راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

• خانه عمران

رای: 0 0.0%
  • ایوان خانه معمار

رای: 8 61.5%
  • مرکز معماری ایران

رای: 4 30.8%
  • آکادمی تخصصی معماری

رای: 2 15.4%
  • ماهان

• پردیس ملی

• جهاد دانشگاهی تهران

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

mmrjvn

عضو جدید
سلام دوستان
خواهشمندم کمک کنید تا جواب این سئوال رو با همکاری شما کسب کنم.
من دانشجوی سال آخر شهرسازی هستم که می خوام بیام کارشناسی ارشد معماری. از دوستان معماری شنیدم که اگر بخوام برم کلاس، بهتره روی اسم استادها تحقیق کنم تا موسسه ها. چون هیچ موسسه ای در همه دروس موفق نیست. در این خصوص اسم مدرسان هر درس رو دربارشون تحقیق کردم. اما نمی دونم برای هر درس، پیش کی برم.
می شه در مقایسه این اساتید کمکم کنید که در وقت باقی مونده، کلاسهای بهترین ها رو رفته باشم. ممنون.
راستی لطفا در خصوص نظر خودتون، با دلیل من رو توجیه کنید.

زبان عمومی:
آموخته – مهرداد امیری – رستمی– اسما مهان – شیما شریفی نیا

زبان اختصاصی:
اسما مهان – شبنم خلیل پور – مجتبی امیری – رستمی زاده – مهرداد امیری

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ایستایی و سیستم های ساختمانی:
احسان سروش نیا – جواد طباطبایی – مجتبی فاطمی

عناصر جزئیات ساختمانی:
جواد طباطبایی – محمد کزازی – مریم عطارذوقی – سینا شریفی

مصالح ساختمانی:
سعید سعیدی پور – امید تاسا – صمصام حیدری – محمد کزازی

تنظیم شرایط محیطی:
بهزاد بهزادی – حمید ایزدی – حامد آقایی – صالح کرابی – روحی زاده – وحید قبادیان – سعید فراهانی

تاسیسات:
بیژن فر - – حمید ایزدی – حامد آقایی – علی طباطبایی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاریخ ایران:
نسیم عسگری – رستمی زاده – فقیهی

تاریخ جهان و معاصر:
مانا قابوسی – مهگل مرتهب – فقیهی – بهنام برزگر

درک عمومی معماری:
علی عسگری – علی حسینی – محمد حسینی – سعید فراهانی – صمصام حیدری

درک عمومی منظر:
سعید عظمتی – آزاده شاهچراغی – الماسی – مریم حسینی – روحی زاده

برای اینکه این بحث مسلما برای بقیه رشته ها هم مطرح می شه، درس مدیریت کارگاهی رو هم بگید بعد نمی شه:
مدیریت کارگاهی:
نیما یزدانی – مجتبی امیری – امیر فرجی – سرمد کیانی

بازم ممنون

آخرین ویرایش:

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
زبان عمومی و تخصصی فکر میکنم مهرداد امیری
ایستایی احسان سروش نیا
عناصر و مصالح محمد کزازی
درک عمومی معماری علی عسگری
معماری منظر ازاده شاهچراغی و عظمتی
بقیه رو نمیدونم اینا نظر منه

numinous

عضو جدید
سلام دوستان
خواهشمندم کمک کنید تا جواب این سئوال رو با همکاری شما کسب کنم.
من دانشجوی سال آخر شهرسازی هستم که می خوام بیام کارشناسی ارشد معماری. از دوستان معماری شنیدم که اگر بخوام برم کلاس، بهتره روی اسم استادها تحقیق کنم تا موسسه ها. چون هیچ موسسه ای در همه دروس موفق نیست. در این خصوص اسم مدرسان هر درس رو دربارشون تحقیق کردم. اما نمی دونم برای هر درس، پیش کی برم.
می شه در مقایسه این اساتید کمکم کنید که در وقت باقی مونده، کلاسهای بهترین ها رو رفته باشم. ممنون.
راستی لطفا در خصوص نظر خودتون، با دلیل من رو توجیه کنید.

زبان عمومی:
آموخته – مهرداد امیری – رستمی– اسما مهان – شیما شریفی نیا

زبان اختصاصی:
اسما مهان – شبنم خلیل پور – مجتبی امیری – رستمی زاده – مهرداد امیری

ایستایی و سیستم های ساختمانی:
احسان سروش نیا – جواد طباطبایی – مجتبی فاطمی

عناصر جزئیات ساختمانی:
جواد طباطبایی – محمد کزازی – مریم عطارذوقی – سینا شریفی

مصالح ساختمانی:
سعید سعیدی پور – امید تاسا – صمصام حیدری – محمد کزازی

تنظیم شرایط محیطی:
بهزاد بهزادی – حمید ایزدی – حامد آقایی – صالح کرابی – روحی زاده

تاسیسات:
بیژن فر - – حمید ایزدی – حامد آقایی – علی طباطبایی

تاریخ ایران:
نسیم عسگری – رستمی زاده – فقیهی

تاریخ جهان و معاصر:
مانا قابوسی – مهگل مرتهب – فقیهی – بهنام برزگر

درک عمومی معماری:
علی عسگری – علی حسینی – محمد حسینی – سعید فراهانی – صمصام حیدری

درک عمومی منظر:
سعید عظمتی – آزاده شاهچراغی – الماسی – مریم حسینی

برای اینکه این بحث مسلما برای بقیه رشته ها هم مطرح می شه، درس مدیریت کارگاهی رو هم بگید بعد نمی شه:
مدیریت کارگاهی:
نیما یزدانی – مجتبی امیری – امیر فرجی – سرمد کیانی

بازم ممنون

سوالت خیلی مفصله عزیزم.
البته در خصوص خیلی از این سئوالها، توی کامنت های دیگه بحث شده. اما خوب اینجا اینطوری هم خیلی خوبه.
من ترجیحا حسن هر کدوم از استادها رو می گم:

;)زبان عمومی: آقای مهندس رستمی
کتاب ایشون جدا یک منبع خلاصه و کامل هست برای کنکور. خیلی عالیه. البته اساتید دیگه هم خوبن. مثلا آقای مهرداد امیری، اما کلاس آقای رستمی پر بار تره. کمتر وقت کلاس به حاشیه یا خاطره می ره. دکتر آموخته هم خیلی فشرده می گه.

;)زبان اختصاصی: شبنم خلیل پور و مجتبی امیری
درسته تدریس زبان یک تخصص هست. اما به نظرم این افراد که خودشون معماری بودن و تکنولوژی و مدیریت قبول شدن بهتر می تونن درس زبان تخصصی رو بدن.

;)سیستم های ساختمانی: سید جواد طباطبایی – بعد سروش نیا
خوب فاصله زیادی بین این دو تا با فاطمی هست. چون آقای فاطمی اصلا به روز نیست و سیستم های ساختمانی درس نمی ده. فقط ایستایی می گه. به نظر من جواد طباطبایی به روز تره. و همه چی رو می گه. سروش نیا پارسال خیلی از مباحث رو گفت واسه معماری نمی یاد. در حالی که اومد. خیلی سروش نیا مسلطه. اما خوب طباطبایی خیلی منظمه.

;)عناصر: جواد طباطبایی
بدون شک طباطبایی. فقط کافیه جزوه هاشو با کنکور مقایسه کنید. کزازی به درد کارشناسی ناپیوسته می خوره.

;)مصالح: محمد کزازی
هیچ کس به اندازه کزازی روی مصالح دقیق و مسلط ندیدم. قابل قیاس با باقی نیست. سر کلاس سعیدی پور خوش می گذره. اما سر کلاس کزازی درس یاد می گیری.

;)تنظیم: دکتر بهزادی
نمی دونم هنوز هم درس بدن یا نه. اما ایشون خودش یک جورایی طراحه. راستی اسم آقای قبادیان رو نگذاشتی.

;)تاسیسات: ایزدی – آقایی
هر دو خوبن. ایزدی مسلط تره. آقایی راحت تر بیان می کنه.

;)تاریخ ایران: نسیم عسگری
خیلی خوب مطالب رو با پاورپوینتهاش بهت یاد می ده. انگار که مثلا خودت رفتی توی اون مسجد یا اون بنای تاریخی. فقیهی هم خوبه. اما این کجا و نسیم عسگری کجا. توی ارشد فقط پیرنیا نمی یاد. متدین، حاج قاسمی اینا خیلی مهمتره. فقیهی فقط در سطح پیرنیا و پوپ بلده.

;)تاریخ جهان و معاصر: مانا قابوسی
بین مدرسهای تاریخ جهان، بهترین جزوه برای قابوسی هست. تدریسش هم خوبه.

;)درک عمومی معماری: عسگری
در این شکی نیست که تا قبل از عسگری کسی نتونسته بود کلیه سرفصلهای درک رو تدریس کنه. کارش خیلی خوبه. طنزی که توی کلاسش داره، باعث می شه مطالب رو لمس کنی و سر جلسه هر تستی که می زنی، یک دقیقه هم یاد کلاس بیوفتی و بخندی. البته جدیدا که با کتابش هم برتری خودش رو کاملا تثبیت کرده.

;)درک عمومی منظر: عظمتی
نگفتم شاهچراغی و یا مریم حسینی، چون ندیدم جایی تدریس کنن. قبلا درس می دادن. بین کلاسی که هستن، عظمتی از همه بهتره. البته باید کلا بعد از کلاس خودت منظر جدید رو کامل بخونی. یعنی نشریات دکتر منصوری و جزوه جدید دکتر منصوری و متدین همون سالو.

memarekhafan

عضو جدید
آقا من حوصله زیاد نوشتن ندارم. خلاصه می گم. خواه پند گیر. خواه نه.

زبان: رستمی - امیری
ایستایی: سروش نیا
عناصر: طباطبایی
مصالح: سعیدی پور (واسه معماری بهتره)
تنظیم: آقایی
تاسیسات: ایزدی
تاریخ: عسگری و قابوسی
درک: عسگری
منظر: هیچ کدوم. پارسال همه رو هم می رفتی، چهار تا تست می زدی. باید خودت بخونی.

memarekhafan

عضو جدید
راستی، بدترین ها رو هم اگر بخوای می تونم نام ببرم:
زبان: شریفی نیا (اصلا معلم نیست)
مصالح: تاسا (فقط ادعاست)
تنظیم: فراهانی (همون بهتر که اسمش رو ننوشتی)
تاریخ: برزگر (کاش یک بار قبل از اومدن کلاس پاورپوینتش رو بخونه)
درک: صمصام (پولت رو بریزی دور بهتره تا بری سر کلاس این)
منظر: الماسی (دختره خوبیه ها. اما به درد تدریس نمی خوره خوب)
راستی توی منظر روحی زاده هم پارسال توی ماهان درس می داد.

numinous

عضو جدید
وای ممنون از هر دو. بالاخره یک علایم حیاتی از اینجا بدست اومد.
چشم numinous جان. اسم قبادیان رو در ویرایش اضافه می کنم.

خواهش می کنم عزیزم. اما جدا نیاز نیست همه این کلاس ها رو بری ها. فقط اونهایی رو برو که واقعا می دونی چیزی ازش بلد نیستی و یا اگر بخوای بخونی خیلی طول می کشه. البته سرعت کتاب خوندن هم ملاکه. من مشکلی نداشتم. اما اگر توی خوندن مشکل داری. مثلا می یای یک کتاب بخونی یک ماه طول بکشه، حرفم رو نشنیده بگیر.

mmrjvn

عضو جدید
راستی، بدترین ها رو هم اگر بخوای می تونم نام ببرم:
زبان: شریفی نیا (اصلا معلم نیست)
مصالح: تاسا (فقط ادعاست)
تنظیم: فراهانی (همون بهتر که اسمش رو ننوشتی)
تاریخ: برزگر (کاش یک بار قبل از اومدن کلاس پاورپوینتش رو بخونه)
درک: صمصام (پولت رو بریزی دور بهتره تا بری سر کلاس این)
منظر: الماسی (دختره خوبیه ها. اما به درد تدریس نمی خوره خوب)
راستی توی منظر روحی زاده هم پارسال توی ماهان درس می داد.

با تشکر از تذکر شما، چشم اسم اقای فراهانی رو به تنظیم و آقای روحی زاده رو به منظر اضافه می کنم.

mmrjvn

عضو جدید
خواهش می کنم عزیزم. اما جدا نیاز نیست همه این کلاس ها رو بری ها. فقط اونهایی رو برو که واقعا می دونی چیزی ازش بلد نیستی و یا اگر بخوای بخونی خیلی طول می کشه. البته سرعت کتاب خوندن هم ملاکه. من مشکلی نداشتم. اما اگر توی خوندن مشکل داری. مثلا می یای یک کتاب بخونی یک ماه طول بکشه، حرفم رو نشنیده بگیر.

ممنون عزیزم. من هم همین رو شنیدم. چیزی که بهم دوستای سال بالایی گفتن، کلاس ایستایی، درک و تاسیسات هستن. البته من چون شهرسازی هستم، با بقیه هم کاملا نا آشنا هستم.

beni belazi

کاربر بیش فعال
به نظر من تصمیم بگیر یکی از موسسه ها رو برو و خودت هم بخون. من دوستایی دارم که یه موسسه خاص رفتن یکی رتبه زیر 300 آورده یکی بالای 9 هزار. از بعضی کامنتها مشخصه که مثلا یکی رفته آکادمی الان همه استادای آکادمی رو خوب میبینه. کمتر کسی پیدا میشه که همه این موسسه ها رو رفته باشه و که بتونه خوب قضاوت کنه. جزوه هم نمیتونه ملاک خوبی باشه. چون اکثر اساتید کلاس کنکور جزوه ها رو از رو منابع اصلی کپی کردن....

numinous

عضو جدید
به نظر من تصمیم بگیر یکی از موسسه ها رو برو و خودت هم بخون. من دوستایی دارم که یه موسسه خاص رفتن یکی رتبه زیر 300 آورده یکی بالای 9 هزار. از بعضی کامنتها مشخصه که مثلا یکی رفته آکادمی الان همه استادای آکادمی رو خوب میبینه. کمتر کسی پیدا میشه که همه این موسسه ها رو رفته باشه و که بتونه خوب قضاوت کنه. جزوه هم نمیتونه ملاک خوبی باشه. چون اکثر اساتید کلاس کنکور جزوه ها رو از رو منابع اصلی کپی کردن....

ولی استاد هایی که من گفتم واسه یک جا نبودن.
سروش نیا و خلیل پور در خانه عمران هستن.
سیدجواد طباطبایی، عظمتی و ایزدی در آکادمی تخصصی.
آقایی، کزازی و امیری واسه مرکز معماری.
نسیم عسگری، قابوسی، علی عسگری توی ایوانخانه معمار.
اصلا گفته بالا رو قبول ندارم. یک موسسه هرگز نمی تونه توی همه درس ها بهترین باشه.

nazanin_arc

عضو جدید
سلام.
من یک کلاس خوب واسه درس ایستایی و فن ساختمان می خوام...بعد خانه عمران با سروش نیا کلاس گذاشته624000 هزار تومن 78 ساعت اما ایوان خانه معمار همین کلاسو با حدودا 50 ساعت گذاشته 300 تومن... خودشون میگن که (ایوان خانه) مباحث همون هاست اما ساعتش کمتره ..... حالا من نمی دونم کدومو برم بهتره؟ کسی هست بدون کدومشون بهتره؟؟؟؟؟؟؟ مدزس جفتشونم احسان سروش نیاست.....!!!!
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه..............

آخرین ویرایش:

camelia ka

عضو جدید
واسه زبان بابک رستمی و واسه ایستایی احسان سروش نیارو پیشنهاد میکنم کلاسشو..درک هم علی عسکری گرچه خودم نمیدونم واقعا کلاسای عسکری مفیده یا نه ولی خیلی تعریفشو شنیدم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من یک کلاس خوب واسه درس ایستایی و فن ساختمان می خوام...بعد خانه عمران با سروش نیا کلاس گذاشته624000 هزار تومن 78 ساعت اما ایوان خانه معمار همین کلاسو با حدودا 50 ساعت گذاشته 300 تومن... خودشون میگن که (ایوان خانه) مباحث همون هاست اما ساعتش کمتره ..... حالا من نمی دونم کدومو برم بهتره؟ کسی هست بدون کدومشون بهتره؟؟؟؟؟؟؟ مدزس جفتشونم احسان سروش نیاست.....!!!!
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه..............

بهترین استاد ایستایی سروش نیاست و هم برای هنرهای ساخت درس میده هم برا معماری-معماری در خود ایوانخانه هم برا هنرها 600-700 هزینه اشه و برا معماری 375 بنابراین مطالبی که به درد معماری نمیخوره رو دیگه نمیگه پس اول هدفتو مشخص کن بعد برو کلاس. وشک نکن که سروش نیا بهترینه حالا هرجا باشه!

سپهر خشنود

عضو جدید
بهترین استاد ایستایی سروش نیاست و هم برای هنرهای ساخت درس میده هم برا معماری-معماری در خود ایوانخانه هم برا هنرها 600-700 هزینه اشه و برا معماری 375 بنابراین مطالبی که به درد معماری نمیخوره رو دیگه نمیگه پس اول هدفتو مشخص کن بعد برو کلاس. وشک نکن که سروش نیا بهترینه حالا هرجا باشه!

فکر کنم فقط یه بار سر کلاس مهندس فاطمی بشینی دیگه این حرف رو نمیزنی!
همه ی سوالای امسال تو کتاب ایستایی فاطمی بود
دوست من فقط کتاب فاطمی رو خون 80 درصد ایستایی زده!!!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم فقط یه بار سر کلاس مهندس فاطمی بشینی دیگه این حرف رو نمیزنی!
همه ی سوالای امسال تو کتاب ایستایی فاطمی بود
دوست من فقط کتاب فاطمی رو خون 80 درصد ایستایی زده!!!

من سر کلاس اقای فاطمی ننشستم اما کسی رو میشناختم که 2دوره از کلاس ایشون استفاده کرده بود و ناراضی بود و اخرش هم اومد کلاس سروش نیا
بااین همه نمیگم بقیه بدن من فقط تجربه خودم رو میگم که مطمئن باشید از کلاس ایشون پشیمون نمیشید
مثلا بعضیا میگن طباطبایی خوبه منم نمیگم خوب نیست اما دقت کنید می بینید که طباطبایی هم یه زمانی شاگرد سروش نیا بوده پس طبیعیه که همون حرفارو تکرارمیکنه و ....

saye.1990

عضو جدید
واقعااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!من با علیمحمدزاده بودم چون شکوهی برا سراسری بود با اون برنداشتم پس شقاقی خوب نیست

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!من با علیمحمدزاده بودم چون شکوهی برا سراسری بود با اون برنداشتم پس شقاقی خوب نیست

اصلا خوب نیست! به نظرم کم کم باید یه خط قرمز دور شقاقی کشید دوست منم که امسال رفت اصلا راضی نبود!

saye.1990

عضو جدید
من گفتم کلاسای شقاقی رو برم پس هیچی:cry:شکوهی هم برای سراسری هست تو اموزشگاهه مائه:cry:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=3][/h][h=3]برای کلاس از بچه هایی بپرسید که امسال مجاز شدند و اکثرا توی تاپیک های اسکیس هستند این روزها...اینطوری که من از دنبال کردن تاپیک ها متوجه شدم اکثرا ایوان خانه رفتند و نتیجه خوبی هم گرفتند ... باز هم خودتون میتونید ازشون دعوت کنید اینجا بیتن نظرشون رو بگن...هرچند این روزها سخت دارند اسکیس کار می کنند ولی اونها توی گود هستند ....[/h] [h=3]تمرین گروهی اسکیس 92[/h]

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اسکیس به ترتیب کیارو پیشنهاد میکنین؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من رفتم همایش ایوانخانه.اسم استاداشم گفتن.حالا به نظرتون کدومشون خوبن برم؟

زبان:بابک رستمی/ایستایی:سروش نیا/عناصر:کزازی/تاسیسات و تنظیم شرایط:آقایی/تاریخ معاصر:مانا قابوسی/تاریخ جهان:نسیم عسگری/درک عمومی:علی طباطبایی/منظر:سعید عظمتی

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها من رفتم همایش ایوانخانه.اسم استاداشم گفتن.حالا به نظرتون کدومشون خوبن برم؟

زبان:بابک رستمی/ایستایی:سروش نیا/عناصر:کزازی/تاسیسات و تنظیم شرایط:آقایی/تاریخ معاصر:مانا قابوسی/تاریخ جهان:نسیم عسگری/درک عمومی:علی طباطبایی/منظر:سعید عظمتی

به نظر من :(اونایی که می شناسم البته ...)

ایستایی : سروش نیا ... عالیه ... طباطبایی هم همین طور !
عناصر : کزارزی من دوسش داشتم ! ولی روایت ها مختلفه ... می گن طباطبایی عناصر رو خیلی کنکوری می گه و عالیه ولی کزازی عناصر رو به خوردت می ده و برا کنکور نظام مهندسی امادت می کنه ...
تاسیسات و تنظیم شرایط ... منم با حامد اقایی داشتم ... استاد خوبیه .... ولی فکر کنم ایزدی بهتر باشه ...
تاریخ معاصر : تحمل کلاسش سخته ... یعنی روان درس نمی ده (سر کلاسش نبودم فایل صوتیش رو گوش کردم ) ولی نسبتا همه ازش راضی بودن
تارخ جهان : نسیم عسگری ماه هست ... عالی ... من فایل صوتیشو گوش کردم کاملا درسش رو فهمیدم و به دلم نشست ... خیلی تاریخ رو متفاوت درس می ده یعنی با این که همه می گن تاریخ حفظیه ولی جوری درس می ده که حفظ نمی کنی و می فهمی چرا این جا اینجوریه چرا اون جا اونجوریه و ....
درک : من با علی عسگری داشتم ... ولی شنیدم امسال بچه های علی طباطبایی بیشتر راضی بودن ...
منظر : عظمتی خوبه ... فایل صوتیش رو گوش کردم برام معمولی بود ...

mahfo

کاربر بیش فعال

عناصر : کزارزی من دوسش داشتم ! ولی روایت ها مختلفه ... می گن طباطبایی عناصر رو خیلی کنکوری می گه و عالیه ولی کزازی عناصر رو به خوردت می ده و برا کنکور نظام مهندسی امادت می کنه ...
تاسیسات و تنظیم شرایط ... منم با حامد اقایی داشتم ... استاد خوبیه .... ولی فکر کنم ایزدی بهتر باشه ...
تاریخ معاصر : تحمل کلاسش سخته ... یعنی روان درس نمی ده (سر کلاسش نبودم فایل صوتیش رو گوش کردم ) ولی نسبتا همه ازش راضی بودن
تارخ جهان : نسیم عسگری ماه هست ... عالی ... من فایل صوتیشو گوش کردم کاملا درسش رو فهمیدم و به دلم نشست ... خیلی تاریخ رو متفاوت درس می ده یعنی با این که همه می گن تاریخ حفظیه ولی جوری درس می ده که حفظ نمی کنی و می فهمی چرا این جا اینجوریه چرا اون جا اونجوریه و ....
درک : من با علی عسگری داشتم ... ولی شنیدم امسال بچه های علی طباطبایی بیشتر راضی بودن ...

ممنون از توضیحاتت ذوست خوبم....من فک میکردم علی طباطبایی اولین سالیه که درس میده....پس قبلا هم بوده....به نظر خودت تاریخ چقدر کلاس رفتنش تاثیر داره؟

معمارباشی

عضو جدید
ممنون از توضیحاتت ذوست خوبم....من فک میکردم علی طباطبایی اولین سالیه که درس میده....پس قبلا هم بوده....به نظر خودت تاریخ چقدر کلاس رفتنش تاثیر داره؟

نمی دونم چقدر تاثیر داره ولی من از نرفتن بینهایت پشیمان شدم ....

SaM.J.D

عضو جدید

بچه ها به نظرتون استادای مهرازی خوبه، چون با توجه به چیزی که اینجا نوشتی استاداش محمدجواد طباطبایی و خوشنویس و علی طباطبایی هست نظرتون در مورد برادران چیه، در ضمن زبانش هم پرسیدم گفتند که اسیست مهدوی نژاد هست.
اسم استاداش و قیمت کلاساش هم پایین تر از جاهای دیگه اس
http://mehrazi.ir/images/Barname/Memari-Arshad%202.jpg