جواب سوالات در رابطه با تاپیک { اتفاقی تأسف آور؛ سوزاندن طوله سگ در مراسم عزاداری امام حسین (ع)} لطفاً قبل از قفل کردن بخونین

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا قبل از اینکه صبر کنید جواب سوالاتونو بگیرین تاپیکو قفل می کنین؟؟؟؟

جواب سوالا:

هییت در شهرک غرب بود، بلوار خوردین.

دامپزشکی در بلوار 24 متری سعادت آباد بود بالاتر از مدرسه ی بین المللی که دامپزشک همونجا زندگی می کنه.

من گفتم آدما دیگ رو روی طوله سگ برگردوندند و نگفتم دیگ بزرگی بود؛
دیگ رو برنداشتن، برگردوندن روی سر طوله سگ و آب جوش کامل به بدنش گرفت.

سگ بوی گوشت رو می فهمه و منتظر نمیشه با زعفرون تفتش بدن......

گفتم که سگ رفت زیر ماشین و من تنها طوله سگ رو نگرفتم؛ گفتم با هزار زحمت و با پدرم این کارو کردیم.
انقدر پوستش ور اومده بود که دیگه نمی تونست راه بره.

ای کاش ازش عکس گرفته بودم اونوقت می دیدین.

در ضمن، این موضوع رو برای توهین به فرهنگ و عزاداران حسینی نگفتم؛ گفتم همه آدما، " آدم" نیستن.

حالا شما اگه طاقت طرفداری از حیوانات زبون بسته رو توی تاپیک گفتگو آزاد ندارین لازم نیست تاپیک رو قفل کنین چون حرف بدی نزدم.

و بیکارم نیستم بیام تو تاپیک گفتگوی آزاد داستان جعلی بنویسم.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزی که گفتی نباید همه آدم هارو با یه عینک نگاه کرد و با دیدن یه اتفاق بد همه رو محکوم کرد، حرف شما درسته.

ولی من چون خیلی از این اتفاق شوکه بودم گفتم دیگه به این مراسم ها نمی رم ولی نگفتم همه آدما همینن و همه بویی از آدمیت نبردن. بعضی ها متأسفانه انسان نیستن و به نظر من این آدما جاشون تو مراسم عزاداری امام حسین (ع) نیست؛ همین.

hamidarchitec

عضو جدید
از این چیزا زیاده .... نمیدونم چی بگم . چیزایی که توی موبایلها میبینیم دست کمی از این قضیه نداره

خدا به داد این ملتی برسه که اینجوری در کمال قصاوت قلب ازار دیگران ( چه حیوان چه انسان) براشون عادت و افتخاره:razz:

بالا