راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاببخشيدمزاحم شدم!!!!من اگه بخوام يه تايپيك بذارم بايدچيكاركنم؟؟؟؟

درود
خوش اومدی .
ابتدا تالار مناسبو پیدا کن و بعدش جستجو کن تاپیکی میخوای بزنی قبلاً زده نشده باشه.
بعد روی "+ارسال تاپیک جدید" که بالای سمت راست صفحه زیر نوار ابزار میتونی پیداش کنی کلیک کن

shlmn

عضو جدید
سلام من یه سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟
من پارسال عضو بودم به خاطر دلایلی یک ساله که فعالیت نداشتم حالا که می خوام صفحه ی شخصیه خودمو ویرایش کنم مثل امضا و رشته و . . . میگه که باید ریجستر بشی!!
حالا باید چی کار کنم
ممنون

rammin

عضو جدید
مهندس سرامیک

مهندس سرامیک

سلام یک مهندس سرامیک کجا میتونه کار کنه مرسی

babac

عضو جدید
سلام دوستای خوبم. هر چه سریعتر

سلام دوستای خوبم. هر چه سریعتر

سلام دوستای خوبم.من زیاد با شما ها راستش بهتر بگم اصلا اشنا نیستم.رشته ی من فناوری اطلاعات است در رابطه بااین سایت هم اصلا نمی دونم کجا برم که با بچه های بیشتر هم رشته ایم در رابطه با پروژه و کار اموزیم صحبت کنم.لطف کنید به من کمک کنید هر چه سریعتر;)

fahimeh_n

عضو جدید
سلام دوستای خوبم.من زیاد با شما ها راستش بهتر بگم اصلا اشنا نیستم.رشته ی من فناوری اطلاعات است در رابطه بااین سایت هم اصلا نمی دونم کجا برم که با بچه های بیشتر هم رشته ایم در رابطه با پروژه و کار اموزیم صحبت کنم.لطف کنید به من کمک کنید هر چه سریعتر;)

سلام. خوش امدین
میتونیین تو صفحه اصلی به قسمت مهندسی فناوری اطلاعات برین و با بچه های هم رشته تون صحبت کنین و همچنین میتونین به تالارهای دیگه هم سر بزنین، مطلب بفرستین، نظر بدین و یا از مطالبی که میفرستن استفاده کنین

law_breaker

عضو جدید
اخذ مشاوره

اخذ مشاوره

با سلام دو تا سئوال دارم که ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن
1- من یه نرم افزار تحت وب با asp.net4 نوشتم که می خوام اولش یوزر و پسورد بگیره و توی بانکی که ساختم چک کنه اگه وجود داشت وارد بشه. نمی خوام از webadminister استفاده کنم. اون تیکه برنامه که نام کاربری و کلمه عبور رو از بانک می خونه رو نوشتم که با select بوده اما نمی دونم چطوری با ورودی ها مقایسش کنم. اگه راه بهتری هم وجود داره بگین. من از access واسه بانکش استفاده کردم.البته یه چیزی به ذهنم رسیده که dataset رو چک کنم اگه خالی بود معلومه که اشتباهه ولی به نظرم خیلی عقلانی نیست. ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن;)
2- در ویندوز سون چطوری سایتم رو ست کنم که بشه ازش در یه شبکه محلی استفاده بشه.:gol:

fahimeh_n

عضو جدید
با سلام دو تا سئوال دارم که ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن
1- من یه نرم افزار تحت وب با asp.net4 نوشتم که می خوام اولش یوزر و پسورد بگیره و توی بانکی که ساختم چک کنه اگه وجود داشت وارد بشه. نمی خوام از webadminister استفاده کنم. اون تیکه برنامه که نام کاربری و کلمه عبور رو از بانک می خونه رو نوشتم که با select بوده اما نمی دونم چطوری با ورودی ها مقایسش کنم. اگه راه بهتری هم وجود داره بگین. من از access واسه بانکش استفاده کردم.البته یه چیزی به ذهنم رسیده که dataset رو چک کنم اگه خالی بود معلومه که اشتباهه ولی به نظرم خیلی عقلانی نیست. ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن;)
2- در ویندوز سون چطوری سایتم رو ست کنم که بشه ازش در یه شبکه محلی استفاده بشه.:gol:

عزیزم تو قسمت مهندسی کامپیوتر بپرسی بچه ها جواب میدن

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یکی هست به من بگه که چرا من نمیتونم تشکر بفرستم؟؟؟؟؟؟
عزیزم بستگی به تالاری داری که میخوام توش تشکر کنی...
تالاری مثه زنگ تفریح یا همشهری ها تشکر ندارن
بعضی وقتا هم میبینی که تشکر داره اما تو نمیتونی تشکر کنی که در این صورت یعنی تشکرات تموم شده....

neda angel

کاربر بیش فعال
salam mishe rajebe bakgerande safheye shakh30m 1mored ro behem komak konid
man vaghte bakgerande safhamo 2rost kardam ghesmate moarrefim neveshtehash dg dide nemishe mishe begid ghesmate renge horofe on ghesmat kojast k betonem neveshtehasho moshakhkhas va ghabele didan konam?

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
salam mishe rajebe bakgerande safheye shakh30m 1mored ro behem komak konid
man vaghte bakgerande safhamo 2rost kardam ghesmate moarrefim neveshtehash dg dide nemishe mishe begid ghesmate renge horofe on ghesmat kojast k betonem neveshtehasho moshakhkhas va ghabele didan konam?

اون قسمت رنگ جدا برای تنظیم نداره.
شما چون بک گراندت در اون قسمت مشکی هست، رنگ فونتت هم مشکی هست، رو هم دیده نمیشه!
تنها راهش عوض کردن بک گراندت هست.

mersad20

کاربر فعال
دو سوال مهم

دو سوال مهم

سلام دوستان
چطوری وقتی یک موضوعی در انجمن ارسال میکنم یا پاسخی برای نوشته ای ارسال میکنم و کسی جوابی بعد از من ارسال میکنه من متوجه بشم و بتونم وجواب اونرا بخونم ؟ ایا باید باز به همون ادرس تاپیک مراجعه کنم یا راه دسترسی سریع برای این کار وجود دارد؟
سوال دومماینه که چطوری میتونم نام کاربری خودمو عوض کنم و مثلا نام فارسی استفاده کنم برای خودم در انجمن
سوال سوم اینکه چرا مدام از انجمن خارج میشه خود به خود باید نام کاربری و پسورد و.ارد کنم مشکل از کجاست ؟

آخرین ویرایش:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چطوری وقتی یک موضوعی در انجمن ارسال میکنم یا پاسخی برای نوشته ای ارسال میکنم و کسی جوابی بعد از من ارسال میکنه من متوجه بشم و بتونم وجواب اونرا بخونم ؟ ایا باید باز به همون ادرس تاپیک مراجعه کنم یا راه دسترسی سریع برای این کار وجود دارد؟
سوال دومماینه که چطوری میتونم نام کاربری خودمو عوض کنم و مثلا نام فارسی استفاده کنم برای خودم در انجمن

درود
ورود شما رو به باشگاه خوش آمد میگم.
بهتر بود سوالتون رو توی تاپیک " راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید " مطرح میکردید.
وقتی پستی میزنید اون تاپیک که در اون پست زدید به اشتراک شما اضافه میشه و شما درصفحه "کنترل پنل اعضا" تاپیک هایی که مشترک شدید و پست جدید دارند رو میتونید ملاحظه کنید.
برای تغییر نام کاربری به تاپیک " درخواست تغيير نام كاربري " مراجعه کنید.

feri24

عضو جدید
سلام مدیریت محترم

سلام مدیریت محترم

سلام مدیریت محترم,میخواستم بدونم از کدوم قسمت میتونم وارد مقالات درخواستی شوم لطفا منو راهنمایی کنید.با تشکر.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك سوال

يك سوال

سلام دوستان
من يك سوال در باره جستجو داشتم
هر وقت ميخوام تاپيك جديد بزنم به دليل احترامي كه براي اعضا قائلم حتما آن موضوع را در تالار سرچ مي كنم
اما 2 مشكل ايجاد مي شود
1- گاهي تاپيك مورد نظر قبلا در يك تالار ديگه ايجاد شده و در نتيجه جستجو نميايد
2- گاهي هم همان عنوان در همان تالار وجود دارد اما رويت نميشه (حداقل ترتيب نتيجه جستو براساس بيشترين همانندي با عنوان جستجو نيست)
شايد من كاربرد صحيح ابزار جستجو را بلد نيستم
لطفا راهنمايي كنيد

بالا