نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام مجدد سلام.
اون جوابت در مورد خاطره فوتبالی از بازی استقلال و پیام مشهد دوست داشتم ،چون داشتم سکته میکرم خوشحال شدی؟؟نه؟؟!!:D قد 170 سانتی متریتو هم دوست داشتم:D بابا بلند قامت ;)قابل شما رو نداره!!!!:Dالبته شما که بلندتری....
خوب سری جدید
1 - شده تا حالا یهو یه پسری رو ببینی دلت خواسته باشه باهاش حرف بزنی؟؟ نه که عاشقش بشی ، فقط حرف بزنی ، و اینکه حالا هر جا . ( چه سوالی :surprised:) نمیدونم اینجا چجوری بنظر میام ولی در دنیای واقعی نه انقد پرروام نه انقد ضایع، که برم یهو با ی پسر سر حرف باز کنم!خیلی داغونه! طرف میفهمه ادم منظورش چیه دیگه!!!!!:weirdsmiley:
2 - به کسی از دوستات حسودیت شده؟؟ چرا؟؟ نه تا حالا! چون کلن ادم حسودی نیستم!
3 - میدونی ایران جز کشورهای پر مصرف تو لوازم آرایشیه برای خانمها؟؟ به نظرت چرا؟؟ اره میدونستم! شاید چون مردممون خیلی مد گرا هستن و الان چون زیاد ارایش کردن مده میخوان که عقب نمونن / شاید از قیافه واقعیشون راضی نیستن( زیاد ارایش کردنو میگما نه کم و ملایم!) /یا شاید دوس دارن شبیه مانکنا باشن / شاید دوس دارن متفاوت باشن البته الان نصف اینایی که خیلی ارایش میکنن از نظر من حداقل همشون ی شکلن (چون خودشونو شبیه ی مدل خاص میکنن!) /.......
4 - کدوم شهر ایران رو بجز تهران بیشتر دوست داری؟؟لاهیجان
5 - کدوم کارتون رو بچگیت خیلی دوست داشتی ؟؟ تام و جری / فوتبالیست ها!!/ پلنگ صورتی
6 - چرا نرگس بانو یهو رفت؟؟ نفهمیدی؟؟ نه نفهمیدم ولی خیلی ناراحت شدم!حداقل ی خدافظی میکرد.....:cry:
7 - حالا درسته تاریخت ضعیفه اما اگه بگن میتونی به عقب برگردی کدوم دوران تاریخی ایران رو دوست داری؟؟ تاریخم ضعیف نیس!تاریخ روز و ماه و سال ی واقعه یادم نمیمونه!!!!:surprised: من دوران شاه عباس دوس داشتم در عهد صفویه!!!!!!!!میگن ما اون موقع خیلی قدرتمند بودیم طوری که انگلیس از ما حرفشنوی داش نه اینکه الان افغانستانم بهمون زور میگه!:(
8 - اگه بخوای از کسی عذر خواهی کنی ، همین الان ، اون کیه؟؟ چرا؟؟ هممممممم....... هیشکی!چون لازم نیس!!!:D
9 - دوست داری بری ورزشگاه آزادی برای بازی فوتبال؟؟ اره خیلی! حیف که نمیشه!:(
10 - تماشای بازی فینال جام باشگاههای آسیا که یه طرفش استقلالِ رو با چه چیز خوبی حاضری عوض کنی؟؟ (مثلا یه برنامه دیگه یا دیدن یه دوست یا یه سفر ) با هرچی که تو اون لحظه پیش بیاد عوض میکنم.....

بازم میام حالا ، نگی نیایا

خو من میگم نیا هی میای !!!! بذار ایندفعه بگم بیا شاید دیگه نیومدی!!!:D
ولی جدی دوس داشتی بیا!سوالات بامزست!
:w30:

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازم اومدم خوش اومدی
اول باید بگم فکر نمیکردم 20سالت باشه فکر میکردم خیلی بیشتر باشی.خیلی بیشتر؟؟؟!!!:surprised: خو البته من خیلی بیشتر از سنم میفهمم برا همینه!:Dبه قول غربیه خاطره ورزشیت هم باحال بود اتفاقا منم گریه ام گرفته بود (معجزه بود) اره واقعاااااااا......
تا حالا خواستگار داشتی؟ هااااااااان؟؟!!!!!!! اره!:sweatdrop:
دوست داری کی ازدواج بکنی؟ هر موقع اونی که میخوامو پیدا کردم!!!!:D
با چه شعری بیشتر حال میکنی؟اونیکه اکثر مواقع میاد تو ذهنت؟ اون دو تا مست چشات منو خوابم میکنه/ ذره ذره اون نگات داره ابم میکنه/ داره میمیره دلم واسه مخمل نگات/ همه رنگی رو شناختم، من با اون رنگ چشات/....
شخصیت رضاداودی(اینجانب) از نظر تو چه طور شخصیتیه؟(بدون رودروایسی هر برداشتی که داشتی.البته شایدم نداشتی...دی) خیلی نمیشناسم ولی به طور کلی ادم سختکوش و کاری!
1سوال دیگه
اگه قرار بود پنالتی فینال جام جهانی رو برای ایران بزنی و با گل تو ایران قهرمان جهان میشد
جاضر بودی به این دروازبان گل بزنی؟خخخخخخخ
بــــــــــــــــــــــــــله! چرا که نه؟؟!!!

مشاهده پیوست 164665

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خیلی ممنون!

خداییش در حق من ظلم شده!من از دست تو نمیتونم 2 تا خالی ببندم!مجبورم همه چی رو راست بگم!!!!!!!!
:razz:

حقته:D

اگه ازکناره دروغ رد بشی و بادش بهت بگیره خودم لوت میدم .......:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خیـــــــــــــــــــــــلی نامردی!!!!!!!!!!!!!!!!:cool:
بجا اینکه طرف من باشی رفتی طرف اونا؟؟!!!!!!!!!!

هه !

آره دیگه دوستیَم حدی داره:D ازین جا ب بعد فروختمت و رفتم طرف اونا ...خخخخ

میبینی ! دوستم برا آدم نمیمونه :D

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست گلم....:d

خوب بريم سراغ سوالاااااااااااااااات....

1- بهترين و بدترين بازي استقلال از نظرت كدومها و در مقابل چه تيمهايي بوده؟

2- جالبترين گل استقلال به نظرت تو چه بازي بوده در چه سالي و چه كسي اون گل رو زده؟

3- فرض كن تو مربي كلوپ آبيدلان هستي يه تيم فوتبال از بچه ها تشكيل بده پست هر كدومو بنويس.(به اين سوال كامل جواب بده دقت كن) :d

4- آبيترين آرزوت براي استقلال چيه؟

5- اگه تو همچين شرايطي قرار ميگرفتي چيكار ميكردي؟

6- چقدر انتقاد پذيري؟

7- جنبه شوخي داري يا نه؟

8- اگه بهت بگن اجازه ميديم يه بازي استقلال رو تو ورزشگاه آزادي تماشا كني به شرط اين كه با الاغ تا در ورزشگاه بياي قبول ميكني يا نه؟

9- بيمزه ترين لطيفه اي كه تا حالا شنيدي چي بوده از كي شنيدي؟

10- اين يه سوالو مهمون من . :d

همينا كافيهههههههههههههههه :d

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نمیدونستم شروع شده اگه تکراری بود ببخشی همه سوالای بچه هارو نخوندم!!!! خوبی؟؟ میدونی صندلی داغ قبلی من سوال پرسیدم ولی چند روز بعدش اومدم نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم بخونم ؟؟ الان تو ذهنت گفتی سوال قبلی بی ربط بود؟؟؟
چی شد که آبیدل شدی؟؟
با این باشگاه چطور اشنا شدی؟؟ احساست روز اول ؟؟؟
اگه ازت بپرسن بین یه پرسپولیس و استقلالی یکی رو انتخاب کنی حتما از باشگاه حذف میشه کدومشون رو انتخاب میکنی(هر دوشون دوستتن)؟؟؟
از تو حیوون های زیر واسه هر کدوم یه اسم انتخاب کن جوجه؟؟
گربه؟؟
سگ؟؟

لاک پشت؟؟
میمون ؟؟
طوطی؟؟ حالا بین شون کدوم رو بیشتر دوسداری؟؟ واسه بچه های که میگم یه اسم مخالف جنسیتشون بگو یعنی دخترن اسم پسرونه اگه پسرن اسم دخترونه !! خب:
mohanna360 ؟؟
محمد ساوه ؟؟؟
mohammad5 mousavi ؟؟
جولي؟؟؟
امالیا؟؟
jahan pahlevan ؟؟؟
gharybeh ؟؟
.eliii ؟؟؟
Aghrab Khatoon ؟؟
mani24 ؟؟
؟؟mohsen_24
هرکی هم خودت خواستی اضافه کن.
چرا من سوال فوتبالی نمیپرسم؟؟؟

دوسداری بعدادوباره سوال بپرسم؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سری جدید
1 - کدومش سخت تره برات : بیرون رفتن بدون آرایش یا رانندگی مسیر تهران زاهدان با اوتوبوس ایران پیمای قدیمی؟؟
2- کدوم رو ترجیح میدی: مسافرت با هواپیما ، قطار ، اتوبوس
3 - اگه بارون بباره چتر نداشته باشه میری پناه میگیری تا قطع شه یا زیر بارون میری؟؟
4 - اگه بری تنگه واشی بدونی یه راهیم بغلشه که اصلا خیس نمیشی، بازم داخل آب راه میری یا از اون راه میری؟؟
5 - ترجیح میدی با کی قدم بزنی و کجا؟؟
6 - شده با همه وجودت بترسی؟؟ کی ؟؟ کجا؟؟
7 - شده تو بیمارستان که میری یه مریضی بمیره و حالت گرفته بشه از رشته پرستاری بدت بیاد؟؟
8 - شده تو بیمارستان که میری یه مریضی که داشته میمرده ، زنده بمونه و از رشته پرستاری بیشتر از قبل خوشت بیاد؟؟
9 - چیزی شبیه به معجزه برای خودت یا نزدیکانت اتفاق افتاده؟؟ یا اینکه خودت در جریان اون معجزه قرار گرفته باشی
10 - اگه رییس جمهور میشدی به ترتیب به کدوم بیتشر بها میدادی ( یعنی فکر میکنی کدومش بتونه بیشتر مشکل اقتصادی رو حل کنه و باعث رونق اقتصادی شه )
نفت و گاز - صنعت(مکانیک - الکترونیک - تولید صنعتی و ... ) - معدن(یه بخش مجزا از صنعت) - کشاورزی(کشاورزی - باغبانی - شیلات-صنایع غذایی) - توریست

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمه الله
با اجازه :دی
0-بیشتر کادو میدی یا میگیری؟؟؟؟؟؟
1-آخرین کادویی که گرفتی؟از کی؟چی؟؟؟؟؟؟
2-آخرین کادویی که هدیه کردی ؟چی؟به کی؟؟؟؟؟؟
3-واست مهمه دیگران درموردت چی فک کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟
4-حسودی کردی تا حالا ؟به کی؟؟؟؟؟؟
5-بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.
6- نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟؟:redface::)
7-دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟؟:cool:
8-اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
9-جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟
10-اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام برصندلی نشین کلوپ آبیس[/FONT]:smile:[FONT=&quot]
سلام چنتا سوال هم ما داشتیم //جواب بده[/FONT]
:smile:
[FONT=&quot]اهل کل کل هستید؟چرا؟[/FONT]
[FONT=&quot]نظرتون درباره مهریه و مقدار اون چیه؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدا نكردين[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویسین[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]
[FONT=&quot]دوست داري به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]كدوم يك بدتره؟[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]خيانت[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]طلاق[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]سوختن و ساختن[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]سرد شدن تو زندگی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]از چه تیپ آدمی خوشت میاد و چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بهترین و بدترين خاطره اي كه تو اين فروم داشتين [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]كدوم يك رو بيشتر دوست داري؟[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]طلا و جواهر زیاد[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]خانه بزرگ و ماشن شیک[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]مزارع و باغهای بزرگ و سرسبز[/FONT][FONT=&quot]
- [/FONT]
[FONT=&quot]کلی پول و دارائی تو بانک[/FONT]
[FONT=&quot]از چه تیپ آدمی خوشت میاد و چرا؟[/FONT]
[FONT=&quot]شماره پات چنده؟ چه کفشی میپوشی؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]شماره و سایز لباسات چنده و چه تیپ لباسی دوست داری و میپوشی؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]الان ساعت چنده؟ ناهار چی داشتین؟[/FONT]
[FONT=&quot] واسه چی تو آش کشک میریزن؟ [/FONT]
[FONT=&quot]چرا تو قرمه سبزی ماهی نمیریزن؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]یه جوک خیلی توپ و باحال بگو[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بهترین همدم تنهایی ات؟[/FONT]
[FONT=&quot] بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]جمع کن و حسابگری یا ولخرجی؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]یه بیت شعر بگو که توش کلمه "میخ" به کار رفته باشه[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]فرض کن آینده است و الان همه چیز عالی و روبراهه ، الان دامادت رو بیشتر دوست داری یا عروست رو؟[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]آرزو کن که محال نباشه ولی زیاد دم دست هم نباشه[/FONT][FONT=&quot]:

[/FONT]
[FONT=&quot]تاحالا شده خواب بد ببینی؟ بعدش چی شد؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]آدم خوشبینی هستی یا آدم بد بینی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]رشته تحصیلی دبیرستانت چی بود؟ دانشگاه چی؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]بهترین تفریحت چیه؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]تا حالا خلاف کردی؟ از خلاف خوشت میاد؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]چرا توپ گرده؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]چندتا میوه که دوست داری نام ببر[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]غذا چی دوست داری؟ شکمو هستی یا نه؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]خیلی اساسی و فنی اما خلاصه بزغاله رو توصیف و تشریح کن[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]تا حالا برق گرفتگی رو تجربه کردی؟ توضیح بده[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بلدی بندری برقصی؟[/FONT]
[FONT=&quot] فکر میکنی میشه روزی برسه که با تکنولوژی نانو ریز تراشه رقص بندری مدل 3000 واسه مغز انسان بسازند؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]تا حالا دعوا و کتک کاری داشتی؟ شیری یا روباه؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]گریه کردی؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگو دیگه[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]عشق رو تو نیم خط تعریف کن[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]اگه صد میلیون بهت بدیم چیکار میکنی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]اگه سیصد میلیون دیگه هم بهت بدیم چیکار میکنی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]حالا اگه همشو ازت بگیریم بهت یه بیست و پنج تومنی بدیم چیکار میکنی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]حالا اگه اون بیست و پنج تومنی رو ازت نگیریم و بهت ببخشیم چیکار میکنی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]به چه رنگی علاقه داری؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]به کدوم هنر پیشه علاقه داری و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشت نمیاد و چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]یه جوک دیگه هم بگو ولی ایندفعه باید بامزه تر باشه ها اون یکی زیاد خوب نبود[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]نظرت در مورد فرهنگ و تاریخ ایران چیه؟ از گذشتگان کیا رو بیشتر دوست داری؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]دلت واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]نظرت راجع به کله و پاچه چیه؟ [/FONT]
[FONT=&quot]سیرابی دوست داری؟[/FONT]
[FONT=&quot] حلیم چی؟[/FONT]
[FONT=&quot] نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]تا بحال ضایع شدی؟ تعریف کن[/FONT]

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- شده تاحالا فقط دلت بخواد ب ی نفر نگاه کنی بدون اینکه متوجه بشه؟
2- تا حالا پیش روانشناس رفتی؟چرا ؟چی شده بود مگه(اوا خدا مرگم بده)
3- درونگرایی یا برونگرا؟
4- تاحالا گشت ارشاد گرفتتت؟
5- موهاتو تاحالا رنگ کردی؟ خجالت نمیکشی؟
6- نظرت راجع ب آدمای متعصب مذهبی چیه؟
7- شبا باید تا ساعت چند خونه باشی؟
8- دوست داری سر ب تنه کی نباشه؟
9- تاحالا شده ازیکی انقد بدت بیاد ک خوبیهاشو نتونی ببینی؟
10- کدوم سازو بیشتر دوس داری؟
11- صدات براخوندن خوبه؟
12- بهترین خواننده اپرا؟
13- این کلمات رو با یه کلمه ی دیگه توصیف کن

دریا:
عرفان:
رامسر:
پیانو:
مهراد هیدن:
پیک، بی بی، خاج:
سامان ویلسون:
موسیقی تلفیقی:
باد:
حکم:
ودکا:
چهار نعل:
زندگی:
توخالی قدیمی:
ندای فردا ی جدید:
15سالگی:
داریوش:
رادیکال 4:
گراش:
سبز:
سال1387:
21 سپتامبر 2012:
اولین ماه زمستون:
خواب:

14- raise your voice رو دیدی؟؟؟اگه دنیدی برو ببین!قشنگه
15- ب جن اعتقاد داری؟ازش میترسی؟
16- تا حالا روح احضار کردین؟
:D
17- تاحالا نماز صبحت قضا شده؟خجالت نمیکشی نمازت قضا میشه؟
18- خرگوش دوست داری؟تاحالا داشتی؟
19-الان دقیقا حست چیه؟
20- زنگ بزنم آتش نشانی یا هنو زوده؟
21- ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟
22- پایه بیلیارد هستی؟
23- پینت بال تاحالا بازی کردی؟
24- پرافتخارترین حکومت تاریخ ایران؟

فعلن همینا..ببین چقد آسونه!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست گلم....:d سلام عزیزم

خوب بريم سراغ سوالاااااااااااااااات....
مگه چاره ی دیگه ای هم دارم؟؟!!!!بریم!!!!!

1- بهترين و بدترين بازي استقلال از نظرت كدومها و در مقابل چه تيمهايي بوده؟
تکراری

2- جالبترين گل استقلال به نظرت تو چه بازي بوده در چه سالي و چه كسي اون گل رو زده؟
چون حافظم یاری نمیکنه :surprised:همین گل فرهاد مجیدی به فجر که همین فصل زد!!!

3- فرض كن تو مربي كلوپ آبيدلان هستي يه تيم فوتبال از بچه ها تشكيل بده پست هر كدومو بنويس.(به اين سوال كامل جواب بده دقت كن) :d
خو اول سیستم 4 - 4 -2
مهاجم :

jahan pahlevan / gharybeh

هافبک :

narges banoo /mohsen_24 / mohanna360 /رضاداودی

دفاع :

F A R Z A N E / samira-71 / javad-68 / abandon

دروازه بان :

tasnim*( دفعه دیگه اذیتم کنی اصن بازیت نمیدم:D)

4- آبيترين آرزوت براي استقلال چيه؟ قهرمانی اسیا

5- اگه تو همچين شرايطي قرار ميگرفتي چيكار ميكردي؟

از درخت میرم بالا!!!!!:D چون مجبورم ، مجبور........

6- چقدر انتقاد پذيري؟
خیــــــــــــلی... خودم همیشه به بقیه میگم ازم انتقاد کنن تا من خودمو اصلاح کنم!

7- جنبه شوخي داري يا نه؟
دارم زیااااااااد فقط تا جایی که به توهین نرسه!

8- اگه بهت بگن اجازه ميديم يه بازي استقلال رو تو ورزشگاه آزادي تماشا كني به شرط اين كه با الاغ تا در ورزشگاه بياي قبول ميكني يا نه؟
هممممممم ... اره صورتمو با ی چیزی میپوشونم بعد سوار الاغ میشم میام! فقط از الان بگم ما الاغ نداریما!!!! الاغشو هر کی که همچین شرطی گذاشته باید تهیه کنه!!!:D
9- بيمزه ترين لطيفه اي كه تا حالا شنيدي چي بوده از كي شنيدي؟
ی روز ی مرده، میخوره به نرده، برمیگرده!!!!
از همه... بگو از کی نشنیدم؟؟!!!

10- اين يه سوالو مهمون من . :d
قربون شما...

همينا كافيهههههههههههههههه :d
ممنون.......

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سلام نمیدونستم شروع شده ایکاش هیچ وقت نمیفهمیدی!!!:D اگه تکراری بود ببخشی همه سوالای بچه هارو نخوندم!!!! خواهش خوبی؟؟ممنون میدونی صندلی داغ قبلی من سوال پرسیدم ولی چند روز بعدش اومدم نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم بخونم ؟؟ نه نمیدونستم! الان تو ذهنت گفتی سوال قبلی بی ربط بود؟؟؟ نه !
چی شد که آبیدل شدی؟؟ چیز خاصی نشد!چون بابام ابیدل بود!البته بعدا که بزرگم شدم هم هیچ وقت از پرسپولیس خوشم نیومد و خوشحال شدم که تو بچگی انقد درس تصمیم گرفتم!!
با این باشگاه چطور اشنا شدی؟؟ احساست روز اول ؟؟؟ از طریق تسنیم! حس خاصی نداشتم!!!!
اگه ازت بپرسن بین یه پرسپولیس و استقلالی یکی رو انتخاب کنی حتما از باشگاه حذف میشه کدومشون رو انتخاب میکنی(هر دوشون دوستتن)؟؟؟ من دوست پرسپولیسی تو باشگاه ندارم!!برا همین پرسپولیسیه رو انتخاب میکنم!!!:D
از تو حیوون های زیر واسه هر کدوم یه اسم انتخاب کن متوجه منظورت نشدم!!!!!ینی چی ی اسم دیگه؟؟!!:que:
جوجه؟؟
گربه؟؟
سگ؟؟

لاک پشت؟؟
میمون ؟؟
طوطی؟؟
حالا بین شون کدوم رو بیشتر دوسداری؟؟ جوجه! واسه بچه های که میگم یه اسم مخالف جنسیتشون بگو یعنی دخترن اسم پسرونه اگه پسرن اسم دخترونه !! خب: خو من از شباهت اسما به ی اسم جنس مخالف استفاده میکنم و ج میدم !!گفتم که کسی ناراحت نشه!
mohanna360 ؟؟ محمد مهدی
محمد ساوه ؟؟؟ سارا
mohammad5 mousavi ؟؟ مهتاب
جولي؟؟؟ جواد
امالیا؟؟ مانی
jahan pahlevan ؟؟؟ پری!!!!!
gharybeh ؟؟ هیچ اسمی نداریم که به غ - ق شروع شه! برا همین از اسم واقعیت استفاده میکنم ، میشه :عصمت!!!!!:D
.eliii ؟؟؟ علی
Aghrab Khatoon ؟؟ اصغر
mani24 ؟؟ مارال
؟؟mohsen_24 مهشید
هرکی هم خودت خواستی اضافه کن. نه مرسی همینا کافیه!!
چرا من سوال فوتبالی نمیپرسم؟؟؟خو حتمن دوس نداری ....

دوسداری بعدادوباره سوال بپرسم؟؟ هر جور راحتی...
ممنون.....

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب سری جدید
1 - کدومش سخت تره برات : بیرون رفتن بدون آرایش یا رانندگی مسیر تهران زاهدان با اوتوبوس ایران پیمای قدیمی؟؟ خو من رانندگی بلد نیستم برا همین فقط میمونه اون یکی گزینه که خیلی هم سخت نیس ، خیلی هم اسون نیس!
2- کدوم رو ترجیح میدی: مسافرت با هواپیما ، قطار ، اتوبوس قطار
3 - اگه بارون بباره چتر نداشته باشه میری پناه میگیری تا قطع شه یا زیر بارون میری؟؟ حوصله ندارم برم پناه بگیرم بنابراین میرم زیر بارون!! البته اگه لباسامو تازه پوشیده باشم اعصابم خراب میشه : که حیف شد!!الان باید برم همه رو دوباره بشورم واتو کنم؛ ولی اگه نه با کمال میل میرم زیر بارون اتفاقا خیلیم حال میده!
4 - اگه بری تنگه واشی بدونی یه راهیم بغلشه که اصلا خیس نمیشی، بازم داخل آب راه میری یا از اون راه میری؟؟ از اون یکی!چون با خیس شدن مشکل ندارم از اینکه تا برگردم باید لباسای خیسو تو تنم تحمل کنم حالم بد میشه!:hate:
5 - ترجیح میدی با کی قدم بزنی و کجا؟؟ با یکی!!!! هرجااااااااا..........:D
6 - شده با همه وجودت بترسی؟؟ کی ؟؟ کجا؟؟ اره ! پارسال ساعت 8-9 داشتم برمیگشتم خونه تو خیابون یهو ی پسره که از بغلم داش رد میشد بلند داد زد ی چی گفت! ینی من = :w22:
7 - شده تو بیمارستان که میری یه مریضی بمیره و حالت گرفته بشه از رشته پرستاری بدت بیاد؟؟ نه تا حالا کسی نمرده!
8 - شده تو بیمارستان که میری یه مریضی که داشته میمرده ، زنده بمونه و از رشته پرستاری بیشتر از قبل خوشت بیاد؟؟ در حال مرگ که نه، ولی مریض خیلی بد حال داشتیم ، که خوب بشه و خیلی خوشحال شم
9 - چیزی شبیه به معجزه برای خودت یا نزدیکانت اتفاق افتاده؟؟ یا اینکه خودت در جریان اون معجزه قرار گرفته باشی
اره عید 89 (تاریخ یادمه!!!!:cool:)داشتیم از مسافرت برمیگشتیم تصادف کردیم در حد تیم ملی ، که از ماشین هیچی نموند ولی خودمون خدا رو شکر طوریمون نشد! ینی پلیس اومده بود داشت دنبال جنازه میگشت!:cry:وااااااااااااااااااقعن معجزه بود!
10 - اگه رییس جمهور میشدی به ترتیب به کدوم بیتشر بها میدادی ( یعنی فکر میکنی کدومش بتونه بیشتر مشکل اقتصادی رو حل کنه و باعث رونق اقتصادی شه )
نفت و گاز - صنعت(مکانیک - الکترونیک - تولید صنعتی و ... ) - معدن(یه بخش مجزا از صنعت) - کشاورزی(کشاورزی - باغبانی - شیلات-صنایع غذایی) - توریست
صنعت و کشاورزی
توریسم تو ایران جواب نمیده !ینی پتانسیلشو از نظر طبیعت و تاریخ و... داریم ولی با این قانونایی که داریم کسی نمیاد ایران برا تفریح!!!!!!!!!!
نفت وگازم که این همه سال بهش بها دادیم الان اوضاعمون اینه!!!!
ممنون.......

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من ب دوشواری پریدم پشت نیسان اومدم تا سوال بپرسم !:دی
داخ داخ داراخ داخ داخ عاشقتم اوشین من آخ آخ :D

عاقا من ی سوال دارم ....

ی کلمه بگو ک با ن شرو بشه با ر تموم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخ
.
.

(باشه شوخی کردم نزن:دی)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمه الله سلام علیکم و رحمه الله و برکاته!!!
با اجازه :دی
اجازه مام دست شماست!
0-بیشتر کادو میدی یا میگیری؟؟؟؟؟؟
بیشتر کادو میگیرم!
1-آخرین کادویی که گرفتی؟از کی؟چی؟؟؟؟؟؟
ادکلن از دوستم
2-آخرین کادویی که هدیه کردی ؟چی؟به کی؟؟؟؟؟؟
کفش به مامانم
3-واست مهمه دیگران درموردت چی فک کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟
زیاد نه!اتفافا همیشه میگم :مهم نیس بقیه درباره ادم چی فکر میکنن، مهم اینه که ادم واقعا خودش چجور ادمیه!!
4-حسودی کردی تا حالا ؟به کی؟؟؟؟؟؟
نه
5-بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.
ی روز با دوستم رفتیم اموزش که برنامه امتحانا رو بپرسیم بعد خانمه گفت که تا شب میذارم تو سایت منم حرصم گرفت که ینی چی؟!!!چرا تا الان نذاشتید و....:w00:اومدیم از اموزش بیرون؛ جلو در ساختمون وایساده بودیم و داشتیم بقیه القاب(:exclaim:)رو نثار همون خانم میکردیم که ی لحظه احساس کردم یکی پشتومونه و داره ی چیزی میزنه رو برد!!!!! برگشتم که خوب نگاه کنم ببینم کیه؛ اونم برگشت که ببینه کیان که دارن اینجوری دربارش حرف میزنن!!!!!!!!ینی قشنگ چشم تو چشم شدیم با هم!!!!!!!!!!ما هم به صورت تابلو رومونو برگردوندیمو رفتیم!!!!!!!!!!!:whistle: از اون روز دیگه من اموزش نرفتم!!!!!!!!!!:cool:
6- نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟؟:redface::) اسمت برام خیلی عجیبه مخصوصا به عنوان ی دختر!!!! ولی کلن بنظر اروم و مهربونی!
7-دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟؟:cool:
پرنده!!!:w21:
8-اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟ بستگی به حیوونش داره ولی فکر کنم اره!:hate:
9-جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟ لانگرهاوس نه!لانگرهانس.... تو پانکراس!اینو از خودم گفتم!ناسلامتی پرستارمااااااا.....:cool:
10-اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه به خودم بود میخواستم بهش گوشت بدم ولی سرچ کردم نوشته بود که حشرات موذی مثل سوسک های سیاه و قورباغه میخوره!!!!:hate:
ممنون.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی خواستم الان سوال بپرسم ولی مجبورم کردی.........اینا سوالاتیه که از تو سوالات برام پیش اومده.........
1- کی گفته من پر خورم که برام اون شکلکه هندونه رو نسبت داری؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:؟
2- تو دومین کسی هستی که به من میگی پری.....آخه چرا بین این همه اسم تو خلقت پری؟؟؟؟؟؟؟ نه تو من چی دیدی که این اسم رو نسبت دادی؟؟؟؟به جا پری میگفتی جنیفر اون که بیشتر به جهان میومد!!!!:razz:
3- ببین هر وقت مدرکت رو گرفتی بیار می خوام آتیش بزنم.........اصلا عجله ای نیستا هروقت گرفتی بگو من خودم میام........
آیااااااااااااا قورباغه حشره می باشد؟؟؟؟؟؟ نه جواب بده آیا قورباغه این دوزیست نازنین حشره می باشد اونم از نوع موذیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
آخرین جملت رو تو پست بالا بخون..............خوب شد دکتر نیستا.........وگرنه هر سال به اندازه کل جنگ تحمیلی مردم زیر دستت تلفات می دادن........خخخخخخخ:biggrin:
برو بخون که روز آخر با سوالات سیاسی مذهبی می خوام بیام تفتیش عقایدت کنم.......برو تو این دو زمینه مطالعه کن که می خوام به توپ ببندمت.........
الف)فقط بگو مذهبی هستی یا نه؟؟؟؟؟ در چه حد؟؟؟؟ب) گرایش سیاسی داری؟؟؟؟کدوم گرایش؟؟؟؟
اینم یادم رفته بود بگم.........من مهاجم نیستم بیشتر گوش راست یا چپ بازی میکن ولی دفاع وسط هم می تونم وایسم.........
شم گل زنیم پایینه حداقل جای منو محسن رو عوض کن اون بهتر گل میزنه.........مرسی تو تیم بودم......خخخخخخخخ

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوب
سوالات من!

هدفت توزندگيت چيه؟

به نظرت فقط مسلمان ها به سعادت می رسن؟

به نظرت میشه کسی رو به زور با حجاب کرد؟

به نظرت بهترین راه مقابله با بدحجابی چیه؟

تا حالا کسی تو جمع به شکل بدی مسخرت کرده؟اگه آره،تو چکار کردی؟

تا حالا واقعا به این فکر کردید که « ز کجا امده ام؟»؟

فکر میکنید وقتی در عالم قبر از عمر سوال میکنن چه جوابی برای اون فرشته ها قانع کننده است؟

چه کسی هست که وقتی بهش نگاه میکنید یاد خدا میفتید؟اگر ممکنه اسم ببرید

با کدوم یک از علما انس دارید؟ (چه زنده و چه درگذشته از دنیا، فرق نداره)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
- یه خاطره کوتاه طنز دانشجویت رو بنویس.؟

2- یه خاطره کوتاه تلخ دانشجویت رو بنویس.؟

3- چقدر به خودت اعتماد به بنفس داری در زندگی و فکر می کنی از پس مشکلات بر میایی؟

4- بنظرت خودت مرد(بله درست خوندي مرد :دي) زندگی شدی؟ یا هنوز زوده؟ (سواله كپي نيست)

5- سریال لاست رو تا قسمت چندش دیدی؟ (اين يكي اخر سواله ها
)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت رو بگو :

1-ژنرال آریو برزن
2- حوری بهشتی
3-گشت ارشاد
4-خسرو شکیبایی
5-شاهد غضبان
6-گرین کارت
7-هیلاری کلینتون
8-سهراب سپهری
9-فلسطین
10-مهران مدیری

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو به عنوان اخرين خباثتم تو اين سايت صندليه تويه!! :دي

تا حالا از زندگيت درس گرفتي؟

چ درسي؟

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بهت کردن چی بوده ؟؟

اصولا اطرافيانت تو رو با چ خصيصه اخلاقي ميشناسن؟

.نظرت راجع به :
- من ..
- زندگی ..
- دانشگاه ..
-سایت ..
- مدیرش ..
- امتیازات
-ریاضیات ..
- شب ..
- طلا سفید یا زرد ..
- درس تاریخ ..
-8 فروردین ..
-آمپول ..
-سبزی پلو ماهی شب عید ..

.یکی از فانتزی هات ..

راستي زندگيت چ رنگيه؟؟

چرا اين تسنيم اينقده ميخنده؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
- چرا بعضیا عقب مونده ی ذهنی به دنیا میان؟ چه گناهی دارن؟
2-اگه این نمایشِ قدرت خداست ، پس اون چه خداییه که با له کردن زندگی یه بندش ، قدرتنمایی میکنه؟
3-به نظرت در پس همه ی این دنیا و همه چیزهایی که ما میشناسیم و بهشون کلمه ای نسبت میدیم، دنیایی هست که مملو از ناشناخته ها باشه و نشه هیچوقت اون رو شناخت؟اگه نه ، چطور میتونی اطمینان بدی که نیست؟
4-چرا آدمایی به دنیا میان که دارای استعدادهای شگرف هستن؟
5-اگه باز هم قدرت خداست ، اون چه خداییه که با ایجاد حسرت به دل بقیه انسانها ، قدرت نمایی میکنه؟
6-بهشت و جهنم کجاست؟ آیا آتیشکده ای هست که بهش جهنم بگن ؟یا سرای زیبایی که بهشت بگن؟
7-اگه همین دنیاست کجاشه؟
8-آدما اندازه ی خوشحالیشون واسه به دنیا اومدن یه انسان بیشتره یا اندازه ی ناراحتیشون واسه مردن یه انسان؟ چرا؟
9-تا حالا از اینکه به دنیا اومدی خوشحال شدی؟ چرا؟
10-با کلمه های سی دی - عطاری - باغ وحش - خرما - ناسا - کرایه تاکسی فقط یه جمله بنویس نه بیشتر!

پ ن :

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيا سوالات فوتباليمم جواب بده!!

چرا پرسپوليسي ها اينقده ....عصن بهتر بگم چرا از رو نميرن؟؟

چ حكمتي هست ك اينقده به كار تيم ما كار دارن؟؟

سر بحث حاجي با جباري كلي سر صدا كردن و ميگفتن بازيكن مدير عاملو زده!بهم بگو چرا زماني ك يه ليدرشون با مشت زد پاي چش علي دايي هيچ استقلالي واكنش نشون نداد؟؟چشش تا چندين روز كبود بود:D

يا همين دعواي كريمي و دايي هيچ استقلالي اصلا بهش نپرداخت؟ اين چ چيزي رو ميرسونه ها؟:D

خوب محبوبت ترين بازيكن از نظر تو تو تيم؟؟

موثر ترين بازيكن از نظر تو تويه تيم؟

پر كار ترين و كم كار ترينشونم بگو؟

بهترين بازيكن دوران استقلال؟؟

از تيم و نحوه بازيش تا الان راضي بودي؟؟

بهترين بازي فصل قبل تيم؟؟

بهترين و خاطره انگيز ترين بازي تيم ك تا حالا ديدي؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-چه قدر قدر سلامتیت رو ميدوني؟
2-اگه معلول جسمی بودی الان چه احساسی داشتی؟
3-اگه یه معلول جسمی بودی، به چه چیزایی که الان داری حسرت میخوری؟
4-برای اون چیزا تا الان که داریشون، چقدر واقعا زحمت کشیدی و درست ازشون استفاده کردی؟
5-راه زندگیت چیه؟(به زبان ساده)
6- تو تو زندگی و رفتارهای زندگیت چیکار میکنی؟ اونی رو انجام میدی که دیگران (چه خوب چه بد) انجام میدن یا دردل خودت جایی داری که کارهای مخصوص به خودتو انجام بدی؟
7-دوست داری که کارایی رو که میکنی مورد تصدیق همه باشه و تحسینت کنن؟
8-دوست داری بابت کاری که میکنی از نگاه دیگران احساس اطمینان و رضایت خاطرشون رو بگیری؟
9-اگه برا 2تا سوال بالا آره ، پس به نظرت تو اعتماد به نفست رو تو چشم و دست دیگران جستجو نمیکنی؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.ناپلئون میگه :ازدواج پایان تمام عشق هاست.نظر تو چیه؟

2.ناپلئون میگه:من یه دوست داشتم اون هم خودم بودم.نظرتو بگو!

3.اگه از گرسنگی بمیری حاضری یه مشت کرم خاکی رو بخوری؟(حالت بد نشه خواهشا...:D)

5.کی قصد داری ازدواج کنی؟

6.فکر می کنی سن مناسب واسه ازدواج دختر و پسر چه سنیه؟

7. چه تصویری از همسر ایندت تو ذهنته؟

8. شیطون ترین ادمی که تا حالا دیدی کیه؟اسمشو بگو؟ هم بیرون باشگاه هم تو باشگاه؟

9.دوست داری مجانی کار کنی یا پولی درس بخونی؟

10. نظرت در مورد سربازی دخترا چیه؟کامل توضیح بده

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترینهای كلوپ
- مهربون ترین عضو كلوپ ؟؟ (نیاز نیست اسم منو بیاری! :whistle:)
- بداخلاق ترین ؟؟
- شیطون ترین ؟؟
- احساساتی ترین ؟؟
- ترسناک ترین ؟؟
- خجالتی ترین ؟؟
- جدی ترین ؟؟
- مرموز ترین ؟؟
- مغرور ترین ؟؟
- عجیب ترین ؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
.اگه بهت بگن الان به یکی از 3 تا روش زیر می میری کدوم یکی رو انتخاب می کنی؟ حتما باید یکی رو انتخاب کنی!:cry:

- یه تریلی 18 چرخ از روت رد شه و تمام دل و رودت پخش خیابون شه!

- به وسیله مورچه های ادم خوار!

-توسط گرگای گرسنه لت و پار شی!
2. معنی این جمله چیه؟ کچل اگه دوا داشت به سر خودش می مالید!:surprised:

3.عمو پورنگ بهتر برنامه اجرا می کنه یا خاله شادونه یا عمو قناد؟
4. به این چیستان بجواب:"آه بر عکس در میان شب؟" :confused:

5.اگه همه چیز یه دفعه خراب بشه و دیگه درست نشه چی کار می کنی؟
6.اگه وسط بیابون باشی و آب نباشه چه جوری تشنگیتو برطرف می کنی؟:w25:

7.اگه از اینجا یه دفعه ای اخراج بشی چی کار می کنی؟

8.دوست داری با زیردریایی دریا نوردی کنی یا با فضاپیما فضا نوردی؟

9. یه پسری با پدرش تو ماشین بوده و پسره رانندگی میکرده . وسط راه تصادف می کنن و پدره میمیره و پسره صورتش آسیب شدید می بینه . پسره رو میبرن بیمارستان . ولی زمانی که پزشک میره بالاسرش تا پسره رو عمل کنه ، خودداری می کنه و میگه من این کارو نمی تونم انجام بدم . وقتی ازش می پرسن چرا عملش نمی کنی؟ پزشک جواب میده آخه این پسره منه . ! این پزشک کی بوده!؟:cool:

10- یه زنی تو مراسم خاکسپاری مادرش یه مرد ناشناسی رو می بینه و بهش خیلی علامند میشه . ولی بعد از مراسم، اون زن دیگه هیچوقت اون مرد رو نمی بینه . بعد از چند مدت زنه خواهرشو می کشه . حالا شما بگو علت اینکه خواهرشو کشته چیه ؟:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.