نظرتون در مورد کاربرهایی که برای تاپیک هاشون تبلیغ میکنند چیه؟

Tom Cruise

اخراجی موقت
دنیای مجازی دنیای مجازیه، فیسبوک و فروم نداره.
وابستگی ها و اعتیادهاش هم یک جور هستن و نمیتونین خودتون رو گول بزنین.

همونطور که یکی که معتاد فیسبوک بشه چند روز فیلـــترشکنش قطع بشه بهم میریزه، اینجا هم چند روز بهش نرسین، دچار ناراحتی میشین.

در ضمن فکر نکنم در دنیای مجازی بشه چیزی مثل معرفت رو تعریف کرد.
معرفت رو باید در عمل و توی واقعیت دید.

نه فضایی که اکثرا با آرمان ها و ایده آل هاشون زندگی میکنند.

نیازی نیست به 6 ماه فعالیت اینجا، این باشگاه یکی از هزاران فروم ایرانی هست که من هم مدت ها عضو اونا بودم، ولی اینی که شما میگین حکایت مورچه ای هست که داشت توی نعلبکی غرق میشد و فکر میکرد تو بزرگترین اقیانوس دنیا افتاده.

کمی کتب روانشناسی و آسیب های فضای مجازی رو بخونید میبینید که خیلی هاتون به خیلی پدیده هاش معتاد شدین (از قبیل لایک و جلب توجه و دوستی های بی خطرش) ولی مثل هر معتادی باور ندارین معتادین.

فک کنم خود شما باید تشریف ببرید پیش همون روانپزشک کسی که به 4تا تشکر حسودی کنه مشکلات بزرگی تو زندگیش داره

mor1360

عضو جدید
دوستان عزیز! خودتونو ناراحت نکنین! چرا احساسی با قضیه برخورد می کنید؟! چرا سیاه و سفید قضاوت می کنین؟! همتون از جهاتی حق دارین! هم استارتر محترم از دیدگاه روانشناختی درست میگن و هم دوستان دیگه که بر علیه ایشون موضع گرفتن! کمی متعادل برخورد کنید و با هم دوست باشید! اشتباه استارتر این بوده که برای بحثشون مصداق آوردن وگرنه مطمئنا نیت و قصد بدی نداشتن!

من هم به شخصه از فعالیت کاربرانی مانند " پارمهر " خانم و مطالب خوبی که قرار میدن راضی و متشکرم و خدمت ایشون ارادت خاص دارم( اونطوری نیگا نکنینا! جای خواهری عرض کردم! :lol:) و هم از کاربران تازه واردی مثل "پرنسس دایانا" به خاطر عضویت تو این باشگاه متشکرم! امیدوارم همتون موفق باشین و با هم دوست باشین و دوست بمونین و از هم چیزهای جدید یاد بگیرین! ;) ( حالت من در حال تایپ این نوشته : :hypocrite:)

Tom Cruise

اخراجی موقت
دوستان عزیز! خودتونو ناراحت نکنین! چرا احساسی با قضیه برخورد می کنید؟! چرا سیاه و سفید قضاوت می کنین؟! همتون از جهاتی حق دارین! هم استارتر محترم از دیدگاه روانشناختی درست میگن و هم دوستان دیگه که بر علیه ایشون موضع گرفتن! کمی متعادل برخورد کنید و با هم دوست باشید! اشتباه استارتر این بوده که برای بحثشون مصداق آوردن وگرنه مطمئنا نیت و قصد بدی نداشتن!

من هم به شخصه از فعالیت کاربرانی مانند " پارمهر " خانم و مطالب خوبی که قرار میدن راضی و متشکرم و خدمت ایشون ارادت خاص دارم( اونطوری نیگا نکنینا! جای خواهری عرض کردم! :lol:) و هم از کاربران تازه واردی مثل "پرنسس دایانا" به خاطر عضویت تو این باشگاه متشکرم! امیدوارم همتون موفق باشین و با هم دوست باشین و دوست بمونین و از هم چیزهای جدید یاد بگیرین! ;) ( حالت من در حال تایپ این نوشته : :hypocrite:)
شما خیلی خوش خیالی که فک کردی قصد و نیت این شخص خیر بوده
شما اگه ازچیزی حسودیت نشده باشه نمیای یهو یکیرو این شکلی هدف گلوله قرار بدی
البته تیرش به سنگ خورد

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من منظورم به حرف استاتر بود که گفته ماست سیاهه و خواسته ملت بیان باش موافقت کنن

حالا شما چی برداشت کردی خدا عالمه:biggrin:

پیشنهاد میکنم یکبار دیگه کامنت قبلی خودتون رو بخونید .
ممنونم.

Tom Cruise

اخراجی موقت
پر واضحه که متن کامنت ارسالی شما اینقدر ابهام داشت که خودتون هم دچار سردرگمی شدین

ماکه منظورمونو از اول گفتیم بهتر نیستبه چیزی که نوشتی حالا اعتراف کنی.... توهم موافق محکوم کردن کار استارتری;)
و اینو با لایک کردنت نشون دادی به همه حالا چرا داری زیرش میزنی خدا عالمه از کسی ترسیدی یا چیز دیگه ایه خدا میدونه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماکه منظورمونو از اول گفتیم بهتر نیستبه چیزی که نوشتی حالا اعتراف کنی.... توهم موافق محکوم کردن کار استارتری;)
و اینو با لایک کردنت نشون دادی به همه حالا چرا داری زیرش میزنی خدا عالمه از کسی ترسیدی یا چیز دیگه ایه خدا میدونه
توصیه میکنم کامنت منو یکبار دیگه بخونید تا متوجه بشید .
این اصرار بر اشتباهتون منو یاد پرزیدنت وقت این مملکت میندازه ...
با این روحیه تون توصیه میکنم حتما دور بعدی ریاست جمهوری کاندیدا بشید .

Tom Cruise

اخراجی موقت
توصیه میکنم کامنت منو یکبار دیگه بخونید تا متوجه بشید .
این اصرار بر اشتباهتون منو یاد پرزیدنت وقت این مملکت میندازه ...
با این روحیه تون توصیه میکنم حتما دور بعدی ریاست جمهوری کاندیدا بشید .

ولی من به شما پیشنهاد میکنم سطح اطلاعاتتونو بالا ببرید:D

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاهشن با دقت مطالعه فرمایید !

چشم حاجی

فک کنم باید پستای تورو مشق شب کنم!

بازم من یه حرفی زدم و کلی بحث باهاش به وجود اومد!:eek:

موندم چیکار کنم اینطوری نشه

ازیه طرف هم نمیتونم نحرفم...:(
مثل این می مونه که شما بگی ماست سیاهه کسی نمیاد باهات موافقت کنه:biggrin:

نه اینجوریم نیست

من نظر شخصیمو همون اول گفتم ولی تا حدودی هم با استارتر موافق بودم

اینجا گاهی تاپیکای بی محتوا و فوق العاده تکراری هم هست که وقتی می بینم حس خوبی بهم دست نمیده!

هرچند با دعوت شدن و امتیاز دادن موافقم

ولی به استارتر هم حق میدم

...ARASH...

عضو جدید
اگر اين تبليغ تاپيك در حد ليسته دوستان استارتر تاپيك باشه موردي نداره و ميشه گفت بيشتر جنبه اطلاع رساني داشته و يا اهميت محتواي تاپيك را خاسته به دوستاش ياد آوري كنه

اما وقتي كسي مياد فراتر از اين و از روي ليسته كاربران آنلاين اقدام به تبليغ ميكنه،ديگه اين با عقل جور در نمياد كه نيت فقط اطلاع رساني بوده و كسب امتياز هدف نيست
آدمه عاقل وقتي نيتش اطلاع رساني و نشان دادن مفيد بودنه يه مطلبيه نمياد در حدي فراتر از دوستاش وقت و هزينه صرف كنه،كه اگه ميكنه مطمعنا به خاطر امتيازه

كسايي هم كه ميگن امتياز اصلا مهم نيست،دارن شكسته نفسي ميفرماين

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم درباره این ادما خیلی مثبته
دوست دارن از چیزی که خودشون خوششون اومده یا به نظرشون مفیده بقیه هم استفاده کنن
انسانها بسیار فرهیخته ای هستن
فکر نمیکنم کسی به خاطر دوتا تشکر بیاد اینهمه وقت بذاره دوستاشو دعوت کنه به تاپیک
به نظرم دلیل دوست داشتن همنوعه

Doctor.mech

عضو جدید
به نظرم آغازگر تاپیک مطلب درستی فرمودن ولی یکسری از دوستان گویا با باندبازی، میخوان حقایق رو مخفی کنن.
این تاپیک رو هم من معرفی میکنم و هیچ کاری هم با استارترش ندارم.

فقط به میزان تشکرهای این تاپیک نگاه کنید :

[h=1]بازیگر هالیوودی در نقش «ابوعلي سينا»[/h]

به نظرم فضای مجازی بازتاب واقعی جامعه ماست، همونطور که توی جامعه آرایش های اجق وجق زیاد میبینیم برای جلب توجه، تبلیغات خارج از حد برای تاپیک ها و به تعداد زیاد، مصداق بارز و آشکار جلب توجه هست.

همه گرفتاری ها هم از افراط و تفریط هاست، کسی انتقادی به میانه روی ها نداره.

تبلیغ برای تاپیک خوب هر چند ماه یکبار خوبه، اما اینهمه تشکر واسه هرکس تو باشگاه میاد، جالب نیست.
مطالب بسیار بهتری هم هستن.

بهتره اجازه بدیم هرکس خودش انتخاب کنه چی بخونه اگر خودمون نظم رو رعایت کنیم و هرکسی تاپیک رو در جای خودش بزنه، پیدا کردنش هم آسون میشه.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اخه این چه حرفیه اون بنده خدا وقت میزاره تبلیغ میکنه ماهم بخاطر ارزشی که برامون قایل شده خبرمون کرده تشکر میکنیم
بخدا مشکلات اینقدره زیاده اصلا ارزش نداره سر این موضوعات بحث بشه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنی به گفته هات:biggrin:یه ضرب المثل کوچیکو متوجه نشدی داداش ;)

چشم حاجی

فک کنم باید پستای تورو مشق شب کنم!

بازم من یه حرفی زدم و کلی بحث باهاش به وجود اومد!:eek:

موندم چیکار کنم اینطوری نشه

ازیه طرف هم نمیتونم نحرفم...:(

نه اینجوریم نیست

من نظر شخصیمو همون اول گفتم ولی تا حدودی هم با استارتر موافق بودم

اینجا گاهی تاپیکای بی محتوا و فوق العاده تکراری هم هست که وقتی می بینم حس خوبی بهم دست نمیده!

هرچند با دعوت شدن و امتیاز دادن موافقم

ولی به استارتر هم حق میدم

حالا فهمیدی کی برعکس فهمیده ...! جناب تام کروز !

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب این کارشون بد نیست که

شاید کپی باشه ولی ممکنه ما بهشون برخورد نکرده باشیم و واسمون تازگی داشته باشه

تبلیغ هم مشکلی نداره

اگه یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم می تونیم بگیم اونا یه چیز جالب دیدن که دوس دارن بقیه هم ببینن!

من شخصاً خوشحال میشم ببینم همچین چیزی هست

درسته تاپیکای تکراری هم زیاده

اما سخت نگیرین

به امتیازا که حقوق نمیدن!

با نظر سارا خانم موافقم
بعضی تاپیک ها بد نیست تکرار بشه جالبه
پس زیاد سخت نگیرید