نامه ی یک نی نی معترض

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای پدر ! در کمال احترام خواهشمندم اینقدر لب و لوچه ی پیاز خورده ی غیر پاستوریزه " و سار و سیبیل سیخ سیخی اهار نشده ات را به سر و صورت من نمالید !:w06:

خوانم مادر ! جیغ زدن هنگام شناسایی اجسام توسط حس چشایی من نه تنها کمکی به رشد فکری من نمی کنه " بلکه برای شیر شما هم مضره است!!! لازم به ذکر است که سوسک هم یکی از اجناس داخل خانه محسوب می شود!
:razz:

پدر محترم ! هنگام دستچین کردن میوه " از دادن من به بغل اصغر آقای سبزی فروش خود داری نمایید . چشم های تلسکوپی " گوش های ماهواره ای و سیبیلهای الاغی اش مرا به یاد قرض های شما می اندازد !
:w02:

مادر محترم ! شصت پا وسیله ای است شخصی " که اخطیارش رو دارم ! لطفا هر گاه سعی در خوردن شصت پای شما نمودم " گیر بدهید!:w13:

آقای پدر هنگام دعوا با مادر " به جای پرت کردن قابلمه و ماهی تابه به روی زمین " از چینی های توی کابینت استفاده نمایید ! اکشن بودن بودن دعوا به همین چیزاست!:w43:

خانوم مادر ! از مصرف هله هوله ی زیاد پرهیز نمایید ! این عمل نه تنها برای سلامتی شما خوب نیست بلکه موجب می شود که شیرتان بوی "" بچه سوسک مرده "" بدهد.:hate:

آقای پدر ! کودکان توانایی کافی برای حفظ دستشویی خود ندارند و این توانایی هنگامی که شما شکم مرا **پووووووف** می کنید به حد اقل می رسد! الان بگم که بعد شرمندتون نشم !:redface:

:child:

830-13-pixdooni.com[1].jpg

**با تشکر نی نی شما **

آخرین ویرایش: