گپ و گفتگوی بچه های مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام به همه خوبی؟ کسی نیست ؟
خب دوستان ساختی من دیگه دارم میرم سربازی البته فردا (اول شهریور ) خاطرات خوبی از این باشگاه دارم . برام دعا کنید . امیدوارم موفق باشید . یا علی . فعلا خدانگهدار ;)

mashti

عضو جدید
من یه تاپیک زدم در مورد "ارشد آزاد علوم و تحقیقات" متاسفانه به جای نامناسبی منتقل شد و مخاطبینش رو از دست داد.
حالا از دوستانی که ارشدشونو تو علوم و تحقیقات گذروندند درخواست می کنم نظرشون رو در باره این دانشگاه بگن!
شهریه ارشدش ترمی چقد تموم میشه؟ ثابت؟ متغیر؟
داشتم قسمت مشخصات هیات علمی شو نگاه میکردم دیدم، دانشکده مکانیک و هوافضاش 50 تا عضو هیات علمی داره که نصفشون از آمریکا و.... فارغ التحصیل شدن!
رنکینگش از دانشگاههای تهران، صنعتی اصفهان و فردوسی پایین تره ولی از بقیه دانشگاههای شهرستان بالاتره
یکی میگفت نسبت به همون دانشگاههای شهرستان که اشاره شد، انتخاب مناسبتریه
برا ارشد هم تعهد خدمت داره یا نه؟

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم اگه مطالی راجع به ارشد داری برامون تو تاپیک بزاری

milad.0611

عضو جدید
با عرض سلام به شما دوستان گرامی
وبلاگ انجمن ساخت و تولید اهواز ایجاد شده است
امیدواریم مطالب مفیدی در زمینه ساخت و تولید در اختیار دوستان عزیز قرار دهیم
در ضمن از کلیه دوستان دعوت به همکاری میشود.
sakhtahvaz.blogfa.com

hasht

عضو جدید
سلام
بچه ها یه سوال خیلی ضروری دارم
من میخوام از ارشد شبانه خواجه به تبریز روزانه انتقالی بگیرم میتونم یکی رو از تبریز روزانه پیدا کنم باهاش جابه جا بشم؟
یا کلا چه جوری میشه؟
ممنون میشم راهنماییم بکنید

raha.

عضو جدید
سلام دوستان.من مهندسی اجرایی میخونم که میگن باید پودمان مکانیک رو برداریم یعنی از ترم 5 به بعد بیشتر درسامون مکانیکی میشه که در نتیجه ارشدو میخوام مکانیک بخونم.بین گرایشاش به ساخت و تولید بیشتر علاقه دارم.میشه کمکم کنید که چیکار کنم تواناییمو بیشتر کنم و از بچه هایی که خود مکانیک خوندن عقب نمونم و قبولی واسه ارشد برام سخت نباشه.این رشته اینطور که میگن خیلی مردونست؟؟؟
ممنون میشم از راهنماییتون

@yasaman@

عضو جدید
سلام رها جان:smile:منم این دغدغه ی مردونه بودنشو داشتم...الان ترم پنجم کارشناسیم...و هر ترم که میگذره بیشتر متوجه میشم که این حرف فقط جوسازیه یه عده آدم سبک فکره که فقط ظاهر قضیه رو میبینن...و اینقدر سطح پایین فکر میکنن که تفاوتی واسه مهندس ساخت(خودشون)با یه تراشکار ساده توی یه کارگاه مقدماتی قایل نیستن...به خاطر همین جوسازی الان تعداد دخترایی که ساخت میمونن هر سال کمتر میشه...این در صورتیه که اگه با استادا مشورت کنی...اصلا مردونه و زنونه کردن رشته رو قبول ندارن
امیدوارم موفق باشی خانوم

raha.

عضو جدید
سلام رها جان:smile:منم این دغدغه ی مردونه بودنشو داشتم...الان ترم پنجم کارشناسیم...و هر ترم که میگذره بیشتر متوجه میشم که این حرف فقط جوسازیه یه عده آدم سبک فکره که فقط ظاهر قضیه رو میبینن...و اینقدر سطح پایین فکر میکنن که تفاوتی واسه مهندس ساخت(خودشون)با یه تراشکار ساده توی یه کارگاه مقدماتی قایل نیستن...به خاطر همین جوسازی الان تعداد دخترایی که ساخت میمونن هر سال کمتر میشه...این در صورتیه که اگه با استادا مشورت کنی...اصلا مردونه و زنونه کردن رشته رو قبول ندارن
امیدوارم موفق باشی خانوم

سلام یاسمن جون.مرسی عزیز امیدوارم که همینطور باشه و بیایم اسم مردونه بودنو از روش برداریم.شما هم موفق باشی
دوستان دیگه کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

llesani

عضو جدید
سلام دوستان ، امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه :
شرکت مهندسین مشاور واستریوش با همکاری آکادمی Oxford cert universal انگلستان دوره آموزشی مقاله نویسی ISI برگزار می کنند .
مکان : هتل سالار دره ساری
زمان : 6 آذر ماه 1390
هزینه دوره : شامل هزینه ثبت نام ، ناهار و پذیرایی ، ارائه جزوه آموزشی و ثبت و صدور گواهینامه از Oxford انگلستان 1000000 ریال معادل 100000 تومان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر هم می تونید با این شماره ها تماس بگیرید 01716628656 و 09113709298
موفق باشید:)

amircatia

عضو جدید
سلام
ابراهیم ساخت کجایی دلمون برات تنگ شده . برج شش رفتی اموزشی دیگه ازت خبری نیست. داری به فراموشی سپرده میشی
VITAMINB12 از رفیق ماخبر نداری؟:(

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام
ابراهیم ساخت کجایی دلمون برات تنگ شده . برج شش رفتی اموزشی دیگه ازت خبری نیست. داری به فراموشی سپرده میشی
VITAMINB12 از رفیق ماخبر نداری؟:(

سلام امیر جان خوبی؟ هستم میام سر میزنم ولی خب اکثرا میخونم . از این به بعد بیشتر میام افتادم تهران . نصف روز بیکارم . یه خونه هم ردیف کنم دیگه تمومه . هر روز میام اینجا رو پر میکنم .
ویتامین جان تو خوبی؟ نیستی دادا ؟

amircatia

عضو جدید
سلام امیر جان خوبی؟ هستم میام سر میزنم ولی خب اکثرا میخونم . از این به بعد بیشتر میام افتادم تهران . نصف روز بیکارم . یه خونه هم ردیف کنم دیگه تمومه . هر روز میام اینجا رو پر میکنم .
مهندس واقعا خوشحالم کردی:biggrin::D:smile::redface::gol:;):)

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام یاسمن جون.مرسی عزیز امیدوارم که همینطور باشه و بیایم اسم مردونه بودنو از روش برداریم.شما هم موفق باشی
دوستان دیگه کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان منم هستم...با حرف یاسمن جان هم کاملا موافقم.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam azizan
man dige inja nemiyam
doseton daram

arashlolos

عضو جدید
سلام دوستان.من مهندسی اجرایی میخونم که میگن باید پودمان مکانیک رو برداریم یعنی از ترم 5 به بعد بیشتر درسامون مکانیکی میشه که در نتیجه ارشدو میخوام مکانیک بخونم.بین گرایشاش به ساخت و تولید بیشتر علاقه دارم.میشه کمکم کنید که چیکار کنم تواناییمو بیشتر کنم و از بچه هایی که خود مکانیک خوندن عقب نمونم و قبولی واسه ارشد برام سخت نباشه.این رشته اینطور که میگن خیلی مردونست؟؟؟
ممنون میشم از راهنماییتون

امیدوارم موفق باشی خانوم
آفلين دخملاي زلنگ شما موفخ ميشين:)

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

به همه دوستان سلام و خسته نباشید عرض میکنم و برای همه دوستان ساخت وتولیدی آرزوی موفقیت میکنم
به امید پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر

نسرین 66

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام من ترم آخر مهندسی ساخت و تولید هستم اگه خدا بخواد این ترم باید پایان نامه رو تحویل بدم لطفا اونایی که پایان نامه هاشون تحویل دادن راهنماییم کنن ممنون میشم

mammad.mechanic

عضو جدید
سلام من ترم آخر مهندسی ساخت و تولید هستم اگه خدا بخواد این ترم باید پایان نامه رو تحویل بدم لطفا اونایی که پایان نامه هاشون تحویل دادن راهنماییم کنن ممنون میشم
حالبه ما یه دختره ساخت و تولیدی دیدیم...
چجور راهنمایی ؟؟

A.weld

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من لیسانس متالورژی هستم و می خوام برای ارشد، مکانیک ساخت و تولید رو انتخاب کنم. برای اینکه اطلاعات کاملی از این رشته ندارم(ولی با توجه به مرور سرفصل مطالب واحدهای درسی این رشته در مقطع ارشد، اختلاف کمی بین موادی ها و این رشته دیدم)، ممنون میشم اگه یکی از دوستان کمی منو راهنمایی کنه یا حداقل بقیه یه منظره کلی از آینده این رشته رو برام توصیف کنن. برای آشنایی بیشتر شما با اوضاع من:
1-لیسانس مواد و متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد(واحدشو بیخیال شید،خوب بود)
2-دارای مدرک بازرسی جوش بین الملل و تمامی روش های آزمون غیر مخرب جوش تا سطح 2
3- دارای مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری درجه 2 الکترود دستی
4 -آشنایی متوسط با برنامه سالیدورکس
5- سابقه ترجمه و تالیف 7 کتاب تو زمینه های پوشش دهی و خوردگی فلزات
لطفا با توجه به این شرایط نظرتون رو در مورد احتمال موفقیت من تو ادامه تحصیل تو این گرایش بگذارید. نکته مهم اینجاست که من قصد دارم این رشته رو تو دانشگاه پردیس بین الملل تهران (تو کیش) بخونم. اگه از دوستان کسی در مورد اوضاع این دانشگاه هم خبری داره لطفا حتما بهم اطلاع بده!
خیلی ممنون

mammad.mechanic

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من لیسانس متالورژی هستم و می خوام برای ارشد، مکانیک ساخت و تولید رو انتخاب کنم. برای اینکه اطلاعات کاملی از این رشته ندارم(ولی با توجه به مرور سرفصل مطالب واحدهای درسی این رشته در مقطع ارشد، اختلاف کمی بین موادی ها و این رشته دیدم)، ممنون میشم اگه یکی از دوستان کمی منو راهنمایی کنه یا حداقل بقیه یه منظره کلی از آینده این رشته رو برام توصیف کنن. برای آشنایی بیشتر شما با اوضاع من:
1-لیسانس مواد و متالورژی صنعتی دانشگاه آزاد(واحدشو بیخیال شید،خوب بود)
2-دارای مدرک بازرسی جوش بین الملل و تمامی روش های آزمون غیر مخرب جوش تا سطح 2
3- دارای مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری درجه 2 الکترود دستی
4 -آشنایی متوسط با برنامه سالیدورکس
5- سابقه ترجمه و تالیف 7 کتاب تو زمینه های پوشش دهی و خوردگی فلزات
لطفا با توجه به این شرایط نظرتون رو در مورد احتمال موفقیت من تو ادامه تحصیل تو این گرایش بگذارید. نکته مهم اینجاست که من قصد دارم این رشته رو تو دانشگاه پردیس بین الملل تهران (تو کیش) بخونم. اگه از دوستان کسی در مورد اوضاع این دانشگاه هم خبری داره لطفا حتما بهم اطلاع بده!
خیلی ممنون
ساخت و تولید رشته ایی که براحتی میتونی با رشته های دیگه مچ بشی و کار کنی پس مطمئن باش با اومدن تو این رشته مشکلی نداری و با توجه به سابقه ای که ازت خودت گفتی مطمئن باش که موفقی....
رشته خوبی را برای ادامه انتخاب کردی.....