بایگانی درخواستهای تاپیک جامع دیتیل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maral55

مدیر بازنشسته
خوب این اولیش
بچه ها اگر فکر کردین اشکالی هم توش هست بگید
سه تا دیتیل تقریبا مشابه هست ولی فکر کنم اولی درستتر باشه نظر شما چیه/؟

minagashangeh

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/C:\Documents and Settings\All Users\Documents\My Pictures\Sample Pictures\New Folder

maral55

مدیر بازنشسته
http://www.www.www.iran-eng.ir/C:\Documents and Settings\All Users\Documents\My Pictures\Sample Pictures\New Folder

سلام عزیزم
خوش اومدید

اگر می خواستید عکس بزارید در مورد چگونگی گذاشتن عکس تو تالار راهنما مطالب مفیدی هست که کمک میکنه

مشكى

عضو جدید
ارشیو درخواست

ارشیو درخواست

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام،
maral55جان دستت طلا ولي لينك كار نمي‌كنه

مشكى

عضو جدید
سلام،
ممنون مارال
ولي حيف اتوكدم پاك شده!

آخرین ویرایش:

maral55

مدیر بازنشسته
http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/16804670fb745d65b.jpg

مطالبی که در مورد این دیتیل میشه گفت
یکی از مهمترین مسائل اینکه لایه ایزولاسیون کف باید حتما تا داخل لوله فاضلاب برود.
مسئله دیگه اینکه فاصله تمام شده کاشی بدنه تا محل شروع توالت تخت باید حداقل 27 سانتی متر باشه

maral55

مدیر بازنشسته
خوب این اولیش
بچه ها اگر فکر کردین اشکالی هم توش هست بگید
سه تا دیتیل تقریبا مشابه هست ولی فکر کنم اولی درستتر باشه نظر شما چیه/؟

خوب چون هیچ کس نگفت مجبورم خودم بگم !!!!
در دیتیل سومی یک اشتباه بزرگ وجود داره و اونم اینکه لایه ایزولاسیون کف سرویس تا داخل فاضلاب نرفته
اشکال بعدی اینکه وقتی لوله فلاش تانک در محلی که زیر کفسازی است میرود داخل حفره توالت باید حتما در این محل یک پلاستیک محافظ که معمولا درون جعبه های فلاش تانک وجود داره دور اوم قرار داده بشه که از بیرون زدن آب از لوله در این محل وقتی آب با فشار از فلاش تانک به توالات می آید جلوگیری کنه

آخرین ویرایش:

nashakiba

عضو جدید
خیلی ممنون
از دوستان خواهش میکنم که هر مدل نقشه و پلان دارند اینجا قرار بدن.
جدیدا به تعدادی طرح معماری برای خانه های ویلایی ( با ویلا اشتباه نگیرید منظورم خانه حیاط دار داخل شهر است ) برای زمینهای 150_250 متر نیاز دارم. مخصوصا از نوع یک طبقه همراه با زیر زمین مسکونی.
لطفا هر نقشه ای دارید اینجا بزارید
مرسی

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
انواع پلان هاي معماري

انواع پلان هاي معماري

:warn:پلان 4 طبقه 550 متري

nino

مدیر بازنشسته
مرسي ماكان جان كه اين فايل ها رو براي استفاده بچه ها پست مي كني .;)

saieh

عضو جدید
سلام ميشه يك پلان از يك دانشكده هنر براي من پيدا كنيد ؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
ماکان جان ممنون بابت گذاشتن این پلانها فقط اگه میشه در باره ی هر پلان یه توضیح کوچیکم بدی خیلی خوب میشه مثلآ اینکه چند متره،چند طبقه است،یا اگه خونه است چند واحدیه
بازم ممنون

آهو

عضو جدید
سلام میشه لطفا طرز دانلود کردن این پلان ها رو هم بگین

آهو

عضو جدید
میشه چند تا پلان معماری از فضای داخلی بزارین تو سایت;)

پرندیس

کاربر بیش فعال
سلام مارال جان نقشه ها خیلی ساده بودن هدف خاصی از این نقشه ها داشتی:confused:؟؟؟؟؟

zagora

عضو جدید
سلام

سلام

خسته نباشيد من تازه تو اين سايت عضو شدم در اين بخش خواستم بگم كه من هم خيلي نقشه فاز 1 دآرم 2 هم دارم اما كمتر به هر حال اگه نحوه آپلود كردن رو يادم بديد ميتونم خيلي كمكتون كنم:cool:

maral55

مدیر بازنشسته
خسته نباشيد من تازه تو اين سايت عضو شدم در اين بخش خواستم بگم كه من هم خيلي نقشه فاز 1 دآرم 2 هم دارم اما كمتر به هر حال اگه نحوه آپلود كردن رو يادم بديد ميتونم خيلي كمكتون كنم:cool:

عزیزم در همون قسما پاسخ یا quote رو اگه بزنی اون پایین یه جایی هست به اسم مدیریت ضمیمه ها
اون رو اگه بزنی می تونی فایل رو از سیستمت انتخاب کنی و آپلود رو بزنی که البته بهتره اگه فایلها کد هستن قبلش zip کنی فایل رو چون به صورت فایل کد فکر نکنم اپ کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.