با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

• بلی

رای: 116 54.5%
  • بی تفاوت

رای: 44 20.7%
  • خیر

رای: 53 24.9%

• مجموع رای دهندگان
    213

بيتاب

عضو جدید
بله.
به نظر من دانشگاه محیط خوبی هست برای شناخت و انتخاب
و حالا جدای از بحث شغل و غرور کاذب و... که دوستان گفتن فکر میکنم نسبت به بیرون دانشگاه محیط سالمتری داره و میشه با اطمینان بیشتری برای آینده برنامه ریزی و تصمیم گیری کرد.
اينطور كه فكر ميكني ............خير .....
كوشش - بينش - نيايش ............تا آيد تورا ستايش :gol:

catalonia

عضو جدید
واقعا راست میگین دانشجو خالی که نمیشه باید یه سری خصوصیات خوب داشته باشه احترام..مرام..........معرفت......ازهمه مهمتر فرهنگ خوبی داشته باشه

بيتاب

عضو جدید
با درود
اگر آن قدر که دختر ها تو خرید ماتیک و رژ گونه و ... . وقت می زارند و پسرها تو خرید !!!!!! وقت می زارن
یکمی تو انتخاب زن و شوهرشون وقت می زاشتند الان آمار طلاق تو جامعه این نبود.
به نازم به شعور والا وانديشه برتر شما :gol:

چه اشكالي داره برا من كه فرق نميكنه اتفاقا بهتر هم هست وقت براي اللي تللي ندارن.البته بايد به سطح دو طرف هم توجه كرد.

كاش ادمها دانه هاي دلشان پيدا بود!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

habib ersal

عضو جدید
لطفا دلیل موافقت یا مخالفتتونم بگید
باسلام میدونی کسی که دانشجو هست وهنوز بادنیای بیرون مخصوصا صنعت وارد نشده بهتر میتونه خودشو پیدا کنه البته اگر واقعا دنبال دانش باشه وازدواجرو بانگاه دانشجویی ببینه منظورم نگاه عمیقی هستش که به اصل ازدواج ودلایل واقعی اون هست:):gol:

raha 001

عضو جدید
............

............

ببینید بچه ها من فک میکنم هر کسیتو زندگیش دنبال نیمه گمشودش میگرده حالا این فرقی نمیکنه که تو دانشگاه پیداش کنه یا جای دیگه......:smile:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من فرقی نداره، من دختر خوب می خوام. حالا می خواد دانشجو باشه می خواد هیچ کاره باشه.

ولی اونایی که می گن همه ی دخترای دانشگاه بدن همشون با پسر رابطه داشتن به نظر من اشتباه می کنن. چون هستن دخترایی که خوبن و توی دانشگاهن. اتفاقاً هم خوبن هم از لحاظ فرهنگی از بقیه ی اقشار جامعه با فرهنگ ترن. :smile:
موافقم.خوب وبد همه جا هست .
ازدواج که همین یه معیار نداره;)

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من که موافقم.اینجوری هم از راه شرعی ازدواج میکنیم و با هم به سمت اینده با هم حرکت میکنیم.در ضمن استقلال مالی مهمه ولی دوران دانشجویی میتونه دوران عقد باشه و بعد اون تشکیل زندگی داد.دختر خانومایی هم که دوست دارند طرفشون همه چی داشته باشه از نظر مالی میگم اینو بدونند مثلا اگه 22 سالشونه باید با یک پسر ببخشید مرد 30 ساله ازدواج کنند تا اون احتیاجات مالیشونو جبران کنه ولی اینو هم در نظر بگیرید که اولامعلوم نیست اون مرد تا اون سن با کسی رابطه نداشته ثانیا شور و شوق که یک پسر 20تا25داره اون نداره و دیدگاهاشون نسبت به زندگی مختلفه.پسبا ازدواج دانشجویی خیلی از رابطه های نامشروع بوجود نمیاد چه در دانشگاه و چه بیرون به نظر من باید یه زندگی مملوء از عشق با حداقل ها شروع کرد و با حداکثر ها خاتمه داد.

zohre7

عضو جدید
بستگی داره
دانشجو ی درس خون یا صرفا به خاطر سربازی نرفتن
بعدشم هزار تا عامل وجود داره واسه یه ازدواج
بعد من بعید می دونم پسر دانشجو باشه و از خودش محل زندگی داشته باشه که بشه باهاش ازدواج کرد مگه اینکه باباش بده که دیگه خسته نباشه

Schneider

مدیر بازنشسته
چرا که نه :smile:
دانش برام ارزش محسوب میشه
چیزیکه برام خیلی مهمه

nader azimi

عضو جدید
با اجازه بزگترا اگه دانشجوی دکتری باشه
بلههههههههههههههه
در غیر اینصورت
نهههههههههههههه خیر:)

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا که نه :smile:
دانش برام ارزش محسوب میشه
چیزیکه برام خیلی مهمه

بابا

:D:D

soraia

عضو جدید
صرفا دانشجو یا غیر دانشجو فرقی نمی کنه مهم اینه که درس خوندن بخاطر یاد گرفتن باشه من خودم از بعضی پسرای دانشگاه که خوب درس میخونن خوشم میاد کلا ازدواج با دانشجوی درس خون موافقم.

???zendegi

عضو جدید
اره با یه پسر دانشجو ازدواج میکنم ولی بعد ازدوااج به هیچ وجه نمیخوام بره دانشگاه آخه هم جنسای خودمو خوب می شناسم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی دخترا پسره رو تور م کنن عجب موجوداتین دختراااااا:biggrin:

Paydar91

کاربر ممتاز
داره همینجور به موافقای ازدواج دانشجویی اضافه میشه تا دو روز پیش 52 درصد بود.ایول خوشمان امد.

zohre7

عضو جدید
داره همینجور به موافقای ازدواج دانشجویی اضافه میشه تا دو روز پیش 52 درصد بود.ایول خوشمان امد.

فکر نکنم چون اینجا هیچ کی خرج هایی که ممکنه رو به حساب نمی اره
زیاد مهم نیست من یا شما چی بخوایم در عمل یه همچین چیزی ممکن نیست:confused:

elman13

عضو جدید
بستگی به طرف داره کسی که در نظر منه دانشجویه ارشده موقعیت و ظرفیت و خیلی موارد دیگش هم از من بهتره

Paydar91

کاربر ممتاز
فکر نکنم چون اینجا هیچ کی خرج هایی که ممکنه رو به حساب نمی اره
زیاد مهم نیست من یا شما چی بخوایم در عمل یه همچین چیزی ممکن نیست:confused:

میشه واضح تر بگید کدوم خرجا؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا که نه..مگه چه فرقی داره..خصوصا اگه دو طرف دانشجو باشن به درک متقابل می رسن..و الا غیر دانشجو کسی نمی تونه ما رو (معماریا) درک کنه:cry:
دوستم همین مشکلو داره همسرش هی بهش گیر میده که چقدر کار داری و به زندگی برسو اینا.. پروژه های 2 نفری رو هم که دوست عزیزتز از جانش (بنده) انجام میدم بی منت......
نتیجه گیری: دانشجو

عضو جدید
بله....چه مشکلی داره؟ یکی از دوستان گفته اما بعد ازدواج نمی ذارم دانشگاه بره!!!!‌ خب پس اعتماد چی میشه؟ حتما به طرف اعتماد کردی که باهاش ازدواج کردی دیگه...در غیر این صورت اگه اعتماد نباشه همش زندگی میشه کشمکش....
برای من اصلا مقطع هم مهم نیست که بخواد کاردانی باشه...کارشناسی....ارشد یا دکترا.... اینکه کنار هم بشه درس خووند هم سرکار رفت مهمه....اگه رشته هم مرتبط باشه یا یکی باشه خیلی جالب تر میشه چون به قول سحر (هیچکی ما معماریا رو درک نمیکنه!)‌.....

در آخر می تونم بگم که دانشجو بودن یا نبودن اصلا مهم نیست...مهم تفاهم و ساختن یه زندگی شیرینه...
;)