کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غریبه کجایی؟؟ بیا خواب خوبی دیدم دربارت...شفا گرفته بودی پا برهنه از ایسن صحن به اون صحن خندون میدویدی...ده بیستا خادمم با جارو افتاده بودن دنبالت...اخرش یکیشون با اون گرزاش زد تو سرت تبخیر شدی رفتی تو اسمون:)

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دیگه شورشو درآوردین از بس طرفداری های یک جانبه کردین !
اصن جفتشون سوراخن، هم پرسپولیس هم پیروزی … والا :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
غریبه کجایی؟؟ بیا خواب خوبی دیدم دربارت...شفا گرفته بودی پا برهنه از ایسن صحن به اون صحن خندون میدویدی...ده بیستا خادمم با جارو افتاده بودن دنبالت...اخرش یکیشون با اون گرزاش زد تو سرت تبخیر شدی رفتی تو اسمون:)

جدی؟؟ خدا بخیر بگذرونه
سوغاتی که نیاوردی خوابم برامون دیدی؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا ما رفتیم. امام رضا هم شفام نداد. برم ثبتنام کنم برا حج عمره. اینترنتم خو هی قط میشه. فعلا یا علی به امید پیروزی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی؟؟ خدا بخیر بگذرونه سوغاتی که نیاوردی خوابم برامون دیدی؟؟
نه بابا جدی چی...اخه امام رضا بیکاره تو رو شفا بده؟؟؟...سوغاتی چی میخای حالا؟؟ ی چن تا سوهان اوردم از همین الان صاحب دارن...اگه خاستی بگو تا عکسمو برات بفرستم:)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام زوار امام رضا .. اتفاقا الان یادتون بودم .. گفتم یعنی هنوز مشهدید .... دعا کردید !!!!!!!!!! یا دوباره باید بفرستیمتون ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا جدی چی...اخه امام رضا بیکاره تو رو شفا بده؟؟؟...سوغاتی چی میخای حالا؟؟ ی چن تا سوهان اوردم از همین الان صاحب دارن...اگه خاستی بگو تا عکسمو برات بفرستم:)
همون برو ثبت نام حج کن ، از نوع واجب :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام زوار امام رضا .. اتفاقا الان یادتون بودم .. گفتم یعنی هنوز مشهدید .... دعا کردید !!!!!!!!!! یا دوباره باید بفرستیمتون ..
سلام زائر امام رضا...زوار جمع زائره.. بله دعا کردم هم برای شما هم برای خانم الی که بهشون قول دادم تا گنبدو دیدم براشون دعا کنم....زیارتنامه هم بجای همه ابیدلا خوندم

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام زائر امام رضا...زوار جمع زائره.. بله دعا کردم هم برای شما هم برای خانم الی که بهشون قول دادم تا گنبدو دیدم براشون دعا کنم....زیارتنامه هم بجای همه ابیدلا خوندم

سلام آقا سعید رسیدن ب خیر..زیارتتون قبول.

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر مقدم مقدم برادر پلیمرررررررررررررررررررررررررر زیارت قبول
به امید برد استقلالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال با ترکیب زیر به مصاف پرسپولیس خواهد رفت:
سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، ساموئل، سیاوش اکبرپور، محمدمهدی نظری و محمد قاضی.

یا علی ، ایشالله بازی رو ببریم ، بردنمون به شدت به نحوه بازی خط هافبکمون ربط داره ، اینکه نفر به نفر روز خوبشون باشه یا نه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر مقدم مقدم برادر پلیمرررررررررررررررررررررررررر زیارت قبول
به امید برد استقلالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

سلام علیکم...خیلی ممنون

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا حال و حوصله وقت تلف کردن و دیدن ی بازی چرت و پرت رو ندارم...کاش بازی قشنگی بشه و به نفع ما