میشه بنده را نیز کمک کنید؟ تشکر

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام طاعاتتون قبول.
عذر میخوام یک موضوعی برام اتفاق افتاده میخوام در موردش فکر کنید ونظرتون را برام بنویسید چون عجیب نیاز به کمک دارم تشکر.

چندوقتی است توی محل کارم علاقه مند به یکی از خانم های همکارم شده ام که از نظر اخلاق و نجابت واقعا در سطح خوبی است.فقط ایشان یک عیبی دارند که قدشان 150 است و یه مقدار ریز دیده می شوند آن هم در مقابل من با قد 190 و هیکلی درشت خلاصه اینکه چند روز پیش دلم را به دریا زدم و علاقه ام را بهشان گفتم(تا اینجا نظرتون چیه) ایشان بعد از گفتن نظر بنده یه مقدار شوکه شدن ولی گفتن در مورد خودتان و آینده تان وخلاصه همه چیز برام توضیح دهید بنده هم اینکار راانجام دادم و ایشون گفتن یک ماهی به بنده فرصت دهید تا فکر کنم و جوابتان را بدهم(به نظرتون الان داره در چه مورد فکر میکنه) و یک سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه بنده هرروز ایشان را میبینم به نظرتان رفتار و کارهایم چطور باید باشد تا تاثیر مثبت در جواب این خانم داشته باشد
با تشکر

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو مورد اول که کاملا به سلیقه خود شخص بر میگرده

در مورد رفتارتون
شما چون هدفتون ازدواجه نباید تغییر ایجاد کنید
خودتون باشید
همونجوری که میخوای تا اخر زندگی باشی

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درمورد قسمت اول(قد)بنظرم کامل به خودتون بر میگردم....درسته اصل و اساس باطنو شخصیت ادماست...ممکنه یکی این موضوع براش مهم باشه...چه بسا بعضی از مشکلات بعد ازدواج همین بوده که طرف بر فرض حالا که ازدواج کرده بابت ظاهر طرف حالا روشون نمیشه باهم بیرون برن...وهمین خودش مشکل ساز بشه..البته بازم تاکید میکنم....بستگی به طرفیت دارن که چقد ظاهر براشون مهم باشه!!

در مورد رفتارتونم باید بگم...خانوما (باتوجه به اینکه خودمم یه خانمم)بیشتر از اون مردای خوششون می یاد که وانمود نمیکنن کس دیگه ای هستن...اگه وانمود کنی رفتارت خیلی خوبه یا خوش برخوردی زود اینو حس میکنن!!...پس به قول دوستمون فقططططططط خودتون باشید...تا بتونه بهتر تصمیم بگیره

موفق باشید!

mahshid89

عضو جدید
با نظر دوستان کاملا موافق هستم ولی فکر کنم بد نباشه ببینید ایا این عدم تناسب قد برای ایشون چه قدر اهمیت داره ؟
امیدوارم خوشبخت بشید

KIAN IRANI

عضو جدید
دوستان عزیز از نظراتتان بسیار متشکرم.منتظر نظرات دیگر عزیزان هم هستم

arghavantree

عضو جدید
ببنید اینکه میگم آقایون قبل از هر اقدامی تصمیم بگیرید به همین موضوع هم مربوط میشه

به نظر من شما اول ببین که چه دختری را قبل از آشنایی با ایشون میپسندیدی و برات ایده آل بوده ممکنه واقعا به این نتیجه برسی که دوست نداشتی قد همسرت بلند باشه
و موضوع قد جز مسائل مهم برات نبوده که در اینصورت خدا را شکر

اما اگر این مساله برات مهم بوده و هست خواهش میکنم کوتاه نیا چون ممکنه در آینده همش به خودت بگی چرا قد همسرم بلند نیست و این وسط کسیکه اذیت میشه همسرتم هست چون این وسط اون تقصیری نداره و کاری نمیتونه بکنه
پس خواهشا اول این موضوع را حل کن بعد به این فکر کن که علاقه ی اون خانم را به خودت جلب کنی
برای یک زن هیچ چیز مهمتر از این نیست که همسرش همه جوره اونو بخواد

من بعنوان یک دختر در این مورد از حق خانوما کوتاه نمیام چون نمیخوام احساساتشون جریحه دار بشه

پس به همه ی آقایون محترم میگم اول تکلیفتون را با خودتون معلوم کنید بعد پا پیش بگذارید و ما دخترا را همینطور که هستیم ببینید بعد از آشنایی و ازدواج قرار نیست ما مثل فلان شخص مورد علاقتون بشیم پس تلاش کنید اونی را انتخاب کنید که واقعا دوستش دارید.

anishtain1991

عضو جدید
سلام.طاعات همگی قبول.با نظرهمگی دوستانم موافقم.اگراون دختر ازرفتارواخلاق خوشش بیاد دیگه به تفاوت قد کاری نداره.البته برا همه این مورد اتفاق نمیوفته.ولی چون اون دختر خانم سریعا مخالفت نکردن و زمان خواستن پس مشخصه که زیاد مهم نبوده وگرنه سریعا مخالفتشونو مبگفتن.
مگر اینکه دیگران نظرشو عوض کنن.شما دوست عزیز همچنان همونی باشید که بودید و کوچیک ترین تغییری تو رفتارتون ایجاد نکنید(مگر در صورت لزوم).
و از قانون جذب استفاده کنیدتا بتونید موج مثبت ارسال کنید
امتحانش کنید....................فوق العادست
موفق باشیدسلام.طاعات همگی قبول.با نظرهمگی دوستانم موافقم.اگراون دختر ازرفتارواخلاق خوشش بیاد دیگه به تفاوت قد کاری نداره.البته برا همه این مورد اتفاق نمیوفته.ولی چون اون دختر خانم سریعا مخالفت نکردن و زمان خواستن پس مشخصه که زیاد مهم نبوده وگرنه سریعا مخالفتشونو مبگفتن.
مگر اینکه دیگران نظرشو عوض کنن.شما دوست عزیز همچنان همونی باشید که بودید و کوچیک ترین تغییری تو رفتارتون ایجاد نکنید(مگر در صورت لزوم).
و از قانون جذب استفاده کنیدتا بتونید موج مثبت ارسال کنید
امتحانش کنید....................فوق العادست
موفق باشید

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید اینکه میگم آقایون قبل از هر اقدامی تصمیم بگیرید به همین موضوع هم مربوط میشه

به نظر من شما اول ببین که چه دختری را قبل از آشنایی با ایشون میپسندیدی و برات ایده آل بوده ممکنه واقعا به این نتیجه برسی که دوست نداشتی قد همسرت بلند باشه
و موضوع قد جز مسائل مهم برات نبوده که در اینصورت خدا را شکر

اما اگر این مساله برات مهم بوده و هست خواهش میکنم کوتاه نیا چون ممکنه در آینده همش به خودت بگی چرا قد همسرم بلند نیست و این وسط کسیکه اذیت میشه همسرتم هست چون این وسط اون تقصیری نداره و کاری نمیتونه بکنه
پس خواهشا اول این موضوع را حل کن بعد به این فکر کن که علاقه ی اون خانم را به خودت جلب کنی
برای یک زن هیچ چیز مهمتر از این نیست که همسرش همه جوره اونو بخواد

من بعنوان یک دختر در این مورد از حق خانوما کوتاه نمیام چون نمیخوام احساساتشون جریحه دار بشه

پس به همه ی آقایون محترم میگم اول تکلیفتون را با خودتون معلوم کنید بعد پا پیش بگذارید و ما دخترا را همینطور که هستیم ببینید بعد از آشنایی و ازدواج قرار نیست ما مثل فلان شخص مورد علاقتون بشیم پس تلاش کنید اونی را انتخاب کنید که واقعا دوستش دارید.

منم کاملا موافقم.
شما اگه واقعا قد براتون مهم نیست و مهم اخلاق و رفتاره که به نظرم کار بسیار خوبی کردید موضوع رو با اون خانوم مطرح کردید.
این که چطور رفتار کنید که در نظر اون خانوم تاثیر مثبتی بذاره به نظرم تفکر اشتباهی هست....شما باید خودتون باشید...مطمئن باشید اگه بخواید تظاهر کنید نتیجه خوبی نداره...
موفق باشید...

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز اینکه میگی چ جوری رفتار کنی که جوابش مثبت باشه...
مگه میخوای گولش بزنی؟
همونجوری که قبلا بودی باش...

در مورد قدو این حرفا هم نظر شخصیه...اگه رفتارتون مورد پسندش باشه ظاهر زیاد ملاک نیست

یک ماه وقت؟؟؟....مگه میخواد چیکار کنی؟...فوقش دو هفته

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشاللا مبارکا باشه.
راستی اگه خدا خواست و جور شد فکر نکن دیگه راحت شدی.
باید جواستو جمع کنی.چون زن و شوهرایی که همکارن به مشکل برمیخورن.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامان بابایه من همکار بودن
مزدوج شدن
2 تا بچه هم دارن
خدارو شکر مکشلیم نبوده
اخلاقت اوکی باشه ج مثبترو گرفتی
کاره خاصی نمیخاد بکنی فقط خودت باش

ssaarra

متخصص علوم دریایی
دوست عزیز
من فکر میکنم از لحاظ ظاهری همه چیز برای شما حله
غیر از قد که قد و ظاهر آدم نمیتونه ملاک خوشبختی باشه....
آدم ها قبل از قد و چهره و ظاهرشون
شخصیت، فرهنگ، درک و شعور باید داشته باشند.
مهمتر از همه اینکه میگی نجابت داره این خیلی به نظر من مهمه
تازه قد 150 برای خانم ها عجیب نیست ولی انگار قد شما یه کم زیاد بلنده.....
ولی مهم نیست اصل قضیه اینه که شما طی آشنایی با اون خانم
باید ببینی باهاش تفاهم داری یا نه؟
باید فرهنگش اصالتش به شما بخوره یعنی از این جهات در سطح برابری باشید
مخصوصا فرهنگ چون اختلافات فرهنگی مشکل بوجود میاره....
یه چیز دیگه اینکه طی اشنایی سعی کنید اگه هر کدوم از طرفین مایل نبودند ارتباط قطع شه یا طولانی نشه
چون مسائل عاطفی احتمال بوجود اومدنش هست منظورم وابسته شدن و عادت کردن هست
موفق باشید

samad kaghazloo

عضو جدید
سلام طاعاتتون قبول.
عذر میخوام یک موضوعی برام اتفاق افتاده میخوام در موردش فکر کنید ونظرتون را برام بنویسید چون عجیب نیاز به کمک دارم تشکر.

چندوقتی است توی محل کارم علاقه مند به یکی از خانم های همکارم شده ام که از نظر اخلاق و نجابت واقعا در سطح خوبی است.فقط ایشان یک عیبی دارند که قدشان 150 است و یه مقدار ریز دیده می شوند آن هم در مقابل من با قد 190 و هیکلی درشت خلاصه اینکه چند روز پیش دلم را به دریا زدم و علاقه ام را بهشان گفتم(تا اینجا نظرتون چیه) ایشان بعد از گفتن نظر بنده یه مقدار شوکه شدن ولی گفتن در مورد خودتان و آینده تان وخلاصه همه چیز برام توضیح دهید بنده هم اینکار راانجام دادم و ایشون گفتن یک ماهی به بنده فرصت دهید تا فکر کنم و جوابتان را بدهم(به نظرتون الان داره در چه مورد فکر میکنه) و یک سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه بنده هرروز ایشان را میبینم به نظرتان رفتار و کارهایم چطور باید باشد تا تاثیر مثبت در جواب این خانم داشته باشد
با تشکر

اولشو خوب اومدی ک رفتی بهش گفتی,منتها یه اشکالی که این جا وجود داره و به چشم میخوره شوکه شدن طرفه,و این نشون میده که تو قبل اینکه بری باهاش راجع به این موضوع صحبت کنی اونو اصلا متوجه خودت نکردی و این یه اشکال بزرگه,چرا که اگه متوجه خودت کرده بودی اونم مسلما کارا و افکار تو رو زیر نظر داشت و اگه الانم گفته یه ماه بهش فرصت بده تا فک کنه,خب هر آدم عاقلی میدونه که یک ماه زمان طاقت فرسایی واسه فک کردنه,چرا ک طرف میخاد کارای تو رو زیر نظر بگیره..ببین دوست عزیز,لازم نیست که بگی باید چطور رفتار کنی,چرا که این کاملا اشتباهه..تو باید خودت باشی و خودت.و اگه طرف قراره از تو خوشش بیاد باید از خودت خوشش بیاد نه از اون چیزی که تظاهر میکنی..چرا که تو همیشه نمیتونی بازیگر خوبی باشی
و منم امیدوارم که از خودت خوشش بیاد و بتونی تو دلش جا باز کنی..امیدوارم از اون دسته از آدمایی نباشی که خیلی گوشه گیرن و معمولا نظر نمیدن و حرفی نمیزنن تا آدم بتونه نظری راجع بهش بده...خودتو بیشتر نشون بده گلم
شاد و پیروز باشی
;)

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام طاعاتتون قبول.

با تشکر

به به شادوماد عزیز!اول از همه پیشاپیش تبریک میگم.ایشالا شیرینیش رو به ما برسونی ;).
بگذریم.
سریع میرم سر اصل مطلب:
نکته ی قد رو که گفتی لازمه بدونی همیشه یک کشش خاص نسبت به متضاد ها هست،زن چاغ،مرد لاغر اندام،زن لاغر،مرد تُپلی،مرد قد بلند،زن قد کوتاه،مرد قد کوتاه،زن قد بلند.من ازینجور کشش ها بین زن و مرد های بسیار بسیار زیاد دیدم و کاملا طبیعی هست و اصلا ترس به دلت راه نده چون کارت کاملا عقلانی و طبیعی هست و از هیچی نترس چون تو قراره زن بگیری نه مردم.فقط کافیه مطمئن باشی کسی که بهش علاقه داری رو چقدر میشناسی و چقدر از لحاظ عقلی بهت میخوره،اگر خورد،کارت درسته و به هیچیزی شک نکن بخصوص موارد ظاهری.باشه؟! ;)

شوکه شدن:در دختر ها کاملللللا طبیعی هست.اصلا استرس به خودت راه نده که اشکال از توئه و میخواد دست به سرت کنه.اصلا اینجوری نباش.این طبیعت دختر هست.اگر خیلی زود جواب بله یا خیر میداد بهش شک میکردی حق داشتی،ولی الآن که فرصت میخواد واقعا بنظر میرسه انسان فهمیده ای هست.چون فقط انسان های باهوش و فهمیده فرصت میگیرن برای فکر کردن.اگر تازه به دوران رسیده بود یا بچه بود، همون اول جواب بهت میداد ولی چون با فکر هست،مسلم ـه که وقت گرفته و این درسته.به خودت شک نکن که اشکالی تو کارته.این طبیعت ـه.
به چه موردی فکر میکنه؟: یکم سبک سنگین میکنن و حرفهای تورو کنار هم میزاره و شخصیت تورو میسازه و در موردش فکر میکنه که آیا بدرد همسری میخوره یا خیر؟،اگر انسان سنگین و بسیار مردونه ای باشی،قطعا جواب مثبت هست و اصلا نگران نباش،به خصوص اگر توی محیط کار آدم جذابی (از لحاظ صحبت و همنشینی) باشی.به هیکل و اینها زیاد توجه نکنن.زن ها عاشق مغز مرد ها میشن نه هیکل.به قد و اینها زیاد توجه نمیکنن.اول به مغز!عقل!درک و شعور فکر میکنن و این باهوشی زن هاست.

فقط پیشنهادم به عنوان یه دوست اینه که تو این 2هفته ی باقی مونده،سعی کنی در محیط کار یک انسان شوخ طبع،دوست داشتنی که همه باهاش راحت هستند بنظر برسی.کسیکه هرکسی دلش بخواد بهت اعتماد کنه.اگر کوچکترین ریشه ی اعتمادی درون همسر آیندت بوجود بیاری،قطعا جواب مثبت هست.زن ها فقط یک کوچولو اعتماد میخوان.میخوان اعتماد کنن به مرد آیندشون.چرا؟ چون با اعتماد بهش میتونن ناگفته های زندگیش و درد و دل ها و قلب خودشون رو با همسرشون شریک بشن و این یعنی قسمت "عشق" قضیه.همه ی ما انسان هستیم و به عشق و اعتماد نیاز داریم،چه شما و چه من،حتی اگر ادعام بشه خیلی بینیاز هستم،ولی توی قلبم همیشه نیاز به یک جنس مخالف دارم و این رو خدا قرار داده و کاریش نمیشه کرد ;) . اگر میبینی کسی رو دوست داری از خودت تعجب نکن که چرا اینجوری شد؟ باید به خودت افتخار کنی که داری درست قدم میزاری.این قدم ها درست و طبیعت بشری هستند.

هر سوال و نکته ای بود،با افتخار حاظرم جواب بدم.خیلی هم خوشحال میشم من رو قابل بدونی دوست عزیز :)

termah

مدیر بازنشسته
سلام طاعاتتون قبول.

با تشکر

سلام اول اینکه بهتون تبریک میگم که میخواین ازدواج کنین:)

در مورد ظاهر که خودتون تصمیم گرفتین و قبولش کردین پس مشکلی پیش نمیاد واسه دیگران هم خیلی زود این موضوع عادی میشه اون خانم هم مطمئنا با این موضوع مشکلی نداره چون اگه مشکل داشت همون اول اینو بهانه میکرد و جواب رد بهتون میداد .
در مورد رفتارتون هم خودتون باشید اما خوب همه ادما وقتی قرار ازدواج کنن باید یه سری تغییرات تو خودشون ایجاد کنن که اون بر میگرده به بعد ازدواج در حاله حاضر و الان شما کاملا شخصیت خودتون رو داشته باشین وسعی نکنین مهرونیه بی خودی کنین که طرف زده میشه.

البته یه چیزی هم بگم که خوشحال شید احتمالا طرف از شما خوشش اومده و میخواد مطمئن شه از این علاقه چون اگه اینطور نبود 1 ماه فرصت نمی خواست نهایت هفته . ;)

شیرینی یادتون نره:)

( بعدا این تاپیکو میدیم خانومتون بخونن
:biggrin:)

صادق نادم

عضو جدید
سلام
دمت گرم كه بهش گفتي كه حداقل آروم بشي ،تيپ و قيافه فقط وفقط بايد به دل شما بشينه و مطمعن باش بهترين و زيباترين خانم ها هم بعد از چند سال براي همسرشون عادي ميشن ولي اخلاق از همه چيز مهمتره و ماندگار تره.
زياد سعي نكن جلب توجه كني تا جواب مثبت بگيري شايد واسه اون و حتي خودت تو محل كار بد بشه مخصوصه اگه خداي نكرده جوابش منفي باشه اگر جوا مثبت هم گرفتي به سلامتي مشاور يادت نره

بالا