نیاز به همکار خانم مسلط به زبان انگلیسی

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام

به یک نفر همکار خانم ترجیحا با مدرک کارشناسی و یا دانشجوی بازرگانی ویا مهندسی مکانیک و......ویا مترجمی زبان
جهت مکاتبه و مکالمه با کمپانی های اروپایی فعال در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی (لزوما نیاز به دانش فنی نمی باشد و تسلط به زبان مهم می باشد)
به صورت تمام وقت و یا پاره وقت (روزهای 2 شنبه ، 3شنبه و چهارشنبه) نیازمندیم

خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ویا ارسال رزومه با ایمیل Mahdi_valve@yahoo.com مکاتبه فرمایید.
محل کار: تهران، خ سهروردی شمالی

GOOD WRITER

عضو جدید
باسلام

به یک نفر همکار خانم ترجیحا با مدرک کارشناسی و یا دانشجوی بازرگانی ویا مهندسی مکانیک و......ویا مترجمی زبان
جهت مکاتبه و مکالمه با کمپانی های اروپایی فعال در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی (لزوما نیاز به دانش فنی نمی باشد و تسلط به زبان مهم می باشد)

خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ویا ارسال رزومه با ایمیل Mahdi_valve@yahoo.com مکاتبه فرمایید.
سلام
حتما باید ساکن تهران باشه؟؟
نمیشه اینترنتی کار کنه؟؟
من می تونم با شما همکاری کنم اما ساکن تهران نیستم.
با تشکر

fahimeh1164

عضو جدید
باسلام

با سلام من کاردان نقشه کش صنعتی از دانشگاه ساپکو تهران هستم و مدرک نقشه کشی معماری از فنی و حرفه ای دارم زبان انگلیسی ام هم خوب است در صورت تمایل به ایمیل من fahimeh1164@yahoo.com پیام بفرستین البته من رزومه ام را برایتان میفرستم.

بالا