گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr.Perfect

عضو جدید
دوستان یک سوال:
شاید خیلی به نظرتون مهم نباشه اما به نظر من، وجود یک فضای مناسب و کافی برای حل تست خیلی رو بازده تاثیر داره حداقل برای من...

سوالم اینه فضای خالی برای حل سوالات در دفترچه وجود داره؟(فضایی برای انجام محاسبات مسئله)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش رمز موفقیت کنترلت در چیه ؟:دی
واسه ما مخابراتیا خیلی درس نچسبیه لا مصب

والا ماله من رمزی نیست از این قدیمیهاست :biggrin:
من از تو دانشگاه به درس کنترل علاقه شدیدی داشتم . اکثر مباحثی هم که تو دانشگاه خونده بودیم هم یادم بود سر همین بود که با خوندن 1 دور کامل کتاب راحت تونستم تستاشم بزنم .
کنترل واقعا شیرینه (البته بعضی وقتا شیرینیش زیاد میشه میزنه دیابتی میکنه آدمو :biggrin: البته دور از جونتون)

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

با این اوضاع از همین الان بدون ماشین حساب بریم به جنگ کنکور!!!
میشه!؟یا نه؟

فکر میکنی کنکور مگه چندتا تست با محاسبات پیچیده میدن..اگه الان بشینی بدون ماشین حساب حل کنی باید کلی وقتتو بذاری ضرب و تقسیم کنی بهتره با ماشین حساب حل کنی(فقط الکترونیک نیاز به محاسبات داره مدار چیز خاصی نداره)حالا اون آخرا نزدیک کنکور بدون ماشین حساب یه تمرینی میکنی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یک سوال:
شاید خیلی به نظرتون مهم نباشه اما به نظر من، وجود یک فضای مناسب و کافی برای حل تست خیلی رو بازده تاثیر داره حداقل برای من...

سوالم اینه فضای خالی برای حل سوالات در دفترچه وجود داره؟(فضایی برای انجام محاسبات مسئله)

ااای گفتی :| منم خیلی کنجکاوم بدونم :|

mah t

عضو جدید
کنترل خیلی شیرینه :surprised:
ولی بهترین سرس واسه درک کنترل جزوه دکتر جبه دار و دکتر بهرامی هست البته اگه کسی تهران باشه می تونه از دانشگاه تهران بگیره

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

دوستان یک سوال:

فضا هست اما کمه
مجبوری هی بنویسی پاک کنی سوالهای بعدی رو حل کنی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل خیلی شیرینه :surprised:
ولی بهترین سرس واسه درک کنترل جزوه دکتر جبه دار و دکتر بهرامی هست البته اگه کسی تهران باشه می تونه از دانشگاه تهران بگیره

والا شیرینه :دی درس قشتگیه :دی باحاله :دی نکته ای همراه با محاسبات خیلی سبک :D

pouyan87

عضو جدید
والا ماله من رمزی نیست از این قدیمیهاست :biggrin:
من از تو دانشگاه به درس کنترل علاقه شدیدی داشتم . اکثر مباحثی هم که تو دانشگاه خونده بودیم هم یادم بود سر همین بود که با خوندن 1 دور کامل کتاب راحت تونستم تستاشم بزنم .
کنترل واقعا شیرینه (البته بعضی وقتا شیرینیش زیاد میشه میزنه دیابتی میکنه آدمو :biggrin: البته دور از جونتون)

جالبه کسایی که به کنترل علاقه دارن و مهارت دارن همه میگن این درس خیلی شیرینه :)
جسارتا کدوم دانشگاه هستید ؟ البته اگه دوس ندارین بگین اصلا مشکلی نیستا :)

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

از کار قشنگ دوستمون ممنون،راستش یکم بهم آرامش داد و همچنین حس رقابت
اگر بچه های تاپیک قبول دارن هفتگی مثلا روز های جمعه بیایم و اینطوری گزارش بدیمو برنده هفتگی رو اعلام کنیم که کی داخل اون هفته کولاک کرده،کاری به چقدر تموم کردن کتاب ها نداریم و کی کجاست،هرکس در اون هفته با پتانسیل بالا عمل کرده ...
لااقل برای من باعث رقابت میشه؛اگرم باعث استرس افراد میشه که کلا حرفامو نادیده بگیرین
امیدوارم منظورمو به دوستان خوب رسونده باشم;)

خیلی م خوبه حداقل کسایی مثل منو به خودشون میاره:D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این هم قسمتی از کتاب کنترل دکتر جاهد مطلق ، دوستانی که هنوز کنترل رو شروع نکردن بهتره این کتاب رو بررسی کنن ، از نکات جالب توجه این کتاب اینه که مولف اون سه تا دکتر هستش

دانلود قسمتی از کتاب

سپاس
خیلی دنبال قسمتی از کتابش بودم .
میخوام یه منبع دیگه بگیرم برای کنترل موندم تا اینم بیاد تا از این کتاب و تقوی یکیو انتخاب کنم :دی

elaa

عضو جدید
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم هر یکی 2 ماه بیام یه خورده از وضعیت درسیم بگم و نظر دوستانو راجع بع وضعیتم بدونم
ممنون میشم اگه همه نظرشونو بگن
در ضمن اگه بقیه بچه ها بیان شرایطشونو بگن فک کنم خوب باشه چون باعث میشه انرژی بگیریم از هم
خوب این وضعیته منه
ریاضی مهندسی : بخش 1 و 2 کتاب کریمی خوندم ( فوریه و مختلط ) و الان برگشتم فصل 1 تست میزنم
معادلات : از رو جزوه آقاسی میخونم تا هقته دوم شهریور تموم میشه . البته بدون تست
مدار : فصل 4 کتاب زرگر هستم . تا اینجا که خوندم تستاشو زدم
سیگنال : فقط نمونه برداری و z مونده تستاشم زدم
الک : bjt fet و تفاضلی و آیینه ای خوندم تستای 83 به بعد ارشد و دکترا زدم
مغناطیس : :biggrin:
کنترل : از اول شهریور تازه میخوام شروع کنم
منتظر نظرات راه گشاتون هستم:w30:

الکترونیک : تموم کردم ، تست نزدم فقط ، در حد فهم درس بلدم
کنترل : تا سر نایکوییست با تست تموم کردم
مغناطیس : اتمام الکتریسته ساکن ، اواسط مغناطیس
ریاضی مهندسی : نگاشت ، انتگرال مختلط
مدار : فصل 1 و2و 3 تقوی
سیگنال : از پاییز به بعد
زبان 10 درس 504
معادلات تازه شروع کردم

homeyra khaledi

عضو جدید
در مورد سوالت منظورت اینه که 11 روز پشت هم الک بخونی تا تموم شه ؟ و بقیه دروس هم به این ترتیب ؟

من به نظرم این روش غلطه در واقع در مورد من اصلا جواب نمیده ولی شاید واسه شما اینطوری خوب جواب بده
البته فک کنم 11 روزه نشه خیلی خوب یه درسو بست :)

مرسی از جواب همه ی دوستان
بله منظورم این بود،آخه میخوام باخیال راحت از 15 مهر فقط واسه آزمونام بخونم،راستش من سال دوممه کنکور میدم امسالم فقط واسه سیستم دانشگاه تهران یا شریف موندم واسه همین فک میکنم تا دیگه اواسط مهر باید یه دور همه ی درسام تموم شه فقط استرسم از اینه چون تا حالا این جور برنامه چن روز پشت سرهم واسه یه درسو تجربه نکردم خواستم نظر بپرسم که نکنه راه اشتباهو برم
بازم ممنون میشم نظر بدین

pouyan87

عضو جدید
الکترونیک : تموم کردم ، تست نزدم فقط ، در حد فهم درس بلدم
کنترل : تا سر نایکوییست با تست تموم کردم
مغناطیس : اتمام الکتریسته ساکن ، اواسط مغناطیس
ریاضی مهندسی : نگاشت ، انتگرال مختلط
مدار : فصل 1 و2و 3 تقوی
سیگنال : از پاییز به بعد
زبان 10 درس 504
معادلات تازه شروع کردم
به نظرم خیلی عالی خوندی :)
منم دوس داشتم یه خورده کنترل بلد بودم الان قدر کنترلتونو بدونین :) شاید پاییز رفتم شیرین آبادی :)

• Like
واکنش ها: elaa

pouyan87

عضو جدید
مرسی از جواب همه ی دوستان
بله منظورم این بود،آخه میخوام باخیال راحت از 15 مهر فقط واسه آزمونام بخونم،راستش من سال دوممه کنکور میدم امسالم فقط واسه سیستم دانشگاه تهران یا شریف موندم واسه همین فک میکنم تا دیگه اواسط مهر باید یه دور همه ی درسام تموم شه فقط استرسم از اینه چون تا حالا این جور برنامه چن روز پشت سرهم واسه یه درسو تجربه نکردم خواستم نظر بپرسم که نکنه راه اشتباهو برم
بازم ممنون میشم نظر بدین

من اگه جای شما بودم 11 روز واسه یه درس نمیزاشتم خیلی یکنواخت میشه اونجوری .مثلا 20 روز میزاشتم واسه 2تا درس . هرچند بازم معتقدم اینجوری شاید فقط درس برسی بخونی تست نتونی بزنی
اما قطعا شما از هرکسی توانای های خودتو بیشتر میشناسی پس اگه احساس میکنی روش درستی داری میری شک نکن و ادامه بده :)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان 1 سوال
من که میخوام فقط 3 مرحله از آزمون سنجش ثبت نام کنم تا کی وقت دارم برای ثبت نام؟ فقط جامع میخوام .

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان این هم قسمتی از کتاب کنترل دکتر جاهد مطلق ، دوستانی که هنوز کنترل رو شروع نکردن بهتره این کتاب رو بررسی کنن ، از نکات جالب توجه این کتاب اینه که مولف اون سه تا دکتر هستش

دانلود قسمتی از کتاب
ممنون بابت لطفت،کتابش دقراره کی بیاد؟
بنظر ارزش حد اقل یه بار خوندنو داره

pouyan87

عضو جدید
خیلی استرس دارم حس میکنم خیلی عقبم :(

به نظر من منطقیه
الان اینجا خیلی از بچه ها برنامشونو گفتن همه در یه حد و حدودیم
البته اگه مخابراتی باشی سیگنالو یه خورده زودتر شروع می کردی شاید یه خورده بهتر بود

elaa

عضو جدید
به نظر من منطقیه
الان اینجا خیلی از بچه ها برنامشونو گفتن همه در یه حد و حدودیم
البته اگه مخابراتی باشی سیگنالو یه خورده زودتر شروع می کردی شاید یه خورده بهتر بود
مخابراتی ام ، سیگنالم پایه ام قویه تو دانشگاه خوب خونده بودم ( اپنهایم )
دیگه هرچی شد شد ، همه زندگی که کنکور نیست ! ارشد هم تو ایران آش دهن سوزی نیست !
تلاشمون رو میکنیم وجدانمون راحت باشه

m-royal

عضو جدید
در مورد سوال اولتون که چون منم سال پیش همین کتابو مطالعه کردم و خیلی راضی بودم از نتیجه، میگم که چون حجم درسنامه این کتاب بالاست و خیلی کامل مطالبو گفته، بهتره که دور اول فقط رو درسنامه اش مسلط شین حتی اگه بتونین درسنامه اش رو دو دور کامل بخونین تا مطلب خوب جا بیفته براتون و از هر فصلش نت بردارین بعد توو دور بعدی که میخواین تستای هر فصلو شروع کنین هر جلسه فقط خلاصه ای که از توضیحات برداشتین با مثالای مهم هر فصل رو مرور کنین بعدم تستاشو بزنین، توو این دور سعی کنین تستای مهم هر فصلو مرتب مرور کنین. تستا و توضیحات این کتاب بقدری جامع اند که اگه برا مطالعه اش خوب وقت بذارین حتمادرصد مدار کنکورتون بالای 50% میشه!

فقط باید حوصله به خرج بدین و حجم درسنامه و تستاش نا امیدتون نکنه. ایشالا که موفق میشین.

ممنون توضیحات خوبی دادین سعی می کنم بهش عمل کنم:gol:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اااه امروز انقلاب بودما میدونستم اومده میخریدم

mah t

عضو جدید
مث اينكه من خيلي عقبم‏:‏(‏ سيكنال ازكتاب كهن تافصل 8خوندم؛ رياضي كريمي تاانتكرال مختلط وتست تاتوابع تحليلي؛ مدارفقط مرتبه اول:‏(‏
نگران نباش عزیزم من از همه عقب ترم. 1 ماه هم مریض بودم چند روزه دوباره شروع کردم به خوندن
فقط شیراز یا تهران هم می تونم برم :surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا