درخواست راهنمایی در مورد نرم افزار recorder برای گوشی VIVAZ PRO

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahsa.a.j

عضو جدید
سلام
من دنبال یه نرم افزار recorder خوب و بدون محدودیت زمانی جهت ضبط کردن صدا برای گوشیه vivaz pro هستم! کلی سرچ کردم برای دانلود چیزی پیدا نکردم!مشکل recorder خود گوشیم اینه که مدت ضبط کردنش یه ساعته ست و من میخوام کم کم چهار ساعت پشت هم ضبط کنه. میشه لطفا راهنماییم کنید
یه سوال دیگه هم داشتم؟میشه سیستم عامل ویواز پرو رو عوض کرد و انروید نصب کرد؟!
یه سوال دیگه:من بعضی از نرم افزارهایی که دانلود میکنم موقع نصب رو گوشیم این پیغامو میده:
component Qt missing.continue anyway?
یعنی چی؟اصلا Qt چیه؟ Ok کنم مشکلی پیش نمیاد واسه گوشیم؟
با تشکر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم .
از این برنامه استفاده کنین ببینم مشکلتون حل میشه :
http://dl.mobilestan.net/index.php/...3-anna-belle-unsigned-retailed-by-vutaikt.sis
و اما سوالات ...
دوست گلم برای اینکه شما بتونین یه سیستم عامل دیگه رو روی گوشیتون تجربه کنین باید کرنل یا هسته سیستم عاملتون باز باشه ! سیمبین کرنلش باز نیست پس طبیعتا نمیتونین اندروید رو روش داشته باشین !
در مورد سوال دومتون هم باید بگم که QT یه زبان برنامه نویسی برای گوشیهای سیمبین هستش که یه سری برنامه تحت اون نوشته میشن . برای اینکه شما برنامه هایی که تحت QT نوشته میشن رو اجرا کنین باید خود برنامه QT و مخلفاتش رو نصب کنین !

mahsa.a.j

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمایی هاتون
ولی یه مشکلی هست!موقع نصب ریکوردر این پیغامو میده:
contact application supplier. certificate eror
برنامه ی Qt و مخلفاتشو که مخصوص گوشیه خودم بودو دانلود کردم ولی اونم موقع نصب دقیقا همین پیغام خطایی که که بالا نوشتمو میده!
به نظرتون چی کار کنم:que:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خب دوست گلم داره بهتون اخطار سرتیفیکیت میده ! یعنی اینکه برنامه باید ساین بشه یا اینکه گوشیتون هک بشه ! شما بهتره گوشیتون رو هک کنین !
برای هک به اینجا مراجعه کنین و طبق درستورات جلو برین !
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170872

mahsa.a.j

عضو جدید
ممنون از راهنماییهاتون :smile:
متوجه شدم ;)
باید امتحان کنم ولی یه سوال بعد هک کردن اطلاعات گوشیم پاک نمیشه؟هیچ مشکلی واسه گوشیم پیش نمیاد؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم وقتی شما گوشی رو هک میکنین به فایلهای سیستمی دسترسی پیدا میکنین . پس چیزی ازتون حذف نمیشه و مشکلی هم براتون پیش نمیاد !

mahsa.a.j

عضو جدید
Ok متوجه شدم
واقعا ممنونم ازشما .....
یه سوال دیگه هم داشتم؟ بعضی ها میگن گوشی تو آپدیت کنی مشکلت حل میشه! بعد آپدیت کردن اطلاعات گوشیم پاک میشه درسته؟ حالا این آپدیت کردن چه مزایایی داره؟ اگه هک کنم دیگه نمیشه آپدیت کرد؟! حالا کدوم راه حل برای من بهتره هک یا آپدیت؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
Ok متوجه شدم
واقعا ممنونم ازشما .....
یه سوال دیگه هم داشتم؟ بعضی ها میگن گوشی تو آپدیت کنی مشکلت حل میشه! بعد آپدیت کردن اطلاعات گوشیم پاک میشه درسته؟ حالا این آپدیت کردن چه مزایایی داره؟ اگه هک کنم دیگه نمیشه آپدیت کرد؟! حالا کدوم راه حل برای من بهتره هک یا آپدیت؟
خواهش میکنم دوست گلم . ببینید همیشه وقتی یه شرکت به گوشی رو عرضه میکنه این گوشی ممکنه در ابتدای ورود یه سری مشکلات داشته باشه . این مشکلات ممکنه به صورت مصرف باتری زیاد ، کیفیت پایین صدا و صفحه نمایش و ... باشه . شرکت سازنده برای اینکه این مشکلات رو رفع کنه یه آپدیت نرم افزاری برای گوشی میده و با اون مشکلات رو حل میکنه !
شما الان مشکلی ندارین که بخواین آپدیت کنین . البته آپدیت کنین بهتره . ولی هیچ ربطی به نصب نرم افزار و ... نداره . این اروری که شما دریافت میکنین همه گوشیهای سیمبین دریافت میکنن و برای رفعش هم باید یا برنامه ساین شده نصب کنین یا این برنامه هارو ساین کنین و یا اینکه گوشی رو هک کنین !
اگه در این مورد ابهامی وجود داره بگین تا بیشتر توضیح بدم ( همین ساین کردن و ... منظورمه )
وقتی شما آپدیت ( فلش ) کنین به دلیل اینکه فایلهای فیرمورتون از اول روی گوشی رایت میشه پس گوشی از حالت هک خارج میشه .
هک هیچ ربطی به آپدیت نداره . شما هروقت دوست داشته باشین میتونین هک کنین !

سوالی بود در خدمتم !

mahsa.a.j

عضو جدید
یه دنیا ممنون از شما دوست عزیز :gol:
درمورد ساین کردن و ... هم کلی سرچ کردم و کلی اطلاعات کسب کردم
ممنون به خاطر این همه راهنمایی مفید کلی به دردم خورد ;)
موفق باشید...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.