مشاوره

golyasi

عضو جدید
اگه بخوایم یه سازنده مدار الکترونیکی ومخابراتی باشیم چه باید بکنیم البته من طرز کار بیشتر قطعات الکترونیکی را بلدم ولی میخواستم بدونم چه باید یاد بگیرم مدارهای خوب و کاربردی را طراحی کنم و قطعات را کنار هم بچینم ومدار را بسازم ممنون میشم اگه بگید چه نرم افزارها و کتابهایی باید بخونم هرچی لازمه بگید

alireza_tc_eng

عضو جدید
اگه بخوایم یه سازنده مدار الکترونیکی ومخابراتی باشیم چه باید بکنیم البته من طرز کار بیشتر قطعات الکترونیکی را بلدم ولی میخواستم بدونم چه باید یاد بگیرم مدارهای خوب و کاربردی را طراحی کنم و قطعات را کنار هم بچینم ومدار را بسازم ممنون میشم اگه بگید چه نرم افزارها و کتابهایی باید بخونم هرچی لازمه بگید
سلام
اینکه مدارات دیجیتال باشه یا آنالوگ فرق میکنه .
شما چه نوع مدارهایی مد نظرتون هست ( آنالوگ . دیجیتال . فرستنده گیرنده . کنترلی.و........)؟؟؟

alireza_tc_eng

عضو جدید
والا هم دیجیتال و هم فرستنده-گیرنده
تو حوزه دیجیتال پیشنهاد میکنم کار با FPGA رو شروع کنید . اگر ترم های اول هستید کار با میکروکنترلر AVR رو شروع کنید ترم های بعد برید سراغ FPGA . برای کار تو این حوزه بهتره مدار منطقیتون به طور مفهومی خوب باشه . تو این حوزه میتونید به پیاده سازی فرستنده گیزنده هم برسید . البته بجز قسمت آنتن که خودش 1 حوزه ی کاملاً جداست .

کژال جون

عضو جدید
سلام بچه ها جونم. من از تالار معماری اومدم و اورژانسی کمک می خوام . می خوام بدونم واسه ارشد تا چه رتبه ای گرایش مخابرات روزانه و شبانه دانشگاه باهنر کرمان میشه رتبه آورد؟ اگه کسی می دونه ممنون میشم بگه روزانه چند، شبانه چند. ممنون :redface:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

کژال جون

عضو جدید
سلام بچه ها جونم. من از تالار معماری اومدم و اورژانسی کمک می خوام . می خوام بدونم واسه ارشد تا چه رتبه ای گرایش مخابرات روزانه و شبانه دانشگاه باهنر کرمان میشه رتبه آورد؟ اگه کسی می دونه ممنون میشم بگه روزانه چند، شبانه چند. ممنون :redface:
بچه ها کسی جواب منو نمی ده؟ اورژانسیه به خدا:cry:

کژال جون

عضو جدید
کسی نیست منو کمک کنه. اورژانسیه به خدا:cry: