کل کل های ازلی دخترا و پسرا! (8)

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
- کشاورز و زن غرغرو: مرد کشاورزی زن نق نقویی داشت که از صبح تا نصف شب در مورد چیزی شکایت می کرد. تنها زمان آسایش مرد زمانی بود که با قاطر پیرش در مزرعه شخم می زد. یک روز، وقتی که همسرش برایش ناهار آورد، کشاورز قاطر پیر را به زیر سایه راند و شروع به خوردن ناهار خود کرد. بلافاصله همسر نق نقو مثل همیشه شکایت را آغاز کرد. ناگهان قاطر پیر با هر دو پای عقبی لگدی به پشت سر زن زد و در دم کشته شد. در مراسم تشییع جنازه چند روز بعد، کشیش متوجه چیز عجیبی شد. هر وقت یک زن عزادار برای تسلیت گویی به مرد کشاورز نزدیم می شد، مرد گوش می داد و به نشانه تصدیق سر خود را بالا و پایین می کرد اما هنگامی که یک مرد عزادار به او نزدیک می شد، او بعد از یک دقیقه گوش کردن سر خود را به نشانه مخالفت تکان می داد. پس از مراسم تدفین، کشیش از کشاورز قضیه را پرسید.
کشاورز گفت: خوب این زنان می آمدند چیز خوبی در مورد همسر من می گفتند که چقدر خوب بود، یا چقدر خوشگل بود یا خوش لباس بود، بنابراین من هم تصدیق می کردم.
کشیش پرسید پس مردها چه می گفتند؟
کشاورز گفت: آنها می خواستند بدانند که آیا قاطرم را حاضرم بفروشم یا نه!

- طبق آخرین آمار، خانوم ها 70% عمر خود را در جستجوی یافتن آدرسِ »یه دکترِ خوب» سپری می کنند!

- گمونم اسب سفید شاهزاده من رو کشتن وگرنه امکان نداشت اینقده دیر کنه (درد دل های یک خانم جوان)

- بیشتر مردها دو آرزوی بزرگ دارند، اول داشتن خونه، دوم داشتن ماشین برای فرار از خونه!

- کابینه زندگی مشترک؛ زن وزیر سلب آسایش، شوهر: وزیر کار، مادر زن: وزیر جنگ، مادر شوهر: وزیر شلوغی، خواهر زن: جاسوس دوجانبه، خواهر شوهر: وزیر اطلاعات و بازرسی، پدر زن: وزیر ارشاد، پدر شوهر: رئیس تشخیص مصلحت!

- همیشه عکس همسرت رو تو کیفت بزار تا هر وقت مشکل بزرگی واست پیش اومد به عکسش نگاه کنی و بدونی مشکل بزرگتری هم داری!

- کاش زن گرفتن مثل ایرانسل بود، یکی می گرفتی، یکی هم جایزه می دادند!

- زن ها جنگ ها را شروع می کنند و مردها آنها را ادامه می دهند! ارنست همینگوی

- مردها و زن ها دست کم در یک مورد اتفاق نظر دارند، هیچ کدام به زن ها اعتماد ندارند!

- تحقیقات نشان داده که فقط 20% مردها عقل دارند! 80% بقیه زن دارند.

- فرق پیر دختر با پیر پسر: اولی موفق نشده ازدواج کنه ولی دومی موفق شده ازدواج نکنه!

- یه ضرب المثل آموزنده هست که می گه: زن ها به پنج گروه اصلی تقسیم میشن: گروه اول زن هایی هستند که مردها رو بدبخت میکنن! گروه دوم زن هایی هستند که اشک مردها رو درمیارن! گروه سوم زن هایی هستند که جون مردها رو به لبشون می رسونن! گروه چهارم زن هایی هستند که کاری میکنن مردها روزی 18 بار آرزوی مرگ کنن! گروه 5 زن هایی هستند که به اشتباه فکر می کنن جزو هیچ کدوم از گروه های بالا نیستن!

- زنان به خوبی مردان می توانند اسرار را حفظ کنند ولی به یکدیگر می گویند تا در حفظ آن شریک باشند!

- دعای یک دختر: خدایا! من چیزی برای خودم نمی خوام فقط یه داماد خوب و خوشگل نصیب مادرم کن!

- می دونی چرا زن ها بیشتر از مردها عمر می کنن؟ ... چون زن ندارن!
زن ها دو وقت گریه می کنن: وقتی فریب می خورن و وقتی می خوان فریب بدن!

- یه مرد بی تجربه به زنش میگه ساکت باش. اما یک مرد دانا به یه زن میگه: نمی دونی وقتی لبهات بسته اند چقدر زیباتر میشی!

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
- همیشه عکس همسرت رو تو کیفت بزار تا هر وقت مشکل بزرگی واست پیش اومد به عکسش نگاه کنی و بدونی مشکل بزرگتری هم داری!

:w15::w15::w15:
مرررررسي

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

:w15::w15::w15:
مرررررسي
باشه دیگههههه ....
همسر شمارم میبینیم یه روز دیگه...:razz: جرات داری درباره ش این حرفو بزنی..!!! اون مشکله؟! نه اون خودش حل المسائله زندگیتونه!:biggrin:

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
- مردها و زن ها دست کم در یک مورد اتفاق نظر دارند، هیچ کدام به زن ها اعتماد ندارند!

ینی انقد آدمایه جالبی هستیم!!!! نمیدونستم!
:D
ولی فک کنم دربعضی موارد راست میگه!!:redface: