صفحه 4 از 50 نخستنخست ... 234567814243444 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 31 تا 40 از 493

تاپیک: ادامه تحصیل در آلمان

عضو فعال آواتار toraj_reza63
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله yosoufe نمايش پست
    مهندس جان زود قضاوت نکن. من به طور شخصی اگر برم خارج، بعد از تحصیل اگر بخوام کار صنعتی کنم، برمی گردم ایران، ولی اگه بخوام کار علمی کنم همون حا می مونم، چون علم مرز نداره پس بهتره که جایی که امکاناتش بهتره کاره علمی کرد، ولی صنعت چرا. بهتره آدم برای مردم خودش کار کنه، حتی اگه قدر تو ندونن. البته من نرفته نظرم اینه. نمی دونم اگه برم اونجا رو ببینم، نظرم عوض می شه یا نه.
    من قضاوت نکردم...دادگاه رسمیه......حالا مگه ما گفتیم بر نمی گردیم...ببین مهم کمک به همنوع در هر شرایطه...من الان اینجام...می تونم برم بجای اینکه وقتمو بگذارم اینجا برم سایت هایی که از ایران نمیشه بهشون رسید و مردم به خودشون فی التر می بندن می رن براش...تاریخ عضویت من مال زمان مودم دیال اپه...با اون سرعت من باشگاه می امدم...الانم که سرعتم 6 مگ دارم بازم باشگاه میام...می خواهم بگم من الان شرایط خوبی دارم برای در اختیار گذاشتن تجربه ام پس این کارو بخاطر اعتقاداتم می کنم...اما شرایط خیلی بهتریم دارم برای خوشگذرونی...خب من نمی خواهم بگم تفریح بده...اما مهم اینه که هر کس هر کاری از دستش بر میاد انجام بده حالا چه ایران چه هر جای دیگه...خیلی ها مثل شما هدفشون قشنگه و قابل احترام...اما آزادیه که ذات ادمو نشون میده...برای مفید بودن باید بزرگ باشی و خودت دستت جای محکمی باشه تا دیگران بهت اعتماد کنند و دستشون رو بهت بدند...آیا اگر من الان ایران بودم خود شما به حرفام می تونستی اعتماد کنی؟...خب زمانی بهم اعتماد می کنی که من حرفم با عملم یکی باشه...تو کمک کردن هم تو صنعت دقیقا همینه...من فکر می کنم اگر کسی بتونه اینجا وارد صنعت بشه و علم رو یاد بگیره و ابداع کنه بعد شاید 10 سال بتونه حرفی برای گفتن داشته باشه و بعد که بر گرده ایران انوقته که می تونه مفید باشه...وگرنه شما دکترا داشته باش...دکترات تنا توی یه ضمینه خاصه...برو تو صنعت...تازه این ها با شرط اینکه چیزی که شما خوندی و فهمیدی تو ایران کاربد داشته باشه...امدی تو صنعت...خب چه حرفی می تونی داشته باشه نسبت به کسی که دکترا داره و مثلا 10 سال سابقه مدیرت تو المان داره و مدیر پروژه های بزرگ بوده...امیدوارم تونسته باشم منظورمو شفاف بیان کنم
    ويرايش شده توسط toraj_reza63 در 2012/1/17 در ساعت 02:01 PM
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...
    پنیر مجانی فقط در تله موش یافت میشود !

2. تشكر از اين پست

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

و یه نصیحت برادرانه دیگه می کنم...ما ها هم ایرانی هستیم...هم مسلمان...این افکار نئو نازیهای المانه که بگی من باید برای وطنم کار کنم...یک انسان باید جای کار کنه که بهش نیاز دارند و می تونه اونجا مفید باشه...خدای متعال هیچ گاه در قران ملیت و قومیت برای نیکی مشخص نکرده...و نفرموده به قوم خود نیکی کنید ...همیشه گفته به یکدیگر نیکی کنید...مرز های جغرافیایی تنها قرار دادهای بشرین...از لحاظ قوانین بین اللمل هر انسانی حق این رو داره هر کجای دنیا بخواهد زندگی کنه...برای همینه که خدای متعال هیچ گاه نفرموده به قوم خود نیکی کنید.
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

4. تشكرها از اين پست

متخصص خودرو آواتار yosoufe
    تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

قبول، خیلی از بحث اصلی جدا نشیم.

مدرک داف از صفر چقد کار داره با توجه به اینکه آیلتس دارم؟ و چجوری باید خوند؟ آخه می گن اونایی که انگلیسی شون خوبه، آلمانی خوندن براشون راحت تره.
    ويرايش شده توسط yosoufe در 2012/1/17 در ساعت 02:18 PM

6. تشكر از اين پست

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

قبول، خیلی از بحث اصلی جدا نشیم.

مدرک داف از صفر چقد کار داره با توجه به اینکه آیلتس دارم؟ و چجوری باید خوند؟ آخه می گن اونایی که انگلیسی شون خوبه، آلمانی خوندن براشون راحت تره.
    نصیحت...شما که انگلیسی داری راحت می تونی از یه دانشگاه انگلیسی زبان در آلمان پذیرش بگیری...بری سفارت و چون مدرک زبان داری پذیرشت قطعیه برای همین شک نکن اگر مدارک لازم رو تهیه کرده باشی کمتر از یک ماه ویزات میاد بعد راحت میایی اینجا...وقتی امدی اینجا ویزات سه ماه دانشجوییه...اگر دوست داری بری دانشگاه المانی زبان که بنظرم کار بیهوده ای وقتی مدرک ایلتس داری...می تونی بری دوره کلاس زبان المانی و همینجا زبان بخونی اما عقل حکم می کنه که این یه ترمی که زبان بخونی رو بهتره بری دانشگاه...خلاصه شما که ایلتس داری نیاز به مدرک زبان المانی نداری.
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

8. تشكر از اين پست

تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله toraj_reza63 نمايش پست
    نصیحت...شما که انگلیسی داری راحت می تونی از یه دانشگاه انگلیسی زبان در آلمان پذیرش بگیری...بری سفارت و چون مدرک زبان داری پذیرشت قطعیه برای همین شک نکن اگر مدارک لازم رو تهیه کرده باشی کمتر از یک ماه ویزات میاد بعد راحت میایی اینجا...وقتی امدی اینجا ویزات سه ماه دانشجوییه...اگر دوست داری بری دانشگاه المانی زبان که بنظرم کار بیهوده ای وقتی مدرک ایلتس داری...می تونی بری دوره کلاس زبان المانی و همینجا زبان بخونی اما عقل حکم می کنه که این یه ترمی که زبان بخونی رو بهتره بری دانشگاه...خلاصه شما که ایلتس داری نیاز به مدرک زبان المانی نداری.
    آخه مهندس جان! مهندسی خودرو انگلیسی زبان فقط RWTH Achen داره. اونم که گرون ترین دانشگاه آلمانه (فک کنم یکی از بهترین ها هم هست)
    مشکل سربازی رو هم دارم.

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

آخه مهندس جان! مهندسی خودرو انگلیسی زبان فقط RWTH Achen داره. اونم که گرون ترین دانشگاه آلمانه (فک کنم یکی از بهترین ها هم هست)
    مشکل سربازی رو هم دارم.
    من خودمم سربازی نرفتم...غیبتم داشتم...پوستم کنده شد تا یه بابایی بنام سرهنگ حلوایی رو قانع کردم که می خواهم درس بخونم...2 ماه طول کشید...می خواهم بگم مشکلت از من بدتر نبوده...دوم شما گرایشی رو که می خواهی انگلیسیشو برای من بنویس تا منم یه سرچی کنم...ببینیم چی از توش در میاد...توکل بر خدا
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

11. تشكر از اين پست

تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

من خودمم سربازی نرفتم...غیبتم داشتم...پوستم کنده شد تا یه بابایی بنام سرهنگ حلوایی رو قانع کردم که می خواهم درس بخونم...2 ماه طول کشید...می خواهم بگم مشکلت از من بدتر نبوده...دوم شما گرایشی رو که می خواهی انگلیسیشو برای من بنویس تا منم یه سرچی کنم...ببینیم چی از توش در میاد...توکل بر خدا
    Automotive Engineering
    این علاقه اولمه. بعضیا می گن به این نچسب. به Robotics و Systems and Control همه علاقه دارم. ولی خوب آلمان Automotive Engineering می چسبه. مهد خودرو ه.

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

Automotive Engineering
    این علاقه اولمه. بعضیا می گن به این نچسب. به Robotics و Systems and Control همه علاقه دارم. ولی خوب آلمان Automotive Engineering می چسبه. مهد خودرو ه.
    من حالا بیشتر درباره اش برات تحقیق می کنم اما دقیق اره هوم اخن داره اما الان باید برم بیرون...ولی بیشتر درباره اش حرف می زنیم تا شاید به نتیجه برسیم...ولی می تونی از اخن پذیرش بگیری بیایی اینجا بری المانی بخونی یا اینکه برای دانشگاه المانی زبان اقدام کنی همراه با کلاس زبان...یعنی 7 ماه زبان می خونی بعد امتحان دی اس ها می دی قبول شدی می ری سر کلاس...اینها راه کار های کلی بود...قعلان
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

14. تشكر از اين پست

تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

من حالا بیشتر درباره اش برات تحقیق می کنم اما دقیق اره هوم اخن داره اما الان باید برم بیرون...ولی بیشتر درباره اش حرف می زنیم تا شاید به نتیجه برسیم...ولی می تونی از اخن پذیرش بگیری بیایی اینجا بری المانی بخونی یا اینکه برای دانشگاه المانی زبان اقدام کنی همراه با کلاس زبان...یعنی 7 ماه زبان می خونی بعد امتحان دی اس ها می دی قبول شدی می ری سر کلاس...اینها راه کار های کلی بود...قعلان
    آقا خیلی لطف کردی. واقعا ممنون. مرسی

تازه وارد آواتار candyjoon
    رشته
    مهندسی عمران
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/4
    محل سكونت
    Wild West of Iran

پيش فرض

سلام مهندسی عمران(civil engineering) چهار سال از مدرک لیسانسم گذشته(دانشگاه آزاد) سربازی رفتم دیپلم زبان دارم یعنی اگه بخوام ایلتس یا تافل بگیرم مشکلی ندارم. میشه نظر شما رو بخوام که امکان داره برای ارشد اومد اونجا. در ضمن بنیه مالی هم در حد صفر
    هيچگاه در دنيا خود را با ديگران مقايسه نكن! كه اگر چنين كني به خود توهين كرده اي! ............آلن سترايك

صفحه 4 از 50 نخستنخست ... 234567814243444 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. ادامه تحصیل رشته معماری در خارج از ایران
    توسط PostModern در تالار تحصیل در دانشگاه های معماری خارج از کشور
    پاسخ ها: 275
    آخرین ارسال: 2017/1/24, 06:59 AM
  2. ادامه تحصیل در رشته مهندسی مواد
    توسط meysamadiban در تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه
    پاسخ ها: 4
    آخرین ارسال: 2013/7/11, 11:15 PM
  3. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2008/6/06, 11:00 AM