+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خب دوستان من تا جایی که از دستم بر میومد به دوستانم کمک کردم و از همه دوستان با صفای اینجا هم که منو راهنمایی کردن تشکر میکنم
من پس فردا یعنی یکم میرم به خدمت مقدس سربازی!! دیگه هرکی بدی خوبی از ما دید حلال کنه
یه 7-8 ماهی(اگه قبول شم، اگرم نه که میشه 21 ماه:cry:) در خدمت دوستان نیستم
خدمت همه دوستان با صفای اینجا ارادت دارم
پس فعلا:gol:
.
برات آرزوی موفقیت میکنم.میشه بگی چطوریاس که 8 و ماه میری سربازی؟مگه میشه؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان من تا جایی که از دستم بر میومد به دوستانم کمک کردم و از همه دوستان با صفای اینجا هم که منو راهنمایی کردن تشکر میکنم
من پس فردا یعنی یکم میرم به خدمت مقدس سربازی!! دیگه هرکی بدی خوبی از ما دید حلال کنه
انشاالله هرجا هستی موفق و پیروز باشی و بیشتر از 8 ماه نشه خدمتت ...

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشی سیگما جان.خلاصه از هر خلاصی جهت آن لاین شدن و یا زبان خوندن استفاده کن!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله هرجا هستی موفق و پیروز باشی و بیشتر از 8 ماه نشه خدمتت ...
ممنون دوست من
موفق باشی سیگما جان.خلاصه از هر خلاصی جهت آن لاین شدن و یا زبان خوندن استفاده کن!
چشم دادا
ممنون بابت راهنمایی، میخوام فلش کارتهای 504 رو ببرم بالاخره ببینم میتونم 504 رو تموم کنم :D

• Like
واکنش ها: Ehi

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
من به شخصه از راهنماییهات استفاده کردم
امیدوارم 7 8ماه دیگه قبول شی وسربازی بای....
مرخصی اومدی یه سر اینجا بزن... از خاطرات سربازی بگو;)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست من

چشم دادا
ممنون بابت راهنمایی، میخوام فلش کارتهای 504 رو ببرم بالاخره ببینم میتونم 504 رو تموم کنم :D
معلومه که میتونی.اون اوایلش سخته ولی بعد آموزشی که رو غلتک افتادی وضع بهتر میشه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه از راهنماییهات استفاده کردم
امیدوارم 7 8ماه دیگه قبول شی وسربازی بای....
مرخصی اومدی یه سر اینجا بزن... از خاطرات سربازی بگو;)
ممنون ندا خانم
حتما، به اینجا و بچه هاش خیلی عادت کردم
معلومه که میتونی.اون اوایلش سخته ولی بعد آموزشی که رو غلتک افتادی وضع بهتر میشه

آخه چندین بار خواستم بخونم 504 رو اما تا درس 7-8 رفتم جلو بیخیال شدم بعد!!!

• Like
واکنش ها: Ehi

nima1111

عضو جدید

ایشالله یه جای خوب بیفتی.....
خیلی از راهتماییهات استفاده کردیم و بهت زحمت دادم این مدت.
تونستی باز هم سربزن وقتی مرخصی گرفتی....خوشحال میشیم ببینیمت.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خب دوستان من تا جایی که از دستم بر میومد به دوستانم کمک کردم و از همه دوستان با صفای اینجا هم که منو راهنمایی کردن تشکر میکنم من پس فردا یعنی یکم میرم به خدمت مقدس سربازی!! دیگه هرکی بدی خوبی از ما دید حلال کنه یه 7-8 ماهی(اگه قبول شم، اگرم نه که میشه 21 ماه:cry:) در خدمت دوستان نیستم خدمت همه دوستان با صفای اینجا ارادت دارم پس فعلا:gol:
خوب دادا رفتنی شدی ان اشالله بسلامت خیلی مردی، دلم واست تنگ میشه مرخصی گرفتی حتما به اینجا سر بزن، از ته دل دوستت داریم و آرزوی موفقیت میکنیم به امید بستنی خوردن تو دانشگاه

antenna

عضو جدید
خیلی از تجربیات شما استفاده کردیم
ان شاالله یه جای خوب قبول شی

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
از راهنماییات تو این مدت ممنونم
امیدوارم باشیرینی قبول شدنتون برگردید وادامه اش رو انشالا عد از دکتری برید:)
امیدوارم جایی که میری خیلی گل و بلبل باشه و بهت سخت نگیرن:smile::w41:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سیگما جان امیدوارم هرجا که هستی موفق باشی

ممنون از پستای مفیدت!من یکی که واقعاً ازشون استفاده کردم.

ایشالا که با یه رتبه خوب قبول میشی.:gol:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیگما جان امیدوارم هرجا که هستی موفق باشی

ممنون از پستای مفیدت!من یکی که واقعاً ازشون استفاده کردم.

ایشالا که با یه رتبه خوب قبول میشی.:gol:

از راهنماییات تو این مدت ممنونم
امیدوارم باشیرینی قبول شدنتون برگردید وادامه اش رو انشالا عد از دکتری برید:)
امیدوارم جایی که میری خیلی گل و بلبل باشه و بهت سخت نگیرن:smile::w41:

خیلی از تجربیات شما استفاده کردیم
ان شاالله یه جای خوب قبول شی

خوب دادا رفتنی شدی ان اشالله بسلامت خیلی مردی، دلم واست تنگ میشه مرخصی گرفتی حتما به اینجا سر بزن، از ته دل دوستت داریم و آرزوی موفقیت میکنیم به امید بستنی خوردن تو دانشگاه

ایشالله یه جای خوب بیفتی.....
خیلی از راهتماییهات استفاده کردیم و بهت زحمت دادم این مدت.
تونستی باز هم سربزن وقتی مرخصی گرفتی....خوشحال میشیم ببینیمت.

از همه شما دوستان گل و با معرفت ممنونم
امیدوارم همگی باهم یه جای توپ قبول شیم
همتونو دوست دارم:gol::gol::gol:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

موفق باشی سیگما جان
امیدوارم این 8 ماه تموم شه و بری سر کلاس دانشگاه :D
ممنون بابت راهنماییهات :gol:

* F A R Z A D *

عضو جدید

موفق باشی :gol:

sghkh

عضو جدید
به سلامت انشاالله 7 -8 ماه بعد بیای بگی کجا قبول شدی شاید همکلاسی از آب در آییم
راستی شما بری من غلط دیکته کی رو در بیارم؟؟؟؟؟:(:question::twisted:

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سایت سازمان سنجش:

به اطلاع مي رساند، کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در اين سايت منتشر مي شود

afba

عضو جدید

منم ارزوی موفقیت براتون دارم.قلبا از کمکا و راهنمائیهائی که دادین تشکر میکنم.واقعا مرسی.به شخصه خیلی دوس داشتم میموندین و باز به الکترونیکای تاپیک کمک میدادین.مطمئنا راهکارای شما واسه برنامه نویسی و avr ... چیزی نیس که بشه ازش گذشت.باز اگه ممکنه یه چراغ راهنمائی واسه ما روشن کنین.

afba

عضو جدید
اگه ممکنه میشه در مورد انتخاب گرایش و دانشگاه هم هرکسی راهنمائی و نظر و تجربه خاصی داره به اشتراک بذاره.تا اگه خدا خواست و رتبمون اجازه انتخاب رشته داد با اطمینان کامل انتخاب کنیم.بر فرض اینکه قبول شدیم هم ابزار اولیه ولازم در بدو ورود تسلط رو زبان و نرم افزارای خاص اون گرایش هس .مثلا متلب واسه مخابراتیا و کنترلیا.واسه الکیا چی؟

afba

عضو جدید
یه سوال دیگه داشتم در مورد اینکه منظور از گرایش میدان وسیستم تو ارشد الک انالوگ هس یا دیجیتال؟تو دفترچه فک کنم فقط شریف جداگانه دیجیتال رو زده.چجوریاست؟

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان بهتره ایراد های پاسخ نامه رو با هم هماهنگ کنیم و با هم به سازمان سنجش اعتراض کنیم که :
1-سوالات غلط حذف بشوند
2-سوالاتی که پاسخشون اشتباه درج شده در پاسخ نامه، اصلاح بشوند
3-سوالاتی که دارای گزینه های مبهم و ایراد دار هستند یا حذف بشوند و یا امتیازش به دو گزینه صحیح تر داده بشود( که من با دومی موافقترم!)

سوال 16 از دفترچه A از درس زبان انگلیسی در پاسخنامه سنجش اشتباه زده شده ، با توجه به متن مشخص است که network پاسخ صحیح می باشد که سازمان سنجش گزینه 1 را انتخاب کرده است
سوال 56 درس کنترل خطی دفترچه C ، این سوال غلط است چون سیگنال u مشخص نیست و نمودارش رسم نشده
سوال 58 درس کنترل خطی دفترچه C ، گزینه 3 نیز می تواند پاسخ صحیح باشد چون مشخص نشده صفر در کدام طرف است و اشتباه تایپی نیز در گزینه دو دیده می شود

سوال 78 درس تجزیه تحلیل سیگنال ها و سیستم ها دفترچه C، پاسخ درست سوال در هیچ کدام از گزینه ها نیامده

دوستان اگر سوال دیگری مدنظرشان است مطرح کنند

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهتره ایراد های پاسخ نامه رو با هم هماهنگ کنیم و با هم به سازمان سنجش اعتراض کنیم که :
1-سوالات غلط حذف بشوند
2-سوالاتی که پاسخشون اشتباه درج شده در پاسخ نامه، اصلاح بشوند
3-سوالاتی که دارای گزینه های مبهم و ایراد دار هستند یا حذف بشوند و یا امتیازش به دو گزینه صحیح تر داده بشود( که من با دومی موافقترم!)

سوال 16 از دفترچه A از درس زبان انگلیسی در پاسخنامه سنجش اشتباه زده شده ، با توجه به متن مشخص است که network پاسخ صحیح می باشد که سازمان سنجش گزینه 1 را انتخاب کرده است
سوال 56 درس کنترل خطی دفترچه C ، این سوال غلط است چون سیگنال u مشخص نیست و نمودارش رسم نشده
سوال 58 درس کنترل خطی دفترچه C ، گزینه 3 نیز می تواند پاسخ صحیح باشد چون مشخص نشده صفر در کدام طرف است و اشتباه تایپی نیز در گزینه دو دیده می شود

سوال 78 درس تجزیه تحلیل سیگنال ها و سیستم ها دفترچه C، پاسخ درست سوال در هیچ کدام از گزینه ها نیامده

دوستان اگر سوال دیگری مدنظرشان است مطرح کنند
سوال آمار چی میگفتن گزینه صحیح نداره؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ، من امار نزدم ولی از اساتید شنیدم که غلطه گویا
شما شماره سوال و علت غلط بودنش رو اینجا بنویسید تا لیست غلط نامه رو کامل تر کنیم!
به گفته مهندس مومن زاده
سوال اول آمار و احتمال اشتباه بوده و جواب آن 5exp(-7 در گزينه ها مشاهده نميشود.

• Like
واکنش ها: EECi
وضعیت
موضوع بسته شده است.