کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان من از استقلال انتقاد کنم آتیشم میزنین میزارین سردر باشگاه ....
من این تو بازی های قبلشون گفتما ....مدارکش هم موجوده ....ولی چون سپاهانی ام گیر میدین .....
تو این بازی بهتر از بازی ر مقابل صبا بودند اما اگه اینجوری بازی کنن سپاهان قهرمانه :|

به قول خودت همینی که هست.....:cool:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیطونه میگه یه بار تیپ پسرونه بزنم برم ورزشگاه!!
بعد از اون طرف میگیرنمون تابلو میشه آبروریزی میشه!!!

___
سلام شادی خانوم.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هنوز فکر میکنم اون شکلک عصبانی رو خوب برای تو انتخاب کردمااا:D
اما آره منم دیشب اعصابم خورد شد سر بازی چند نفر و سر قلعه نویی اما خدا رو شکر تو دفاع خوب بودیم و بردیم اون یه گل شانسی هم باعث بردمون شد

تو هم از اب گل الود ماهی بگیر!!!!!!!
خو اعصاب برا ادم نمیمونه که! این چه وضع بازی بود؟؟!! اصن تاکتیک تیم چی بود دیشب؟؟!! اصن تیم برنامه داشت؟؟!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون قد و بالای کیفیت!!!:D

کیفیتش خوبه که......;)

خوش بحالتون .. منم دوس دارم بیام استادیوم........
:cry:

نه بابا میای فحش یاد میگیری بده
پسرِ دختر خالم 7 سالشه پرسپولیسیه بازی پرسپولیس سایپا تو کرج باباش برده بوده استادیوم 2-3 فحش مورد دار یاد گرفته شر شده

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه بابا میای فحش یاد میگیری بده
پسرِ دختر خالم 7 سالشه پرسپولیسیه بازی پرسپولیس سایپا تو کرج باباش برده بوده استادیوم 2-3 فحش مورد دار یاد گرفته شر شده

اون بچه است ما دیگه تو این جامعه بزرگ شدیم!!!!!!!!!!!!:razz:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون بچه است ما دیگه تو این جامعه بزرگ شدیم!!!!!!!!!!!!:razz:

ما 35 سال پیش این فرهنگ رو داشتیم تا جایی که من شنیدم و برام گفتن از این لحاظ اوضاع بهتر از الان بوده ، نباید همه چیزو ازمون میگرفتن ، حالا هم برای اومدن خانمها به استادیوم باید از یه جایی کار شروع شه

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما 35 سال پیش این فرهنگ رو داشتیم تا جایی که من شنیدم و برام گفتن از این لحاظ اوضاع بهتر از الان بوده ، نباید همه چیزو ازمون میگرفتن ، حالا هم برای اومدن خانمها به استادیوم باید از یه جایی کار شروع شه

:w09:
فعلا ی اخطار دارم ، نمیتونم چیزی بگم!!!!!!!!!!!!!:(

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله.
تازه اگر خانومها رو راه بدن آقایون بیشتر رعایت میکنن و فحش و اینا نمیدن.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم خيلييييييييييييييييييييييييي دلم ميخواااااااااااااااااد برم استاديوم با مواد محترقهههههههههههههه و فشفشهههههههههه و منفجرهههههههههه بتركوووووونم.... :D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خيلييييييييييييييييييييييييي دلم ميخواااااااااااااااااد برم استاديوم با مواد محترقهههههههههههههه و فشفشهههههههههه و منفجرهههههههههه بتركوووووونم.... :D

بیا یه روز دوتایی بریم!خخخخخخخخخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خو اینجوری که همون اول کار لو میری شیطوووووووووووووووووووون!!!!!!!!!!:D

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین چه ماجرایی شداااااااااااااااا...............:surprised:

بذاااااااااااااااااااااااااااااار انرژي جوونيييييييييييييييييمون تخليههههههههههههههه شههههههه......
خوااااااااااااااااستي توئم بيااااااااااااااا....
دوستااااااااااااااااااااااااااااان خداااااااااااااااااااااااافظ..... :D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بذاااااااااااااااااااااااااااااار انرژي جوونيييييييييييييييييمون تخليههههههههههههههه شههههههه......

به سلامت.:)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
sghl hfd nghk

سلام ابي دلان :دي
تبريك:D
سلام

من که فکر نکنم ، تو کل استادیومم منفجر کنی انرژیت تخلیه شه!!!!!:biggrin:

خدافظ..........