گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا الان بگو بچه ها بیاین براتون شیرینی آوردم همه میریزن اینجا بیا و ببین اصلا انگار نه انگار ماه رمضونه، اما موقع شیرینی دادن همه فرار میکنن.
من که گفتم قبول شم شیرینی میدم
اصلا شام میدم
شما دعا کنید ماها قبول شیم
شیرینی چه قابلی داره اصلا حقوق یه ماهمون رو میدیم به شما خوبههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا حالا که همه پسرا موافقتشونو واسه ازدواج اعلام کردن فقط مشکل کاره که ندارن، خانمها هم بعید میدونم مخالف ازدواج باشن، نههههههه؟؟؟؟؟؟
اینو خوب اومدی
پس همه موافقن
فقط میمونه این که کی کیو بخواد ؟؟؟؟
اول خانوما انتخاب میکنن یا اقایون ؟؟؟؟؟
کارم جور میشه نگران نباشین
مهم تفاهمه نهههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ستاره67

عضو جدید
والا تا حالا که همه پسرا موافقتشونو واسه ازدواج اعلام کردن فقط مشکل کاره که ندارن، خانمها هم بعید میدونم مخالف ازدواج باشن، نههههههه؟؟؟؟؟؟
با نظرت راجع به شیرینی و... شدیدا موافقم.در رابطه با کمک برای سر و سامون دادن بچه ها من هستم آخه منم دستم به خیره(البته بازم ریا نشه)میگم نکنه تو هم به در میگی دیوار بشنوه.رو من حساب کن بگو.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نظرت راجع به شیرینی و... شدیدا موافقم.در رابطه با کمک برای سر و سامون دادن بچه ها من هستم آخه منم دستم به خیره(البته بازم ریا نشه)میگم نکنه تو هم به در میگی دیوار بشنوه.رو من حساب کن بگو.
ایول
به در میگن دیوار بشنوه
خجالت نکشین
هر کی زن میخواد بگه
هر کی هم شوهر می خواد بگه
از هر دوتاش زیاد داریم اما فعلا شوهرا بیکارن
دیگه چی لازم دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه روت حساب میکنم، نه عزیزم من دیگه ازم گذشته، الان نیمه متاهلم، گفتم بچه های باشگاه یه سرو سامونی بگیرن.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه روت حساب میکنم، الان که فقط سپنتا هست، بزار بقیه هم بیان ببینیم کیو میخوان.نه گلم من دیگه آب از سرم گذشته، الان نیمه متاهلم، گفتم بقیه بچه ها سروسامون بگیرن.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
برگشتم که اون حرفایی که پشت سرم هست رو تکذیب کنم...

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه روت حساب میکنم، الان که فقط سپنتا هست، بزار بقیه هم بیان ببینیم کیو میخوان.نه گلم من دیگه آب از سرم گذشته، الان نیمه متاهلم، گفتم بقیه بچه ها سروسامون بگیرن.
پس به سلامتی در دوران نامزدی بسر میبری....
بنظر من که این دوران برخلاف اونچه که مجردها فکر میکنند اصلا دوران خوشی نیست و همش دردسر و ناراحتیه؛ نظر شما چیه؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول به در میگن دیوار بشنوهخجالت نکشینهر کی زن میخواد بگه هر کی هم شوهر می خواد بگهاز هر دوتاش زیاد داریم اما فعلا شوهرا بیکارندیگه چی لازم دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟
من که تکلیفم معلومه، تو خودت بگو

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس به سلامتی در دوران نامزدی بسر میبری....بنظر من که این دوران برخلاف اونچه که مجردها فکر میکنند اصلا دوران خوشی نیست و همش دردسر و ناراحتیه؛ نظر شما چیه؟
هزار درصد باهات موافقمتکذیب چیه؟ همه حرفارو خودت زدی، مدرکش هم حاضره، دیگه نمیتونی از زیرش دربری، رفتی رو دختر مردم اسم گذاشتی میخوای فرار کنی؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزار درصد باهات موافقمتکذیب چیه؟ همه حرفارو خودت زدی، مدرکش هم حاضره، دیگه نمیتونی از زیرش دربری، رفتی رو دختر مردم اسم گذاشتی میخوای فرار کنی؟
اون پستایی که میگی من دادم لینکشو بذار....
این دوران (نامزدی) خانواده با رسم و رسوم هم آشنا نیستند هر کدوم از خانواده ها میخوان طرف مقابل طبق رسم اونا رفتار کنه بدون در نظر گرفتن اینکه این وسط تازه عروس و دوماد اذیت میشن...

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تکلیفم معلومه، تو خودت بگو
آخ دست به دلم نذار که خونه
دوباره یادم افتاد
من اتفاقا الان چند وقتیه که راحتم
دوباره برگشتم به دوران خوش و خرمی
الهی این مجردی رو از ما نگیر ؟؟؟؟؟؟؟؟
مجردا بگن آمین

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره یادم افتاد
مجردا بگن آمین

دوباره برگشتی مجردی؟؟؟!!:surprised:
از چه نوع متاهلایی بودی؟؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دو، سه میلیون؟؟؟؟؟!!!!اگه حلقه رو سه ، چهار سال پیش که ارزون بود با 400بخری (که الان کم کمش یه تومن شده!!) بقیشم مگه چقدرمیخواد؟؟؟
چرا لینک بزارم، اینم خودش، خودت گفتی حلقه همخریدی و منتظر ازدواجی دیگه.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره برگشتی مجردی؟؟؟!!:surprised:
از چه نوع متاهلایی بودی؟؟
از این نیمه متاهلی که ....
همه چیز اکی بود ....
از اونا که فکر میکنی نبود
اصلا بیخیال ؟؟؟
کیا امروز روزه نگرفتن ؟؟؟؟؟؟؟ کیا گرفتن ؟؟

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره یادم افتاد
مجردا بگن آمین

هی وای من قبلا متاهل بودی؟ یه کم از تجربیات تلخت برامون بگو ما تکرارش نکنیم.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی وای من قبلا متاهل بودی؟ یه کم از تجربیات تلخت برامون بگو ما تکرارش نکنیم.
متاهل نه ولی خوب....
بیخیال ...
تجربه ی تلخی نداشت همش شیرین بود
امیدوارم که هیچ وقت تجربه ی تلخی رو تکرار نکنی

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این نیمه متاهلی که ....همه چیز اکی بود ....از اونا که فکر میکنی نبوداصلا بیخیال ؟؟؟کیا امروز روزه نگرفتن ؟؟؟؟؟؟؟ کیا گرفتن ؟؟
سپنتا امضات مال کیه؟ راستی اسم خودت سپنتاست دیگه؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا لینک بزارم، اینم خودش، خودت گفتی حلقه همخریدی و منتظر ازدواجی دیگه.
این خیلی نامردیه....
چرا حرفای قبلشو نذاشتی....
اگه یادت باشه حرف ازدواج شد و خرج و مخارج (اگه اشتباه نکنم خودِ تو بودی که گفتی 5 میلیونی دستکم خرج داره) من گفتم خرجی نمیخواد یه حلقه اس که از قبل گرفتم خرج محضر و جشن کوچولو و خریداشم چندان نمیشه فقط کار جور شه من که همه چیزم حل میشه...

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپنتا امضات مال کیه؟ راستی اسم خودت سپنتاست دیگه؟
امضا نمیدونم مال کیه
توی وبلاگ یکی از دوستام که شعر میگه برداشتم البته نمیدونم شاعرش کیه ؟؟؟؟
اسمم محمد هست و سپنتا ....
امضائ قشنگیه نه ؟؟؟؟
دقیقا حرف دل منه

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی نامردیه....چرا حرفای قبلشو نذاشتی....اگه یادت باشه حرف ازدواج شد و خرج و مخارج (اگه اشتباه نکنم خودِ تو بودی که گفتی 5 میلیونی دستکم خرج داره) من گفتم خرجی نمیخواد یه حلقه اس که از قبل گرفتم خرج محضر و جشن کوچولو و خریداشم چندان نمیشه فقط کار جور شه من که همه چیزم حل میشه...
دیدی به موقع مدرک روکردم! ما مثل بعضیا نیستم که فقط حرف موجود بودن مدرک بزنیمخب منم گفتم حلقه خریدی و اگر یه کار پیدا کنی میتونی زود بری زن بگیری دیگه، اصلا من که از اول گفتم تا کار پیدا نکنید زن گرفتن محاله. اما وقتی از چند سال پیش حلقه گرقتی خب یعنی زودتر باید به فکر زن بود دیگه، بابا حلقت از مد میافته ها.... از ما گفتن بود.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
امضا نمیدونم مال کیهتوی وبلاگ یکی از دوستام که شعر میگه برداشتم البته نمیدونم شاعرش کیه ؟؟؟؟اسمم محمد هست و سپنتا ....امضائ قشنگیه نه ؟؟؟؟دقیقا حرف دل منه
اون موقع ها که نوجوون بودم روزنامه جام جم یه ضمیمه داشت به اسم نسل سه که یه آقایی به نام مسعود کرمی یه متنایی با این لحن مینوشت، بعدها هم تو ضمیمه پنج شنبه های روزنامه شرق چندتا شاعر که اینجوری مینوشتن پیدا کردم، اما هیچ کدوم کتاب ندارن، گفتم شاید این یکی کتاب داشته باشه، آخه لحنشونو خیلی دوست دارم.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی به موقع مدرک روکردم! ما مثل بعضیا نیستم که فقط حرف موجود بودن مدرک بزنیمخب منم گفتم حلقه خریدی و اگر یه کار پیدا کنی میتونی زود بری زن بگیری دیگه، اصلا من که از اول گفتم تا کار پیدا نکنید زن گرفتن محاله. اما وقتی از چند سال پیش حلقه گرقتی خب یعنی زودتر باید به فکر زن بود دیگه، بابا حلقت از مد میافته ها.... از ما گفتن بود.
اما تو امروز نوشته بودی من متاهل شدم .....من اینو تکذیب کردم...
حلقه ای که خریدم اون موقع فقط یرا بچه پولدارو بود تازه الان عمومی شده و اومده روی بورس...
:D

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقع ها که نوجوون بودم روزنامه جام جم یه ضمیمه داشت به اسم نسل سه که یه آقایی به نام مسعود کرمی یه متنایی با این لحن مینوشت، بعدها هم تو ضمیمه پنج شنبه های روزنامه شرق چندتا شاعر که اینجوری مینوشتن پیدا کردم، اما هیچ کدوم کتاب ندارن، گفتم شاید این یکی کتاب داشته باشه، آخه لحنشونو خیلی دوست دارم.
این وبلاگ دوستمه
بعضی شعراش همونجوریه که شما میخواین
شاید بدردتون بخوره
www.hosseinkhosravi.blogfa.com

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که تو کار تو موندم به خدا، تا حالا نشده بود نتونم کسیو مزدوج کنم، تو چطوری مقاومت کردی نمیدونم، اول باید یه فکری واسه تو بکنم بعد نوبت این حامدو شهرامه، می مو هم که مزدوج شد رفت پی کارش دیگه، تازه اون حلقه هم از سه سال پیش خریده بود.

من این وسط داماد نمی‌شم، مزدوج نمی‌شم، تازه پاداش هم تعیین شده، آخه دیگه مطمعن شدم که مزدوج نمیشم :D

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما تو امروز نوشته بودی من متاهل شدم .....من اینو تکذیب کردم...حلقه ای که خریدم اون موقع فقط یرا بچه پولدارو بود تازه الان عمومی شده و اومده روی بورس...:D
خب چون دیگه بحثی نشد گفتم حتما قبول کردی و تموم شد و متاهل شدی دیگه، خب باشه تورو هم میزاریم تو نوبت، البته تو بعد از بهنام اولی.
فلن که نمی‌تونمدیروز روی Board نوشتم: "این نت لعنتی"
چقدر تلخ، بهتره بنویسی این نیز بگذرد، بیشتر جواب میده
ففلن که خبری نیستبابا هم نشسته پای TV، صدای لعنتی بعضیا به گوشم میرسه!
وای وای الهی بمیرم، بشین آهنگ گوش کن، صداشم زیاد کن.

بالا