كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahsa m2

عضو جدید
از دوستان کسی نمیدونه؟
ترازی که آوردیو واست نوشته ربطی به سهمیه نداره , نمره ی آخرین نفر قبولی ای که نوشته با احتساب سهمیه بسیجی فعاله , یعنی اگه مثلا نمره آخرین نفر قبولیو تو کارنامت نوشته 5900 بدون که تراز آخرین نفر قبولی بدون سهمیه بالاتر بوده , مثلا 6200 , بعدا هم چیزی حساب نمیشه , ظاهر و باطن همینه ,,,, این دوستمونم که ترازشو زده واسش 5591 اگه سهمیه هم نداشت بازم 5591 نمره ترازش بود ولی تراز آخرین نفر قبولیش جای اینکه مثلا بنویسه 5900 مینوشت 6284

zeina

عضو جدید
سلام بی زحمت در مورد تکمیل ظرفیت توضیح میدید باید فرم پر کنیم ؟ من دامغان شرکت کردم رتبم شده 72 به نظر شماتکمیل ظرفیت قبول میشم؟

amir_htc60

عضو جدید
ترازی که آوردیو واست نوشته ربطی به سهمیه نداره , نمره ی آخرین نفر قبولی ای که نوشته با احتساب سهمیه بسیجی فعاله , یعنی اگه مثلا نمره آخرین نفر قبولیو تو کارنامت نوشته 5900 بدون که تراز آخرین نفر قبولی بدون سهمیه بالاتر بوده , مثلا 6200 , بعدا هم چیزی حساب نمیشه , ظاهر و باطن همینه ,,,, این دوستمونم که ترازشو زده واسش 5591 اگه سهمیه هم نداشت بازم 5591 نمره ترازش بود ولی تراز آخرین نفر قبولیش جای اینکه مثلا بنویسه 5900 مینوشت 6284
مرسی بابت راهنماییت دوست خوبم! حالا این رتبه ای که دوستمون آورده مثلا نوشته رتبه 220 این رتبه با احتساب سهمیه شده 220 یا اینم رتبه واقعی هست و ربطی به سهمیه نداره؟ یا اینکه سهمیه رتبه رو کم کرده؟ مثلا بدون سهمیه 260 بوده که با سهمیه شده 220؟ پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم!

sheryz

عضو جدید
این آزمون کلا عجیب بود من و چند تا از دوستام اصلا زبان نزدیم یعنی صفر برا ما سه تا زبان زده 6/7 ما که نزده بودیم این از کجا اومد حتی من جواب سوال ها رو نوشتم آوردم بیرون چطور شده من تو زبان درصد آوردم ما تبریز بودیم
ااا منم زبان هیچی نزدم ولی 6/7 زده... شاید تخفیف دادن به همه :)

sheryz

عضو جدید
این بی انصافیه.من که به جواب تستهای زبانی که زدم مطمئن بودم.اما الان 6.6- واسم تو کارنامه زده.
شهاب جان به نظر منم بی انصافیه، ولی نمیشه که فقط به اونایی که زبان 0 زدن تخفیف داده باشن شاید ماله همه باشه، من زبان نزدم که منفی نشه واسه همین تعجب کردم

shiva260

عضو جدید
مشاهده پیوست 63783

به نظرتون تکمیل ظرفیت قبول میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زبان 6.7
اطلاعات عمومی تاریخ و معماری 26.7
مبانی نظری معماری 48.9
دانش فنی معماری 20
اسکیس 70
رتبه 71
تراز 5620
نمره آخرین نفر 5984
واحد انتخابی شوشتر

به نظرتون تکمیل ظرفیت قبول میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون من امیدی به تکمیل ظرفیت دارم؟؟؟؟
زبان تخصصي انگليسي8.9
2اطلاعات عمومي تاريخ و معماري 44.4
3مباني نظري معماري40
4دانش فني معماري 31.6
5سنجش توانايي طراحي 60

واحد انتخابی : همدان

نمره کل :5683

رتبه:58

نمره آخرین نفر:5912

رتبه آخرن نفر:24

بچه ها امیدی به تکمیل ظرفیت هست؟

شهاب شهابی

کاربر فعال
اما تست هایی که من زدم عینا تو سال 87 تکرار شده بود.از رو کتاب کنکور قبل از امتحان چند بار سوالها رو خونده بودم.لااقل 20در صد مثبت بوده نه اینکه 6.6- منفی!!
شهاب جان به نظر منم بی انصافیه، ولی نمیشه که فقط به اونایی که زبان 0 زدن تخفیف داده باشن شاید ماله همه باشه، من زبان نزدم که منفی نشه واسه همین تعجب کردم

sahouri

عضو جدید
یکی از سوالهای زبان غلط بوده به جای اینکه حذفش کنند برای همه صحیح زدند. برای همین کسانی که اصلا تستهای زبان را جواب نداده اند درصد زبانشون 6.7 شده!

vera88

عضو جدید

درود
برشما
این کارنامه من هستش
به نظرتون تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
زبان 6.7
اطلاعات عمومی تاریخ و مهماری 8.9
مبانی نظری معماری55.6
دانش فنی معماری 44.4
اسکیس 67.7
رتبه در انتخاب 722
نمره کل 5769
نمره آخرین فرد قبولی 6484
رتبه آخرین فرد قبولی 88
حقيقتش هدفم علوم تحقيقات يزده, ولي كفته بودن به خاطر اينكه واحد يزد تو دفترجه جاب نشده تهران امتحان بديد, بعدا فرمتون ميديم بر كنين بعد انتقالتون ميديم.حالا هم كه اين وضعمونه!! در هوا
كسي اطلاعاتي نداره؟
نظرتونو راجع به كارنامم بدين لطفا

سلام دوست عزیز
دقیقا من هم مثه شما تهران دادم که بعد یزد رو انتخاب کنم
علوم تحقیقات یزد گفت تهران قضیه رو منتفی کرده امروزم زنگ زدم مرکز ازمون باورت میشه به من گفت ما اصلا اطلاعی از این فرم نداریمو یزد برای خودش زده؟
مگه میشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S.POUR

عضو جدید
بچه ها به نظرتون من امیدی به تکمیل ظرفیت دارم؟؟؟؟
زبان تخصصي انگليسي8.9
2اطلاعات عمومي تاريخ و معماري 44.4
3مباني نظري معماري40
4دانش فني معماري 31.6
5سنجش توانايي طراحي 60

واحد انتخابی : همدان

نمره کل :5683

رتبه:58

نمره آخرین نفر:5912

رتبه آخرن نفر:24

بچه ها امیدی به تکمیل ظرفیت هست؟
منم همدان دادم و 39 شدم خیلی هم نگرانم.امروز باآموزش تماس گرفتم

S.POUR

عضو جدید
آموزش همدان بهم گفت تا 60 گرفتند ولی نگفت که تکمیل بهمن یا مهر........................:cry:

milolo

عضو جدید
بچه ها یکم ÷ایه باشید تا به حقتون برسین.من همین الان زنگ زدم به اخبار 20:30 و قضیه اینکه درصد کم و زیاد زدنو گفتم خواههههههههههههههههش میکنم شماها ام زنگ بزنید تا پیگیری بشه.همچنین اینکه مرکز آزمون 5 تا شماره داده که3 تاش مسدوده.اون دوتاام وقتی از اشغال درمیاد کسی پاسخگو نیست.خواهش میکنم جدی بگیرید تا به نتیجه برسیم....
شماره روابط عمومی بیست وسی:02122160

vera88

عضو جدید
بچه ها اصلا مگه میشه تراز اخرین نفر 3تا دانشگاههای تهران یکی باشه؟
مگه اسمش ازمون سراسری نیست مگه میشه سوالای چندتا شهر با بقیه شهرها فرق داشته باشه؟
سطح سوالا مطمئنا یکی نبوده اینا چه جور میخان تکمیل ظرفیت بگیرن پس؟
واقعا بچها ها برابر سنجیده نشدیم

asal65

عضو جدید

درود
برشما
این کارنامه من هستش
به نظرتون تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
زبان 6.7
اطلاعات عمومی تاریخ و مهماری 8.9
مبانی نظری معماری55.6
دانش فنی معماری 44.4
اسکیس 67.7
رتبه در انتخاب 722
نمره کل 5769
نمره آخرین فرد قبولی 6484
رتبه آخرین فرد قبولی 88
حقيقتش هدفم علوم تحقيقات يزده, ولي كفته بودن به خاطر اينكه واحد يزد تو دفترجه جاب نشده تهران امتحان بديد, بعدا فرمتون ميديم بر كنين بعد انتقالتون ميديم.حالا هم كه اين وضعمونه!! در هوا
كسي اطلاعاتي نداره؟
نظرتونو راجع به كارنامم بدين لطفا

منم 1 وضعیتی مشابه شما دارم.خود علوم تحقیقات بعیده مگه اینکه شهرستان اما کجا؟؟؟؟؟؟خدا عالمه

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 1 وضعیتی مشابه شما دارم.خود علوم تحقیقات بعیده مگه اینکه شهرستان اما کجا؟؟؟؟؟؟خدا عالمه
به ها من بعید میدونم امسال از تهران بفرسن شهرستان چون امسال واسه اولین بار سوالا فرق داشت و اینکه سطح سوالام متفاوت بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا