سرور جدید World Of Warcraft ایرانی - Storm-WoW

storm-wow

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز و مخصوصا WoW بازان این انجمن
می خواستم یه سرور جدید رو معرفی کنم که دیروز ( 22 / 03 / 1391 )، ساعت 3 بعد از ظهر شروع به کار کرده
اولین چیزی که واسم مهمه اینه که پینگ سرور خیلی خوبه و در سطح قابل قبولی هست و تا الان مشکلی نداشته
دومین چیزی که هست این سرور با یه ریلم بلیزلایک شروع کرده و تا الان که یه روز گذشته max player-اش به 25 رسیده که فکر می کنم واسه شروع یه سرور ناشناس که واقعا هیچ تبلیغی از قبل ندیده بودم ازش خوب هست.
همه دارن خودشون Level Up می کنن و بین بعضی ها رقابت جالبی پیش اومده و Game Master-ها به کسی به جز 100 Gold چیزی ندادن، اونم فقط به زیر 60.
Rate-های سرور واسه 10 روز از این قراره که تو سایت هم زده:
XP Rate - Quest: 15x
XP Rate - Kill: 20x
Profession's Skill: 5x
Money Drop Rate: 5x
Reputation Rate: 8x

من خودم 80 کردم و تو Quest-ها که نزدیکه 200 تا بوده باگ ندیدم و همرو انجام دادم بدون مشکل، با این حال گیم مستر اگه مشکلی داشته باشی همیشه جوابتو می ده.
Quest-های Reputation هم خیلی خوبن و بازم باگ ندیدم توشون
ادمین یه ریلم تست واسه 1 روز اضافه کرد و چندتا Instance و Dungeon رو نشونمون داد. باید بگم این چیزایی که من دیدم رو تو هیچ جایی ندیده بودم و ادمین تنظیم تضمین داده که بیشتر از اینارو خودم خواهیم دید. همچنین تضمین داده سرور به هیچ عنوان جز فقط برای Update کردن Offline نمی شه و می تونیم Player-ی امنی رو داشته باشم. همچنین گفتن حرفشون حرف هست و هیچ وقت نه زیر قولشون می زنن و عوض می کنن.
راستش نمی تونم هیچ جوره از این نکته بگذرم که واقعا خیلی فیکس بود و جریان Instanceها و Dungeonها مثه فیلم سینمایی پیش میره که خیلی جذاب بود D:

من شماره ادمین رو گرفتم و همچنین اجازه گرفتم که به بقیه هم بدم، اگه خواستین زنگ بزنین، شماره تو سایت هم هست:
951 54 42 0936 - مهران

من با ادمین خیلی صحبت کردم و گفتن "" تمام کارای سرور رو خودشون کردن و برای سرور هم خودشون هزینه پرداخت می کنن و اسپانسری ندارن، و به هیچ عنوان Item Donate نمی کنن. گفتن امکانات زیادی به سرور اضافه کردن که تو هیچ کدوم از سرورهای دیگه ی دنیا اصلا وجود نداره، توضیحی ندادن چون گفتن فعلا خصوصی هست و به مرور خود Playerها متوجه این تنوع امکانات می شن.
من که بی صبرانه منتظرم... [-O<

سایت و ریلم فعلا اینه:
Logon.Storm-WoW.ir

سایت اصلی هم اینه:
Storm-WoW.ir

همچنین تیم اسپیک سرور هم داره راه می افته که خیلی خوبه xD. آدرس TeamSpeak رو هم بعدا می ذارم تو پست

امیدوارم همه بیاین تا بیشتر حال بده

اگه می تونین اطلاع رسانی کنین چون واقعا خیلی سرور خوبی هست

Have Fun!