صفحه 3 از 50 نخستنخست 123456713233343 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 493

تاپیک: ادامه تحصیل در آلمان

عضو فعال آواتار Martin Eco
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2007/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله toraj_reza63 نمايش پست
    بنام خدا...من جا داره اول از همه از مردم خوبم تشکر کنم...از بچه های محلمون تشکر می کنم...و مهمتر از همه از خدای متشکرم که این لطف رو در حق من کرد...ببخشید میشه سوالتون رو تکرار کنید.. اینجا همه چیز ارومه...باور کن من همیشه فکر می کردم این ارامش اجتماعی باید در بهشت باشه و حالا می گم پس بهشت چیه...از نظر اجتماعی فقط حسرت می خوری که چزا واقعا ...نگیم بهتره اخراج میشم...اقا جان سوال سیاسی نکن لطفا...من به شما جواب نمی دهم
    پس همه چی آرومه...شمام چقد خوشحالی

2. تشكر از اين پست

عضو فعال
    تاريخ عضويت
    2012/1

پيش فرض

چرا بعضی افراد خارج مدرکشونو میگیرن ولی برمیگردن ایران دنبال کار و شغل بعضیا حتی دیدم زبان خارجی هم بلد نیستن اینطور میشه
    cyber people need self digitalization
    cosmos dreamer

عضو فعال آواتار toraj_reza63
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله capslock نمايش پست
    چرا بعضی افراد خارج مدرکشونو میگیرن ولی برمیگردن ایران دنبال کار و شغل بعضیا حتی دیدم زبان خارجی هم بلد نیستن اینطور میشه
    نکته داره...اول باید مشخص بشه اون خارج کجاس؟؟اگر انگلیسه که اونجا مدرک می فروشن...نمونه اش کردان...اما از شوخی گذشته...کسی که بر می گرده دنبال کار می گرده کسیکه نتونسته اقامت بگیره و این هم جز نکات تعیین کننده در انتخاب کشوره...یعنی یکی از پارامتر های خوب باید انتخاب کشوری باشه که بشه بعد تحصیل ازش اقامت گرفت...در المان اگر کسی قانونی 6 سال باشه و شغل داشته باشه می تونه اقامت بگیره...دانشجو دکترا در المان شغل حساب میشه و اگر تمام وقت باشه برای رشته های فنی ماهسانه بین 2000 تا 3 هزار یورو درامد...خب اگر کسی سال ششم هنوز دکترا می خونه و یا کسیکه الان ارشد 6 سال دیگه دانشجو دکترا باشه راحت می تونه اقامتش رو بگیره و بشه یه شهروند المانی و بعد تحصیل حداقل با مدرک دکترا ماهیانه 6 هزار یورو درو می کنه...
    ما ایرانیا همه چیزو تعریف نمی کنیم...یا ارشد بوده نتونسته پذیرش دکترا بگیره حتما معدلش کم بوده...یا اخراج شده...یا هر چیز دیگه...اما تعریف نمی کنیم حقیقت رو و همین باعث میشه دیدگاه غلط تو فکر بقیه شکل ببنده وگرنه هیچ ادم عاقلی خودشو نمی کشه بره صنعتی شریف بعد دو ترم بگه خوشم نیومد بدون یه ایرادی تو کارشه...
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...
    پنیر مجانی فقط در تله موش یافت میشود !

5. تشكرها از اين پست

عضو فعال
    تاريخ عضويت
    2012/1

پيش فرض

نکته داره...اول باید مشخص بشه اون خارج کجاس؟؟اگر انگلیسه که اونجا مدرک می فروشن...نمونه اش کردان...اما از شوخی گذشته...کسی که بر می گرده دنبال کار می گرده کسیکه نتونسته اقامت بگیره و این هم جز نکات تعیین کننده در انتخاب کشوره...یعنی یکی از پارامتر های خوب باید انتخاب کشوری باشه که بشه بعد تحصیل ازش اقامت گرفت...در المان اگر کسی قانونی 6 سال باشه و شغل داشته باشه می تونه اقامت بگیره...دانشجو دکترا در المان شغل حساب میشه و اگر تمام وقت باشه برای رشته های فنی ماهسانه بین 2000 تا 3 هزار یورو درامد...خب اگر کسی سال ششم هنوز دکترا می خونه و یا کسیکه الان ارشد 6 سال دیگه دانشجو دکترا باشه راحت می تونه اقامتش رو بگیره و بشه یه شهروند المانی و بعد تحصیل حداقل با مدرک دکترا ماهیانه 6 هزار یورو درو می کنه...
    ما ایرانیا همه چیزو تعریف نمی کنیم...یا ارشد بوده نتونسته پذیرش دکترا بگیره حتما معدلش کم بوده...یا اخراج شده...یا هر چیز دیگه...اما تعریف نمی کنیم حقیقت رو و همین باعث میشه دیدگاه غلط تو فکر بقیه شکل ببنده وگرنه هیچ ادم عاقلی خودشو نمی کشه بره صنعتی شریف بعد دو ترم بگه خوشم نیومد بدون یه ایرادی تو کارشه...

اگه یکی بلند پروازی نکنه و اول از یک کشور الکی که زیادن شروع کنه بعد به این کشورا برسه بهتر نیست مثلا لیسانس بزاره برا یک کشور معمولی تر
    cyber people need self digitalization
    cosmos dreamer

عضو فعال آواتار ?Why
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/4

پيش فرض

با اجازه ی [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    که تاپیک رو داره خوب پیش میبره ...

اینجا هم اطلاعاتی میتونین پیدا کنین :

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]صلاً چرا آلمان ؟
    هند و مالزی ، خرجش از آزاد هم کمتر در میاد ... (البته سابق)
    از اون ور هم میشه پیچوند رفت سواحل فرهنگی ارزشیِ تایلند ، برا زیارت ...
    من با سمند سرکش و جادویی شراب، تا بی کران عالم پندار رفته ام
    تا دشت پر ستارۀ اندیشه های ژرف، تا مرز ناشناخته مرگ و زندگی
    تا کوچه باغ خاطره های گریز پا، تا شهر یادها ...

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله capslock نمايش پست
    اگه یکی بلند پروازی نکنه و اول از یک کشور الکی که زیادن شروع کنه بعد به این کشورا برسه بهتر نیست مثلا لیسانس بزاره برا یک کشور معمولی تر
    شما دیگه سطح علمیه ایرانو خیلی اوردی پیایین...بلند پروازی نکنی که پرواز نمی کنی دوست من...همیشه شانست رو امتحان کن..بعد از بین جواب هایی که داری بهترین رو انتخاب کن...البته بهترین الزاما معتبرترین نیست...
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

9. تشكر از اين پست

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله al_laf1 نمايش پست
    با اجازه ی [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    که تاپیک رو داره خوب پیش میبره ...

اینجا هم اطلاعاتی میتونین پیدا کنین :

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]صلاً چرا آلمان ؟
    هند و مالزی ، خرجش از آزاد هم کمتر در میاد ... (البته سابق)
    از اون ور هم میشه پیچوند رفت سواحل فرهنگی ارزشیِ تایلند ، برا زیارت ...
    اگر مبنا هزینه تحصیل باشه توی المان خیلی از دانشگاه ها رایگان هستند و بعضیاشون پولین که دارن رایزنی می کنند اونها هم رایگان بشه خود من دارم سالی 1000 یورو می دهم و دانشگاه و با کار دانشجویی ساده روزی 3 ساعت می تونی سالی 6000 هزار تا کسب درامد کنی و خرج خورد و خوراک و هزینه مسکن رو هم بدی تازه سال دوم زرنگ باشی می تونی ماهی 700 تا بگیری که سالی 9400 تا خواهد شد و هزار تاشو می دی دانشگاه...اگر هدف درسه برای بچه های فنی هیچ جا بهتر اروپا نیست...اندونزی و مالزی در رشته مدیریت شاید...اما اگر هدف عشق و حاله همون بهتر اسیا شرقی رفته بشه...گفتم اولش مهم نیته و خدای متعال بنا به نیتی که داری حتما شرایط رو فراهم می کنه...
    من خودم سال 82 رتبه 200 هزار کشور شدم اما 10 سال زحمت کشیدم که خودمو به اینجا رسوندم و این تازه فصل جدید زندگیمه...پس از هیچی نترسید...ترسو همیشه بازنده است
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

11. تشكرها از اين پست

رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله yaser7610 نمايش پست
    سلام ممنون از این تاپیکی که زدی
    قبلا میگفتن از دانشگاه آزاد نمیشه رفت آلمان و واسه ارشد بخونی ولی الان شنیدم که میشه درسته؟
    اره دو ساله که دانشگاه ازاد قبول در مجامع علمیه المان...البته قبلا هم قبول بود فقط مثلا باید پیش نیاز بر می داشتی که مثل این بود که بری سال اخر مهندسی که الان اینطور نیست اگر پیش نیاز بدن مثلا ترم اول یکم سنگین میشه
    زندگی به من آموخت که
    هر چیزی قیمتی دارد ...

13. تشكر از اين پست

متخصص خودرو آواتار yosoufe
    تاريخ عضويت
    2009/3

پيش فرض

مهندس جان زود قضاوت نکن. من به طور شخصی اگر برم خارج، بعد از تحصیل اگر بخوام کار صنعتی کنم، برمی گردم ایران، ولی اگه بخوام کار علمی کنم همون حا می مونم، چون علم مرز نداره پس بهتره که جایی که امکاناتش بهتره کاره علمی کرد، ولی صنعت چرا. بهتره آدم برای مردم خودش کار کنه، حتی اگه قدر تو ندونن. البته من نرفته نظرم اینه. نمی دونم اگه برم اونجا رو ببینم، نظرم عوض می شه یا نه.

عضو فعال آواتار ghazaleh_heidari
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/7

پيش فرض

سلام و كلي شرمندم كردي
    مرسي از توضيحاتت كه كامل بودن و خوب.
    بازم مرسي

صفحه 3 از 50 نخستنخست 123456713233343 ... آخرينآخرين