مشاوره مدیریت اجرایی(هر چیزی که لازمه در مورد مدیریت اجرایی لازمه بدونیم )

hesam_jabbariyan

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون
من از این رشته فقط درساشو ضریب و منابعشو میدونم اشنایی دیگه ندارم!
تاکنکور سال بعد بیش از یک سال فرصت دارم بهمن امسالم فارغ التحصیل میشم 7ساعت زیاد نیست؟
سلام مریم خانم دوست عزیزمون جناب (1del) کاملا صحیح گفتن حتما از تجربیاتشون استفاده کنید. روزی 6-7 ساعت از الان مناسب ترین تایم درس خوندن واسه قبولی روزانه ست تازه با گذشت زمان باید هم زمانتون یکم بیشتر شه هم بخاطر مهارت های تجربی مطالعتون راندمانتون بره بالاتر. یه مسئله ی مهمی میخوام بهتون بگم اونم اینه که اصلا فکر نکنید اگه با تایم 6-7 ساعت که دوستمون بهتون پیشنهاد داد شروع کنید بعد کم میارید!!! اصلا این حرف درست نیست! و به اینم فکر نکنید که با تایم کم شروع کنید و بعد کم کم اضافه کنید! تجربه ثابت کرده که بیش از 90% کسایی که باروزی 2 ساعت شروع کردن و خواستن که از هفته های بعد به تدریج زیادترش کنن به جای افزایش زمان توی یه بازه زمانی کوتاه به تدریج مطالعه همون 2 ساعتشونم قطع کردن! این حرف من هم نیست حرف یه مشاور بسیار باسواد وباتجربست! سعی کنید از روز اول با هدف استارت کارتون رو پررنگ بزنید! هرچقدر هدفتون پررنگ تر باشه ساعت مطالعتون بیشتر میشه و هرچقدر ساعت مطالعتون بیشتر باشه رضایت خاطر و آرامش درونی بیشتری واستون میاره که باعث میشه پیوسته مطالعه کنید. از صمیم قلب واستون آرزوی موفقیت میکنم.

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
سلام دوست عزیز.
من برای اجرایی کتابهای تئوری پرچ با تستش،زبان عمومی و تخصصی ناصرزاده،جی مت مسیح خواه و وکیلی،دانش مسیح خواه و محسنین رو گرفتم.
با زبان و جی مت مشکلی ندارم.یعنی الان که اولاش رو میخونم سخت نیست برام اما تئوری خیلی سخته برام خوندنش..کتابهارو مشاور بهم معرفی کرده.کتابهای خوبی هستند؟من هدفم روزانه تهران هست برای ارشد.(البته بازم بین بازرگانی و اجرایی دودلم هنوز)
1.مهندسی مدیریت اجرایی،پیام نور تهران
2.تهران
3.کل روز
4.بالا توضیح دادم منابعو گرفتم اما با گشتن تو سایتها نگران شدم نکنه بدرد نخورن،بخصوص تئوری
5.دانشاه خیلی مهمه
6.ارشد خوندن برام حیاطی برای تخصص شدن زمینه کاریم
7..خیلی مهمه باید بخونم.
8.متوسط رو به ضعیف
9.مثل زبان،آخه خیلی وقته نخوندم ریاضی و زبان رو ،
10.خوبهآاما تئوری بدجور رو اعصابه
11.الان حوصله خوندن هر درسی رو برای قبولی دارم،حتی دروسی مثل تئوری که واقعا حال آدمو میگیرن.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز شرمنده دیر شد من چند روز مسافرت بودم
به نظر من مشاور کتابهای خیلی خوبی را برای شما معرفی کرده فقط چندتا مورد هست:
1)به نظر من کتاب مدرسان شریف برای تئوری مدیریت برای کسانی مناسب هست که این درس رو خونده باشند و تسلط نسبی به این درس داشته باشند(پیشنهاد من این هست که حتماحتما حتما با منابع اصلی شروع کنید و اول از همه با کتاب دکتر الوانی)
2)برای ادبیات پیشنهاد من کتاب علیزاده هست (اول با همین کتاب شروع کنید تا بعد از آن باز هم کتاب معرفی می کنم)
3)حتما برای زبان برنامه داشته باشید و حتما بخونید بدون زدن زبان قبولی از دانشگاه تهران غیر ممکن هست اگه زبانتون ضعیفه و می تونید برید کلاس حتما این کار رو انجام بدهید
در ضمن من هیچ چیزی در مورد انتخاب رشته بین بازرگانی و اجرایی نمی تونم بگم ولی فقط یک جمله:
به نظر من زمینه شغلی اجرایی بیشتر از بازرگانی میتواند باشد
موفق باشید یا حق

1del

ممنون از راهنماییتون
من از این رشته فقط درساشو ضریب و منابعشو میدونم اشنایی دیگه ندارم!
تاکنکور سال بعد بیش از یک سال فرصت دارم بهمن امسالم فارغ التحصیل میشم 7ساعت زیاد نیست؟
دوست عزیر وقت به خیر
شما برای سال بعد می خواهید ؟؟؟
راستش وقتی آدم با 7 ساعت شروع میکنه و هدفش هم سال بعد باشه به مرور زمان این زمان کاهش پیدا میکنه چه برسه به اینکه با 2 ساعت بخواد شروع کنه اون وقت یک هفته درس نمی خونه!!!
من اگر جای شما بودم تا فارغ التحصیلی ام چند تا کار می کردم:
1)زبان
2)زبان
3)زبان
4)زبان
مفاهیم پایه ای ریاضی برای جی مت
5 )زبان
موفق باشید
یا حق

1)رشته کارشناسیتون چی بوده و کجا خوندید و با معدل چند
مدیریت بانکداری
2)میخواهید کجا قبول بشید
دانشگاههای خوب سراسری
3)چقد وقت دارید بخونید(شاغل هستید یا وقتتون آزاده )
شاغل هستم 3-4 ساعت
4)با منابع اجرایی و رشته مدیریت چقد آشنایی دارید
دنبال منابع هستم
5)براتون دانشگاه مهمه یا نه فقط ارشد باشه مهمه
هر دوتاش
6)چرا میخوایید ارشد بخونید
احساس بیسواد بودن دارم
8)زبانتون چطوره
دارم 504 لغت رو می خونم
9)ریاضیتون چطوره
مثل زبان
10)دروس حفظیتون
خوب
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
چون وقتم کمه دوست دارم ضروریات رو بخونم

پیشاپیش ممنونم از لطفتون

1del

مدیریت بانکداری
2)میخواهید کجا قبول بشید
دانشگاههای خوب سراسری
شاغل هستم 3-4 ساعت
دنبال منابع هستم
هر دوتاش
احساس بیسواد بودن دارم
8)زبانتون چطوره
دارم 504 لغت رو می خونم
9)ریاضیتون چطوره
مثل زبان
10)دروس حفظیتون
خوب
11)حوصله خوندن دروس حفظی و بعضی مواقع دروس بی مصرف و حتی بعضی مواقع چندش آور رو دارید
چون وقتم کمه دوست دارم ضروریات رو بخونم

پیشاپیش ممنونم از لطفتون

سلام دوست عزیز
شما می خواهید امسال از کنکور قبول بشید یا سال بعد؟
اگه نظر من رو بخواهید امسال قبولی از سراسری اون هم روزانه با روزی 3-4 خیلی خیلی سخت و یا غیرممکن است،یا باید به دانشگاه پائین تر قانع بشید یا بیشتر وقت بگذارید(ببخشید رک می گویم نمیخواهم الکی امید بهتون بدهم)
فقط لطفا بگویید برای امسال میخواهید یا سال بعد؟؟؟
در مقطع کارشناسی تئوری مدیریت خوانده اید؟؟رابطه تون با تئوری چطور هست؟؟؟
من متوجه پایه زبان یا ریاضی نشده ام لطفا توضیح بدهید؟؟؟
موفق باشید
یا حق

relife

عضو جدید
سلام دوست عزیز شرمنده دیر شد من چند روز مسافرت بودم
به نظر من مشاور کتابهای خیلی خوبی را برای شما معرفی کرده فقط چندتا مورد هست:
1)به نظر من کتاب مدرسان شریف برای تئوری مدیریت برای کسانی مناسب هست که این درس رو خونده باشند و تسلط نسبی به این درس داشته باشند(پیشنهاد من این هست که حتماحتما حتما با منابع اصلی شروع کنید و اول از همه با کتاب دکتر الوانی)
2)برای ادبیات پیشنهاد من کتاب علیزاده هست (اول با همین کتاب شروع کنید تا بعد از آن باز هم کتاب معرفی می کنم)
3)حتما برای زبان برنامه داشته باشید و حتما بخونید بدون زدن زبان قبولی از دانشگاه تهران غیر ممکن هست اگه زبانتون ضعیفه و می تونید برید کلاس حتما این کار رو انجام بدهید
در ضمن من هیچ چیزی در مورد انتخاب رشته بین بازرگانی و اجرایی نمی تونم بگم ولی فقط یک جمله:
به نظر من زمینه شغلی اجرایی بیشتر از بازرگانی میتواند باشد
موفق باشید یا حق
سلام.خواهش میکنم.ممنون از توصیه هاتون.
برای زبان گرامر و لغت رو در1سطح بگیرم؟یا بیشتر وقت بذارم روی لغت،بخصوص تو زبان تخصصی؟
ممنون از توجهتون

1del

سلام.خواهش میکنم.ممنون از توصیه هاتون.
برای زبان گرامر و لغت رو در1سطح بگیرم؟یا بیشتر وقت بذارم روی لغت،بخصوص تو زبان تخصصی؟
ممنون از توجهتون
سلام خواهش میکنم دوست عزیز شما لطف دارید
به نظر من زبان تخصصی زود بازده تر است و برای کسانی که زمان کمی دارند یا پایه زبانشان زیاد خوب نیست مناسبه.در ضمن اگه بتونید هر دو بخش یعنی عمومی و تخصصی رو بخونید خیلی عالی میشه
موفق باشید

zhashemi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
2)میخواهید کجا قبول بشید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

سلام میشه به منم کمک کنید؟؟؟ من بیشتر دوست دارم ام بی ای بخونم
1)آی سی تی
2)صنعتی شاهرود
3)شاید روزی دوسه ساعت
4) فقط اسم دروس رو میدونم
5) مهمه شاهرود باشم
6) یه جورایی شدیدا بهش نیازدارم
7) تو همین سردرگمی میمونم
8) برای کنکور خوب نیست
9) بد.... ضعیف
10) کشش حفظی هم ندارم ولی حداکثرتلاشمو میکنم
11)خیلی کم...ولی هدفیه ک تعیین کردم پس باید تلاش کنم:)

من کاردانی آی تی بودم کارشناسی آی سی تی
خیلی از درسهارو از پایه نداشتم که بخوام بخونم...واین بزرگترین مشکله!
:(

1del

سلام میشه به منم کمک کنید؟؟؟ من بیشتر دوست دارم ام بی ای بخونم
1)آی سی تی
2)صنعتی شاهرود
3)شاید روزی دوسه ساعت
4) فقط اسم دروس رو میدونم
5) مهمه شاهرود باشم
6) یه جورایی شدیدا بهش نیازدارم
7) تو همین سردرگمی میمونم
8) برای کنکور خوب نیست
9) بد.... ضعیف
10) کشش حفظی هم ندارم ولی حداکثرتلاشمو میکنم
11)خیلی کم...ولی هدفیه ک تعیین کردم پس باید تلاش کنم:)

من کاردانی آی تی بودم کارشناسی آی سی تی
خیلی از درسهارو از پایه نداشتم که بخوام بخونم...واین بزرگترین مشکله!
:(

سلام دوست عزیز
من فقط می تونم در مورد رشته مدیزیت اجرایی شما را راهنمایی کنم.
با توجه به حرفهایی که شما گفتید من موندم شما چرا میهواهید ام بی ای بخونید.
میدونید که تو کنکورامی بی ای 100 سوال زبان در حد تافل میاد و ریاضیتون باید خوب باشه تا بتونید موفق باشید.
دوست عزیز شما امسال میخواهید امتحان بدهید؟
اگه امسال میخواهید امتحان بدهید به نظر شما خیلی خیلی خیلی سخته قبولی شما.

zhashemi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من فقط می تونم در مورد رشته مدیزیت اجرایی شما را راهنمایی کنم.
با توجه به حرفهایی که شما گفتید من موندم شما چرا میهواهید ام بی ای بخونید.
میدونید که تو کنکورامی بی ای 100 سوال زبان در حد تافل میاد و ریاضیتون باید خوب باشه تا بتونید موفق باشید.
دوست عزیز شما امسال میخواهید امتحان بدهید؟
اگه امسال میخواهید امتحان بدهید به نظر شما خیلی خیلی خیلی سخته قبولی شما.

سلام ممنون از جوابتون!

راستش نظام آموزشی منو مجبورکرد انقدر متفاوت درس بخونم...از این بابت هم خیلی ناراحتم اینکه مجبورشدم دوسال تو رشته ای درس بخونم که ازش تنفرداشتم کلی اذیتم کرد...حالا دوست دارم خودم انتخاب کنم...ولی رشته های غیرمرتبطی که خوندم باعث شده پایه درسیم ضعیف باشه
مدیریت اجرایی هم انقدرسخته؟

191shima

عضو جدید
سلام اگر لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم.
1-برق-ازاد-15
2-اول دولتی اگر نشه حتما و فقط ازاد شیراز
3-وقتم ازاده
4-خیلی کم
5-فقط شیراز باشه
6-علاقه به تحصیل
7-عدم رضایت از خودم
8-متوسط
9-متوسط
10-متوسط
11-برای رسیدن به هدفم بله
من باید همین امسال تمام سعیم رو بکنم خواهش میکنم راهنماییم بکنید که چه چیزهایی برای ازاد و دولتی بخوانم.باز هم سپاسگذارم

relife

عضو جدید
سلام
من یه سوال دیگه دارم در باره مدیریت اجرایی،برام خیلی مهمه،اگر کسی میدونه لطفا بهم اطلاعات بده.
این رشته برای دکتری پذیرش داره برای دانشگاههای خارج از کشور؟
یه نفر بهم گفته این رشته دانشگاهی پذیرش انچنان نداره،کسی هست که پذیرش گرفته باشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

1del

سلام ممنون از جوابتون!

راستش نظام آموزشی منو مجبورکرد انقدر متفاوت درس بخونم...از این بابت هم خیلی ناراحتم اینکه مجبورشدم دوسال تو رشته ای درس بخونم که ازش تنفرداشتم کلی اذیتم کرد...حالا دوست دارم خودم انتخاب کنم...ولی رشته های غیرمرتبطی که خوندم باعث شده پایه درسیم ضعیف باشه
مدیریت اجرایی هم انقدرسخته؟

سلام دوست عزیز
به نظر من شما میگویید که سخته یک چیز نسبی هستش،شاید چیزی که شما سخت میدونید برای من خیلی راحته،من شخصا از درسهای مدیریت اجرایی لذت می برم،به نظر من شما کتابهای مدیریت را تهیه کنید و یک دیدی بیندازاون وقت خودتون حواب بدهید سخت هست یا نه
در ضمن به نظر من مدیریت اجرایی اگه،اگه سخت باشه ارزششو داره
باز هم اگه کمکی از دستم بیاد در خدمتم
موفق باشید
یا حق

1del

سلام اگر لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون میشم.
1-برق-ازاد-15
2-اول دولتی اگر نشه حتما و فقط ازاد شیراز
3-وقتم ازاده
4-خیلی کم
5-فقط شیراز باشه
6-علاقه به تحصیل
7-عدم رضایت از خودم
8-متوسط
9-متوسط
10-متوسط
11-برای رسیدن به هدفم بله
من باید همین امسال تمام سعیم رو بکنم خواهش میکنم راهنماییم بکنید که چه چیزهایی برای ازاد و دولتی بخوانم.باز هم سپاسگذارم

سلام دوست عزیز وقت به خیر
به نظرمن برای سراسری امسال یک کم دیره،البته اگر روزانه یا شبانه بخواهید ولی آزاد،غیرانتفایی،پردیش بین المللی دست یافتنی هست البنه با یک برنامه ریزی درست
پیشنهاد من این هست که هر چه سریعتر شروع کنید خیلی سریع و با تمام قوا،امروزم دیره(نمیخواهم نا امیدتون کنم فقط میخواهم بگم که بدونید اگه نجونبید خیلی دیره زودتر شروع کنید.
اول از همه باید کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی انتشارات نی را تهیه کنید،تا پایان مهر ماه تموم کنید،همزمان با آنهم باید دانش مسایل روز را شروع کنید برای شروع کتاب دانش مسائل روز انتشارات فرهنگ نوشته شهریار محسنین را تهیه کنید،زبان را فراموش نکید حتما حتما حتما هر روز بخونید
برای شروع حداقل با 6 ساعت استارت بزنید.
موفق باشید
یا حق

191shima

عضو جدید
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب میدید.ببخشید برای زبان چی بخونم و جی مت رو از کی شروع کنم؟

• Like
واکنش ها: 1del

1del

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب میدید.ببخشید برای زبان چی بخونم و جی مت رو از کی شروع کنم؟

سلام
خواهش می کنم دوست عزیز،به نظر من برای زبان عمومی 504 و کتاب تافل و برای زبان تخصصی کتاب ناصر زاده ،حتی اگه وقت داشته باشیدمیتونید کتاب مدرسان شریف رو بخونید.
پیشنهاد من برای بخش حل مسئله جی مت کتاب مدرسان و برای تصحیح جملات و استدلال منطقی کتاب احمد صداقت و مدرسان است که کتاب احمد صداقت را خیلی بخونید.
موفق باشید

rozee69

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفاً به سوالهای زیر پاسخ بدهید اگه تونستم راهنماییتون کنم
2)میخواهید کجا قبول بشید
7)اگه ارشد نخونید چی میشه
8)زبانتون چطوره
9)ریاضیتون چطوره
10)دروس حفظیتون
و هر چه قدر بیشتر اطلاعات بدهید خروجیش بهتر میشه
هر کمکی از دستم بیاد در خدمتم

سلام دوست عزیز
من امسال میخوام تغییر رشته بدم و کنکور مدیریت اجرایی بدم برا ارشد لطفا راهنمایی کنید که چند در صد احتمالش هست قبول شم؟
1)مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی سهند با معدل 13.5
2)دانشگاه دولتی روزانه
3) از اول مهر ماه میخوام شروع کنم(وقتم آزاد)
4) هیچ اطلاعاتی ندارم
5)هردو
6) روزی 5-7 ساعت
7)احساس میکنم سواد لازمو ندارم
8)متوسط به بالا
9)مدیریت اجرایی ریاضی هم میخواد؟ بد نیست
10)تعریف نداره
11) سعی میکنم حوصله داشته باشم
هیچ آشنایی ندارم در مورد درساش , یعنی خیلی دروس حفظی داره؟

ممنون

1del

سلام دوست عزیز
من امسال میخوام تغییر رشته بدم و کنکور مدیریت اجرایی بدم برا ارشد لطفا راهنمایی کنید که چند در صد احتمالش هست قبول شم؟
1)مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی سهند با معدل 13.5
2)دانشگاه دولتی روزانه
3) از اول مهر ماه میخوام شروع کنم(وقتم آزاد)
4) هیچ اطلاعاتی ندارم
5)هردو
6) روزی 5-7 ساعت
7)احساس میکنم سواد لازمو ندارم
8)متوسط به بالا
9)مدیریت اجرایی ریاضی هم میخواد؟ بد نیست
10)تعریف نداره
11) سعی میکنم حوصله داشته باشم
هیچ آشنایی ندارم در مورد درساش , یعنی خیلی دروس حفظی داره؟

ممنون
سلام دوست عزیز و احتمالا همشهری عزیز :d
دوست عریز این حرفها که میگم نظر شخصی است و از آنجا که من دوست ندارم امید واهی بدهم بنابراین واقعیت ها را می نویسم.
به نظر من اگه بخواهید امسال روزانه یا شبانه اجرایی قبول بشید غیر ممکن هست،خیلی خیلی سخته البته با توجه به شرایط شما و زمان باقیمانده
اگه زبان شما خوبه و ریاضیتون هم همینطور میتونید به ام بی ای هم فکر کنید به شرطی که زبانتون در حد تافل و ریاضیتون خوب باشه و می تونید اگه شرایط فوق را داشته باشید بهتر نتیجه بگیرید.
دروس مدیریت اجرایی شامل 5 درس است:
1)تئوری مدیریت :حداقل باید 3 تا کتاب 500 صفحه ای بخونید البته بعضی مطالب تکراری هست ولی این را هم بدونید حداقل حداقل 3 بار باید دوره کنید + تست ها چندین بار
2)ادبیات:شامل ادبیات دبیرستان می باشد
3)جی مت:شامل 2 بخش کلی است،حل مسئله که اصول و ابتدیات ریاضی هست و یک بخش غیر ریاضی مثل تصحیح جملات،استدلال منطقی و...
4)دانش مسائل روز :من فکر میکنم گسترده ترین مورد درسی تمامی مقاطع است،شامل مواردی مثل اقتصاد،حسابداری،اخبارهای سیاسی و اجتماعی کشور،قوانین و ... ولی این بدین معنی نیست که نمیشه جواب داد.چون شرایط برای همه یکسان است و میشه با درایت و مدیریت منابع به سوالات جواب داد
5)زبان :که کلا 30 سوال است،15 سوال تخصصی و 15 سوال عمومی
موفق باشید
یا حق

alireza b1988

عضو جدید
سلام دوست عزیز و احتمالا همشهری عزیز :d
دوست عریز این حرفها که میگم نظر شخصی است و از آنجا که من دوست ندارم امید واهی بدهم بنابراین واقعیت ها را می نویسم.
به نظر من اگه بخواهید امسال روزانه یا شبانه اجرایی قبول بشید غیر ممکن هست،خیلی خیلی سخته البته با توجه به شرایط شما و زمان باقیمانده
اگه زبان شما خوبه و ریاضیتون هم همینطور میتونید به ام بی ای هم فکر کنید به شرطی که زبانتون در حد تافل و ریاضیتون خوب باشه و می تونید اگه شرایط فوق را داشته باشید بهتر نتیجه بگیرید.
دروس مدیریت اجرایی شامل 5 درس است:
1)تئوری مدیریت :حداقل باید 3 تا کتاب 500 صفحه ای بخونید البته بعضی مطالب تکراری هست ولی این را هم بدونید حداقل حداقل 3 بار باید دوره کنید + تست ها چندین بار
2)ادبیات:شامل ادبیات دبیرستان می باشد
3)جی مت:شامل 2 بخش کلی است،حل مسئله که اصول و ابتدیات ریاضی هست و یک بخش غیر ریاضی مثل تصحیح جملات،استدلال منطقی و...
4)دانش مسائل روز :من فکر میکنم گسترده ترین مورد درسی تمامی مقاطع است،شامل مواردی مثل اقتصاد،حسابداری،اخبارهای سیاسی و اجتماعی کشور،قوانین و ... ولی این بدین معنی نیست که نمیشه جواب داد.چون شرایط برای همه یکسان است و میشه با درایت و مدیریت منابع به سوالات جواب داد
5)زبان :که کلا 30 سوال است،15 سوال تخصصی و 15 سوال عمومی
موفق باشید
یا حق

سلام لطفا با توجه به مطالبی که گفتی کتابهای مربوطه رو هم نام ببرید از کدوم انتشارات و نویسنده ممنون

alireza b1988

عضو جدید
من دانشجوی پیام نور هستم مشغول به کار نیز هستم میخوام برای آزمون ارشد امسال آماده بشم لطفا بهترین کتابهای هر درس و مبحثهای مهم از اون درسها رو بهم معرفی کنید تا بتونم تو این زمان باقی مونده برا آزمون آماده بشم ممنون

alireza b1988

عضو جدید
1-مدیریت بازرکانی-پیام نور-14
2-تهران
3-4 ماه -شاغل هستم
4-با منابع ارشد آشنایی ندارم ولی آشناییم از رشته مدیریت خوبه
5-اره برام دانشگاه مهمتره
6-خوب کیه که از پیشرفت و موقعیت بهتر بدش بیاد
7-هیچی زندگی به آخر نمیرسه که این راه تموم میشه راه دیگه رو در شروع میکنم
8-خوبه متوسط به بالاس البته اگه پیگیرش شم بهترم میشه
9-بد نیست متوسطه اجبار باشه باهاش کنار میام
10-اونم خوبه همیشه تو درسای حفظی بهتر بودم
11-میگم اگه مجبور بشم با هر شرایطی خودمو وفق میدم

1del

من دانشجوی پیام نور هستم مشغول به کار نیز هستم میخوام برای آزمون ارشد امسال آماده بشم لطفا بهترین کتابهای هر درس و مبحثهای مهم از اون درسها رو بهم معرفی کنید تا بتونم تو این زمان باقی مونده برا آزمون آماده بشم ممنون

برای شروع ابتدا با کتاب تئوری مدیریت عمومی دکتر الوانی شروع کنید،برای ادبیات کتابهای دبیرستان را بخوانید،زبان 504 و تافل فعلا با این ها شروع کنید.فقط اگه برای امسال میخواهید باید خیلی زیاد تلاش کنید.

1del

1-مدیریت بازرکانی-پیام نور-14
2-تهران
3-4 ماه -شاغل هستم
4-با منابع ارشد آشنایی ندارم ولی آشناییم از رشته مدیریت خوبه
5-اره برام دانشگاه مهمتره
6-خوب کیه که از پیشرفت و موقعیت بهتر بدش بیاد
7-هیچی زندگی به آخر نمیرسه که این راه تموم میشه راه دیگه رو در شروع میکنم
8-خوبه متوسط به بالاس البته اگه پیگیرش شم بهترم میشه
9-بد نیست متوسطه اجبار باشه باهاش کنار میام
10-اونم خوبه همیشه تو درسای حفظی بهتر بودم
11-میگم اگه مجبور بشم با هر شرایطی خودمو وفق میدم

زمان شما هم مثل دوستهای دیگه کم هست فقط سعی کنید تا خیلی تلاش کنید.
اگه رشته مدیریت هست پس با موضوعهای تئوری مدیریت و مباحثی مثل اقتصاد خوب آشنا هستید،برای مدیریت کتابهای تئوری مدیریت الوانی و رضائیان خیلی خیلی مهم است مخصوصا رضائیان،برای دانش باید با مفاهیم پایه ای حسابداریآشنا باشید،هم چنین اقتصاد.بهترین کتاب موجود فعلی دانش مسائل روز کتاب شهریار محسنین انتشارات فرهنگ می باشد.زبان 504 و تافل،ادبیات کتابهای دبیرستان
این برنامه کلی هست فقط فقط شروع کن حداقل روزی 4-5 حداقلش اینه ها شروع کن.
بعد از شروع برات برنامه می دهم.
موفق باشید
یا حق

relife

عضو جدید
سلام
میشه لطف کنید،اگر میدونید بگید دانشگاههایی که پذیرش دارن برای اجرایی از نظر کیفیت اموزشی چه طوریه رده بندیشون؟هم تهران هم غیر تهران.
ممنون میشم.

1del

سلام
میشه لطف کنید،اگر میدونید بگید دانشگاههایی که پذیرش دارن برای اجرایی از نظر کیفیت اموزشی چه طوریه رده بندیشون؟هم تهران هم غیر تهران.
ممنون میشم.

سلام
ممنون میشم.

دانشگاههای ارائه شده را می توانید در لینک زیر ببینید
http://www.modir.ir/arshad/u918.aspx
من ترجیح می دهم که دانشگاهها را از نظر شخصی تقسیم بندی نکنم به نظر من می تونید با یک جستجویی در اینترنت رتبه بندی دانشگاهها را ببینید.

مونا2

عضو جدید
سلااام
چه تاپیک خوبی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم:w42:

امیدوارم ک بتونم از کمک هاتون استفاده کنم

اما جواب سوالات:
1-الکترونیک/ازاد/13.5
2-تهرااان
3-ازاد
4-اشنایی کامل
5-ارشد باشه تهران باشه;)
6-برای کار /تو رشته خودم کار خوب پیدا نکردم/از بیکاری دربیام!
7-بیکار میمونم:cry:
8-متوسط(ازمون ازمایشی که پارسال بدون مطالعه شرکت کرده بودم زبان رو 30 زدم)
9-متوسط ب بالا اما اجرایی به اون شکل که ریاضی نداره:w20:
10-خوب
11-بلی

خب من برای شروع کلاس های جی مت رو تابستون شرکت کردم و مطابق با جزوه ی کلاسی پیش رفتم اما مرور نکردم و الان هیچی یادم نیست:confused: از مباحث حل مسئله و کفایت داده
برای تئوری هم دی ال ام رو یک ماهه شروع کردم :w10:
زبان هم از این هفته لغت خوندن رو شروع کردم و جزوه های درسی رو هم شروع میکنم
ایا امیدی ب قبولی تهران من هست ؟:w05:
پیشاپیش ممنون از کمک هاتون :w27:

vahid f5

عضو جدید
سلام،مرسی از لطف ومهربونیت.من لیسانس الکترونیک دارم.زبان ضعیف.حتما حتما باید اذر 92 ارشد فراگیر MBA قبول بشم.روند زندگیم عو ض میشه.حیاتیه.معدل 14/28 .ریاضیم تو دانشگاه خوب بود.88 لیسانس گرفنم.منابع رو از سایت گرفتم.چنتا تست و خلاصه کتب رو از سایت گرفتم.راهنمایی کن لطفا.باید قبول بشم.اینم ایمیلم.تو رو خدا بگو چیکار کنم قبول بشم؟امتحانش سخته؟؟؟؟
AS.6585.GYRO@GMAIL.COM

1del

سلااام
چه تاپیک خوبی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم:w42:

امیدوارم ک بتونم از کمک هاتون استفاده کنم

اما جواب سوالات:
1-الکترونیک/ازاد/13.5
2-تهرااان
3-ازاد
4-اشنایی کامل
5-ارشد باشه تهران باشه;)
6-برای کار /تو رشته خودم کار خوب پیدا نکردم/از بیکاری دربیام!
7-بیکار میمونم:cry:
8-متوسط(ازمون ازمایشی که پارسال بدون مطالعه شرکت کرده بودم زبان رو 30 زدم)
9-متوسط ب بالا اما اجرایی به اون شکل که ریاضی نداره:w20:
10-خوب
11-بلی

خب من برای شروع کلاس های جی مت رو تابستون شرکت کردم و مطابق با جزوه ی کلاسی پیش رفتم اما مرور نکردم و الان هیچی یادم نیست:confused: از مباحث حل مسئله و کفایت داده
برای تئوری هم دی ال ام رو یک ماهه شروع کردم :w10:
زبان هم از این هفته لغت خوندن رو شروع کردم و جزوه های درسی رو هم شروع میکنم
ایا امیدی ب قبولی تهران من هست ؟:w05:
پیشاپیش ممنون از کمک هاتون :w27:

سلام معذرت معذرت به خاطر ایم که دیر ج می دهم.معذرت.
دوست عزیز این پیش فرض را داشته باشید که خیلی خیلی خیلی دیره.زمان را از دست تدهید.تقریبا 100 روز مونده به کنکور.پس یک یا علی دزست و حسابی بگویید و شروع کنید.
پس یاعلی
1)پیشنهاد من برای ادبیات شما کتاب علیزاده هست.حتما آن را شروع کنید به خواندن
2)جی مت پیشنهاد من کتاب جی مت مدرسان و جلد دوم کتاب احمد صداقت هست.
3)دانش مسائل روز کتاب شهریار محسنین انتشارات فرهنگ
4)برای تئوری کتابهای زیر باید خوانده شود.مدیریت عمومی دکتر الوانی،مبانی سازمان و مدیریت علی رضاییان،رفتار سازمانی علی رضاییان برای مرور تست و جمع بندی کتاب مدرسان مناسب هست
5)زبان 504 را شروع کنید به همراه کتاب ناصر زاده(برای زبان تخصصی)
حداکثر تلاش را بکنید زیرا با حداقل تو این روز قبولی خیلی سخته.
باز هم اگر در مورد برنامه نویسی و ... کمکی خواستید می تونم کمکتون کنم.
قول می دهم که به موقع ج بدهم
موفق باشید
یا حق

1del

سلام،مرسی از لطف ومهربونیت.من لیسانس الکترونیک دارم.زبان ضعیف.حتما حتما باید اذر 92 ارشد فراگیر MBA قبول بشم.روند زندگیم عو ض میشه.حیاتیه.معدل 14/28 .ریاضیم تو دانشگاه خوب بود.88 لیسانس گرفنم.منابع رو از سایت گرفتم.چنتا تست و خلاصه کتب رو از سایت گرفتم.راهنمایی کن لطفا.باید قبول بشم.اینم ایمیلم.تو رو خدا بگو چیکار کنم قبول بشم؟امتحانش سخته؟؟؟؟
AS.6585.GYRO@GMAIL.COM

دوست عزیز منابع ارشد فراگیر رو می تونی بگی؟
من دقیق نمی دونم
بگو تا اگه کمکی از دستم بیاد راهنمایی ات کنم.
موفق باشی
یا حق

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام
دوستم به نت دسترسی نداره و من براش اینکارو انجام دادم .ممنون میشیم راهنمایی کنید
1- آمار آزاد علوم تحقیقات 18.5
2- تهران
3- 6-7
4-.....
5- فقط تهران
6-کار و علاقه به ادامه تحصیل
7-دنیاش به آخر میرسه
8- در حد ادونسه
9-خوبه ولی دوست ندارند
10- خوبه
11-بلی

پارسه هم کلاس پاییز رو میره البته بجز زبان آزمون های پارسه هم ثبت نام کردن و از اواسط مهر شروع به خوندن کردن.
ممنون میشم راهنماییشون کنید که چه منابعی بخونند.منابع و جزوه های پارسه برا رتبه زیر 50 کافیه.

آخرین ویرایش:
بالا