رتبه و محل قبولی ارشد

golmetal

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان
امروز نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام می شه و انشاالله همه ی بچه ها موفق بوده باشند
مکان قبولی و رتبه به اضافه ی معدل خود را در این تاپیک قرار دهید تا علاوه بر اطلاع از محل قبولی همدیگه یه کمکی هم به کسایی که می خوان سال دیگه بخونن و انتخاب رشته بکنند بشه.
با آرزوی موفقیت دوستان
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

golmetal

عضو جدید
درود و تبریک به همه ی دوستان :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
ضمن آرزوی موفقیت برای دوستان خواهشمندم که در این تاپیک فقط رتبه محل قبولی و معدل خود را بیان کنند و بحث های مرتبط را در تاپیک های دیگر پیگیری نمایند
:w33::w33::w33:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
درود به همه و تبریک به قبولی های امسال

ممنون از استارتر تاپیک
لطفاً فقط رتبه و معدل موثر و دانشگاه قبولی خودتون رو بیان کنید و از زدن پست های هرز ( تبریک ؛ احوالپرسی ، شرایط دانشگاه و ... ) بشدت خودداری کنید ( یادم از جملات روی دیوار دانشگاه اومد :D )

متشکرم .

mavadi

عضو جدید
بچه ها من هم با شماره داولبی میرم هم با شماره پرونده ولی میگه داوطلبی با چنین مشخصاتی موجود نیست...............چکار کنم دارم میمیررررررررررررررم بیشتر از 1000 بار امتحان کردم

متال 86

عضو جدید
بچه ها من هم با شماره داولبی میرم هم با شماره پرونده ولی میگه داوطلبی با چنین مشخصاتی موجود نیست...............چکار کنم دارم میمیررررررررررررررم بیشتر از 1000 بار امتحان کردم

صفر اول ش شناسنامه تونو نزنین امتحان کنین

metalogy

عضو جدید

اگه هنوز موفق نشدید اینو بدونید که زبان کیبورد باید حتما انگلیسی باشه.

m.s.c

عضو جدید
سلام دوستان
اول به همه ی اونایی که قبول شدند تبریک میگم و به اونایی که مردود شدند خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت براشون میکنم
منم با رتبه 190 شناسایی روزانه فردوسی مشهد قبول شدم

torreto

عضو جدید
سلام دوستان
اول به همه ی اونایی که قبول شدند تبریک میگم و به اونایی که مردود شدند خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت براشون میکنم
منم با رتبه 190 شناسایی روزانه فردوسی مشهد قبول شدم

مبارک باشه-پس کاروبارو چی کار میکنی؟