مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 90

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه رتبت زیر 200و بومی اردبیلی شبانه اردبیل بهتره از شریعتی.هرچی باشه این دانشگاهه.اما اگه بومی نیستی احتمالش خیلی کمه اردبیل قبول شی آخه فقط 7 نفر برمیداره که اونم تا رتبه 200 از بچه های خود اردبیل 7 نفر بیشترن.:warn:
همه ظرفیت های شبانه مال بومی ها نیست ها فقط 60 تا 80 درصدش مال بومی ها هستش.سال قبلم یکی با رتبه 159 اهل تهران از اردبیل قبول شده.سال قبل شبانه هم نداشته.هنوز

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره پسرا کمترن.تو facebook تو صفخه اکادمی تخصص معماری اسم نفرات اولو نوشته که اکثرا دخترن.و اهل تهران
این آمارو از کجا آوردین؟من با دوستام که همگی زیر 70 هستن می شیم 15 نفر.یعنی تو کل ایران 14 پسر بجز ما زیر هفتاد آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟من که باورم نمیشه.آخه اردبیل برعکس بود.فقط دو نفر از خانوما زیر 70 شدن!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من غیرانتفاعی سبلان رو گفتم که 3500 احتمال قبولیش کمه . چی انتخاب کردی ؟
1 2142 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (روزانه)
2 2150 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (شبانه)
3 2151 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || (شبانه)
4 2141 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (روزانه)
5 2149 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (شبانه)
6 2195 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سوره تهران || (غير انتفاعي)
7 2136 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || اموزشكده فني وحرفه اي دختران گرگان || (روزانه)
8 2216 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /تبريز || (غير انتفاعي)
9 2194 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سراج تبريز || (غير انتفاعي)
10 2153 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه غيرانتفاعي شمال امل || (غير انتفاعي)

بدون ویرایش اینه نمیدونم کدوم اول بزنم شریعتی یا اردبیل خیلی دوس دارم قبول بشم و نرم غیرانتفایی و ازاد اقای aliradنااومیدم کرد

okami2

عضو جدید
12142 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (روزانه)
22150 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تبريز || (شبانه)
32151 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران || (شبانه)
42141 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (روزانه)
52149 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشكده تربيت دبيرفني وحرفه اي دختران تهران /شريعتي || (شبانه)
62195 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سوره تهران || (غير انتفاعي)
72136 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || اموزشكده فني وحرفه اي دختران گرگان || (روزانه)
82216 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي نبي اكرم /ص /تبريز || (غير انتفاعي)
92194 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || موسسه غيرانتفاعي سراج تبريز || (غير انتفاعي)
102153 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري || دانشگاه غيرانتفاعي شمال امل || (غير انتفاعي)

بدون ویرایش اینه نمیدونم کدوم اول بزنم شریعتی یا اردبیل خیلی دوس دارم قبول بشم و نرم غیرانتفایی و ازاد اقای aliradنااومیدم کرد

امیدت به خدا باشه . هیچی معلوم نیست . من می گم شانس تو خیلی زیاده . رتبه های خوب تهرانی اکثرا می رن شریعتی و سوره . خوب تبریز میزنن تبریز . میمونه اردبیل که با توجه به رتبت و اینکه دختر به صورت جدا ور میداره احتمالش خیلی زیاده .

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدت به خدا باشه . هیچی معلوم نیست . من می گم شانس تو خیلی زیاده . رتبه های خوب تهرانی اکثرا می رن شریعتی و سوره . خوب تبریز میزنن تبریز . میمونه اردبیل که با توجه به رتبت و اینکه دختر به صورت جدا ور میداره احتمالش خیلی زیاده .
مرسی دستت درد نکنه.امیوارم همکلاسی بشیم و دوست خوبی مثل تو از الان داشته باشم

amir6969

عضو جدید
اصلا به نظرت اردبیل قبول میشم؟

حالا شما اول اردبیلو بزن بعد شریعتی.. انشاالله که قبولی... فوقش قبول نشدی برو شریعتی... به نظر من شبانه اردبیل بهتر روزانه شریعتیه البته با در نظر گرفتن همه نکات از قبیل رتبه دانشگاه و رفت آمد و خود شهر

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

آکادمی تخصصی معماری

نتایج درخشان دیگری رقم خورد
رتبه های برتر آکادمی تخصصی معماری طبق آخرین آمار روز 6 شهریور ساعت 18 در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 90 بدین شرح است.
رتبه 1- دادبه محبّی
رتبه 2- نسیبه قادری
رتبه 4- فهیمه ایل بیگی
... رتبه 4- سمیرا محنت آور
رتبه 5- مریم علی بخشی
رتبه 6- بهناز علی نژاد
رتبه 7- سمانه گنجی
رتبه 11- یاسمین خلیل بیگی
رتبه 11-علی محمد انتظارالمهدی
رتبه 12- پرستو خاتمی
رتبه 14-نسرین رضایی
رتبه 15- آزاده روزبهانی
رتبه 16- بهمن صفایی
رتبه 18- رضا حاجی سیف اللهی
رتبه 19- ترانه ابراهیمی
رتبه 20- علیرضا تقوی
رتبه 21- محدثه بختیاری
رتبه 21- دارا لطفعلی زاده
رتبه 22- سارا گودرزی
رتبه 23- مونا موسوی کیا
رتبه 23- الهه امینی
رتبه 24- یاسمین عزیزی
رتبه 25-شادی تقوی کیا
رتبه 26- سعیده طباطبایی
رتبه 27- پگاه حامد
رتبه 28- الهه موسوی
رتبه 30- اشکان بیتا
رتبه 32- آیدا قزلو
رتبه 33- افسانه محقق
رتبه 34- مریم دبیری
رتبه 35- مینا دمیرچلی
رتبه 36- زینب هوشنگی
رتبه 37- انسیه طباطبایی
رتبه 39- اکرم ناصری
رتبه 39- الهام حسینی
رتبه 40- زهرا ابراهیمی
رتبه 42- مرضیه ولدخانی
رتبه 43- منصوره کلهر
رتبه 45- مهسا علی دورآبی نژاد
رتبه 46- اکرم خانابادی
رتبه 47- پژمان تقوی زرگر
رتبه 48- بهروز کریم پاشایی
رتبه 49- امید ناصح
رتبه 50- فاطمه افسری
تلاش همه شما عزیزان را صمیمانه تبریک می گوییم.

این بچه های تهران که رتبه اوردن.دیدین خانوما بیشترن.از تهرانم هستن

amir6969

عضو جدید

آکادمی تخصصی معماری

نتایج درخشان دیگری رقم خورد
رتبه های برتر آکادمی تخصصی معماری طبق آخرین آمار روز 6 شهریور ساعت 18 در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 90 بدین شرح است.
رتبه 1- دادبه محبّی
رتبه 2- نسیبه قادری
رتبه 4- فهیمه ایل بیگی
... رتبه 4- سمیرا محنت آور
رتبه 5- مریم علی بخشی
رتبه 6- بهناز علی نژاد
رتبه 7- سمانه گنجی
رتبه 11- یاسمین خلیل بیگی
رتبه 11-علی محمد انتظارالمهدی
رتبه 12- پرستو خاتمی
رتبه 14-نسرین رضایی
رتبه 15- آزاده روزبهانی
رتبه 16- بهمن صفایی
رتبه 18- رضا حاجی سیف اللهی
رتبه 19- ترانه ابراهیمی
رتبه 20- علیرضا تقوی
رتبه 21- محدثه بختیاری
رتبه 21- دارا لطفعلی زاده
رتبه 22- سارا گودرزی
رتبه 23- مونا موسوی کیا
رتبه 23- الهه امینی
رتبه 24- یاسمین عزیزی
رتبه 25-شادی تقوی کیا
رتبه 26- سعیده طباطبایی
رتبه 27- پگاه حامد
رتبه 28- الهه موسوی
رتبه 30- اشکان بیتا
رتبه 32- آیدا قزلو
رتبه 33- افسانه محقق
رتبه 34- مریم دبیری
رتبه 35- مینا دمیرچلی
رتبه 36- زینب هوشنگی
رتبه 37- انسیه طباطبایی
رتبه 39- اکرم ناصری
رتبه 39- الهام حسینی
رتبه 40- زهرا ابراهیمی
رتبه 42- مرضیه ولدخانی
رتبه 43- منصوره کلهر
رتبه 45- مهسا علی دورآبی نژاد
رتبه 46- اکرم خانابادی
رتبه 47- پژمان تقوی زرگر
رتبه 48- بهروز کریم پاشایی
رتبه 49- امید ناصح
رتبه 50- فاطمه افسری
تلاش همه شما عزیزان را صمیمانه تبریک می گوییم.

این بچه های تهران که رتبه اوردن.دیدین خانوما بیشترن.از تهرانم هستن

آره منم دیده بودم اکثرا دخترن

ناز معمار

عضو جدید
عکسو ندیدی مگه ؟؟؟؟ رتبش با سهمیه شده بود 45 بدون سهمیه 10 هزار و خورده ای!!!!! سهمیه جانبازان و ایثارگران و از این قبیل
وای خدای من
این عین نامردیه!
من یکی که اصلا راضی نیستم
این حق من و امسال من بوده!!

anius

عضو جدید
چه جالب 2 تا رتبه 11 دارن گویا به هم چسبیده هستن:D
رتبه 11 اون پسر دانشکده ما بود تو کاردانی , با سهمیه شده 11 بدون سهمیه نمیگم ولی اینو بدونید بالای 7000 شده این هست فرق گذاشتن:(
بعد اینجور که به ترتیب پشت هم همرو زدن واسه آکادمی به نظرم دروغی بیش نیست

ناز معمار

عضو جدید
چه جالب 2 تا رتبه 11 دارن گویا به هم چسبیده هستن:D
رتبه 11 اون پسر دانشکده ما بود تو کاردانی , با سهمیه شده 11 بدون سهمیه نمیگم ولی اینو بدونید بالای 7000 شده این هست فرق گذاشتن:(
بعد اینجور که به ترتیب پشت هم همرو زدن واسه آکادمی به نظرم دروغی بیش نیست
من یکی که راضی نیستم

joojo_memar

عضو جدید
aniusاخه تو سایتی که بچه ها ادرسشو گذاشتن زده بود گرمسار تا2000 میگیره :redface:

anius

عضو جدید
aniusاخه تو سایتی که بچه ها ادرسشو گذاشتن زده بود گرمسار تا2000 میگیره :redface:
من که از خدامه شما قبول شی یکی از دوستان تو صفحه های 20 اینا بود سال پیش قبول شده بود گرمسار با رتبه 1700 همین حدودا میگفت من آخرین نفرات بودم واسه همون گفتم خدمتت

ناز معمار

عضو جدید
اینکه سهمیه میدن به کسی که اصلا حقش نیست
اینکه یه بابای دیگه میره میجنگه به خاطر وطنش
بعد صد سال هنوزم سهمیش میرسه به نوه و نتیجش
اینکه یکی درس نخونده میشه 11 یا 40 اما من با خوندن میشم...
اینا عین بی انصافیه!

anius

عضو جدید
اینکه سهمیه میدن به کسی که اصلا حقش نیست
اینکه یه بابی دیگه میره میجنگه به خاطر وطنش
بعد صد سال هنوزم سهمیش میرسه به نوه و نتیجش
اینکه یکی درس نخونده میشه 11 یا 40 اما من با خوندن میشم...
اینا عین بی انصافیه!
همینه عزیز جان فکر کردی همه اینا درس خونن نه بابا خیلیاشون سهمیه دارن اینا تا دکترا که سهله تا اونور تر از دکترا هم!!! خیلی راحت میرن
اتفاقآ دیشب رفیقم زنگ زد بهم گفت انتظار مهدی (همین پسر که 11 شد) شده 11 ولی رتبه بدون سهمیش دیدنیه خدا وکیلی اگه حسود باشم اصلآ تو ذاتم نیست واسمم یه 2 زاری ارزش نداره خودمو با این چیزا درگیر کنم ولی خودمو نمیگم خیلیا حقشون ضایع شد خیلیا ولی اینجا ایرانه!!!

joojo_memar

عضو جدید
عکسو ندیدی مگه ؟؟؟؟ رتبش با سهمیه شده بود 45 بدون سهمیه 10 هزار و خورده ای!!!!! سهمیه جانبازان و ایثارگران و از این قبیل
این که چیزی نیست یکی از دوستای من پارسال رتبشو شده بود2000 و خوردهای به خاطر جانبازی باباش رتبش شده بود 2 کنکور همه تو کفش مونده بودیم

بالا