مدرک کدام ارزشش بیشتره؟آزاد یا غیرانتفاعی؟

rahada

عضو
دوستاااااااااان اگه میشه به سوالم جواب بدین ممنون میشم.

1-در کل مدرک آزاد ارزشش بیشتره یا غیرانتفاعی؟ یا مثل همن؟

2-من آزاد مشهد و همچنین غیرانتفاعی سجاد مشهد قبول شدم. نمی دونم کدوم رو برم. ولی فکر کنم سجاد بهتر باشه :w10: از لحاظ هزینه که سجاد نصف آزاده مشهده .درسته؟

3-از لحاط کیفیت (بار علمی) کدوم بهتره؟

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز به نظر من دانشگاه ازاد بهتره من اصلا تعریف دانشگاه غیرانتفاعی رو نشنیدم از نطر شهریه هم خیلی کم با هم فرق میکنن ،اساتید دانشگاه ازاد بهتره

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ببین نمیشه نسخه کلی پیچید،مثلا" دانشگاه امام رضا از بهترین دانشگاههای غیرانتفاعی کشوره و از آزاد مشهد هم سرتره.بین این دوتا که شما گفتی به نظرم آزاد بهتره چون سجاد موسسه هست دانشگاه نشده.در کل بار علمی شما از همه مهمتره.این بگم که غیر انتفاعی ها زیرمجموعه وزارت علوم هستن ولی ازاد نه.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته اینم بگم بستگی به رشته ای که میخوای درس بخونی هم داره.
مثلا اگه بگی مدیریت ازاد بهتره یا ای تی غیرانتفاعی.من میگم ای تی.
در کل اینروزا بنظرم دانشگاه زیاد مهم نیست همه دنبال ادمای با استعداد و بامهارت میگردن
پس سعی کنید بهترین باشید.

emdadi20

عضو جدید
بچه ها من از ارشد معماری اسلامی دانشگاه امام رضا قبول شدم و آزاد رو هم از رشته مهندسی معماری دانشگاه ازاد تبریز قبول شدم و خودم هم اهل تبریزم.به نظر شما کدومشو انتخاب کنم؟؟؟توزو خدا کمکم کنید؟؟؟؟مدرک کدوم دانشگاه خوبه؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
بچه ها من از ارشد معماری اسلامی دانشگاه امام رضا قبول شدم و آزاد رو هم از رشته مهندسی معماری دانشگاه ازاد تبریز قبول شدم و خودم هم اهل تبریزم.به نظر شما کدومشو انتخاب کنم؟؟؟توزو خدا کمکم کنید؟؟؟؟مدرک کدوم دانشگاه خوبه؟

برا ارشد چون تمرکز برا کسب دانش خیلی مهمه..همون تبریز بمون.راستی مگه قرار نبوده دانشگاه امام رضا رو تا آخر هفته ثبت نام کرده باش؟مهلتت تموم نشده؟

hadixyz

عضو جدید
فقط همون آزاد تبریز. جز بهترین دانشگاه های کشور هستش
مبارکه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
البته اینم بگم بستگی به رشته ای که میخوای درس بخونی هم داره.
مثلا اگه بگی مدیریت ازاد بهتره یا ای تی غیرانتفاعی.من میگم ای تی.
در کل اینروزا بنظرم دانشگاه زیاد مهم نیست همه دنبال ادمای با استعداد و بامهارت میگردن
پس سعی کنید بهترین باشید.
حالا چون رشته خودتون آی تی بوده، آی تی غیرانتفاعی بهتره؟؟؟؟!!!!
بهتره اینطوری در مورد رشته ها قضاوت نکنید.:razz:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چون رشته خودتون آی تی بوده، آی تی غیرانتفاعی بهتره؟؟؟؟!!!!
بهتره اینطوری در مورد رشته ها قضاوت نکنید.:razz:

من همینطوری مثال زدم
خوب میگم مدیریت ازاد یا صنایع غیر انتفاعی...خوب شد؟
من قصدم کوچیک کردن هیچ رشته ای نیست...ولی قبول کنید بازار کار مهندسی بهتر از مدیریت هستش
بعدم توجه کنید که گفتم مهم رشته و دانشگاه نیست...بهترین بودن مهمه
اگه ناراحت شدید ببخشید

Sima.N

عضو جدید
من ازاد مشهد درس میخونم اساتید تخصصیش واقعا فوق العادن اساتید دروس عمومی و پایه اش هم تو بیشتر دانشگاه های غیر انتفاعی و دولتی تدریس میکنن البته همون طور که یکی از بچه ها گفت به رشته ای هم که میخوای بخونی خیلی بستگی داره...............

بالا