میشه.

و در مورد سوال 117 امسال من اصلا چیزی نگفتم .:surprised: مهندس حالت خوبه ...

من 117 سال 91 رو گفتم مهندس باهوش(تاپیک ارشد 92 ساخت) که شما متوجه نشدید اشتباه بوده البته خیلی ها متوجه نشدن یکی هم شما

بازم مهم نیست چون این بلا پارسال سر شما هم اومد. ولی امسال بخت با شما بود .و روزگار همینطور میگذره

در ضمن من دانشگاهم رو به رخ (خصوصا به رخ شما ) نکشیدم.(البته این پست به شما مربوط نمیشد که شما جواب دادید)
چون خودم هم دانشگاه دولتی درس خوندم و هم دانشگاه آزاد

دانشجوی نجف آباد هم اگه خوب درس بخونه میتونه بالاتر باشه
ولی اینکه حرف حق رو قبول نکنه یه چیز دیگه است که به دانشگاه امیرکبیر یا نجف آباد بودن مربوط نمیشه.

آخرین ویرایش:

sheykh_bahaee

عضو جدید
لینک اعتراض روی سایت سنجش قرار گرفت.

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 می رساند که کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داولبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد از این رو داوطلبان در صورت تمایل می توانند تا تاریخ 91/12/06 با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به مواردارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد گردید با توجه به اینکه بعد از تاریخ 91/12/06 نظرات جمع و کلید اولیه نهایی ساخته خواهد شد هیچ تجدید نظری پس از این تاریخ قابل بررسی نخواهد بود.

آخرین ویرایش:

حجرالاسود

عضو جدید
اعتراضات

اعتراضات

سلام بچه ها من خیلی دوست دارم بشینم دفترچما بررسی کنم اما نه جرات می کنم نه یادمه-به همین خاطر از شما می خواهم که سوالاتی رو که غلط دارند رو برام بنویسین تا منم تو اعتراضاتتون سهیم باشم-در ضمن من جامداتی هستم-مرسی;)

sheykh_bahaee

عضو جدید
تصحیح کلید

تصحیح کلید

دوستان با حذف سوال 117 و 130 که مشکلی ندارید. چون جزء منابع ارشد نبوده

دوستان در مورد این سوالات نظر بدید:

سوال 119 گزینه 3 دفترچه A دلیل: کتاب سپاهان دکتر رازفر صفحه 252

سوال 120 گزینه 4 دفترچه A

سوال 129 گزینه 4

NASTOH

عضو جدید
بچه ها تو دروس زبان سیالات جامدات و باکس دینامیک چه سوالاتی به نظرتون برا اعتراض مناسبه؟
بگین تا بزنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا