زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
و سلام و علیک ما را نیز بپذیرید.....

آخرین ویرایش:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
درود بر همگی
بر پژمان و ریحانه وعسل
گوود نایتتون باشه

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
خب دیگه من برم بخوابم فردا باید قبل از 8 دانشگاه باشم. بازدید آبیاری می خوام برم. فقط حیف که افتاده شنبه به یکی از کلاسام نمی رم یه اون یکی هم ممکنه نرسم. وگرنه من عاشق بازدید و کلاس های آزمایشگاه و کلا ً واحد های عملی هستم. اون روز به دوستم می گم آزمایشگاه رو خیلی دوست دارم بهم می خنده می گه چی اینجا رو دوست داری کار های مسخره و بی خود :(

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
دوووست جووونا من برم لالا ............ دارم منفجر میشم از بیخوابی... شب همه بخیر :heart:

MehD1979

کاربر ممتاز
خب دیگه من برم بخوابم فردا باید قبل از 8 دانشگاه باشم. بازدید آبیاری می خوام برم. فقط حیف که افتاده شنبه به یکی از کلاسام نمی رم یه اون یکی هم ممکنه نرسم. وگرنه من عاشق بازدید و کلاس های آزمایشگاه و کلا ً واحد های عملی هستم. اون روز به دوستم می گم آزمایشگاه رو خیلی دوست دارم بهم می خنده می گه چی اینجا رو دوست داری کار های مسخره و بی خود :(

کی میخوای بیدار شی؟
دیرت میشه

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
بعد صبح کی پا میشی؟
کدوم دانشگاهی اگه میشه؟[/QUOTE

والامن تیر کاردانیم تموم شد.دانشکده دکترمعین رشت. الان برا کارشناسی منتظر جواب تکمیل ظرفیتم.دوره ی دانشگاه اگه بیدار میموندیم دیگه نمیخوابیدیم صبح میرفتیم سرکلاس بعد یا تونمازخونه میخوابیدیم یاسرکلاسای تئوری اگه وقت میشد خونه

MehD1979

کاربر ممتاز
والامن تیر کاردانیم تموم شد.دانشکده دکترمعین رشت. الان برا کارشناسی منتظر جواب تکمیل ظرفیتم.دوره ی دانشگاه اگه بیدار میموندیم دیگه نمیخوابیدیم صبح میرفتیم سرکلاس بعد یا تونمازخونه میخوابیدیم یاسرکلاسای تئوری اگه وقت میشد خونه[/QUOTE]

چقدر زجر آور!!!!!!!!

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
والامن تیر کاردانیم تموم شد.دانشکده دکترمعین رشت. الان برا کارشناسی منتظر جواب تکمیل ظرفیتم.دوره ی دانشگاه اگه بیدار میموندیم دیگه نمیخوابیدیم صبح میرفتیم سرکلاس بعد یا تونمازخونه میخوابیدیم یاسرکلاسای تئوری اگه وقت میشد خونه

چقدر زجر آور!!!!!!!![/QUOTE]
دیگه دیگه...

بالا