+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولا به همه عزیزان که به نتیجه دلخواهشون رسیدن تبریک میگم.
ان شاا... همیشه موفق باشید.

درضمن بچه ها من گند زدم امسال.

اما....

موفق باشید

آخرین ویرایش:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پزشکی صنعتی اصفهانو شیرازم میارم روزانشوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اصلا باورم نمیشه خدایا شکرت

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولا به همه عزیزان که به نتیجه دلخواهشون رسیدن تبریک میگم.
ان شاا... همیشه موفق باشید.

درضمن بچه من گند زدم به کنکور.

اما....

موفق باشید
عیبی نداره علی اقا:w05:
ایشالا امسال میترکونید میرید شریف من بهتون ایمان دارم:cool:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما ان شالله جبران می کنیم
:gol:

حتما شماهارو مطمئنم قبول میشین من میدونم به خدا توکل کنید صدرصد قبولید
من فقط شانسی نزدم هر چی زده بودم درست بود با 16 17 تا سواله درست یه رتبه نه چندان خوب اوردم که برام همونم کافیه ولی شماها باید برید شریف

NARGES ELEC

عضو جدید
سلام . من فقط درصد مدارم رو میگم . 55 مدار زدم اما بقیه جالب نبودن . البته امسال من با اطلاعات عمومی رفته بودم سر جلسه .

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما شماهارو مطمئنم قبول میشین من میدونم به خدا توکل کنید صدرصد قبولید
من فقط شانسی نزدم هر چی زده بودم درست بود با 16 17 تا سواله درست یه رتبه نه چندان خوب اوردم که برام همونم کافیه ولی شماها باید برید شریف:gol:

ممنون
ایشاا... هر چی از خدا میخواین بهتون بده.
خیلی ممنون لطف دارین زهرا خانم

dars

عضو جدید
پس اول این امضای نیستم برای همیشه رو وردارین.
بعد هم یه راهنمایی در مورد منابع کنکوریتون بگید بی زحمت.
ممنون

Muhammad1986

عضو جدید
بچه ها من 127 کنترل شدم(گرایش 4 درسته؟( با درصدهای
زبان 42
ریاضی 45
مدار 55
الکترونیک 11.11
کنترل 36
سیگنال 50
معدل 14.47
بچه ها کنترل دانشگاه تهران روزانه یا شبانه امکانش هست؟

سلام

بابا بهترش رو میاری!!

من خودم یکی رو میشناسم با 250 داره امیر کبیر میخونه!!

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی

سلام

بابا بهترش رو میاری!!

من خودم یکی رو میشناسم با 250 داره امیر کبیر میخونه!!
من شبانه تهران هم برام عالیه. به هر حال ممنون
ولی پای قولم هستم و اگه مفید باشه حتما به بچه ها تو این فروم کمک می کنم

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان نظرتون چیه به جای اینکه معادلات نصیر رو بخونم معادلات راهیان ارشد بهزاد خداکرمی رو بخونم؟ اخه معادلات نصیر حدودا 700 صفحه س!:confused:
میشه کمکم کنید؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوستان نظرتون چیه به جای اینکه معادلات نصیر رو بخونم معادلات راهیان ارشد بهزاد خداکرمی رو بخونم؟ اخه معادلات نصیر حدودا 700 صفحه س!:confused:
میشه کمکم کنید؟

حجمش زياده چون پر از تسته ولي بهترين كتاب موجوده فعلا.. ميتوني پارسه دكتر معتقدي رو هم بخوني !!!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میشه کمکم کنید؟

حجمش زياده چون پر از تسته ولي بهترين كتاب موجوده فعلا.. ميتوني پارسه دكتر معتقدي رو هم بخوني !!!

Muhammad1986

عضو جدید

سلام
ممنونم

خب مثلا کتاب راهیان ارشد مشکلش چیه!؟ تازه آخرش کتاب آمار و احتمالات مهندسی رو هم اضافه کرده!

در ضمن کتب خوب معادلات اینا هستن:
1.کتاب استاد آقاسی ( اخه 2 جلد کتاب رو واسه 3 یا 4 تا تست بخونی!!؟ تازه جلد اول آموزشش هم تستاش خیلی قدیمیه خیلی شانس بیاری برسونی به جلد دوم!)
2.معادلات مهندس کریمی نصیر که 700 صفحه س!!( خیلی زیاده)
3.کتاب راهیان ارشد که مهندس صائم هم گفته بودن پیشنهاد دوستان من توی امیر کبیر و دانشگاه های برتره
به کتاب پارسه هم اعتقادی ندارم چون خیلی خلاصه س
حالا چی کنم؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
ممنونم

خب مثلا کتاب راهیان ارشد مشکلش چیه!؟ تازه آخرش کتاب آمار و احتمالات مهندسی رو هم اضافه کرده!

در ضمن کتب خوب معادلات اینا هستن:
1.کتاب استاد آقاسی ( اخه 2 جلد کتاب رو واسه 3 یا 4 تا تست بخونی!!؟ تازه جلد اول آموزشش هم تستاش خیلی قدیمیه خیلی شانس بیاری برسونی به جلد دوم!)
2.معادلات مهندس کریمی نصیر که 700 صفحه س!!( خیلی زیاده)
3.کتاب راهیان ارشد که مهندس صائم هم گفته بودن پیشنهاد دوستان من توی امیر کبیر و دانشگاه های برتره
به کتاب پارسه هم اعتقادی ندارم چون خیلی خلاصه س
حالا چی کنم؟

بستگي به خودت داره من كه خودم مال نصيرو ميخونم بسمه ... بنظرمن فقط تست بزن وگرنه همه اين كتابا مفاهيمشون تقريبا يكيه 3 يا 4 تا سوال ميشه بالاي 20 درصد اوني كه ميخواد رتبه خوب بياره 4تاكه سهله از يكيشم نميگذره ضمنا ممكنه معادلات آسون باشه نسبت به آمارو ورياضي مهندسي ....بازم خودت ميدوني بشين يكيو بخون همه منابع مثل همن من كه خودم به دنبال حداقل هام يعني از هردرس 5 تا بزنم بسمه شمارو نميدونم.

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
من یه نظری راجع به امار بدم اولا شده 12 سوال ریاضی امسال 2 تا تست امار بود .من پیشنهادم اینه ه اندازه 2 تا تست وقت بگذارید براش اخه در 12 سواله دیگه این 2 تا تست امار بدن احتمالا سخت میشه(مثل امسال) من وقت کم گذاشتم بره امار ولی دوستم زیاد گذاشت جفتمونم امار نزدیم ولی در نهایت برنده من بودم که وقت بیشتری رو مهندسی و معادلات گذاشتم بعد مشکل اینجاست حجمش خیلی زیاده . از ترکبیات تا احتمال تا تصادفی توام گسترده و .... اگه بتونید یه کتاب پارسه مال چند سال پیش که حجم کوچیکی داره گیر بیارید خیلی خوبه وگرنه به تشخیص خودتون بخش های مهم امارو بخونید

درسته دو تا تست خیلی هست از 12 تا به شرط اینکه مطمئن باشید یزنید!یه وقت خیلی سخت بدن خیلی بد میشه. تازه مدیریت زمان در درس خوندم مهمه

dars

عضو جدید
سلام

دوستان کمتر از چند واحد توی یه ترم برداری حذف ترم میشی؟؟

من خودم یک بار 12 واحد برداشته بودم و مجبور شدم 9 تا رو وسط ترم حذف کنم.که کلا 3 واحد در اون ترم گذروندم و ترمم حذف نشد.فکر کنم قانونش اینه که تا 3 تا درس و نه 3 تا واحد.بلکه 3 تا درس رو میتونی حذف کنی و از اون ور موقع ورداشتن واحد ها حداقل 12 میتونی برداری البته روزانه و شبانه رو دوستان گفتن که فرقشون چیه.اینا اطلاعات من بود.خودتون یه بررسی دیگه بکنین.موفق باشی.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
از هر درس چندتاسوال تو کنکور میاد.
بعضی سالها از هر درس 15 تا اومده بعضی سالها 12 تا امسال ازهرکدوم چندتا میاد؟

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
سلام

دوستان کمتر از چند واحد توی یه ترم برداری حذف ترم میشی؟؟
سلام مهندس عزیز
البته که نظر مدیر گروه شرطه
اما طبق ظوابط اگه به هر نحوی ( حتی حذف اضطراری ) تعداد واحد ها کمتر از 12 (دوره روزانه ) بشه
حذف ترم انجام میشه.
:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.