گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

s.matavos

عضو جدید
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «آن غیر ممکن است»، خداوند پاسخ داد «همه چیز ممکن است»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «هیچ کس واقعاً مرا دوست ندارد»، خداوند پاسخ داد «من تو را دوست دارم»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من بسیار خسته هستم»، خداوند پاسخ داد «من به تو آرامش خواهم داد»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من توان ادامه دادن ندارم»، خداوند پاسخ داد «رحمت من کافی است»،[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من نمی‌توانم مشکلات را حل کنم»، خداوند پاسخ داد «من گامهای تو را هدایت خواهم کرد»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من نمی‌توانم آن را انجام دهم»، خداوند پاسخ داد «تو هر کاری را با من می‌توانی به انجام برسانی»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «آن ارزشش را ندارد»، خداوند پاسخ داد «آن ارزش پیدا خواهد کرد»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من نمی‌توانم خود را ببخشم»، خداوند پاسخ داد «من تو را ‌بخشیده ام»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من می‌ترسم»، خداوند پاسخ داد «من روحی ترسو به تو نداده ام»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من همیشه نگران و ناامیدم»، خداوند پاسخ داد «تمام نگرانی هایت را به دوش من بگذار»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من به اندازه کافی ایمان ندارم»، خداوند پاسخ داد «من به همه به یک اندازه ایمان داده ام»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من به اندازه کافی باهوش نیستم»، خداوند پاسخ داد «من به تو عقل داده ام»،[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو گفتی «من احساس تنهایی می‌کنم»، خداوند پاسخ داد[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]«من هرگز تو را ترک نخواهم کرد»،[/FONT]

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیرم! خیلی هم عادیم! فقط بقیه با من فرق می کنن!!!! :D
...ای مهندسی شیمی پلیمر نمای متوهم:)
....عجب تکمیل ظرفیت گندی هست امسال تهرانش که به ما نمیرسه بقیه هم که هیچ!پاشیم بریم بتمرگیم بخونیم:D

s.matavos

عضو جدید
....اره اینم حرفیه!اخه من از اون سالی که mba دادم این دومین سال بود تکمیل ظرفیت ندیده بودم:confused:
یه روزی بالاره درست میشه!
سیا یه سوال: اگه گوشیتو گم کنی و بدونی که توی خونه هست و از طرفی سایلنت باشه، باید چجوری پیداش کرد؟!

s.matavos

عضو جدید
از ساعت 2 همینجوری دارم دنبالش می گردم. تو خودت گوشی گم کنی، کجاها پیداش می کنی؟! :D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از ساعت 2 همینجوری دارم دنبالش می گردم. تو خودت گوشی گم کنی، کجاها پیداش می کنی؟! :D
....این همه وقت دنبالشی؟؟!من که کم پیش میاد ولی زیر تختی تو جیبی یا نهایتا تو کیف دیگه...گیج علی سینا:D

s.matavos

عضو جدید
....فقط باید به حافظه ات رجوع کنی:D
اگه من حافظه داشتم میرفتم رشته ادبیات!
....این همه وقت دنبالشی؟؟!من که کم پیش میاد ولی زیر تختی تو جیبی یا نهایتا تو کیف دیگه...گیج علی سینا:D
اره، هی میبینی اینجا غیبت می کنم چند دقیقه، میرم دنبالش. همه جا رو گشتم لاپیدا! کمک کن فکری!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه من حافظه داشتم میرفتم رشته ادبیات!

اره، هی میبینی اینجا غیبت می کنم چند دقیقه، میرم دنبالش. همه جا رو گشتم لاپیدا! کمک کن فکری!
...خونتون مگه چند 10 متره؟؟:surprised:
....امروز بیرون نرفتی؟؟اخ جون ادبیات :D

s.matavos

عضو جدید
...خونتون مگه چند 10 متره؟؟:surprised:
....امروز بیرون نرفتی؟؟اخ جون ادبیات :D
200 بالا 200 پایین.
نه همه ش خونه بودم. نه اینکه فقط .اسه کارای واجب استفاده میکنم، کم تو دست و بالمه. حالا به غیر از تماس کلی فایل دارم که ازشون بکاپ ندارم! خدااااااا!
بیخود خوشحال نشو! گفتم اگه حافظه م خوب بود!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
200 بالا 200 پایین.
نه همه ش خونه بودم. نه اینکه فقط .اسه کارای واجب استفاده میکنم، کم تو دست و بالمه. حالا به غیر از تماس کلی فایل دارم که ازشون بکاپ ندارم! خدااااااا!
بیخود خوشحال نشو! گفتم اگه حافظه م خوب بود!
...نه من یاد خودم افتادم:razz:
....خوب من فکر کنم زیر مبل یا میزی چیزی باشه...چه خبره شما شیرازیا چرا انقدر فضا دارین تو خونه:smile:

s.matavos

عضو جدید
...نه من یاد خودم افتادم:razz:
....خوب من فکر کنم زیر مبل یا میزی چیزی باشه...چه خبره شما شیرازیا چرا انقدر فضا دارین تو خونه:smile:
تو از همون اول باید میرفتی ادبیات!
چمیدونم به بابام بگو! من که اگه خواستم بگریم آپارتمان میگیرم. اونم ریزه میزه که راحت بشه جمعش کرد!
امروز خیلی رفتم توی فکر انایی. می دونم چی میگه. خیلی ناراحتش شدم. از این بی فکری دانشگاهشون. این روزا خیلی حساس شده. حقم داره ولی اینجوری فقط به خودش صدمه میزنه، بقیه هم کار خودشونو میکنن... گناه داره.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو از همون اول باید میرفتی ادبیات!
چمیدونم به بابام بگو! من که اگه خواستم بگریم آپارتمان میگیرم. اونم ریزه میزه که راحت بشه جمعش کرد!
امروز خیلی رفتم توی فکر انایی. می دونم چی میگه. خیلی ناراحتش شدم. از این بی فکری دانشگاهشون. این روزا خیلی حساس شده. حقم داره ولی اینجوری فقط به خودش صدمه میزنه، بقیه هم کار خودشونو میکنن... گناه داره.
...اره دیگه دیر شده:(
..نه بابا خوبه بزرگ شوخی میکنم..اره ...انایی هم از اولی که این جواب هارو دادن از سراسری تا ازادش بد شانسی اورده..ولی باید صبور بود...زندگی اگه قرار بود با یک بار تلاش همه چیش درست بشه که دیگه همین دنیا بهشت بود...

s.matavos

عضو جدید
...اره دیگه دیر شده:(
..نه بابا خوبه بزرگ شوخی میکنم..اره ...انایی هم از اولی که این جواب هارو دادن از سراسری تا ازادش بد شانسی اورده..ولی باید صبور بود...زندگی اگه قرار بود با یک بار تلاش همه چیش درست بشه که دیگه همین دنیا بهشت بود...
خدا کنه واسه همین نیمه اول قبولش کنن. دلش پاکه، مهربونه، مطمئنم خدا هم براش خوب می خواد.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقت کردی هر وقت گوشی گم میشه سایلنته

s.matavos

عضو جدید
دقت کردی هر وقت گوشی گم میشه سایلنته
شانس که ندارم!
...گوشی گم نکنین خوب چه معنی میده:razz:
باوووووشه!
...اره سینا جون....هر که در این بزم مقرب تر است ...جام بلا بیشترش میدهند:smile:
دقیقا.
اوهوم. دوسش دارم .ایشالله که خدا دلشو آروم کنه.
خدا دوستش داره، منم دوستش دارم، همه دوستش دارن. ایشالا که آروم میشه انایی.

s.matavos

عضو جدید
منم دیگه برم قبل از خوب یه گلی به سرم بریزم ببینم این گوشیمو پیدا می کنم...
شب همه تون بخیر. خوب بخوابید. خواباتون رنگی! :gol:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دیگه برم قبل از خوب یه گلی به سرم بریزم ببینم این گوشیمو پیدا می کنم...
شب همه تون بخیر. خوب بخوابید. خواباتون رنگی! :gol:
....پیدا نکردی اخرش؟:surprised:
...بفرمایید خوابهای رنگی ببینید زندگی رو پر از قشنگی ببینید;)

بالا