برو بچه های دانشگاه ازاد اسلامشهر بفرماییییینننن........

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا کوتاه بیا جان من 1چیکه ابرو برام مونده اونم ب باد میره......علی و شهاب چی شده تو امضات تسلیت گفتی؟
باشه الان نمیزنم
ولی چند وقت دیگه میزنماااااااا
چه بخوای چه نخوای:دی

علی مادرش فوت کرده ، شهابم مادربزرگش! :(

mahsa.92

عضو جدید
باشه الان نمیزنم
ولی چند وقت دیگه میزنماااااااا
چه بخوای چه نخوای:دی

علی مادرش فوت کرده ، شهابم مادربزرگش! :(

زهرا بیا باهم دوست باشیم.....عزیز دلم تاپیک میخواد چکار بیا ب خودت تنها شیرینی میدم بیتره که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ااااااااااااااااااااااااخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی..............خدا بیامرزتشون....روحشون شاد....

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا بیا باهم دوست باشیم.....عزیز دلم تاپیک میخواد چکار بیا ب خودت تنها شیرینی میدم بیتره که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ااااااااااااااااااااااااخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی..............خدا بیامرزتشون....روحشون شاد....
نه بیتر نیس!
همه باید بدونن :دی

9356769

عضو جدید
سلام دوستان ..........

اگه میشه یکمدر مورد سطح علمی دانشگاه و فضای دانشگاه برای ما که ممکنه مهر بیاییم اونجا بگین..........

گروه مکانیک خودروش چطوره؟؟؟

اون دانشگاه بهتره یا واحد تهران شرق(قیام دشت)..........

ممنون میشم اگر یکم توضیح بدین..........

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..........

اگه میشه یکمدر مورد سطح علمی دانشگاه و فضای دانشگاه برای ما که ممکنه مهر بیاییم اونجا بگین..........

سلام دوست عزیز
فضای دانشگاه مثه بقیه دانشگاه های اطراف تهرانه
خیلی بزرگ نیست ولی کوچیک مثه ساختمونای دانشکده های داخل شهرم نیس
از لحاظ سطح علمی ام باز مثه بقیه دانشگاه های اطراف تهرانه :D ( سطح تهران جنوب و تهران مرکز نسبتا بالاتره)
گروه مکانیکم من اطلاعی ندارم ولی خب اکثرا تا 10 ، 11 ترمی تو دانشگاه میمونن :D البته همه نه هاااا یه چندتایی که من میشناسم :D
قیام دشت ام خبر ندارم کلا چجوریه شرمنده
:smile:

9356769

عضو جدید
سلام دوست عزیز
فضای دانشگاه مثه بقیه دانشگاه های اطراف تهرانه
خیلی بزرگ نیست ولی کوچیک مثه ساختمونای دانشکده های داخل شهرم نیس
از لحاظ سطح علمی ام باز مثه بقیه دانشگاه های اطراف تهرانه :D ( سطح تهران جنوب و تهران مرکز نسبتا بالاتره)
گروه مکانیکم من اطلاعی ندارم ولی خب اکثرا تا 10 ، 11 ترمی تو دانشگاه میمونن :D البته همه نه هاااا یه چندتایی که من میشناسم :D
قیام دشت ام خبر ندارم کلا چجوریه شرمنده
:smile:

ممنون...............

این طوری که شما میگین........ خدابه دادمون برسه.....:D

احسان اسدی

عضو جدید
سلام دوستان ..........

بعضی از استادا خیلی خوب هستن ولی بعضی دیگه خیلی .............
اتوماسیون ادریشم افتضاح هست

9356769

عضو جدید
ما که امروز ثبت نام کردیم.................... هفت خان رستم رد کردیم..............:D

یه یارو هم که ثبت نام میکرد قاطی کرده بود.......هی با لحجه به یه پسره میگفت مدارک به ترتیب بده......اون حرص میخورد پسره میخندید......... خلاصه وضعیتی بود ............

mahsa.92

عضو جدید
ما که امروز ثبت نام کردیم.................... هفت خان رستم رد کردیم..............:D

یه یارو هم که ثبت نام میکرد قاطی کرده بود.......هی با لحجه به یه پسره میگفت مدارک به ترتیب بده......اون حرص میخورد پسره میخندید......... خلاصه وضعیتی بود ............
خب به سلامتی انشااله ک موفق باشی...بله اون دانشگاه داستانیه برا خودش

Mobin_222

عضو جدید
یه سوال از دوستان

کلاس های کد 6 که بیشترش مال آزمایشگاه هست کجا برگزار میشه ؟
اگه خارج دانشگاه هست مسیر رفت و آمدش راحته یا نه ؟