صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 135

تاپیک: دانشگاه آزاد اهر

 1. #21
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض لیست کامل رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

  لیست کامل رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر

  متاسفانه به دلیل بعضی مشکلات موفق به گذاشتن لیست بر روی سایت نشدم , در نتیجه یک فایل PDF تهیه کردم که حجم آن کمتر از 200kb است و شامل لیست کامل رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر (71 رشته) است.
  فايل ضميمه فايل ضميمه

 2. #22
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض بیش از 126000 بازدید از وب سایت جدید واحد اهر

  طی 9 ماه گذشته
  بیش از 126000 بازدید از وب سایت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر انجام شده است
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : مهندس مقصود جهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اعلام کرد طی 9 ماه گذشته بیش از 126000 بازدید از وب سایت جدید این واحد انجام گرفته است .


  به گزارش روز چهارشنبه گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، معاون پژوهشی واحد اهر گفت: در مهرماه سال 86 وب سایت جدید واحد اهر به آدرس اینترنتی [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] بمنظور دسترسی سریع و استفاده از فن آوری روز در این دانشگاه راه اندازی و تکمیل شده است که با آغاز فعالیت این سایت اساتید و دانشجویان از امکانات متنوع آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و اطلاع رسانی بهره مند شده اند .
  مهندس جهانی افزود : در این سایت قسمتهای مختلفی از جمله ارتباط مستقیم با ریاست و معاونین دانشگاه ، سیستم اخبار و اطلاع رسانی با همکاری دفاتر خبری آنا و ایسکانیوز ، ثبت نام اینترنتی ، امکانات آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی لحاظ شده است .
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با درجه سازمانی بسیار بزرگ ، 276 نفر هیات علمی تمام وقت ، نیمه وقت و حق التدریس و قریب به 5000 نفر دانشجو در 71 رشته تحصیلی بعنوان بزرگترین مجتمع آموزش عالی منطقه ارسباران در بین مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی در حال فعالیت می باشد.

  لازم به ذکر است که این آمار در حال حاضر از 130000 هم فراتر رفته است.

 3. #23
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در توسعه اهر داشته است

  معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی :
  دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در توسعه اهر داشته است
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : دکتر جعفر حسینچی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اهر گفت : شروع به فعالیت واحد اهر با کمترین امکانات آغاز و هم اکنون با تلاش های انجام شده این واحد به یکی از واحد های فعال منطقه تبدیل شده که نقش بسزایی را در توسعه شهرستان اهر داشته است .

  دکتر جعفر حسینچی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
  گزارش روز شنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با استقبال اساتید ، کارکنان و دانشجویان همراه بود با حضور در این واحد دانشگاهی از نزدیک از پروژه های در دست اجرا و قسمتهای مختلف آن بازدید کرده و پیشرفتهای انجام شده این واحد دانشگاهی را در سالهای گذشته بسیار قابل توجه عنوان کرد و بر تقویت هرچه بیشتر آن تاکید کرد .
  در این بازدید دکتر علی رضائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با ارائه گزارشی از عملکرد این واحد از اجرای پنج پروژه عمرانی در سایت جدید 15 هکتاری اهر با اعتبار پیش بینی شصت میلیارد ریال خبر داد و افزود با توجه به افزایش رشته ها و تعداد دانشجویان توسعه فضای فرهنگی ، آموزشی و تحقیقاتی یکی از نیازهای ضروری این واحد بوده که با اتمام این پروژه ها فضای موجود دانشگاه به دو برابر افزایش می یابد .
  رئیس واحد اهر بهره مندی از اساتید فرهیخته و برجسته دانشگاهی و استفاده از آرا و نظرات آنان با بینش و برخوردی دانشگاهی را سرلوحه برنامه های آموزشی این واحد عنوان کرد و افزود : هم اکنون 146 نفر هیات علمی تمام وقت شامل 13 نفر استاد ، 13 نفر دانشیار ، 28 نفر استادیار ، 18 نفر بورسیه دکتری ، 74 نفر مربی در 71 رشته تحصیلی موجود کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی در واحد اهر بعنوان بزرگترین مجتمع آموزشی منطقه در جهت ارتقاء سطح علمی و فرهنگی شهرستان نقش موثری را ایفا می کنند.

 4. #24
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض مرکز تحقیقات گیاهان دارویی توسط دانشگاه آزاد اسلامی اهر ایجاد می شود

  با موافقت دانشگاه آزاد اسلامی
  مرکز تحقیقات گیاهان دارویی توسط دانشگاه آزاد اسلامی اهر ایجاد می شود
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : مهندس مقصود جهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت : با صدور موافقت اصولی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در شهرستان اهر ایجاد می شود .به گزارش روز پنجشنبه گروه علمی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، معاون پژوهشی واحد اهر با اشاره به نیاز این منطقه به جهت وجود جنگلهای ارسباران و گونه های متنوع گیاهی و دارویی راه اندازی این مرکز نیاز به مساعدت و همکاری مسئولین استانی و شهرستانی بوده که امید است با تامین زمین مناسب با همکاری مسئولین به مساحت حداقل 12 هکتار در آینده ای نزدیک شاهد ایجاد این مرکز در شهرستان اهر باشیم .
  وی گفت : راه اندازی این مرکز با تامین 20 نفر هیات علمی با مدرک دکتری و رتبه استادی و دانشیاری مورد موافقت قرار گرفته که امید است با راه اندازی آن در سال نوآوری و شکوفائی شاهد تحولی مناسب در راستای ایجاد مراکز تحقیقاتی متناسب با نیازهای منطقه باشیم .
  وی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این مرکز و توسعه و تجهیز امکانات مناسب زمینه اشتغال قریب به 150 نفر از فارغ التحصیلان مرتبط در این مرکز فراهم شود .

 5. #25
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض 3 خبر از واحد اهر

  معاون پژوهشی واحد اهر :
  واحد اهر در کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای در تبریز شرکت می کند
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : مهندس مقصود جهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از حضور جمعی از اساتید و دانشجویان این واحد در اولین کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای در تبریز خبر داد .دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهربه گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، معاون پژوهشی واحد اهر گفت : 10 نفر از اعضای هیات علمی این واحد و همچنین 10 نفر از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان واحد اهر در این کنفرانس شرکت خواهند کرد .
  مهندس مقصود جهانی افزود : در این کنفرانس بین المللی که با محوریت کلانشهرها و بافت فرسوده و با حضور مسئولین عالیرتبه کشور و میهمانان خارجی در تاریخ ۲۹ مهر الی اول آبان ماه امسال با شعار تبریز در آرامش پس از زلزله و با محوریت مسجد کبود برگزار خواهد شد جمعی از اساتید و دانشجویان واحد اهر علاوه بر حضور فعال در این همایش به استقبال میهمانان ویژه این همایش بین المللی از جمله « سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان ، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران، دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی » و وزراء و سایر مسئولین شرکت کننده خواهند رفت .
  معاون پژوهشی واحد اهر همچنین از عضویت حقوقی این واحد در مرکز ملی مقاوم سازی خبر داد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر علاوه از همیاری با این کنفرانس ، در زمینه های چاپ بروشور و سربرگ ، اطلاع رسانی کنفرانس با مسئولین کنفرانس همکاری خواهد نمود و آرم این واحد دانشگاهی بعنوان همیار همایش در پوسترها ، سایت ها و محل برگزاری همایش نصب خواهد شد .
  گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران حاکیست،طی این کنفرانس چهار روزه لوح اسطوره بازسازی و مقاوم سازی به سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به دلیل بازسازی سریع و صحیح لبنان ظرف کمتر از دو ماه پس از جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه لبنان اعطا خواهد شد.

  دبیر منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی :
  واحد اهر نقش تعیین کننده ای در رشد و توسعه مراکز آموزش عالی داسته است
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : دکتر صالح پور دبیر منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی در هیجدهمین گردهمایی معاونین دانشجویی منطقه 2 که در واحد اهر برگزار شد افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نقش تعیین کننده ای را در رشد و توسعه مراکز آموزش عالی شهرستان اهر داسته است .به گزارش روز دوشنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، دبیر منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی در این گردهمایی امکانات و تجهیزات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و توسعه کمی و کیفی در زمینه های آموزشی ، پژوهشی ، عمرانی این واحد دانشگاهی را موجب توسعه منطقه در سایر زمینه ها برشمرد و افزود : پیشرفتهای انجام شده در واحد اهر آنرا به یک واحد بزرگ دانشگاهی منطقه ارسباران تبدیل نموده است .
  دکتر صالح پور در قسمتی دیگر از سخنان خود نقش حوزه معاونت دانشجویی را در رضایتمندی دانشجویان و حل مشکلات آنها بسیار مهم برشمرد و افزود : باید با ارائه راهکارهای مناسب و برنامه ریزی مدون گامهای عملی در جهت رفاه حال دانشجویان برداشته شود .
  دکتر علی رضائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نیز تامین خواسته های بحق دانشجویان و امکانات مورد نیاز آنها را از اولویت کاری این دانشگاه برشمرد و افزود : احداث بزرگترین سالن ورزشی اهر ، خوابگاه بزرگ دانشجویی با ظرفیت 700 نفر ، توسعه فضاهای فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی و فعال شدن دفاتر مشاوره ، کانونهای دانشجویی ، انجمن های علمی ، باشگاه پژوهشگران جوان ، دفتر پاسخ به شبهات و در نهایت خدمت بیشتر به دانشجویان و تامین خواسته های منطقی آنها از برنامه های این واحد برشمرد .
  به گزارش ایسکانیوز در ادامه این جلسه که با حضور پور محمدیان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی حوزه معاونت دانشجویی و آقاجانی مدیرکل امور خدمات اجتماعی ، رفاهی و دانشجویی و کارشناسان منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد ضمن تشریح و تبیین تحولات و برنامه های حوزه معاونت دانشجویی و تحولات انجام شده در حوزه این معاونت را مورد بحث و بررسی قرار دادند .

  رئیس واحد اهر در مراسم جشن ازدواج دانشجویی خبر داد:
  خوابگاه دانشجویی و مجتمع فرهنگی و پژوهشی در واحد اهر احداث می شود
  خبرگزاری ایسکانیوز: با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی واحد اهر، جشن ازدواج دانشجویی 76 زوج دانشجوی این واحد با شرکت دانشجویان و خانواده های آنان در سالن شهید مطهری اهر
  برگزار شد.


  به گزارش روز یکشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" دکتر علی رضایی رئیس واحد اهر در این مراسم یکی از برنامه های اولویت دار دانشگاه را توسعه فعالیت های رفاهی و فرهنگی ذکر کرد و افزود: راه اندازی دفاتر مشاوره در دانشگاه برای بهره مندی دانشجویان و راهنمایی های لازم در زمینه مشاوره تحصیلی و ازدواج را زمینه مناسب به منظور انتخاب بهتر و تشویق دانشجویان به سنت حسنه ازدواج ذکر کرد و افزود: تاکنون قریب به 500 دانشجو با حمایت این نهاد فرهنگی آموزشی راهی خانه بخت شده اند.
  رئیس واحد اهر با اشاره به فعالیت های عمرانی این دانشگاه به منظور تامین امکانات آموزشی، رفاهی، پژوهشی و فرهنگی برای دانشجویان از احداث خوابگاه بزرگ دانشجویی، احداث مجتمع فرهنگی و مسجد دانشگاه، مجتمع آموزشی، مجتمع پژوهشی و آزمایشگاهی و سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال خبر داد.
  رضایی، توسعه فرهنگی را زمینه ساز توسعه و ارتقا در تمامی زیربخش های اقتصادی اجتماعی ذکر کرد و برگزاری جشن های ازدواج دانشجویی و نهادینه کردن آن را در دانشگاه لازم و ضروری دانست و افزود: باید با برنامه ریزی بهتر و حمایت همه جانبه مسوولان، ازدواج های دانشجویی تقویت و به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
  در این مراسم، پس از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هدایایی به رسم یادبود به شرکت کنندگان اهدا شد.

 6. #26
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض

  با سلام
  همونطور که در خبر ها و جاهای دیگه مشاهده میکنید,رشته برق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر یکی از رشته های پایه و کلیدی است, تا جایی که واحد اهر یکی از 4 دانشگاه آزاد در سراسر کشور هست که در تمام گرایشهای رشته برق دانشجو پذیرش میکنه.(وضعیت و کیفیت رشته های دیگر دانشگاه تو خبرها مشخصه)
  چند روز قبل رو برد دانشگاه برگه تاییدیه چند رشته جدید رو دیدم که بین اون رشته ها کارشناسی ارشد برق - الکترونیک هم بود,ولی تو این چند روز نه خبری روی سایت دانشگاه درج شده,نه خبری روی ایسکانیوز, به امید اینکه ارشد برق - قدرت هم به جمع رشته های واحد اهر اضافه بشه!

 7. #27
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض کتاب پدر جغرافیای ایران با عنوان " مقدمه بر تحلیل فضایی " منتشر شد

  توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
  کتاب پدر جغرافیای ایران با عنوان " مقدمه بر تحلیل فضایی " منتشر شد
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : چهاردهمین اثر پروفسور یداله فرید پدر جغرافیای ایران با عنوان " مقدمه بر تحلیل فضایی " توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر منتشر شد .


  روی جلد چهاردهمین اثر پروفسور یداله فرید با عنوان " مقدمه بر تحلیل فضایی "

  به گزارش روز چهارشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، مهندس مقصود جهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اعلام کرد در جهت تکریم از نیم قرن خدمات علمی و در سالگرد زنده یاد پروفسور یداله فرید عضو فقید هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر سومین کتاب این استاد که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شده به بازار کتاب عرضه شد .
  این کتاب در 167 صفحه نوشته ژان ژاک باوو و ترجمه پروفسور دکتر یداله فرید در قطع وزیری با عناوین اندازه و معیار( مبانی تحلیل فضایی) ، تعدد اشکال درک فاصله ، توزیع فضایی ، مقیاسها و ناهمگونی در اختلافات فضایی ، مکانها و مکان یابی ها ، مقر و موقعیت ها ، بخشهایی از وسعت زمین و شبکه ها ، مرکز ها و پیرامونها ، الگوهای سازماندهی فضا ، خطوط و صف بندیها ، خطوطی که محورها را به هم مربوط می کند ، خطوطی که مرزها را از هم جدا و متمایز می کند ، تحرک و حمل و نقل ، بی قرینگی فضایی و قابلیت دسترسی ، تجارب زمانی ، زمان طبیعی و زمان تاریخی ، زمان به مانند اندازه و بعد فضایی است ، چشم انداز ، شبکه ها ، سرزمین و ناحیه و سیستم های فضایی چاپ شده است .
  گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران حاکیست،پروفسور دکتر فرید پدر جغرافیای نوین ایران ، چهره ماندگار جغرافیای ایران در سال 85 ، منتخب جغرافیدانان ایران ، مدیر مسئول مجله علمی ـ پژوهشی فضای جغرافیایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بوده که تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع لیسانس در رشته های تاریخ ، جغرافیا و علوم تربیتی با رتبه اول در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تبریز گذرانده و پس از اخذ لیسانس عازم کشور فرانسه شده و با تحصیل در دانشکده ادبیات و علوم انسانی سوربن پاریس با درجه ممتاز موفق به اخذ دکتری جغرافیای انسانی با گرایش شهری گردید و از سال 42 تا 75 همکاری خود را با دانشگاه تبریز با تربیت نیروهای تحصیلکرده دانشگاهی خصوصاً کارشناسی ارشد و دکتری ادامه داد و از سال 1378 بصورت تمام وقت همکاری خود را با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با فعال نمودن گروههای جغرافیا در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آغاز کرد .
  وی دارای 24 مقاله علمی پژوهشی و مولف 14 جلد کتاب می باشد که سه مورد از آن توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به چاپ رسیده و کتاب شناخت شناسی و مبانی جغرافیای انسانی ایشان عنوان کتاب سال 80 انتخاب شد و هم اکنون سه کتاب آن فقید آماده چاپ است.به گزارش ایسکانیوز در جهت پاسداشت خدمات چندین ساله این استاد ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر ساختمان دانشکده علوم انسانی این واحد را بنام ساختمان دکتر یداله فرید نامگذاری کرده و کتابخانه شخصی آن استاد را به نام خود استاد در این ساختمان ایجاد کرده است.

 8. #28
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض

  با سلام
  از قرار معلوم 4 رشته جدید به رشته های دانشگاه اضافه شده (تا جایی که من اطلاع دارم) و تعداد رشته های دانشگاه اهر به 75 رشته رسیده. این 4 رشته عبارتند از:

  1- برق - الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد
  2- عمران - هیدرولیک سازه در مقطع کارشناسی ارشد
  3- معماری در مقطع کارشناسی
  4- مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی

  بنابراین تا جایی که من اطلاع دارم تعداد رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد هم به 6 رشته رسید.

  برگه تاییدیه ارشد برق - الکترونیک:

 9. #29
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض اولین کارگاه plc منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اهر برگزار شد

  به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر :
  اولین کارگاه plc منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اهر برگزار شد
  اهر ـ خبرگزاری ایسکانیوز : به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اولین کارگاه آموزشی PLC (آشنایی با کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی) منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اهر برگزار شد .

  دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
  به گزارش روز شنبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) از اهر ، این کارگاه آموزشی که از سوی دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی واحد اهر برگزار شد واحدهای تبریز ، اردبیل ، زنجان ، اهر ، پارس آباد ، مراغه شرکت داشتند بمدت سه روز در اهر برگزار شد .
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با درجه سازمانی بسیار بزرگ و 276 نفر هیات علمی تمام وقت ، نیمه وقت و حق التدریس و قریب به 5000 نفر دانشجو و 75 رشته تحصیلی در استان آذربایجان شرقی مشغول به فعالیّت است.

 10. #30
  مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
  رشته
  مهندسی برق
  تاريخ عضويت
  2008/4
  محل سكونت
  تبریز، شهر اولین‌ها
  امتیاز
  5269
  پست ها
  2,619

  پيش فرض

  قبل از هر چیز ورود دانشجویان جدید رو به واحد اهر تبریک میگم, سعی میکنم در پست بعدی تصاویری از دانشگاه رو اینجا بزارم.

  -----------------------------------------------------------------------------------
  همزمان با شروع ثبت‌نام از دانشجویان سال تحصیلی جدید :
  ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود در واحد اهر تشکیل شد
  حسن بالاگر مسئول روابط عمومی واحد اهر گفت : همزمان با شروع ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 88-87 فعالیت‌های ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود واحد اهر نیز آغاز شد.
  مسئول روابط عمومی واحد اهر گفت : واحد اهر با تشکیل شورای فرهنگی با حضور معاونین ، مسئولین فرهنگی ، روابط عمومی و بسیج دانشجویی اقدام به تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود نموده و با برنامه ریزی مناسب از اولین ساعات ثبت نام با راه اندازی ستاد اطلاع رسانی در ورودی دانشگاه و توزیع دفترچه های راهنمای آشنایی با شهرستان اهر ، دفترچه آشنایی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و بسته های فرهنگی ، راهنمایی در خصوص اسکان ، نصب تابلوهای راهنما در محوطه واحد ، از دانشجویان و خانواده های آنها به نحو شایسته استقبال و راهنماییهای لازم را به انجام رساندند .
  وی افزود : پروسه ثبت نام ، امور اداری ، مالی و اداری و سایر مواردی که به نحوی به امور ثبت نام ارتباط داشته اند در این واحد به صورت مجتمع در یک مکان استقرار داده شده تا امور مراجعین به ثبت نام در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرین ارسال: 2012/8/13, 09:43 AM
 2. دانشگاه ازاد خوراسگان(اصفهان مرکز)
  توسط مرمر در تالار دانشگاه آزاد
  پاسخ ها: 10
  آخرین ارسال: 2011/4/24, 11:55 PM
 3. انجمن دانشجویان دانشگاه آزاد واحد جنوب
  توسط hamidreza777 در تالار تهران جنوب
  پاسخ ها: 4
  آخرین ارسال: 2011/2/06, 10:24 PM
 4. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
  توسط alishahbazi در تالار دانشگاه آزاد
  پاسخ ها: 3
  آخرین ارسال: 2008/8/26, 01:30 PM
 5. خبرگزاري دانشجويان دانشگاه آزاد دزفول
  توسط deziran در تالار دانشگاه آزاد
  پاسخ ها: 0
  آخرین ارسال: 2007/4/21, 02:43 AM

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

 • شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
 • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
 •