*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

*avast*

اخراجی موقت
میگم قیافتون اشناست!
این تاپیک یکم گردو خاک کردم
تاپیک کثیف شده
یکی زحمت بکشه دستمال برداره گردگیری کنه تا به همه ی باشگاه نرسیده.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/402195-%D8%AC%DA%AF%D8%B1-%D9%88-%D8%B2%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%BA-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AF?p=5506565#post5506565

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ویندوز در سال ۱۹۹۱ توسط یک دانشجوی فنلاندی (لینوس تروالدز) کشته شد دیگه رسما ....

nafis...

مدیر بازنشسته
ویندوز

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

hoseng

کاربر بیش فعال
جاوا کجاش تحت ویندوزه؟‌:eek:
جاوا ابتدا توسط سان میکروسیستمز برای نسخه های اولیه SunOS و Solaris بوده و کم کم به لینوکس میاد و کم کم مک و در آخر میگن ویندزد هم بی نصیب نزاریم! از وقتی Netbeans روی کار اومد جاوا هم به ویندزد اومد ;)
بله شما درست می فرمایید اشتباه از بنده بود
منظورم این بود که تحت هر سیستم عاملی کار میکنه و برای وب هم یه زبان مخصوص به اسم JSP داره

سلام مهندس خوب هستید .. من هنوز با php کار نکردم ولی تقریبا می تونم مطمئن شم که asp قوی تره ....
سایت های دانشگاهها رو ببینید با asp ساختن ... این سایت یه سایت تبادل اطلاعات قطعا به پای دانشگاهها نمی رسه .. پس به نظر می رسه aspقوی تره ..
البته نمیشه به چند تا سایت اکتفا کرد قطعا php هم قدرتمندی خودش رو داره و در خصوص html که فرمودید
html یه زبان ساده است که اگه کمی انگلیسی ات خوب باشه که اونم زیاد لازم نیست (منظورم از انگلیسی زبان انگلیسی کامپیوتری ها) خیلی راحت میشه قواعد اولیه اش رو
واسه طراحی یه سایت یاد گرفت .. قطعا ما اینجوری گفتیم تا دوستان راغب شن و بیان و یاد بگیرن .. درسته سختی هاش رو داره ولی خیلی کمه ....
ولی من با css کار نکردم و نمی دونم .. قطعا چند مدت دیگه خوندمش می یام و نظرم رو می گم .......
من هستم اگه می خواید بخونید java ....
سلام از بندست، مرسی ممنون شما خوبی؟
مهندس بودن از خودتونه;)
نه حرف شما رو قبول ندارم سایت دانشگاه ما قبل از اینکه به سیستم گلستان تغییر پیدا کنه با PHP نوشته شده بود ولی الان سیستم گلستان با ASP نوشته شده نه به خاطر قوتش بلکه به خاطر امنیتش:چرا؟
اولا اگه دقت کنید سیستم گلستان فقط با IE باز میشه حالا شما فقط از طریق ویندوز و با استفاده از IE میتونید به یه سایت که با زبان ASP نوشته شده دسترسی پیدا کنید و به دلیل متعلق بودن همه این ها به مایکروسافت حداکثر امنیت رو داریم
همین
PHP رو من قبول دارم به کسی کار ندارم
تا جهان جهان هست
ویندوز برپا هست
شما که در مورد JAVA میگه باید ریختش دور ازت همچین حرفی بعید نیست
به جز Microsoft چیزی نمیشناسی مثل اینکه

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بله شما درست می فرمایید اشتباه از بنده بود
منظورم این بود که تحت هر سیستم عاملی کار میکنه و برای وب هم یه زبان مخصوص به اسم JSP داره

سلام از بندست، مرسی ممنون شما خوبی؟
مهندس بودن از خودتونه;)
نه حرف شما رو قبول ندارم سایت دانشگاه ما قبل از اینکه به سیستم گلستان تغییر پیدا کنه با PHP نوشته شده بود ولی الان سیستم گلستان با ASP نوشته شده نه به خاطر قوتش بلکه به خاطر امنیتش:چرا؟
اولا اگه دقت کنید سیستم گلستان فقط با IE باز میشه حالا شما فقط از طریق ویندوز و با استفاده از IE میتونید به یه سایت که با زبان ASP نوشته شده دسترسی پیدا کنید و به دلیل متعلق بودن همه این ها به مایکروسافت حداکثر امنیت رو داریم
همین
PHP رو من قبول دارم به کسی کار ندارم

شما که در مورد JAVA میگه باید ریختش دور ازت همچین حرفی بعید نیست
به جز Microsoft چیزی نمیشناسی مثل اینکه

سلام .. ممنون وتشکر فراوان ..
درسته من از لحاظ امنیت بهش توجه نکرده ولی با موزیلا و هر مرورگر دیگری هم کار می کنه .... من خودم بارها داخلش رفتم .......
بهر صورت فرقی نمی کنه چی باشه مهم اینه که نیاز کاربر رو برطرف کنه حالا شما php رو قبول دارید و دیگری asp ....

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی تفاوت رشته علوم کامپیوتر را با مهندسی کامپیوتر می دونه چیه؟